Fórum - Zobrazit téma - Bazar knih - poptávka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Bazar knih - poptávka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Bazar knih - poptávka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
juri
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.11. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:

... Jako náplast posílám odkaz na jedno zajímavé knihkupectví v Praze na Pohořelci.
http://www.hledajici.cz/
E.


Ahoj Evi...

Dík za náplast. Smile
Stránky jsem si prohlížel a může to být zajímavé...
V prodejně jsem nikdy nebyl, v době, kdy jsem se vyskytoval v Praze (asi 9 let) jsem měl "jiné zájmy". Jsem teď v Brně, ale je docela možné, že se do Prahy vrátím, alespoň na nějakou dobu nebo se tam budu vyskytovat častěji. Nevím ještě, a nezáleží to až tak na mé vůli... Cool
V každém případě se tam zastavím...

A jak jsi psala, že Tě zaujala kniha "Nemoc jako cesta" (dostal jsem na ni podobné reference jak o ni píšeš Ty), tak teď se dostává na pulty kniha od T. Dethlefsena - "Osud jako šance". Jedná se o nové vydání... Nechal jsem si ji poslat, došla mi včera - ale ještě jsem nenašel chvilku se do ní víc ponořit...

Jirka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

juri napsal:
T. Dethlefsena - "Osud jako šance". Jedná se o nové vydání... Nechal jsem si ji poslat, došla mi včera - ale ještě jsem nenašel chvilku se do ní víc ponořit...


Ahoj Juri.
Jedná se o nové (doplněné) , nebo původní obnovené vydání?

V této podobě vyšlo před pár lety:

Asi je to obnovené vydání. To původní mám v knihovně cca 6-7let, a tehdy, když jem ji tehdy četla, radostně jsem si u toho porukovala, že to, co a jakým způsobem tam autor píše mi bylo blízké. Od té doby bych ji doporučila mj. i takovým těm trochu přístupnějším materialistům, tedy těm, kteří jsou ochotni jisté věci, byť jen na moment, ale alespoň připustit.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
juri
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.11. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 10:55 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ahoj Juri.
Jedná se o nové (doplněné) , nebo původní obnovené vydání?


Ahoj tooro Smile

... teď jsem přišel domů a díval jsem se na knížku. Jedná se o druhé vydání, tedy asi původní obnovené. Na rozdíl od toho prvního je ale v pevné vazbě...



Citát z předmluvy knihy:
„Už několik let vede autor kromě své terapeutické činnosti pravidelně večerní a prázdninové kurzy zvané „ezoterická psychologie“. Velký úspěch jeho kurzů ukazuje, že probíraná témata se mohou stát vodítkem pro mnohé hledající. Ti, kteří se kurzů zúčastnili, i ti, kteří se jich z časových důvodů zúčastnit nemohli, dali podnět k tomu, aby byla témata kurzů také sepsána a vydána knižně. První semestr leží nyní před vámi ve formě této knihy...“

Pro Evika:

Díval jsem se na autory a... T. Dethlefsen je psycholog a psychoterapeut, dále se o něm píše, že je jeden z nejznámějších zástupců ezoterické psychologie. R. Dahlke je lékař a terapeut v oblasti přírodního léčitelství...

Hezký zbyteček dne přeji.... J. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

Esoterická psychologie. To zní dobře, i když pod tím může být cokoliv. Mrknu do knihy aspoň v knihkupectví. Osobně mě toto téma velmi zajímá, protože se pohybuju jak v psychologické, tak esoterické oblasti a hledám smysluplné propojení dobré pro každodenní život.

Můj tip je na podobné téma Robert Preece - Moudrost nedokonalosti (díky Tooro:)

Je to sice poměrně náročné čtení, které malinko potřebuje aspoň trochu přehled o čem je buddhismus a psychologie C.G. Junga. V knize jsou ale jednotlivá témata poměrně přehledně a hlavně doložena výbornými příběhy a příklady, takže znalost není nutná. Rozhodně velmi užitečná kniha pro všechny, kdo se cítí být terapeuty a pracují s druhými lidmi profesionálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jirkovi:
Dostala se mi do rukou zajímavá kniha Valerie Sinelnikova Dohoda s nemocí II.

Citace:
Úryvek z úvodu:

Postupně jsem si začal uvědomovat, že příčiny onemocnění nejsou mimo člověka, ale v něm. Každý člověk si sám vytváří nemoc. Stokrát a stokrát jsem prohlížel různé případy ze své praxe a pokaždé jsem se přesvědčoval, že takové vnější faktory, jako stravování, infekce, klimatické podmínky, vytvářejí pouze půdu pro rozvoj nemoci. Existuje něco hlubšího uvnitř člověka, co určuje vznik toho či onoho onemocnění. A není důležité, zda je to nemoc duše nebo těla. (...)


Kniha rozebírá vztah mezi jednotlivými onemocněními, lidským chováním, myšlenkami a pozitivními poselstvími nemocí. Pomůže i při práci na sobě.

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
juri
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.11. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

Hezký den... Smile

Pro Evika:

Díky za tip na knihu... Jéje... Může to být zajímavé. Díval jsem se na Sinelnikova na netu... a docela mne to zaujalo... Celkem mne oslovil - na první ťuknutí ten stařec...

Citace:
Valerij Sinelnikov - známý praktický psychoterapeut, homeopat, autor psychologických metod, které jsou jedinečné svou jednoduchostí a účinností. Již za studia na lékařské fakultě snil o tom, že jednou bude neobyčejným lékařem. Proto ihned po ukončení Krymské univerzity odjel do ruského města Vladimír, kde zahájil svou soukromou lékařskou praxi. Tam se věnuje homeopatii, zkoumá hypnózu, ponořuje se do tajemství svého podvědomí a do podvědomí svých pacientů. Objevy a pochopení přicházejí rychle za sebou. V tomto neobyčejném období jeho života se Valerij setkává s obdivuhodným starcem z odlehlých míst Vladimírské oblasti - potomkem staroslovanských volchvů a berendějů. Toto setkání, dotek tajemství nevědomého a zvláštní aura ruského města výrazně zapůsobily na jeho názor na svět. Valerij dostal nápad napsat svou první knihu jejíž název Dohoda s nemocí vznikl nečekaně, jako upřímné doznání.


A napsal toho víc... jaj... peněženka zrovna nejásá... Very Happy

A jak se tak dívám, možná by to stálo za přesun do jiného vlákna. Smile Majinkooo jsme se odchýlili od tématu bazaru knih... Ale jen malinko...

J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:19 am    Předmět: Upledger, Vregevood - Kraniosakrální terapie Citovat

Neleží pls náhodou někde u někoho tato kniha jako nepotřebná?... (samozřejmě, kdyby někdo věděl, že se nechá sehnat i v krámě) - vítány všechny varianty. Děkuji

(vypadá takto
http://knihy.abz.cz/prodej/kraniosakralni-terapie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Leni, co se zeptat přímo Zuzky nebo Jožky? Na svých kurzech měli i spoustu literatury, možná by se u nich ještě našla Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 10:52 pm    Předmět: Re: Upledger, Vregevood - Kraniosakrální terapie Citovat

lenap napsal:
http://knihy.abz.cz/prodej/kraniosakralni-terapie


Tady se dá něco najít a taky trochu ušetřit:
http://www.beletrie.eu/?loc=search

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 9:53 am    Předmět: Citovat

2Evik: to asi je z trochu jiného soudku... ale zeptám se Smile
2Toora: výborný link, děkujeme všici! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
noisiamen
Nováček
Nováček


Registrace: 28.9. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj neprodává někdo náhodou knihu:

SYMOLY REIKI Velká kniha...od Lubecka a Hosáka?diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Knihu mám, akorát nevím kde. Když mi dáš čas do pondělí, budu ráda. Možná jí mám totiž v práci a tam budu až po neděli.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidi,

sháním knihu I - Ťing od prof. Oldřicha Krále. Pokud někdo máte a nepotřebujete, nebo víte, kde sehnat, prosím o info.

Moc děkuji

Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Tady Evo:

http://starozitnosti.hyperinzerce.cz/antikvariat/inzerat/7086897-i-ting-kniha-promen-oldrich-kral-nabidka-praha/

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 1:17 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji Katko, ale .....Tento inzerát byl uživatelem archivován, takže na něj již nelze reagovat. Zpravidla to značí, že zboží již prodal a jeho nabídka tedy již není aktuální.



Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund