Fórum - Zobrazit téma - Léčení rakoviny a meta. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení rakoviny a meta.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení rakoviny a meta.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 11:30 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Beppe napsal:
Tatínek už nechtěl bojovat, když viděl, že to nemá smysl,


Smrt všichni vnímáme jako něco nedobrovolného. Ale tady vidíme, že tatínek se sám rozhodl. Že nemusel, ale chtěl.

Eva


No, já nevím, jestli se to dá takhle říct. Tatínek hodně chtěl žít, až mi to přišlo takové hodně nespravedlivé a nesmyslné, že někdo kdo by o další žití hodně stál - nemůže žít zatímco mnoho jiných, kteří litují, že tady vůbec jsou a života si neváží přežívá znechuceně dál. Tatínek akorát už zřejmě neměl síly, když viděl, že na to nestačí a naděje na vyléčení se blíží nule. Je ale pravda, že stál o alespoň trochu "hodnotný" život a o přežívání typu "ležáku" v hospicu zřejmě nestál a možná tam třeba i nějáké (ne)vědomé rozhodnutí bylo. Nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
až mi to přišlo takové hodně nespravedlivé a nesmyslné, že někdo kdo by o další žití hodně stál - nemůže žít zatímco mnoho jiných, kteří litují, že tady vůbec jsou a života si neváží přežívá znechuceně dál.


No, Pepo - je to hodně smutné.

Ale nemyslím si, že je to nespravedlivé. Ti lidé, kteří pouze přežívají, tak těch je mi líto. Oni jenom nevědí, jak mají žít svůj život. Nevědí, co je jeho smyslem a proč jsou tady. A možná, že se to za celý svůj život ani nedozvědí. Pro takové lidi je jejich život utrpením a smrt berou jako vysvobození.

Já jsem měla to ohromné štěstí, že mi někdo nabídl pomocnou ruku.
Proto vím, jak je důležité, abychom i my podali někomu ruku a on se přestal pomalu v tom životě plácat. Aby jim někdo ukázal, že se dá žít i s tou radostí a nejenom s tím znechucením. I když musíme překonávat různě těžké překážky, nemusí to být vždycky tragedie.

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

až mi to přišlo takové hodně nespravedlivé a nesmyslné, že někdo kdo by o další žití hodně stál - nemůže žít zatímco mnoho jiných, kteří litují, že tady vůbec jsou a života si neváží přežívá znechuceně dál.
SOUCÍTÍM S TEBOU.
Proč lidé bojují do poslední chvíle,chtějí žít,mladí lidé mající život před sebou.Stojící na začátku,na prahu života.
Tak to vidím já,tak i vy.
Proč duše těchto lidí je už 14 dní předem rozhodnuta,už se chodí podívat na milovaná místa,jde se rozloučit.Proč poslední 2 až 3 dny je duše umírajícího v klidu ve světle a cítí se neskonale štastná.Jde přece domů.
Proč i člověk,kterýho srazí auto.i jeho duše se chodí 14 dní předem rozloučit.(ale je pravda né vždy).
Proč tomu tak je.Kdo má pravdu.Já ,jak to vidím a nebo ona duše sama ví,co je nejlepší.Tot otázka.
A já vím,a věř mi.že vím o čem píšu.Jožka šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 3:53 pm    Předmět: x Citovat

Přestože máš tak ve všem jasno, nemůžu s tebou ve všem souhlasit.
Kdyby byly jak říkáš všechny duše 2 - 3 dny v takové pohodičce
a blahu, bylo by umírání mnohem lehčí a žádná by tu neměla chuť
po smrti zůstávat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Proč i člověk,kterýho srazí auto.i jeho duše se chodí 14 dní předem rozloučit.


Jak tohole Jožko víš? Laughing


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 8:27 pm    Předmět: x Citovat

Napadá mě přísloví: chodí jako tělo bez duše.
Protože jestli nemyslíš astrální cestování, tak mi tahle teorie připadá
krapet prapodivná.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 11:03 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zdravím vás všechny. Nepsal jsem dlouho, protože tu zaznělo na webíku tolik krásných slov, že tu jste mistři reiki, za panem Damao bych se rozjel hned ......o co mé prezentované /bubosti Smile / či leckde lehce nadnesené připomínky jsou kdesik......jinde. Já nemám ani tak upovídané "andílky" nebo spirituální průvodce jak mnozí další tu přispívající Crying or Very sad . Ten můj nejdůležitější- "Zaki- Zakiel" a na netu jsem si vyčet- Zadkiel- mi jednoho rána sdělil jen jedno slovo!!!! No považte- jednoho rána, v takovém tom stavu, kdy už nespíš a ještě nejsi úplně probranej / moje Jaruš by podotkla v alfičce/, jsem se ho zeptal, co dělat, aby na světě bylo líp...lepší..... a ozvalo se jediné slovo- NASLOUCHAT!!!!!! naslouchat si navzájem, snažit se porozumět jeden druhému. Pak se v mysli ukázalo "kouzelné sluchátko Macha a šebestové" a pocit, že v naší republice nemusí být tak špatně, když totok vysílají všem dětem ve večerníčkách. No a pak se přidal rozum- ten vychrlil naslouchání?- to je sluch- ten ovlivňují ledviny- ledviny jako funkce mají na starosti vztahy....no a pak už jsem se probral.
A další zřejmě příště nebo tady na webíku Laughing .
Ale tady k té onko- snad je to náhoda /ale náhody prý neexistují/- zrovna čtu zas pátera Ferdu a zrovínka řádky o rakovině, jak se na ni dívá on. V krátkosti: obvykle začínal slovy-aby se rakovina mohla rozběhnout, musí mít k tomu připravený terén. Do narušené nebo rozpadlé tkáně se rychle uhnízdí. Je třeba toto místo čistit, zpevňovat. Jestli se toto podaří, je zpoloviny vyhráno. Umožní se tak do těchto míst zavést normální krevní oběh a ten pak napomáhá k dalšímu čištění a zpevňování. Pan páter byl jasnoslyšný a leckdy šel na rakovinu i s cibulí. Myslím slyší smích doktorů ještě teď. Připomínal i červená vína jako Bikaver či Mavrud. Byl přesvědčen, že určitý druh vína má specifický účinek na toxiny plísní v postižených lokalitách. No a před několika lety prý ve Francii na onkologické konferenci zaznělo o pozitivních účincích přírodních červených barviv v léčení rakovinných onemocnění.
Další, kdo se ptal na rakovinu a byl jasnovidným, byl Kafka a jeho kolektiv a Ferdova slova potvrzoval. Úplně laicky parafrázováno: virus rakoviny je všudypřítomný, aby se rozmnožil, potřebuje k tomu vhodný terén, vhodnou živnou půdu. Potvrzovali to i další světoví vědci. Bojovat s virem je těžké, je to jako bojovat proti všemu živému. Proto je nesnadné léčit rakovinu. Spíš masově se doktoři snaží působit na prevenci, aby nedošlo k různým poškozením tkání v těle: vyšetření prsou, konečníků apod......preventivně.
No a Ferda se zmiňoval, že bojovat s rakovinou úspěšně se dá do určitého stadia. Když je tkáň rozpadlá z 50-70% rozpadlá, nelze ji již zpevnit, natož vyživovat a léčit. /proto možná leckdy je rapidně rychlý konec, prožil jsem to u strýce, se všema proživšíma soucítím taky/.
Závěrem stručně: musím zpevnit terén, ze kterého se rakovinná buňka živí- podmínka, bez které se nehnu. Pak se tam automaticky přivede krevní oběh a ten už tam přináší, co tam patří a odnáší, co tam nepatří.
Omlouvám se za naťukání těch pár řádek, ale zrovna jsem je četl a procházel reikiwebík, tak jsem to spojil.
Čau, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund