Fórum - Zobrazit téma - Sloni po česku a reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sloni po česku a reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sloni po česku a reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 7:45 am    Předmět: Sloni po česku a reiki Citovat

V Česku se poprvé v ZOO Ostravě narodilo mládě slona. Nikdy jsem ostravskou ZOO nenavštívila, tuto informaci jsem si přečetla na netu.
Následně jsem četla zprávy, že matka-slonice je prvorodička, nikdy ve stádu neviděla jinou rodičku či matku. Do toho její družka ze stáda je také poprvé v očekávání.
Přicházely mi divné myšlenky. Jaký význam má v betonové ohradě pěstovat tyto překrásné tvory, kteří se dožívají vysokého věku, pamatují si a vyjma člověka nemají nepřítele?
Zprávy na netu začaly psát, že matka-slonice slůně napadá a odmítá mu dávat pít.... Uměle slůně odchovat není radno, vyrostl by slon, kterého stádo nikdy nepřijme a k člověku by měl zvláštní vztah.

Co Vám budu psát. Začala jsem posílat vztahu sloní matka - slůně, situace okolo narození sloníka, matce, slonovi, následně jsem čistila, co ve mně způsobuje, že mě to bolí.
17. března v noci jsem toto prováděla, trvalo to poměrně dlouho, ale pro mě tato práce byla důležitá.

Byť vnímám, že zprávy píšou o Japonsku, Líbyi, Haiti.

Asi po mé návštěvě Afriky vnímám slony jako své kamarády. Také jsem si touto prací vyčistila svůj vztah k zoologickým zahradám. Přeju Slonům v Čechách dobré žití.

Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 8:20 am    Předmět: Re: Sloni po česku a reiki Citovat

okenko napsal:
následně jsem čistila, co ve mně způsobuje, že mě to bolí.
17. března v noci jsem toto prováděla, trvalo to poměrně dlouho, ale pro mě tato práce byla důležitá.




Co v nás způsobuje, že nás to bolí? Proč se nás situace dotýká a proč se s ní ztotožňujeme? Je to karma, vzpomínka, podvědomí? Něco, co je potřeba znovu vytáhnout na světlo, zpracovat a vyčistit?
A jednou provždy očistit i sebe - svojí duši ?
Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ZK
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.5. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Míšo, vnímala jsem to úplně stejně, jako Ty. Taky mi přišlo zvláštní, že mne daleko více dojímá siruace dvou slonů než spousty mrtvých v Japonsku. Hodně jsem nad tím přemýšlela, proč to tak je. S kamarádem jsme to nakonec pochopili následovně.

Každá duše, si při zrození vybírá, kam se narodí. I máma slonice si zvolila, že se narodí do ZOO a svojí obětí lidem ukáže, jak je příroda krásná a jak moc bychom ji měli milovat. Bohužel po zrození zapomínáme, co jsme si zvolili. Podmínky v ZOO nejsou u nás nikterak ideální, zvířata jsou velmi vzdálená své přirozenosti, dokonce ani porodit nesmí sami (ve zprávě se psalo, že dostala hned po porodu sedativa a oxitocin), proto není divu, že matka se pokouší ochránit své mládě před podobným životem nebo je prostě natolik odtržená sama od sebe, že neví, co si s mládětem počít. Nehledě na to, že spousta zvířat přirozeně reguluje porodnost a přizpůsobuje počet narozených mláďat velikosti teritoria a životním podmínkám, zabíjí nemocná mláďata a podobněm (netuším ale, jestli je to i případ slonů...).

Pro mne z toho teda nakonec vyplynulo, že jediné jak můžu pomoct je, pousit se je propojit se svým záměrem, aby pochopili, proč tam jsou. Snad potom pobyt za mřížemi nebude tak velké utrpení.

Nevím, jestli se mi to podařilo úplně vysvětlit, ale vnímám to, jako správné sama pro sebe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 11:10 am    Předmět: Citovat

ahoj ve volné přírodě se o takové mladě postará jina matka ve stádu ,nebo ji ukáže co ma dělat
bohužel v zoo to nejde musí pomoc ošetřovatel,nebo mi můžeme působit na dálku.
Mám pocit že loni v televizi ukazovali léčení pomoci slonů někde v Indii jednalo se o hlavu státu.
možná že je tato schopnost podvědomě v nás přitahuje pozornost a to je důvod že máš k tomu blíže ,
možná si podvědomě vybereme to menší zlo menší utrpení to větší jako bi jsme raději neakceptovali vnitru své duše .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund