Fórum - Zobrazit téma - mimčo II - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - mimčo II
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

mimčo II

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:35 pm    Předmět: mimčo II Citovat

ahoj děcka, předem se vám omlouvám, že znova načínám po určité době téma, které jsem tady řešila už dříve.
Opět jsme s manželem začali uvažovat o dalším členovi do rodiny, tedy o miminku... Smile Mohu říct, že si dělám pohodu s jógou, psaním, meditacemi, přesto se nám nedaří pozvat si do života druhé dítě. Pokud jste něco podobného zažily, víte, jaký stres nastává, pokud vás po pár nezdařených pokusech začíná omezovat trochu věk a trochu cyklické starosti v práci a do toho vlezavý pocit - ono to nejde, zase MUSÍM počítat plodné dny a pak ČEKAT, zda to vyšlo, či ne... Nemám pocit ničeho nevyřešeného v životě, snad jen to LPĚNÍ na nutnosti co nejdřív otěhotnět a pak každý měsíc rozčarování nad neúspěchem... Prosím, můžete mě něčím povzbudit? Samozřejmě věřím reiki, ale... nějak to prostě nejde. A víte co je úplně nejhorší? Slova od vašich milovaných, kteří to sice vůbec nemyslí zle, ale naprosto mě odrovnají a ponoří ještě hlouběji, když mi řeknou - nesmíš se na to tak upínat, nesmíš na to pořád myslet... Pokud vím, mnozí naopak věří, že myšlenka, které věříme, dojde časem zhmotnění, ne? Děkuji vám moc za vaše zastavení. Bramborka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

s dovolením, suma sumárum - můj problém možná je - LPĚNÍ, posedlost, tím, co jsem popsala. bum, popsala jsem to, ale stejně nevím kudy ven. Nepomáhá mi ani dobře míněná maminčina rada - nemysli na to... Very Happy . děkuji vám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ZK
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.5. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Krásný večer,
máte soukromou zprávu...
Z.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

"Slova od vašich milovaných, kteří to sice vůbec nemyslí zle, ale naprosto mě odrovnají a ponoří ještě hlouběji, když mi řeknou - nesmíš se na to tak upínat, nesmíš na to pořád myslet... Pokud vím, mnozí naopak věří, že myšlenka, které věříme, dojde časem zhmotnění, ne?"

Taky věřím, že síla myšlenky je mocná. Jedním z projevů je pro mě fenomén "ohýbání lžiček"- k nalezení na tubě. Udivila mě na tom jedna skutečnost: vedoucí semináře požadoval, aby se příkaz "Ohni se" vyslovoval velmi emotivně a "vší silou mysli", a poté doporučoval "to pustit, chvíli na to nemyslet" - aby hmota nebyla pod stálým tlakem, kdy vlastně nemá prostor požadované uskutečnit... Několikrát taky podobná situace je zachycena na videu: hoch drží lžíci, upřeně na ni zírá, křičí "Ohni se!!!", pak za chvíli zakřičí někdo vedle něj, hoch instinktivně převede zrak na souseda, a v tu chvíli (když ji není udělována pozornost) hlavice lžíce poklesne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

Já v těchto případech říkám:" Něco si přej, něco pro to udělej a pak na to zapomeň" (a nech se překvapit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

děkuji vám, jste úžasní. srozumitelně ke mně došlo poselství "jak si správně přát" Very Happy. přijde mi geniální ten princip malého uvolnění hmoty, aby se nabrala energie na realizaci naší touhy. hůř se to však provádí v praxi, ale předvánoční čas mi přijde jako ideální k tomu, zastavit se u něčeho jiného než plánování mateřství. ještě jednou díky. Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund