Fórum - Zobrazit téma - Víly, elfové, salamandři, sylfy...fantazie nebo skutečnost? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Víly, elfové, salamandři, sylfy...fantazie nebo skutečnost?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Víly, elfové, salamandři, sylfy...fantazie nebo skutečnost?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Laughing Laughing Laughing

Hehe,no to máš pravdu,právě mě pan Podzim donutil,abych mu namalovala Zimu,Jaro a Léto,aby nebyl sám.

Hihihihihi

Džarmí


Jarmilko a máš těch dobrých zpráv v rukávu ještě více?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
To je krásný Sadhano.

Komunikovat můžeme třeba i se stromy. Mám na zahradě starou švestku. A letos zjara, když jsme poprosili o čištění u mě na chatě, tak mi Lenka říká: "Víš co, ta švestka, co máš na zahradě, mě prosí, abych ti vyřídila, že už je hodně stará, a že by už chtěla skácet." Mám tam dvě, tak jsem se zeptal, která to je. Odpověděla mi, že vidí tu, co je kousek od brány. (Ta druhá je opravdu o hodně mladší). Potom mi ještě řekla, že ji o to prosila už asi dvakrát, ale přišlo jí to divné, nebyla si jistá, tak mi o tom neřekla.

Poprosil jsem tedy švestku, jestli by mi dala ještě jednou naposledy ovoce. Řekla, že ráda. A slíbil jsem jí, že v listopadu ji skácím. Teď ji ještě polámal předčasný sníh, věřím, že už si chce odpočinout.

Mirek


To je moc krásný příběh. Máme na zahradě jabloň, no vlastně měli jsme. Byla nemocná a manžel se ji snažil zachránit asi 2 roky. Pak poprosila jestli ji můžeme porazit, že je nemocná a neuzdraví se.

Po cestě do práce mám stromy a jeden je můj oblíbený. Už dva roky se u něj každou chvíli zastavím, položím na něj ruku a "povídáme" si. Někdy mě uzemní. Zazdílíme si a je mi moc hezky. Někdy se na něj jen tak dívám a obdivuji ho. I teď když na něj myslím, tak ho cítím. Je to moc hezké přátelství. Je krásný, silný, velký a moudrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:


Jarmilko a máš těch dobrých zpráv v rukávu ještě více?



Jojoj,mam,jen čekám a vyciťuju,až nastane ten správný čas.....


Karmilka


Very Happy Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 468

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 12:43 am    Předmět: Citovat

Napsal bych to takhe, jsou energie, které se navenek, pro jasnovidné projevují určitým způsobem opomenuli autosugesci dané energie. Tudíž bez předsudků vidíš víly, elfy apod.... nevím co k tomu jinému říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sadhano,

Tvuj zazitek je silny a skutecny.
Je jako poklad v Tvem srdci a vubec nezalezi, co si myslim ja, nebo nekdo jiny, ok? Exclamation

Polgara napsala
Citace:
Prosím tě, jak rozeznáš od sebe naprosto přesně to, co je tvá představa a co je skutečnost ? Že to co vidíš je to skutečné a ne že se jen zhmotnila tvá představa do skutečnosti?

Nic, co vidime , je skutecne.
Vsechno je jen zhmotnela predstava do skutecnosti.
Vis, Rigi ma velkou touhu bytosti videt.
Ne si je predstavovat.
Predstavit si neco neni tak tezke, videt to, je casto mnohem slozitejsi.
A to proto, ze musi byt zapojena mnohem vetsi cast mozku.
Samozrejme, ze to muzou byt jen halucinace,
ale jeden musi verit ocim..a srdci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 7:12 am    Předmět: Citovat

Je velmi zajímavé,že příhoda s negativní energií se mi stala v době, kdy jsem o reiki neměla ani ponětí.První stupeň jsem absolvovala až za několik let po tomto zážitku. To ty vílečky to bylo až po tom prvním stupni.Nevím jestli je to jen moje představa,ale od té doby co jsem si vybrala tuto cestu/REIKI/se cítím daleko lépe než před reiki a je to velmi zajímavé,ale i moji známí,když mě po delší době potkali tak říkali,že nějak zářím nebo co,že jsem úplně jiná.V každém případě je to posun k lepšímu.Vím,že mě čeká ještě dlouhá cesta,ale já se těším co mi přinese nového.... Smile

Přátelé jsou jako hvězdy - nevidíš je pořád, ale přesto víš, že existují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj decka.Neni prece dulezite,jestli to je a nebo neni pravda.Pochybnosti jsou produjtem mozku,ega.Nejdulezitejsi je,jak to citim ja.Jak my to obohati zivot. Kdyz mne to udela lepsim,a byt to je jen moje vymyslena postavicka,Buh ji zehnej.Nehledej stopro jistotu,tu nenajdes. Hedej idealy, smysl,krasu vsude kolem nas. Kdyz prestaneme chtit a vratime se ztiseni k sobe,oni sami prijdou. A je jedno jak.Nekdo je slysi,dobre, nekdo je vidi, dobre, ja je citim,dobre mi tak. Ale nepremyslim,je to jen muj napad,moje predstava a nebo je to poselstvi Bohu.Je mi to jedno. Dulezite je,ze ja to vnimam krasne. Treba to,ze jsem v praci a delam a najednou se prijde nekdo rozloucit.Nepremyslim,proc ne.Utisim ho a zapomenu.Za deste minut se vrati a citim jeho strach.Tak jdu na zachod,abych mnel klid a vysvetlim mu co a jak.A jdu pracovat.Je mi uplne fuk,jestli jsem magor a nebo ne.Ja se prijimam a miluji se takovy jaky jsem.Ze se druhy den dozvim...je nepodstatny.Proste jsme to co si myslime,vidime to,co chceme videt. A i pravdu vidime jak ji chceme videt.A jsem strasne rad,ze nejsou vsichni jako ja.Treba ten kuchar,co mi udelal ten vyborny obed.Saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 1:27 pm    Předmět: Strom Citovat

Nedávno se mi stalo něco podobného, jako kolegyni se švestkou. Šla jsem z vlaku domkovou kolonií, měla jsem dobrou náladu, bylo hezky. Najednou jsem uviděla chlapa s motorovou pilou, jak kácí překrásný vysoký smrk. Všude voněla pryskyřice. Okamžitě se mi udělalo zle, jakobych slyšela pláč toho zabíjeného stromu...Ještě teď, když si na to vzpomenu, se mi hrnou slzy do očí...Nemohla jsem nic dělat, ten chlap kácel svůj strom na své zahradě. Ale byl to strašný pocit. Často ho mívám, když vidím, jak lidi ničí a znečišťují přírodu. Bolí mě z toho srdce. Co dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 1:36 pm    Předmět: Re: Strom Citovat

Rigi napsal:
Nedávno se mi stalo něco podobného, jako kolegyni se švestkou. Šla jsem z vlaku domkovou kolonií, měla jsem dobrou náladu, bylo hezky. Najednou jsem uviděla chlapa s motorovou pilou, jak kácí překrásný vysoký smrk. Všude voněla pryskyřice. Okamžitě se mi udělalo zle, jakobych slyšela pláč toho zabíjeného stromu...Ještě teď, když si na to vzpomenu, se mi hrnou slzy do očí...Nemohla jsem nic dělat, ten chlap kácel svůj strom na své zahradě. Ale byl to strašný pocit. Často ho mívám, když vidím, jak lidi ničí a znečišťují přírodu. Bolí mě z toho srdce. Co dělat?


Možná tušim, mívám to občas také, mě pomáhá vědomí toho že CÍTÍM. Nemůžeme zabránit spoustě věcem, přesto je důležité je mít procítěné, učit naše děti / sebe vnímat toto všechno...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 12:44 pm    Předmět: Učím Citovat

Určitě učím všímavosti, kolem je plno šedivých, sobeckých lidí, kteří jdou jak roboti, nevšimnou si, že je vedle zvíře, co potřebuje jíst, že by mohli pomoci pavoukovi nebo zalít květinu. Sama pomáhám všem a všemu. Ačkoliv se odjakživa štítím hadů, stalo se mi, že jsem 2x musela vzít do ruky slepýše, abych ho donesla do bezpečí. Jeden chudinka ležel na cyklostezce (okamžik a byl by přejet cyklistou), druhý těsně u silnice. Donesla jsem je o kus dál, do přírody, snad se jim dobře žije...Milovat vše a všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

a ještě draci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 7:16 pm    Předmět: Re: Učím Citovat

Rigi napsal:
Určitě učím všímavosti, kolem je plno šedivých, sobeckých lidí, kteří jdou jak roboti, nevšimnou si, že je vedle zvíře, co potřebuje jíst, že by mohli pomoci pavoukovi nebo zalít květinu. Sama pomáhám všem a všemu. Ačkoliv se odjakživa štítím hadů, stalo se mi, že jsem 2x musela vzít do ruky slepýše, abych ho donesla do bezpečí. Jeden chudinka ležel na cyklostezce (okamžik a byl by přejet cyklistou), druhý těsně u silnice. Donesla jsem je o kus dál, do přírody, snad se jim dobře žije...Milovat vše a všechno.

Jen jestli jsi je dala na správnou stranu cesty? Very Happy Very Happy Very Happy
Kdyby jsi je dala na tu stranu, ze které na cestu vlezli, museli by se tomu nebezpečí vystavit ještě jednou - díky Tobě!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi.než se narodíme,každá bytost,člověk,strom,zvíře a další si sami vybereme,co chceme zažít.A máme sílu to dožít až do konce.Občas jsme si přáli potkat anděla,který nám pomůže a nebo my jsme ten anděl,který svou smrtí učí ostatní anděli co je to cit. Děkujte za to,neodsuzujte jen přijímejte,odsouzení je nenávist ale to přece vás ten anděl nechtěl učit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund