Fórum - Zobrazit téma - Pomůžete člověku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pomůžete člověku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pomůžete člověku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 6:05 pm    Předmět: Pomůžete člověku Citovat

Letos jsem mněl zvláštní vánoce.Byl jsem sám.Bydlel u sestry v podnájmu a na vánoce jsem nechtěl otravovat příbuzný,u přítelkyně jsem nemohl ještě být..tak jsem chtěl jít do přírody,někam se schovat v jeskyni a meditovat.Od října jsem nejedl maso,nechutnalo mi,cvičil jsem energetické cviky,meditoval..teprve před vánocemi mi došlo,že to bylo čištění,zhubnul jsem asi 8kg ale hlavně mi to dávalo smysl.To na úvod.Při meditaci v jeskyni jsem mimo jiné při cestě do šambaly v úzké soutězce najednou dostal KAMENEM DO HLAVY a upadl.Pak se spustila lavina kamení.Já cítil zlomená žebra,lopatku,kosti na rukou,cítil jsem jak nepřirozeně ležím,..ale najednou jsem vnímal své tělo ale byl jsem nad ním.Znám ten pocit,už si a ani nikdy jsem si vlastně netáhl za sebou stříbrnou nit,prostě jsem jen cítil jak mi srdíčko tluče a bojuje.A JÁ HO ZASTAVIL.Věděl jsem,že si tam jdu pro zážitek do té jeskyně,skutečně jsem měl pocit,že si jdu pro šamanskou smrt.Moje příételkyně se trochu bála a dala mi sebou pár věcí,které mě vlastně drželi na zemi.Je moc chytrá.Já si zastavil srdíčko,protože jsem věděl,že k té cestě nepotřebuji tělo.Vlastně jsem poznal.že já.ano jáí není mé tělo.Já jsem nesmrtelný.V této chvíli jsem nechal své srdce zastavit.Po návratu zs šambaly..a při odchodu z jeskyně jsem si chtěl vyfotit jediného netopýra v jeskyni.Bylo mi divné že je sám,myslím si,že žijí v koloniích.(můj zvířecí průvodce je myš,třeba je okřídlená,je to myš).A při tom jsem zjistil,.že je netopýr vzhůru.Nevzbudil jsem ho svou příétomností.Při příchodu byl pokryt jinovatkou a spal.Celou dobu jsem byl sticha,nesvítil a přesto byl vzhůru.Věděl jsem,že do jara nepřežije.Při návratu do civilizace mi najednou došlo,prostě jsem to věděl,že tam někdo měl zemřít,a můj průvodce zemřel za mě.Já dal slib,že se vrátím.Nedokážu vám říci,jak jsem to věděl.Ale to poznání bylo tak silné,že jsem šel a řval jak malý dítě.On se za mne obětoval.Střih je to už dva měsíce a najednou mám sen.4nebo 5 temných velkých ptáků,dravců,letí ve formaci a za nimi jeden větší snad 2xvětší černý pták.Byli to jen siluety ptáků,ani nemávali křídli,jen někam letěli a byla to hrozba.Nevěděl jsem,co to znamená,jen tušil,že už nějakou dobu je moje přítelkyně vystavena astráílním útokům.Jednou se mi stalo,že když jsem byl na ni napojen,tak jsem zahlédl duši žijícího člověka,co ji chce ublížit.Byla to černá,bezcitná duše.Večer jsem si vzal bubínek a šel do podzemního světa.Nikdy tam nebyly mraky,natož černé a bouřka.studnice poznání byla černá i pramínek,co ji přivádí vodu.Šel jsem proti proudu,až u pramene jsem objevil čistou vodu,kterou ještě bránili vodní víli.Oni mne vzbudili v noci a dali sen,abych přišel.Potřebovali mou pomoc,neubránili by se.Já normálně už 10 let si sny nepamatuji.Abych aspon v noci měl klid.Vyčistil jsem potůček a studnici a ochutnal vodu,byla už dobrá.Došlo mi,že vlastně zvířata celého spodního světa neměla co pít.V tu chvili se zvedli všichni ptáci z lesa a já viděl,jak zahání a zahnali tyto černé ptáky až za obzor.\jen malý ptáček,snad vrabčák zahynul a spadl na zem.PROČ ZASE NĚKDO PRO MNE ZAHYNUL.Proč se mne to tolik dotklo,co mám udělat,aby se to neopakovalo.Jak se mohlo stát,že jsem necítil nebezpečí a v poslední chvíli jsem mněl ten sen.Co mám dělat aby se to neopakovalo.Vím.,je to mé učení ale nějak nechápu.potřebuji snad postrčit,nebo něco říct.Nevím,ale mám pocit,že to mám napsat,proto píšu.Jen pro upřesnění.Ten největší pták je náš stálý průvodce,říkáme mu pokušitel,satan má mnoho jmen a já jsem s ním už 2xmluvil.Taky víme s přítelkyní,kdo byli ti dva černí ptáci,ale ty zbývající dva či tři tot otázka.
Máte-li pocit,že máte k tomu něco napsat,napište.Snad mi pomůžete.Děkuji a Bůh s vámi decka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

Jožko,

to, co tu píšeš, jsou tvá přesvědčení a strachy v tobě samém.
Věty jako, že nechci otravovat příbuzný - schovat se někam v jeskyni (před světem, před okolím, před sebou) vypovídá hodně o tobě.

Nevím, kam chodíš do Šambaly, ale ta moje tato úskalí nemá - ty prostě jdeš cestou utrpení, ne radosti a to je i to celé tvé psaní tady. Cesta utrpení, tmavé bytosti (ptáci, satan), čištění studánky - to je všechno o tobě, vnitřní čištění je ta zanesená studánka, potůček. Že se někdo neubrání, jseš zase ty. Přečti si to ještě jednou a uvidíš, když tam dodáš - já, mé, tak se v tom uvidíš. A to si nějakým způsobem začni čistit.

Asi se ti to nebude moc líbit, co tu píšu, ale chtěl jsi, kdyby nás něco napadlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Já hlavně nevím, k čemu je to dobré, řečeno po pelíškovsku tedy "Komu tohle kůrňa prospěje?!?"
Naše bábi byla nějakej kamikadze, ale kdybych jí řekla, že podnikám takovéhle tripy, potom by mi na to asi řekla "A v čem ti jako mám pomoct?" prostě něco ve smyslu "...a nepřestane, a nepřestane dokud do té dr..ky nedostane". Very Happy
Ale jistě nemusím samozřejmě znát a oceňovat všechno. Vím jen, že pokud stále toužíme po zážitcích, tak nám je Pánbůh nadělí, a že je to tedy někdy fičák!

A taky bych to ani nesrovnávla např. s "výlety" pod zkušeným vedením pralesních indiánů. U nich smysl takovéhoto počínání vidím. Laughing

Mezi námi děvčaty, nevidím Tvoji slabší stránku v umění lítat, ale naopak v uzemnění. Tedy v nutném prohlubování přesně opačným směrem než kterým se dáváš. Toť můj názor, i když vím, že si asi nějak nemůžeš pomoct.

Nejsem holt ten správný člověk co by měl pro tyhle "výlety" to správný pochopení, tak se Ti Jožko omlouvám. Chápu, že je to nějaká Tvoje cesta a respektuju to. Můj šálek čaje to ovšem není, a hlavní je, že pro to má pochopení Tvoje přítelkyně. Wink

Tak jen měj na paměti fakt že: "S čím člověk zachází, tím taky schází".

A pokud je to jen taková Tvoje pohádka pro dospělé, nebo sentence na sestup kamsi do podzemí pro čtenáře Reikiwebíku, tak v pohodě. Wink



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 11:05 pm    Předmět: pozdrav Citovat

Ahoj Jožko,

mám Tě rád. Možná v nás umírá naše staré já. Možná musíme obrazně řečeno umřít, abychom se mohli znova narodit. Měj se a těším se na nějaké setkání! Petr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 2:42 pm    Předmět: Citovat

Dekuji.Toora má pravdu,skutečně a děkuji za upozornění,málo se zemním.Je pravda,a nedošlo mi to,týkalo se to hodně přítelkyně,ale skutečně je to mé čištění.Nějak jsem na sebe pozapomněl a |Petře do Prahy zatím asi moc nebudu moci jezdit.Věděl jsem to už 3měsíce.Něco musí vevnitř umřít aby se zrodilo nové.Děkuji vám budu přemýšlet.Tooro nežádal jsem o ty výlety ale když mne zavolá odcházehíjcí duše a já ji třeba v práci na záchodě přesvědčím a vrátím na zem,jsem rád,že i bez drog můžu a vlastně ani nevím kam.Na druhou stranu za mrtvými,ale to není podstatné.Mám vás rád lidičky.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 4:07 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
nežádal jsem o ty výlety ale když mne zavolá odcházehíjcí duše...


Ano, takto jsem to Jožko pochopila, ale taky vím, že k určitým věcem nedochází, pokud bychom si je někde „nevyrobili“, tedy po nich sami netoužili a k nim nesvolili. Respektuju nastavení každého, protože jsme v tom pěkném a širokém spektru každý nějaký, ale pokud nesměřujeme k vyrovnanosti, tj. harmonii, nepomáháme tím světu ani trochu, spíš naopak, a těm „na druhé straně“ jakbysmet.

Tak je třeba přidat tam, kam nás to zas tak moc netáhne a neustále tak misky vah vyrovnávat...


A nemysli, mluvím zrovnatak k sobě jako k Tobě. Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jožko,

teď je silný čas,
jak sám říkáš, dlouhý čas jsi si sny nepamatoval, ale teď najednou se Tvoje podvědomí předhání v cestách, jak Ti něco povědět.

Napíšu Ti, co mi pro Tebe přichází, ber nebo nech, ano?

Kup si čirý krystal
a zavolej si duši toho ptáčka, co pro Tebe zahynul.
Popros ho, aby se uhnízdil v tom krystalu.

Potom, když budeš podnikat výpravy,
vždy měj zapálenou svíčku a drž ten krystal.

Citace:
Ten největší pták je náš stálý průvodce,říkáme mu pokušitel,satan má mnoho jmen a já jsem s ním už 2xmluvil

Toho satana změň na Lucifera...
jde Ti přece o světlo, ne o chaos.

A rozhodně vyčisti každou vodu, kterou na svých cestách potkáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:01 pm    Předmět: Citovat

Děkuji.Všem.Tooro,máš pravdu.Nic nečekám,ale podvědomě vysílám a dostávám,děkuji.Anako,dnes ráno jsem (upadl mi jeden kámen z krku,kde jej nosil na řemínku a já ho odložil a poté asi po 5min jsem mněl neodolatelnou touhu ho vyhodit z okna a tak letěl ze 6 poschodí)uvolnil místo pro nový čirý krystal jak píšeš.Vím,jen vám to píšu jako potvrzení,že vše je jak má být.Večer mi píšeš,a radíš s novým kamenem.Udělám to tak,cítím to tak.Děkuji ti.Lásku všem lidičky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

...a bude Ti otevřeno.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Je to zvláštní,ale všichni jste měli pravdu.Dnes jsem měl zase sen.Ani jsem nevěděl,že mám v sobě strach.Konkrétní ke konkrétní situaci a dnes ve snu jsem si ho prožil.Ráno ve 4 hod. jsem věděl,že ty ptácí byli moje čištění,ten poslední černý pták,4 v řadě byl můj strach.Nevím,jestli k tomu napomohlo i to,že jsem si asi před 3-4dny nechal těch 5 ptáků vstoupit do mého srdce abych jim mohl dát svou lásku,aby ji mohli cítit abych i já v srdci cítil jen lásku..nevím,určitě k tomu přispěl i můj včerejší rozhovor...Děkuji vám a píšu to jen aby jste věděli jak to dopadlo.Nebojte se,vím,že někdy se ke stejné věci vracíme i několikrát,a pokaždé si z toho vezmeme jiné poučení,ale pro ted jsem už v klidu a usmívám se.Mám vás rád děcka.
Napadlo mne,psal jsem že to souviselo z mojí přítelkyní,stejný příběh,stejný den,ale jiná vesnice...Já spal dnes u táty ona doma o 80km dál.Měla neklidné spaní,a zvláštní sen.Byla vzhůru,otevřené oči a taky nad ránem,ale v klidu ležela a najednou nad sebou viděla stříbrnou minci.Zářila na ní a na ní byla hlava,která se skláněla nad ní,dívala se na ní přivřenýma očima,asi jako když se díváme dolů na špičky bot.Tak měla přivřené oči a ten krk k té hlavě byl rovný,bylo to hrdé ,hrdě nesl hlavu,ale bylo to tak upřímné a tak vznešené a bylo z toho cítit božství(tak nějak to nazvala).Strašně příjemně se cítila,byl jsem moc lidský.Byla to moje tvář,Byl to skutečný šaman,nikdy žádnýho neviděla,ale přesto říkala,že ví,že to byl skutečný nefalšovaný šaman,který na ní zvýšky pohlíží.Ale strašně lidský,hodný.Je to zajímavé,že ve stejnou dobu jsme měli takový zvláštní sny.Po deseti letech je to poprvé,kdy si i já pamatuji úplné detaily ze svýho snu.Píšu vám to proto o snu své přítelkyni,že když začala mluvit,že měla zvláštní sen tak jsem okamžitě cítil v těle proudit energii a když mluvila,tekly mi slzy...Víte,ona je čistý anděl..od ní to beru obzvlášt důležitě,hodně ví,nic nedělá,ale o to víc umí a rozumí lidskému srdíčku.Nepotřebuje se dovolávat na intuici,ona ji ani nepoužívá,vědomně né,ale už tolikrát mne přesvědčila,že ani kolikrát nepřemýšlí,ale řekne jen dvě tři slova a člověk ví,pochopí.Kéž bych i já měl tento dar.Přeji ji to,je hodně daleko,ale tak skromná a..jsem jak vidíte zamilovaný,ale u ní to ani jinak nejde.
Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Člověk:
Když čtu, co píšeš, říkám si, že to je docela nelehká situace a tak mě napadlo, že by se to třeba dalo řešit HAP nebo SRT.
A poté jsem si říkal, že Sunnyi a jeho přítelkyně nabízí duchovní pomoc, kde Lenka nahlídne kde je problém a poté na to s Mirkem dělají terapii, zašlou Ti zápis celého problému, co se dělo, proč se to dělo, co bylo příčinou atd. Popis celého rozuzlení v rámci minulého života, duší apod. Popsané to mají i zde: http://www.navlnachmeditace.wz.cz/terapie.html
Sám jsem absolvoval a je to moc zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund