Fórum - Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha, která mě zaujala
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maisha
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 7.12. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Frank Doerr: Pravidla reiki v praxi - rady učitelů reiki, když jsme na tom reikiwebíku Smile)
A pak od Murakamiho Norské dřevo. A od Františka Kožíka - Největší z Pierotů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem od přítelkyně knihu Zázraky archanděla Michaela, pááááááni, to bych nevěřil, co všechno Michael dokáže Smile a dal mi naději, že se mi podaří mé problémy vyřešit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Nejen archanděl Michael, všichni archandělé a andělé nám pomáhají, Ježíš, Panenka Maria, Mistři, spousta Bytostí Světla i pomocníků z vyspělejších civilizací, než je ta naše. Setkal jsem se s vědeckým pracovníkem, který je naprostý svéráz a ve firmě jeho "bláznivé" nápady zpočátku přijímají se skřípěním zubů. Ale vědí, že na tom zatím nikdy neprodělali. A jemu se dostává inpirace od bytostí z nějaké daleko vyspělejší civilizace, kteří skrze něj takto pomáhají lidstvu.

Té pomoci se dostává každému, ale, jen malé připomenutí, i my musíme udělat svůj díl práce Smile . Všechno za nás nikdo nevyřeší.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

Té pomoci se dostává každému, ale, jen malé připomenutí, i my musíme udělat svůj díl práce Smile . Všechno za nás nikdo nevyřeší.

Mirek


Přesnš tak, ale já pořád nevím, jaký díl práce musím udělat, aby to mělo efekt Confused Napadlo mě se o tom s anděly poradit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

Poradí Ti, pokud jim dokážeš naslouchat. Krásný způsob, jak rozvíjet schopnost komunikace s nimi jsou Andělské karty od Doreen Virtue.

Mě osobně práce s anděly nikdy nezajímala, kromě spolupráce s archandělem Rafaelem při léčení. Bral jsem to tak, že když se v meditaci napojím přímo na Zdroj, k čemu je mi pomoc andělů. Že pokud mi chce Bůh pomoci prostřednictvím anděla, tak to udělá, ale já že bych se měl obracet přímo k Němu. Ve svojí léčitelské praxi se ale neustále setkávám s tím, jak úžasní jsou andělé pomocníci a že bychom je nikdy neměli podceňovat. Často jen čekají, až je požádáme o pomoc, protože sami vždy zasáhnout nesmějí. Nebo jejich snaha nás navést na správnou cestu se míjí účinkem, když my sami nechceme nebo když jsme k jejich pomoci slepí a hluší. Já si teď již od nich velice rád nechávám poradit a jejich rady jsou vždy velice trefné.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 12:48 am    Předmět: Citovat

Někdy mám pocit, že si řeknu o jejich pomoc, ale zároveň dělám něco proti tomu, abych jejich pomoc přijal, může toto nastat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 8:13 am    Předmět: Citovat

Moji andělé jsou konkrétní přátelé. Obracím se na ně přímo a když to nejde jinak, tak v meditaci. Často mi přišla odpověď ve snu. Někdy se stane, že ,,můj anděl" mi hned neodpoví, když potřebuji. No a i to je pro mě úžasná pomoc, protože mě učí poradit si sama, spoléhat sama na sebe, věřit si. Takže i to, co se zdá na první pohled jako negativní, je vlastně pro mě pozitivní.

Daerwok napsal:
Někdy mám pocit, že si řeknu o jejich pomoc, ale zároveň dělám něco proti tomu, abych jejich pomoc přijal, může toto nastat?


Řekla bych, že toto nastat může velice snadno. Vědomě pomoc chceš, ale podvědomě se tomu bráníš. A bránit se můžeme z toho důvodu, že máme strach. Já když mám strach, tak je to proto, že se bojím nějaké změny, kterou budu muset udělat.

Ale změna je život. Kdyby se nikdy nic nezměnilo, kdyby vše zůstalo stále stejné, tak to bychom to mohli rovnou zabalit. Wink

Ta situace, kdy si řekneš o pomoc a zároveň jí nepřijímáš, může být také v nedostatku pokory. Bylo by dobré, položit si otázku, jak ty sám vlastně vnímáš pokoru. Možná, že až si na to odpovíš, přestaneš odmítat pomoc Andělů.

Přeji Ti krásný předvánoční čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 12:20 am    Předmět: Citovat

Díky Eviku, asi jsi trefila do černého, strach ze změn mě provází velmi často, zkusím to brát jako výzvu a k výsledku snad dospěji... Wink

Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 8:40 pm    Předmět: x Citovat

Některá moudra platila, platí a vypadá to, že budou platit pořád.
Nádherná a moudrá kniha:

Yu Dan: Konfuciova moudrost pro 21. století.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Clarion
Nováček
Nováček


Registrace: 17.12. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 4:10 pm    Předmět: Clarion Citovat

Transformace vedomi 1 a 2 od Tomase Keltnera - opravdu stoji za to si je precist!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 4:46 pm    Předmět: Citovat

Dostala se mi do ruky kniha: Carolline Myssová - Anatomie ducha a moc se mi líbí.
http://bhakti.cz/anatomie-ducha-myssova-caroline+id-DharmaGaia-4-EEC

Po přečtení několika desítek stránek jsem si ji pořídila.
Je to o intuitivní lékařce ( měla civilní zaměstnání a probudil se v ní dar vidět intuitivně nemoci v těle a jejich příčinu - duchovní-psychickou ) a začala to rozvíjet. Mám ráda knihy, které vycházejí z praxe a vlastní zkušenosti. Slibuje to pak opravdovost.
Zevrubně tam také popisuje temata a smysl jednotlivých čaker.
Je tam spoustu podnětů k zamyšlení.
Tedy alespoň pro mě určitě Very Happy , no i když .... já něco zkoumám vlastně pořád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem dnes tuto krásnou knížku. Je určena pro děti od 6 do 10 let. Moc se mi zalíbila. Je tam i meditace pro děti.

http://www.beletrie.eu/knihy/buddhovy-pohadky-na-dobrou-noc.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 12:00 am    Předmět: Stání Citovat

ta kniha od Carolyne Missové je naprosto geniální. Zamilovala jsem se do ní. Moc krásně a výstižně popsaná témata čaker..Smile Díky moc za její doporučení, už ji mám zchroupanou zprava i zleva a je mi jasné, že ještě zepředu, zezadu, sdola, shora.. Smile
Opravdu díky moc a také vřele doporučuji Smile
pa, A*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 12:01 am    Předmět: a sakra Citovat

klít se nemá, ale když já té Carolyne zprznila jméno .. .má tam "y".. Smile
tak pardon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 9:55 pm    Předmět: Snídaně šampiónů Citovat

Kurt Vonnegut jr.
Snídaně šampiónů


Krátký úryvek

Co se týče povídky samotné, tak ta byla nadepsána "Roztančený blázen". Pojednávala, jako tolik jiných Troutových povídek, o tragické nemožnosti komunikace.
Zápletka byla následující: na Zemi přistál s létajícím talířem tvor jménem Zog, aby lidi poučil, jak zabránit válkám a jak léčit rakovinu. Přinášel tyto informace z planety Margo, jejíž obyatelé se dorozumívali pouštěním větrů a stepováním.
Zog přistál v noci ve státě Connecticutu. Sotvaže se dotkl země, spatřil hořící dům. Rozběhl se k domu a začal před ním pšoukat a stepovat, aby lidi varoval před hrozným nebezpečím, v němž se ocitli. Hlava domu roztříštila Zogovi lebku golfovou holí.


Tohle mě dneska v metru rozesmálo, až jsem se za břicho popadala a zároveň mi tekly slzy, když jsem si uvědomila, jak je tahle absurdita tolik podobná tomu, co znám ze života..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund