Fórum - Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Celostátní Reiki Workshop
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Celostátní Reiki Workshop
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl(a) bych zájem se v květnu účastnit reiki workshopu?
Ano
54%
 54%  [ 6 ]
Ano, mohl bych přespat
27%
 27%  [ 3 ]
Ano, mohl bych přispět do programu
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 3:58 pm    Předmět: x Citovat

zeto: prostě jsi nám tam chyběl Sad
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 4:04 pm    Předmět: hlášení Citovat

Ahoj lidičky,
začnu poděkováním Leničce. Jednak za báječnou masáž, blaho nesmírné, dále za ubytování a velkou pomoc při organizaci.
Dál bych chtěla poděkovat všem, kteří si našli čas a odvahu přijet, i když nevěděli co je tam vlastně čeká. Moc ráda jsem viděla známé tváře a nakoukla, co je u nich nového a jak se rozvíjí do nových dimenzí, to je velké potěšení i poučení.
Přišlo i pár mě neznámých lidiček, povídání s nimi bylo moc fajn. Jen mít k tomu celý víkend! A byli stejně úžasní!

Největším překvapením byla pro mě ovšem Míša – okenko. To, co jsem měla za ten den možnost poznat, jakým způsobem pracuje, jaké má názory a jaký je to čertík, schovaný pod decentní vizáží, je mi hodně blízké (no její muž je taky hodně zajímavá osobnost). Nakonec jsme realizovali i její nápad: všichni na jednoho jako závěrečné cvičení. A to, které se nakonec neuskutečnilo, stejně zapustilo kořínky a mám takové nápady jak si ho doma vyzkouším.

Když se před samotnou realizací začala situace komplikovat, lidi odhlašovat, dokonce i Krabas honem prchal raději cosi montovat, tak jsem měla pořádnou krizovku a chtěla všechno stornovat. Ono potkat se naživo je něco jiného než na fóru a když pominu opravdové povinnosti, tak výmluvy některých lidí byly opravdu zvláštní. Chápu, že pro někoho to může být příliš velké sousto. No mohlo by mi být poučením, jak se tu mockrát volá po čajovnách a srazech, ale nakonec jsme se v brněnské čajovně naposled sešli 3(!!!) a na minulém větším pražském srazu se prakticky sešla úplně stejná sestava, s jakou se potkáváme vždycky, snad jen obohacená o cestovatele Houbíka. Jsou to lidi, které moc ráda vidím, ale je zajímavé, že ti většinou po ničem nevolají, jen prostě a jednoduše přijdou. Tentokrát byla možnost i zadarmo přespat, přesto jsme tam byli přespolní jen já s Aikou.
Tolik kritika do vlastních řad a trocha osobního smutku a zklamání.
No to je život a slib je slib, došlo mi, ze je potřeba přestat si užívat lítosti a začít něco dělat, program prostě předělat, nikoliv zrušit, nevzdávat se.

Díky změnám, které nastaly v příspěvcích do programu, jsem ze své kuchyně nakonec (přes varování, aby to nebylo na některé lidi moc síla) zařadila i nějakou tu blbinku. Od té doby, co mě vzal Damao do svého týmu na R3, jsem zjistila, že nejen vážné věci, ale i uvolnění, humor
a schopnost si hrát, mají v našem rozvoji svoje místo. Nejsou to věci mimo mísu nebo věci, které jsou zařazeny bez rozmyslu jak by mohlo vypadat, ale hrátky, které jsem si osobně vyzkoušela a mají svoji myšlenku. Třeba vyzkoušet si emoce na plné pecky jakých jsme schopní a ještě se tomu umět zasmát, klobouk dolů před všemi, kteří jsou toho ještě schopni a nebojí se o ztrátu své důstojnosti….

Tak třeba zase někdy příště a klidně i ve stejné sestavě, protože mi tam bylo opravdu dobře.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 4:15 pm    Předmět: Re: hlášení Citovat

samanka napsal:

Když se před samotnou realizací začala situace komplikovat, lidi odhlašovat, dokonce i Krabas honem prchal raději cosi montovat...


Šamanko Smile ,
vrať se na první stránku tohoto tématu, kde píšu rovnou že nepřijdu.
Nic jsem nesliboval. A pokud si pamatuju dobře, tak si jednou napsala, že setkání se mnou pro tebe byl nepříjemný zážitek, tak proč teď ta lítost.

Ale přesto se s tebou rád potkám na workshopu číslo 2, který pro úspěch určitě ráda uspořádáš a třeba nebudu muset honem někam prchat Very Happy .

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 7:29 pm    Předmět: ... Citovat

Zdravím všechny zúčastněné i nezúčastněné.

Měli jsme dlouho předem pozvanou náštěvu, ale i přesto se nám povedlo se "na chvíli" vypařit a dojet do Kněževsi milé tváře pozdravit.
Hodina cesty - hodina na místě - hodina zpátky. Laughing A to ještě moje geniální drahá poloivčka vymyslel a vybral čas, že jsme se trefili do obědopauzy a tak jsme aspoň nenarušili program. Wink

Bylo příjemné vás na tu chvilku vidět.
A cestou domů jsme se shodli, že příště vyrazíme na takovouhle akci stůj co stůj!!!

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

Nádherná a milá sobota ! Myslela jsem si, jak přijedu na setkání trochu později, abych se vyspala. Myslela jsem si ,že odjedu dříve, abych měla večer doma pro sebe.... a pěkný houbeles. Smile
Díky Mílo za skvělé průvodcovství dnem, díky moc všem zúčastněním za vaše povídání, reikování, přispěním do programu.
Přijela jsem domů velmi pozdě večer šťastná, že jsem mohla strávit tak přátelský den. Opravdu takové pokorné, sladěné....

Moc se těším na další setkání

Džarmí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:

Moc se těším na další setkání

Džarmí Smile

To já také a škoda, že jsem Ti nemohla koukat do ruky po celou dobu, když jsi malovala. Mandalku od Tebe jsem už mamince darovala a ona byla šťastná a nemohla se dost vynadívat.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 9:33 pm    Předmět: x Citovat

Dzarmi: jak dopadl obrázek - kulatý nebo hranatý? Líbil se? No že se ptám...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:50 am    Předmět: Citovat

Jééjejejeje, Eviku, to mam radost. Smile

Šamanko, nakonec je obrázek vsazen do kulaté pasparty a teď čekám na email s adresou, aby poputoval domů k majitelce. Smile

Zjistila jsem, že mě to malování NA ŽIVO moc baví!

Krásný den přeji

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
peca
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 13.12. 2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

bohajeho, to jsem asi trosku zaspal.. ONO UZ TO BYLO??? saaaaaaaaaaaaakrys... tak to jsem neco prosvihl.. no doufam, ze jste si to nalezite uzili a snad vas nektere stihnu poznat jeste jindy:)

mejte se famfarove a snad nam bude doprano se setkat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund