Fórum - Zobrazit téma - Problém s dutinami - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Problém s dutinami
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s dutinami
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 1:03 am    Předmět: Citovat

Mě by zase zajímalo, co je to ta pátá dimenze ? Razz Ona tedy i ta čtvrtá dimenze není příliš zřejmá, ale u té jsem si schopen alespoň představit, že za čtvrtou dimenzi je možné považovat čas. Ale pátá ? Není to už příliš mnoho, Antone Pavloviči ? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Ono je to docela zajímavé téma, skoro až na věděcké úrovni Smile.

Zajímavě jsem si o tom početl tady:
http://www.rhino3d.cz/clanky/rhino/komplexni-architektura.html

3. dimenze definující polohu v prostoru
4. dimenze - poloha v čase
5. dimenze – poloha na ose materiality (míra existence ve 4D, tedy zobrazení)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 10:44 am    Předmět: x Citovat

Mám tomu tedy rozumět tak, že už jsou mezi námi jedinci, kteří to hnusné materiálno překonali, nemají karmu, nemoci, nemusí jíst, spát a otravovat se vyděláváním peněz?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hary
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 3:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

mám pocit, že se nechceš zabývat rozmanitostmi života...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Mám dojem, že je dobře se vrátit k původní transakci: Co způsobuje záněty (cysty) v hlavových dutinách.
Lze na to odpovědět stručně, trochu drsnými slovy, ale výstižně:
Je to bordel v hlavě!
Vznikl z nesmyslných myšlenek a je dost metod jak jej dostat z dutin ven - třeba těmi proplachy, kdo to vydrží, nebo čaji. Nepřipadá mi smysluplné snažit se jej dostat ven nějakou chemií, ale kdo ví....?
Každopádně bychom si v takovém případě měli vyhodit z hlavy myšlenky, které jsou zmatečné.
T.j. scénáře, představy, předsudky atp. Do toho spadá i vytváření posudků, představ o "karmě" atp. Ostatně - není ani tak důležité, co všechno ten bordel v hlavě obnáší, ale aby už dál nerostl a pokud možno jsme ho z hlavy dostali ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

ahoj dotohoto kanalu má odpověď nepatří odpověď jinde!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 8:29 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Mám dojem, že je dobře se vrátit k původní transakci: Co způsobuje záněty (cysty) v hlavových dutinách.
Lze na to odpovědět stručně, trochu drsnými slovy, ale výstižně:
Je to bordel v hlavě!

Psala jsem to samé, ale jemnými slovy.
Citace:
Ostatně - není ani tak důležité, co všechno ten bordel v hlavě obnáší, ale aby už dál nerostl a pokud možno jsme ho z hlavy dostali ven.

...a tím zmizí i cysta. A chirurgům se ušetří práce. Taky budou kroutit nevěřícně hlavou, jak to, že tam není něco, co by tam podle nich správně být mělo Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

Tolik zajímavých inspirací.
Jsem za ně moc rád.

Uvažuji kde začít a čím. A kým.
Rád bych poděkoval každému zvlášť za radu a rád bych se vyjádříl k jeho návrhu a radě.
Ale myslím, že bude lepší, když napíši něco pro všechny. Rád bych to ucelil. Asi i pro sebe.
Zaujala mě Evíkova nabídka, že by mi pomohla. Moc si toho vážím a mám z toho i obavy. Co když po mně bude Eva chtít, abych něčeho nechal? Abych se změnil? ... ale na druhou stranu - Eva mi ale může ukázat něco, co nevidím a třeba to bude moc zajímavá cesta.
A pak je zde Lightworker. Mistr reiki, kterému jsem moc vděčný za pomoc na mé cestě s reiki. Iťing se na terapii u Mílou uvedené paní nedíval zle, což mě nadchlo (téměř každý můj nápad je většinou Iťingem smeten ze stolu), nicméně mluvil o tom, zda neběžím příliš rychle a nechci věci, na které momentálně nemám. A je pravda, že to není zrovna zadarmo. A do kapsy mám celkem hluboko, ale budu na to myslet a brát to v úvahu. Stejně jako beru v úvahu možnost koloidního stříbra, či lapača a vilcacory (páni, o téhle věci jsem dosud neslyšel).
K terapii přesličkou a anýzem. Mám za sebou více experimentů s těmito dvěma bylinami a je to na mě tedy silná káva. Vyvolává to ve mně zcela extrémní psychické a fyzické stavy. Zdá se, že za velkou část mimořádných psychických stavů mohl anýz. Když jsem přešel pouze na přesličku, psychický (a i fyzický) rozklad nebyl tak mimořádný. Nicméně byl. A nevím, kdy se do toho zase pustím. Dávkování v této diskusi je mírnější než jsem užíval já. Možná by tedy stálo za to zkusit menší dávkování, pouze jednou denně (já to dělal 2x až 3x denně po 3 stříkačkách do každé dírky) a obden.
Zajímal jsem se i o cestu přes Jonášovi preparáty. Udělal jsem si dva experimenty, které sice nemají nějakou mimořádnou výpovědní hodnotu o účincích Jonášových informačních medikamentů, nicméně mě hodně znejistily (ale ano, možná to jedno zkusím, jak budu mít dost peněz a dojdou mi nápady). Jeden pán, který je mimojiné téměř snad ředitelem "všeho alternativního", velice seriózní pán, z okolí jsme na něj slyšel velkou chválu. Mé první setkání s ním bylo ve chvíli, když jsem měl za sebou asi 2letý alkoholický maraton. Výsledky měření byly VELICE uspokojivé. Pán to komentoval slovy jako "to se nestává", nebo "vy jste mimořádný jedinec" atd. Odešel jsem s pár hodnotami, jinak vše OK. Následovalo půlroční makrobiotické období, kdy jsem celé dny věnoval reiki. Ani kapka alkoholu, ani jedna cigareta. Objednal jsem se na další vyšetření. U stejného pána. Výsledky: mimořádné zamoření.
Nutno, ale dodat, že jsme slyšel o chvále na Jonášovi medikamenty, o opravdových pokrocích a uzdraveních. Nerad bych byl jednostranný.
A líbí se mi i Damaův příspěvek. S tím bordelem v hlavě. Jen si říkám: jak ho dostat ven?
A tak přemýšlím, kudy začít, co je nejsnažší, co nejlevnější a pak háži mincema a slyším, že utíkám od opravdového řešení problémů. A také že jsem na dobré cestě.
V podstatě jsem asi nic neřekl, jen že vám naslouchám a že děkuji. Konec konců - to jsem měl v úmyslu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 7:22 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing
Naopak, myslím, že to je hezké a výstižné.
Laughing Laughing Laughing

šamanka

PS: Damao, tomu se říká hřebíček na hlavičku
plnou chaosu a cizích názorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Zajímal jsem se i o cestu přes Jonášovi preparáty. Udělal jsem si dva experimenty, které sice nemají nějakou mimořádnou výpovědní hodnotu o účincích Jonášových informačních medikamentů, nicméně mě hodně znejistily (ale ano, možná to jedno zkusím, jak budu mít dost peněz a dojdou mi nápady). Jeden pán, který je mimojiné téměř snad ředitelem "všeho alternativního", velice seriózní pán, z okolí jsme na něj slyšel velkou chválu. Mé první setkání s ním bylo ve chvíli, když jsem měl za sebou asi 2letý alkoholický maraton. Výsledky měření byly VELICE uspokojivé. Pán to komentoval slovy jako "to se nestává", nebo "vy jste mimořádný jedinec" atd. Odešel jsem s pár hodnotami, jinak vše OK. Následovalo půlroční makrobiotické období, kdy jsem celé dny věnoval reiki. Ani kapka alkoholu, ani jedna cigareta. Objednal jsem se na další vyšetření. U stejného pána. Výsledky: mimořádné zamoření.
Nutno, ale dodat, že jsme slyšel o chvále na Jonášovi medikamenty, o opravdových pokrocích a uzdraveních. Nerad bych byl jednostranný.

Mně detoxikaci podle MUDr. Jonáše doporučil Mirek Kokinda a Lenka. Sice trvalo rok a půl, než jsem se pro to rozhodl, ale nakonec to vypadá docela zajímavě. Beru 2 preparáty vždycky necelý dva měsíce, to se utáhnout dá, vyšetření mě nic nestojí, to nevím, jestli je to tak běžné, ale asi ano (?). Zatím vždycky po nasazení nových preparátů první noc nemůžu spát a cítím se jako po zasvěcení, zdravotně se to zlepšuje, uvidíme, jak to bude dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 10:49 am    Předmět: x Citovat

Psychedelic: ještě pár poznámek k tématu:
Hezky systematicky sis shrnul metody a stejně systematicky by ti pravděpodobně prospělo si udělat pořádek v hlavě a životě.
Přestat se potácet od ničeho k ničemu a stanovit si cestu - co chceš
v životě dělat, ujasnit si co tě baví a zajímá. Nasměrovat někam energii.
Třeba začít studovat něco, co by tě bavilo a konečně ti dalo směr.
Např. taková čínská medicína nebo něco trochu náročnějšího, co by tě vrátilo víc na zem od ulítávání kamsi do ezoterična, které tě uvádí
do ještě větších zmatků a touze po dalších a dalších úletech a ještě silnějších zážitcích. Něco normálního a náročnějšího.

A hlavně si to musíš ujasnit ty sám. Neptat se a neviset na názorech
orákula, ale začít komunikovat sám se sebou, s osobou jménem Filip, se kterou žiješ celý život. Nenechat se ničím vláčet a vzít vládu nad svým
životem do vlastních rukou. Nedá se čekat od žádné metody, že ti život vyřeší, nasměruje a udělá z něho pohodu - vánek. Dokonce ani nejpohodlnější metody nejsou všespasitelné a myslet si, že pak do konce života už máme vystaráno je naivní optimismus. Bez osobní iniciativy to prostě nejde.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Dostat ven bordel z hlavy?Smile Možná tím, že ho necháš vyhladovět a svoji pozornost zaměříš na každodenní život - udělat si ho vyrovnaný a příjemný. Když bude hlava v pohodě, tělo se postupně taky začne rovnat.
Osobně bych ale fyzickou očistu nezavrhovala, včetně té chirurgie (pokud nezaberou jemnější metody). Možná to způsobily duševní příčiny, ale faktem je, že teď je tam zapouzdřený bordel. Jestli je šance aby to tělo v dutinách vstřebalo, to nevím.

Mě na čištění hlavy docela pomáhá naprosto konkrétní fyzická aktivita. Byla jsem u rodiny na vysočině, vyplela 2/3 zahrádky a jak mi pak dělalo dobře cítit v těle fyzickou únavu.

Ps: Míla to moc pěkně popsala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kwisatz_Haderach
sestra mojí přítelkyně jezdila na medicinu doktora Jonaše asi tři čtvrtě roku konkrétně s boreliozou a chlamydie a ledviny po poslední kontrole jí bylo řečeno ledviny jsou už zdravé chlamydie už nemáte týden na to šla na kontrolu ke svému infekčnímu ten jí řek že ji hodnoty klesli z 5,5 3,5 aby se vyléčila musela bi je mít kolem 0,8 ledviny zlobý pořad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 11:43 pm    Předmět: Citovat

Davemer:
Zodpovědnost za uzdravení má především pacient.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Damao:
Nyní jsem si Damao všiml, že píšeš o čajích. Jaké čaje máš na mysli?
Jaký je Tvůj recept(y) na vyhnání mentálního bordelu z hlavy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund