Fórum - Zobrazit téma - HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 9:41 pm    Předmět: Citovat

Davemere, dík za rady. Naštěstí jsem ve stádiu, kdy tohle už neřeším.
Citace:
Bůh mě okamžitě uslyší a zareaguje tak, že si na mě posvítí světelným kuželem - na mě, stojícího uprostřed kosmické tmy ve vesmíru - nyní ale stojícího uprostřed Jeho světelného kuželu. Přitom se na mě tázavě zahledí.
Vyslovím-li slova „Já jsem“, pak Bůh pokývne hlavou a řekne: „Tak copak chceš, mé Boží dítě, čím ti mohu posloužit? Splním ti vše, co budeš chtít, ať je to pozitivní či negativní.

Tak nevím, jestli si mám představovat Boha jako vousatého stařečka na obláčku od Jeana Effela a nebo spíš jako džina z láhve Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 10:29 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Zbultranovi a Evíkovi za inspiraci. Dnes jsme si udělali s rodinou výlet do Máslovic a dopadlo to k všeobecné spokojenosti. Muzeum másla i s výkladem a překladem do japonštiny Razz , v místě byla pouť či nějáká podobná slavnost (dětem se to líbilo), procházka k Vltavě příjemná , počasí na konec října vynikající (mám trochu výčitky, že nám to narozdíl od vás vyšlo mnohem líp). Drobné potíže nastaly pouze v okamžiku příchodu k autu a zjištění, že jsem nechal rozsvícená světla a baterie se totálně vybila a auto nešlo nastartovat Rolling Eyes Naštěstí se jako na zavolanou (i bez zavolání) vynořil z blízkého domu kouzelný dědeček. A jelikož to byl zkušený technik z nedalekého Aera Vodochody tak se na nic moc neptal a rovnou přinesl nabíječku autobaterií a z této šlamastyky nás vysvobodil Razz Takže ještě jednou díky za příjemné odpoledne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Dnes jsme si udělali s rodinou výlet do Máslovic a dopadlo to k všeobecné spokojenosti. Muzeum másla i s výkladem a překladem do japonštiny Razz

A těch trpaslíků.... , trochu jsem nepobrala, co dělají v muzeu másla Laughing .

Citace:
...jsem nechal rozsvícená světla a baterie se totálně vybila a auto nešlo nastartovat Rolling Eyes Naštěstí se jako na zavolanou (i bez zavolání) vynořil z blízkého domu kouzelný dědeček.

A pak že zázraky neexistují Very Happy.Také kafe v místní hospodě bylo exkluzivní. Poctivý, za poctivý peníz Wink . Jsem ráda, že se Vám to vydařilo. Fakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund