Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení do Reiki II ano či ne?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení do Reiki II ano či ne??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení do Reiki II ano či ne??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pitrisek
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:56 pm    Předmět: Zasvěcení do Reiki II ano či ne?? Citovat

Obracím se na Vás s prosbou. V září jsem byla na zasvěcení do Reiki I. Byl to naprosto úžasný zážitek. Jen jsem po něm měla dva velké záchvaty migrény. Při jednom jsem dokonce byla hospitalizovaná v nemocnici.
Teď mám jít v sobotu na zasvěcení do druhého stupně, ale nějak se začínám bát, že se ty záchvaty budou opakovat
Tak nevím, jestli strach překonat a na Reiki II jít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mitrayamini
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 12:49 am    Předmět: reiki 2 Citovat

Podle mého názoru máte li vnitřní obavy tak zasvěcení do druhého stupně odložte.Nespěchejte až nastane čas tak to ucitíte.V některých případech je potřeba více času na zpracování nových informací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

Otázkou je proč si spojuješ záchvaty migrenozní bolesti hlavy se zasvěcením do Reiki? Mohlo to souviset s vnitřní očistou, ale taky nemuselo a pouze se to vyskytlo současně, díky vlivu jiných okolností, které se sbíraly týdny nebo měsíce a Reiki akorát o trochu dříve spustilo chystanou lavinu (tj. migréna by přišla stejně).

Odpovídám se zpožděním, takže nevím jak to nakonec dopadlo. Nejistotu chápu, ale pokud jsi Reiki dosud praktikovala a jdeš ke zkušenému učiteli, není čeho se bát. Doporučím ti, po případném zasvěcení do ničeho nespěchat, provádět harmonizační a ukotvovací cvičení. Často nám bolesti hlavy působí přetížení nebo extrémní snaha něčeho dosáhnout za každou cenu. Tělo pak sáhne k bolesti jako k záchranné brzdě.

Martina

Ps: Migrenozní bolesti hlavy se u tebe vyskytovaly i dříve?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Pitrisek
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec jsem si našla úplně nového reiki mistra. Kousek od místa bydliště a za poloviční cenu. Jdu teďka v neděli a už se moc těším.
Migrénu už jsem neměla asi 5 měsíců (chodím pravidelně na akupunkturu). Tak snad se už nevrátí Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 3:32 am    Předmět: Citovat

Rovněž mám pocit, že příčinu migrény vidíš v něčem z venčí a nejsem zcela nakloněn věřit tomu, že za to může mistr, který Tě zasvěcoval do Reiki 1. Tož ale - udělej si vlastní zkušenost..... tu migrénu Ti rozhodně nepřeju.
Nemohu si odpustit ještě jednu reakci na to, o čem píšeš: ne vždycky to, co je levné je tím pádem také lepší - nebo jde o to, abys "ušetřila"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mitrayamini
Nováček
Nováček


Registrace: 18.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 1:22 pm    Předmět: Pro:Pitrisek Citovat

Dobrý den,
Ve vašem případě mně jedna věc udivuje:proč jste se neobrátila na mistra který váaszasvětil?Každý mistr má povinnost doprovázet své žáky a být jim k dispozici v případu že nastanou nějaké potíže.Ohledně nového mistra cena nemá nic společného s kvalitou semináře a zasvěcení.Každý mistr jedná podle svého svědomí a v jaké míře se cítí zodpovědný za své žáky.Reiki nespočívá pouze v jednodenním semináři a zasvěcení.Je to to duchovní cesta kterou si mistr dobrovolně vybral a podle toho by se měl chovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund