Fórum - Zobrazit téma - Reiki a víra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a víra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a víra

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 9:43 pm    Předmět: Reiki a víra Citovat

Zakledatel Reiki Dr.Usui měl o reiki ,že za symboly a energií stojí vyšší
síla.,Vím,že Reiki není nejvyšší Boží energií,nad Reiki je ještě Shioki.
Když mistři poznají osobně síly Reiki,určitě se nechtějí o tom šířit.

Přesto víra,pokud není znalost ,je velmi důležitá.Přesto znalost o člověku
a jeho duchovních tělech se prezentuje většinou jen na čakry a léčení.
Není tam cíl prvního stupně Reiki. Nejdůležitější poznání je to,že člověk je
ze 3/4 duchovní bytost a to harickými těly s čakrami,harickým paprskem s Vyšším Já,Středním Já,Vnitřním dítětem a nakonec částečkou Boha v nás-Hvězdou jádra. Z 1/4 je člověk fyzický,takže poznání duchovního/nikoliv jen víry /je pro život s Reiki to nejdůležitější pro další poznání

Možnými cíli v Reiki mohou být:

Cílem Reiki 1 je vědomí sebe:tedy poznání přes energii Reiki,že jsem duchovní bytost a mám svou cestu.

Cílem Reiki 2 je přerod vědomí:věďěním spolu se symboly a znalostmi
vytvářet nad sebou/nebo kolem sebe/ sloup světla a další možnosti v prostoru a čase/třeba psychochirurgie nebo karmická odpouštění láskou a další.

Cílem 3.stupně je vlastnit symbol,vnořit jej do svého srdce a Hvězdy jádra a s pomocí vyšších sil požádat o"vdechnutí více Světla do něho"Pak ho něhou nést,aby se vyvinul,měl tvou barvu,strukturu a velikost/váhu i jméno a zněl toninou ti známou.Pak nechť promluví a ukáže,jak přispějete a posloužíte lidstvu.

Cíl 4.stupně :S pokorou splnit zákonySvětla a svou očistou vyvinout harmonii k transformaci pro jiné v oblastech duchovně meditačních vstupem do barev,léčitelských praktik, a didaktičně lektorských příprav.
Vše s rozvinutými city a schopnostmi lásky.vírou pokory při meditacích a seminářích.Navázat styk se svým duchovnem-Hvězdou jádra dechem přes harický paprsek/Vyšší Já.Střední Já-Vnitřní dítě a Zemi.
Potom přes mimotělní čakry k Slunci,centru galaksie Alkyonu a dál k centru vesmíru/doporučuji dynamickými meditacemi od Oshoa/
Duchovní samostatné práce mohou pokračovat dle zaměření různě,ale doporučuji Kundalini a Merkabu.
Využít darů tvoření které je z Hvězdy jádra trvalé, pro zdokonalení na cestě nejen sebe,ale i ostatních.
Konečným cílem je při vysokovibračních stavech a vědomí osvícení
zářivým bodem s možností vzestupu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 1:08 pm    Předmět: Citovat

Takže pokud mám dvojku, tak si můžu říkat "psychochirurg"?
No to zas v hospodě zamachruju... Laughing
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

Radši ale v tý hospodě nenabízej "karmické odpuštění láskou", to by si moh někdo špatně vyložit a dát ti půlitrem po hlavě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Milí pivaři-ať vám chutná.
Reikisté ale mohou mít ,když to budou potřebovat ,jako já, i tu psychochirurgii.
Ale je trošku delší příprava než zvednout půllitr.

Nejdelší příprava je v tom,vidět barvy psychickým zrakem.červenou řezat a modrou spojovat a fialovou dezinfikovat
Kratší příprava je v kontaktu na své Vyšší Já a Vniřní dítě-týden až 14 dnů předem s cílem operace,aby mě připravili a pomohli.
Kratší příprava je v tom co máte řezat,co a jak zcelovat a co vyjmout.Dobrá je lékařská obrázková anatomie./Nebo co máme doplnit-ale to jsem nezkoušel,ale je to možné./

Popíši tu první psychooperaci -po druhém infarktu .

Reiki modlitbou tří poděkování a pěti principy Reiki-požádat Vyšší Já a Vnitřní dítě o pomoc---vstup
.
"Já Jsem-"nakreslíme si na dlaň své fyzické tělo:hlavu ruce,trup,nohy.
Na tělo 1 a 3.symbol-tělo otočíme o 90 stupňů a zvetšíme před sebou na rozsah rukou.Hmatem přejedeme od hlavy po nohy a zpět.

V ruce vytvoříme/pomyslíme/červenou barvu a začínáme vstupem do hrudníku dle anatomie řezat tepny a žíly,Vyjmeme srdce na podložku před sebou-zvětšíme 3.symbolem na velikost,kdy žíly a tepny jsou průchodné pro mé ruce.Začínám s chlopněmí -vybírat choledterol a chlopně natahovat.Symbol R 1..pro ně pro jejich vyrovnání.Modrým ozářením zajišťuji trvanlivost a pružnost chopním.

Ze žil a tepen postupně z každé,hlavně z krčních vytahuji zanešená místa.Odhazuji a dávám pokyn předání do své dinenze s ppkynem,aby tam poskytovaly jen dobro a lásku a nevracely se.

Bajpás nebyl potřebný-dle pohmatu.
Srdce nyní 3.s.R zmenším na normální velikost ,dávám z podložky do těla a jeden spoj za druhým spojuji modrým světlem dle anatomie.
Fialovým dezinfikuji všechny spoje i celé srdce.

Znovu 1. a 3. symbpl pro změnšení celého těla do velikosti dlaně-i s otočením do polohy dlaně zpět, Poděkuji Reiki.Zapiji vodou.

Po tomto jsem musel ještě jednou /asi po půl roce/vykonat zrychlenou opravu chlopní .Ale od té doby mám 13 let srdce v pořádku.
Při této operaci jsem cítil jen maličké šimrání v hrudi.
Tak ať žijem a nejen pivečko pijem,ale pro svůj duchovní růst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:06 pm    Předmět: x Citovat

Beppe a kamo: já bych přidala, že přece jenom by to chtělo trochu zvážit než začnete nabízet operace a opravy podle anatomického atlasu.
Zvlášť kdyby těch piv bylo povíc, tak kdo ví kam by to až došlo Laughing

Taky mám pocit, že jsou chvíle, kdy použít metody klasické medicíny
není tak špatné. A to říkám s plným vědomím absolventa všech stupňů
tradičního Usui reiki.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

Hledala jsem ve starých mailech a našla jsem ze srpna 2009 popis psychické chirurgie.
Tehdy mi ho poslal Sunnyi, který ho měl od své známé ze Slovenska. Liší se od toho, co popisuje AROHOJ. Ale každý si to uzpůsobí tak, jak to vyhovuje jemu.

Já jsem to také zkoušela sama na sobě, neznala jsem ani některé symboly a hodně jsem si to zjednodušila. Operaci jsem však tehdy podstoupit musela. Ale naučilo mě to věnovat pozornost těm částem těla, které to právě potřebují. Nenechat vše dojít až do krajnosti.
Každému pomůže něco jiného a každému vyhovuje něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

Jo takhle je ta psychochirurgie myšlena...co vím od starších kluků, tak se to v principu hodně podobá postupům klasických léčitelů "rukama", z nichž mnozí o reiki a energiích vůbec, jen slyšeli.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ono není důležité jak. Vezmu-li to jako metaforu klasické chirurgie, tak tělo může zareagovat skutečně tak, že po mentálním odebrání zanesených míst se probudí jeho sebeléčebné schopnosti a opraví se. Není to však zázrak na vše a je potřeba brát to jako pomocnou vizualizační techniku.

Taky to lze brát jako autohypnózu nebo hypnózu = práci s tranzem a bioenergií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 12:20 pm    Předmět: Citovat

Namasté

Chce to jen vyzkoušet na sobě-třeba otlaky -ostruhy na palcích od bot nebo cokoliv jiného a pak se pozná,že to není placebo

Potřeba je jen Reiki a návod jak nato- je zde..

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund