Fórum - Zobrazit téma - alergie na lepek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - alergie na lepek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

alergie na lepek

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 10:07 am    Předmět: alergie na lepek Citovat

ahoj mám alergiji na lepek nedávno mi zjistili chronické chlamídie a mononuklozu držim dietu beru léky trpím častými reiki mám pomáhá mi jen na zmírnění akutních stavů už nevím kudy kam může mi nikdo poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ze své zkušenosti ti můžu doporučit chlorellu spolu se zeleným ječmenem. Mě tahle kombinace pomohla od eb virózy, které jsem si už po deseti měsících myslela, že se snad nikdy nezbavím. Užívala jsem je rovné tři měsíce a mělo to výsledek.
Měj se a přeji brzké uzdravení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Budu se asi pohybovat na tenkých ledech, když doporučím makrobiotiku upravenou na bezlepkovou dietu. Chce to konzultaci s odborníkem.
V MB knihách se hovoří o tom, že alergie na lepek vzniká tuším právě konzumací bílé mouky atd.
Z mých amatérských znalostí bych viděl počátek makrobiotického léčebného režimu stravováním se: kukuřice, polenta, jáhly, rýže, pohanka (z hlediska energií je to problematická potravina v letím počasí, protože příliš zahřívá a může vést k touze po konzumaci silně uvolňujících potravin) a spousta zeleniny.
Pár základních receptů by mělo být snad v této knize:
http://www.anag.cz/makrobioticky-lecebny-talir-aneb-nemoc-neni-nepritel-ii/d-70674/

Vím, že zní podivně doporučovat na celiakii makrobiotiku, jenž je založena na obilí. Jsou však i obiloviny bezlepkové a autoři MB tvrdí, že časem se člověk může vyléčit natolik, že může bezproblémově jíst i celá obilná zrna bez nežádoucích reakcí.
Nyní jsem na MB fóru četl, že celiakie je ještě daleko vážnější stav než alergie na lepek, takže návrat k normálu by měl být snazší.
Tak přeji hodně sil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 7:02 pm    Předmět: x Citovat

Řekla bych, že taková hezká očista by se hodila. Pod vedením nějakého dobrého odborníka v tomto oboru. Otázka ještě zní jaké léky jsi brala
a bereš.
Mám v práci kolegyni, která má ve svém mladém věku rozhašené zažívání a spoustu nových problémů ji přibývá, přesto si nechává psát spoustu nových a nových, silnějších patáků a vystřídala snad všechna antibiotika co existují. Lék, který dostala z alternativní medicíny si ještě nevzala, prý až jako poslední možnost...
No nic to byl takový smutný povzdech mimo diskuzi.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:23 pm    Předmět: Citovat

ahoj díky za rady antibiotika už neberu ty jsou neučiný, ale brala jsem přírodní imunokolagulant a dnes jsem volala doktorovi tak jedna dobra zprava mononuklozu už nemám a chlamydie budou testy za týden ,ale průjmy mám pořád a alergiji na lepek také. No mentální očistu provádím pravidelně a očistu těla od toxinů z toho mám strach na s postu věcí mé tělo špatně reaguje v lepší případě mě tlačí na boku horším případě končím na záchodě s průjmem ,
ale reiki taky detoxikuje to mám ověřený
s dietou jsem se smířila ,ale ty věčný průjmy to je na mě moc
je to určitá forma čištění těla má to mentální spojitost se změnamy které odmítám nebo naopak nepřichází nějak tak to asi je .
tyhle problémy jsem měla dřív než reiki a ne a ne se jich zbavit.
no a makrobiotika to chce probrat s odborníkem na alergiji na lepek co se týče stravy a zároveň se vyznal v makrobiotice přiteluv otec otom taky basní sám je nemocný a nejde do toho toje celkem velkej krok změnit kompletstravovací náviky moje dieta to je jen kruček ,ale jeho to je skok
začatky než se to člověk naučí to je krušný
já bich mohla viprávět.


Naposledy upravil sapetra dne st srpen 04, 2010 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:27 pm    Předmět: x Citovat

Mentální očisty si děláš na základě svých domněnek, kde jsou problémy
nebo jsi mluvila s nějakým terapeutem?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

to co mě naučila má mistryně reiki opčas jsme v kontaktu opčas du kní na terapie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:56 pm    Předmět: x Citovat

Tak to je fajn - je potřeba si věci ujasnit třeba formou rozhovoru, udělat si jasno odrazem od nezúčastněného pozorovatele.
Náš pohled na naše problémy může být dost zkreslený. Třeba témata týkající se nejen mentální stránky věci, ale i témat kolem našeho těla, něco, co si nechceme připustit, témata kterým se vyhýbáme, o kterých se stydíme mluvit apod. Nestačí si jen opakovat afirmace a mentální poučky, pokud za tím není pochopení a emoce. Jestliže si opakuji něco o přijímání svého těla se vším všudy i tím méně příjemným, ale moje tělo mi připadá v nějakém směru nepříjemné, pak jsou to jen slova. Jsou různé možnosti: např. jít po příčinách nebo na to jít od lesa - ptát se svého těla co potřebuje a víc mu naslouchat, naučit se mu naslouchat a ono nás povede. Chce to trochu treninku. Tělo má jakousi svoji vnitřní moudrost...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

nedávno jsem byla na horách u jedny paní která také pracuje s energiemi a doporučila mi udělat si Komyo Reiki Kai prý bych si lépe dovedla poradit se svímy problémy .něco jsem o tom četla ,ale nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Zásadní problém je v tom udělat si a nebo Dělat/praktikovat.
Komyo škola Reiki je jednoduchá prostá, má efektivní nástroje, ale jak ovlivní tvoji situaci, to může ukázat jen dlouhodobější praxe.

Rozhodně čím víc se budeš snažit aby tvůj život byl vyrovnaný,jak po stránce tělesné, tak té duševní, tak je možné, že se chronické problémy postupně upraví. Zázračná vyléčení možná jsou, znamenají přesnou trefu do potíží, ale většinou jsou chronické problémy kombinací mnoha vlivů, skrytých následků a souvislostí, takže hledání čas zabere.

I ta bezlepková "dieta" může hodně pomoci. Můžeš se naučit jíst spoustu výživných a nezatěžujících jídel. Osobně jsem se tak naučila (i když vůči lepku citlivá nejsem) jíst cizrnu, pohanku, jáhly - světě div se, dřív to lidi jedli normálně a je to naprosto bezlepkovéSmile Z nezatěžujícího jídla organizmus ušetří na energii ke trávení a lépe se mu bude pracovat na odvodu škodlivin, etc...
Držím palce.

Ps: Zbavení se všech potvor drsnější chemií - tím asi procházíš. Doporučuju ti (konzultuj, zda je to možné) pivovarské kvasnice - Pangamin Bifi (obohacený navíc dalšími kulturami). Protože ta léčba ti vybije i ty tvoje tělu vlastní bakterie - takže jestli jsi prošla několika kůrama antibiotik, bylo by víc než dobré si ta střeva zase obsadit těma, co tam být mají.
Ps: na reklamu o superjogurtech neskákej. Mléko je pro ty co jsou citliví na lepek taky často dráždivé, ve formě těch pivovarských kvasnic dostaneš to samé a navíc hromadu B vitamínůSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

tady bylo zřejmě namysli udělat si kurz a praktikovat na sobě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hary
Nováček
Nováček


Registrace: 4.10. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

alergie jako takové jsou alergie na Život. Co, nebo kdo Ti vadí v životě? Nehledej daleko, odpověď je v nejbližším okolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tao
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 10.3. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

Alergeny zvládá dobře Kineziologie One Brain. Tam je třeba vytestovat prioritní alergen, věk příčiny a podobné záležitosti a tento alergen, který alergii spouští, následně odblokovat. Zní to složitě, ale výsledky stojí za to a zkužený kineziolog to zvládne. Lepek to nemusí prioritně spouštět, ale může se na tom třeba jen podílet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund