Fórum - Zobrazit téma - Imara - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Imara
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Imara

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mpetrik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.4. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 9:58 pm    Předmět: Imara Citovat

Co si myslíte o tomto směru. Prý dokáže zrušit karmu. Mátě někdo možnost vyzkoušet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Řeknu svou vlastní zkušenost. Před nějakou dobou jsem si přál, abych dokázal účinněji čistit karmu. Po vyslání toho to přání mně v jedné meditaci přišla informace, že jsem byl zasvěcený do IMARY. Podotýkám, že jsem do té doby netušil co to je. Až následně jsem na internetu zjistil, že se tam píše, že je to silný spalovač karmy.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:12 am    Předmět: Citovat

Jistě tento dar užíváš, Roso, můžeš napsat zkušenosti, názor? Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mpetrik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.4. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Dobrý !!!!

Také by mě zajímaly zkušenosti. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 1:33 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem se tady zmíňoval v jiných vláknech, tak se zabývám čištěním karmy. Ve zdejších vodách se to co dělám neshledává s pochopením a proto už nehodlám na toto téma zabředávat do nějakých velkých diskuzí.

Takže jen v krátkosti. Nepoužívám jednu konkrétní energii na jednu konkrétní věc ale vše čím jsem prošel mně slouží k tomu abych já jako bytost byl silnějším a čistším kanálem v Božích službách. Nesnažím se ani nic porovnávat a hodnotit. Když cítím, že mně zasvěcení do nějaké energie posune, tak to prostě udělám a nebo se to stane samo.

Jeden příklad uvedu. Jedna moje známá, řešila vztah se svým manželem, který byl kdysi harmonický a podle jejich představ. V současné době ale procházel vážnou kryzí a velmi se odcizili.
Provedl jsem dvě harmonizace s odstupem 10 dnů. Dovolím si vložit text mailu, který jsem od ní dostal po první a druhé harmonizaci:

Tvé zharmonizování je zázračné, chováme se k sobě s manželem jako lidi, manžel je najednou velice pozorný a všímavý a hlavně, mluvíme spolu, rozebíráme, a to bez výčitek a vytahování starých přeludů.

Tvé harmonizace jsou úžasné, s manželem jsme jako kdysi, sounáležitost, pochopení, úcta a láska.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:26 pm    Předmět: Citovat

Díky Roso,

za ten příspěvek. Každému z nás se dostává ohromné pomoci z vesmíru. Dnes ještě daleko víc než dřív, s tím, jak se evoluce člověka zrychluje. Lidé vždy dostávali spontánní zasvěcení na urychlení jejich vývoje, jako jeden z nástrojů Božího vedení. Ti vnímavější si toho byli a jsou vědomi, jiní o tom ani nevědí, ale toho požehnání se dostává všem, kdo jsou otevření.

Víš, že Lenka dostala zasvěcení do Seichim přímo od bohyně Isis - zasvěcení, které jí doslova změnilo život. Nádherné zasvěcení, o němž tady nedávno psala Sanaya, že si je vyprosila od Ježíše - zasvěcení do energie Krista - jí předal Ježíš sám jako odměnu a dar a od té doby i zasvěcení do dalších jeho stupňů. Později obdržela od Panenky Marie zasvěcení do její energie. Ve vlaku plném lidí obdržela spontánní zasvěcení do Plamene Centrálního Slunce. Od svámího Vishwanandy (Óm healing) zasvěcení do Světelné meditace, v níž dochází k rozpouštění karmy, všeho, co jsme již připraveni a ochotni pustit. Předtím ještě zasvěcení do energie Světelného chrámu nad Vyšehradem, a také zasvěcení do energie Andělských křídel. Spoustu nádherných darů, jimiž ji vesmír obdarovává ve chvílích, kdy nazrál čas, kdy ji mohou posunout dále na její duchovní cestě. Často ty dary přicházejí spontánně přímo od Boha. A někdy i prostřednictvím láskyplných lidí, kteří jdou s námi po duchovní cestě - Ty, fyk a další. A za setkání s Vámi vděčím právě Reikiwebíku. Děkuji Smile .

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund