Fórum - Zobrazit téma - našel jsem na v jedné diskusi - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - našel jsem na v jedné diskusi
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

našel jsem na v jedné diskusi

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 8:04 pm    Předmět: našel jsem na v jedné diskusi Citovat

udelaji kurz od stejne zblazneneho cloveka a vetsinou za drahe penize se snazi pomoci ale vse na zaklade domenek nikoliv znalosti a vedomosti.
Zdatnejsi clovek ktery bude umet treba jen... z casti co Ales nebo silnejsi bytost je navede kam bude chtit jak bude chtit a oni to budou vydavat za to co zjistili v dobre vire ktera je uplne na dve veci.
Po rozhovoru s A ..se mi jen potvrdily me obavy a to nekteri se snazi menit jeste lidem osud ! :/

Zadne Reiki zadna zasvecovaci energie vam tady nezajisti ani zdravi cloveka ani to co bychom meli vedet o bytostech a vubec o tom jak jak to tady v duchovnich vecech lezi a bezi a jak s tim jako lide mame zachazet.

Pomoci reiki vubec nevite co vam odkud co prichazi at uz se ptate na cokoliv! A pokud nepoznate kdo potrebuje pomoc a komu pomoci nemate a musite se nekde ptat tak to se na me nezlobte ale to je trosku hodne mimo co takhle etika moralka a ciny toho dotycneho?

Vazeni mam dojem ze to tady u nas je povetsinou jen hokus pokus a cekani na pruser :/


udajně má reki 3
ptal jsem se jestli ho reiki sklamalo a že sněho mluvý určita negativni skušenost
jeho odpověď
„Nezklamal jsem se v Reiki nerekl jsem ze reiki je ve sve podstate spatne. A necekal jsem od reiki to co s ni lide delaji a za co ji vydavaji.
Jen rkam ze ti neumozni pristup ke znalostem a k potrebnym technikam aby jsi mohl zodpovedne rici co treba pred tebou stoji rekneme entita nebo clovek a takto s ni budu pracovat a tak to jej vylecim nebo tohle je zla bytost ta skodi tenhle clovek je nemocny protoze jej poskozuje jina bytost treba....a zda tomu tak doopravdy tak je!
Nebo ze by te doakzalo reiki nejak zvlaste ochranit treba pred silnou bytosti na to rovnou zapomen.

Ano mam zkusenosti z mnoha vecmi a treba i zkusenost kdy jsem byl ohrozen na zivote pomerne nedavno diky tomu ze jsem stejne jako energetici ci jini lide kteri se jen domnivaji ale nemaji jak overit proti cemu stoji nebo s cim delaji ceho se dotykaji pokusil pomoci lidem kteri mne pozadali o pomoc.
Ja jsem si svou chybu ochoten priznat proto mozna tady jeste jsem.

Proto tady rikam ze domenky nejsou k nicemu. Kdyz si treba vezmes ruzne bytosti jsou tady statisice let ne-li vice oni ve svem konani at spatnem ci dobrem jsou tak vymakani ze kdyz ti nejaka bytost se bude vydavat za nejakou jinou a ty das jen na svuj pocit ne na fungujici overovaci techniku nemas zadnou sanci.
Stejne tak u lidi kdyz nekdo bude profik ve lhani a umet manipulvat s lidmi bude umet vyzarovat ze sebe informace ktere ty prijmes za bezpecne jsi proste nahrany. A ze taci lide jsou to nebudeme si rikat ze ne to je snad jasne a vime o nich vsichni.

Ja nevim ale tebe neznervoznuje ani trochu ze doopravdy nevidis nevis nemas jak overit do ceho vlastne holyma rukama sahas?
Nejen ze muzes ublizit sam sobe ale muzes nevratne treba sejmout cloveka ktery za tebou prisel pozadat o pomoc.

Zadna bytost kterou nastves se te nebude ptat jaky byl tvuj umysl prijde sejme te a konec zadne caviky.
Muze tebou protekat energie kolik chces ale pro takovou bytost nejsi zadnym souperem kdyz nevis co je tva zbran a stit. Nebo kdo se ji muze postavit a kdo ne.“
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund