Fórum - Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rok 2012. A co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Kamo: těší mně, že ne všechno přišlo nazmar. Very Happy

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

Digitalizuji si své staré pásky do PC a zrovna teď hraje Slávek Janoušek svůj kdysi slavný hit, možná si pamětníci vzpomenou:
"Užívejte světa, blíží se kometa..."

To bylo tehdy i v osmdesátých letech taky řečí a teorií Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:08 am    Předmět: Re: Rok 2012. A co dál? Citovat

Opakuji pro Tazze, ptal jsem se 2x a jak se rika do třetice všeho dobrého i zlého Razz

Zbultran napsal:
Tazz napsal:
Železný věk (kali juga) se totiž blíží ke svému konci a pro přerod do zlatého věku bude třeba restrukturalizovat celou společnost, doteď zaměřenou především na materiální hodnoty.


Tazziku, prosímtě, jak jsi na to přišel?

Kalijuga začala před cca 5 tisíci lety a trvá dohromady cca 400.000 let, takže to s tím jejím koncem není zase až tak žhavé Laughing .

Navíc se železným věkem nemá kali juga nic společného:
http://spokensanskrit.de/index.php?script=HK&tinput=kali&country_ID=&trans=Translate&direction=AU

Odkaz na překlad slova - železo:
http://spokensanskrit.de/index.php?script=HK&tinput=iron&country_ID=&trans=Translate&direction=ES
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Ještě zmíním jednu věc, o kterou jsem už tady hovořil v jiném tématu. Použiji paralelu z politického života. Pokud se objeví nějaká pravda o politikovi, tak zastánci daného politika okamžitě vypustí dezinformační nepravdy, které když se smíchají s pravdou, tak vytvoří pro lidi chaos ve kterém se pak nedokáží orientovat. Toto se děje všude a ve všem. Proto je důležité v tom chaosu umět tu pravdu vidět a ne považovat za pravdu všechno co se kde objeví. Proto je tak důležité získávat pravdu ze svého vnitřního zdroje.

RoSo


No, tady je trochu nebezpečí v tom, že takhle si odůvodníš skoro cokoli co si usmyslíš. Z dostupných indicií si vyzobáš to co se ti zrovna hodí do Tvojí teorie, nehodící se indicie označíš za dezinformace. Pokud máš ovšem napojení na vnitřní zdroj absolutní pravdy, tak ti to nehrozí. Pokud tedy něco takového existuje a je člověk schopen rozeznat co je ta pravda a co je jeho představa .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Všichni se asi shodneme na tom, že tato civilizace a v globálním hledisku vlastně celé lidstvo dělá hodně věcí, které nejsou v pohodě, vůči přírodě, vůči sobě navzájem, vůči dominantnímu nastavení světa. Občas tak uvažuju co si asi říkají ti co tu naši moderní civilizaci neznají a žijí v zapadlých klidných částech světa, jak oni to celé vidí, jak žijí, čemu věří.

No a pak jak jsme na tom my s naším jazykem, abstraktním myšlením a příběhy, které si okolo našeho života vytváříme.
Jsem od přírody konstruktivista, to znamená, že náš svět, který prožíváme vidím jako konstrukci, skládačku, kterou si vytváříme od mala, kdy si osvojíme řeč, myšlení, žijeme v nějaké kulturní a životní atmosféře a jak to máme vytvořené, tak si to taky žijeme, přetváříme sami aktivně, přetváříme přejímáním příběhů a názorů na svět a jeho vývoj od jiných. A hlavně, ať chceme sebevíc být všichni pospolu, každý z nás má tu svoji konstrukci naprosto jedinečnou. Někdy jdu i dále a říkám si, jaké to je z té konstrukce alespon na malou chviličku vypadnout, když se mi to povede, co se stane s mým vnímáním, prožíváním, já?

Líbí se mi co píše zdroj mé inspirace Juraj Barbarič z Brna, myslím si, že je to hodně k tématu: http://jurajbarbaric.eu/pro-koho-je-tento-web/uvod

Mějte se hezky.
M.

Ps: uvidíme, kde budeme za dva roky:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Pěkné, pěkné... Smile
Líbí se mně, jak jste se dokázali kolektivně spojit Smile
Stačí když první hodí kámen a ostatní se okamžitě přidají. Samí by jinak nenašli odvahu. Nu dobrá.
Řeknu jen jedno Šamanko a ostatní. Rozhodně a to zdůrazňuji nemám NIKOHO za hlupáka.

RoSo


Zdarec ROSÁČKU, ahoj všichni. Co když se tady nehází kamením nebo něčím dalším, ale je tu snaha poskládat z kamínků pěknou mandalu "štěstí, radosti,krásného prožívání života, možná i trochy životní moudrosti apod.?"

Nemusíš se čertit, že se tady někdo spojuje, to jenom NET nám to tu propojuje. /A taky možná že by "kolektivní nevědomí nebo možná jiné vibrace"./ Já jako Harmonik odvahu mám sem ťukat, dokonce takovou, že v tom odesílání i plavu. Narodil jsem se jako dvojče a tak moc dobře vím, že dva spojení stejnou myšlenkou, názorem atd. jsou víc než dva "sólisté". Nesdělil to žádný Aštar, ale i vyprávění o Svatoplukovi a třech prutech, že po jednom je zlomil a pohromadě né. A energie Reiki je přec kolektivně taky umocňována.
Nezlob se, že to tu chtěl někdo převibrovat jinak jak podle tebe. I tato diskuse naznačila, že všechno se vyvíjí a jistě půjdem do dalších a pořádných témat. Jsi přemýšlivý a to se cení! A určitě máš znalosti jak jsi nám to předvedl v odkazech, fóru a tak.
Co bude po roce 2012? Další etapa vývoje na této planetě. Naváže na kdysi existenci dinosaurů, mamutů a zaniklých civilizací...
Katastofy? Zvlášť ty přírodní byly, jsou a budou. A ty další, jak se činí "peněžní mo/u/lové? Že se miliardáři ztratily milióny? Nebo Putin zatáhl kohoutek s plynem? Nepopírám prekérnosti, ale holt někdo dnes "fárající" v posilovně platící kilo za vstup bude zápasit s bukem v lese.
Ke všem těm Aštarům, vůdcům a "spasitelům":
Jestli jsou vibračně na vysoké úrovni, ví, že násilí, zastrašování a vnucování jsou v rozporu s kosmickými zákony harmonie. A ponechají svobodnou vůli.

Základem pro evoluci, probuzení vědomí a rozvoj jsou dva zákony:
1.Miluj Boha celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí.
2.Miluj svého bližního jako sám sebe.
Harmonik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Možná to bude slovíčkaření pro někoho, já si myslím a cítím to trochu jinak. 1.Miluj Boha celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí.
2.Miluj sám sebe celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou myslí.
3.Miluj svého bližního celou svou duší a celou svou myslí, jako sám sebe.

Vnímám to, tak. Bůh je a není. Je všude a nikde. Ty jsi Bůh, já jsem Bůh, je ve stromech, třeba i tam nahoře. Je to láska, vítr ve vlasech, je to milost, ... . Svého bližního mít rád tak, že mu např. pomohu, poradím, popovídám si nebo se jen usměji tak, jak bych to přála sama sobě. Vždy s láskou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
martasek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 6:02 pm    Předmět: ROK 2012 Citovat

Ahoj lidi koukám,že tohle téma jste už pohřbili možná je to škoda.Proč myslet na to kolik let nám tu ještě zbývá,každý máme svůj cíl a své poslání na tomto světě.DUŠE je věčná tak čeho se bojíme?

Radujme se z každého nového dne začíná léto slunce svítí a na světě je krásně. Smile

Vesmírné zákony jsou pro všechny na Zemi stejné jen myšlenky máme každý jiné a proto je každý jedinečný jako kapka v moři.Můžeme přispět světu.

Ale co je horší a to mě moc mrzí proč se dovolilo aby zničili život v moři těžbou ropy z moře já to prostě nechápu.To je katastrofa velkých rozměrů,jen bych chtěla vědět jestli můžeme jako reikisté pomoci matce přírodě s tímto problémem i když naší republiky se to tak nějak netýká Razz

Možná to není úplně k věci ale jen chci nějakou alternativu určitě máte spoustu nápadů Question Díky moc všem co zareagují

Martasek[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 11:21 pm    Předmět: x Citovat

Jak správně píšeš: proč se pořád hňácat v katastrofických vizích
a tedy by logicky navazovalo, proč tedy pořád dokola vytahovat tohle téma? I myšlenky a slova jsou silná energie, takže je fajn když dumáme nad užitečnějšími, aktuálními problémy.

Dokonce si dovolím prezentovat názor, kterého nejsem autorem, ale
velice s tím souhlasím. Často mi kdosi posílá dojemné a emocionální výzvy ke srocení k léčení země. Nejpodivnější na tom je ta absurdita
této činnosti. Vždyť jediné řešení, jak ozdravit zraňovanou a ničenou
Zemi je setřást a zahubit důvod jejího onemocnění, ty parazity, kteří její onemocnění způsobují: Lidi. Připadá mi to, jako přimlouvání se
za víc katastrof a průšvihů.

Dovolím si citovat jeden vtip, který jsem dneska slyšela:
potkají se dvě planety a jedna povídá: "Jsem nějaká nemocná"
Druhá se ptá: "A co máš?"
První: "Aaaale lidi"
Druhá: "Tak to je dobrý, to jsem měla taky"

Já myslím, že jediné řešení, kromě smetení lidstva z povrchu zemského
je změna v myšlení a jednání lidi. A kde je nejjednodušší začít?
U toho nejjednoduššího na co máme vliv a co můžeme měnit - u nás osobně i ve svém okolí. Pozvolna změnit chování, v rámci možností co nejmíň škodit a pomáhat. Dá se šířit pokoutně nákaza třídění odpadu,
zájem o místní zemědělství, zdravější stravu, nehromadění zbytečných
věcí atd.

Pochopitelně pokud má někdo touhu se účastnit nějakých projektů
modliteb nebo tak něco, nic proti. Jen bych se přimlouvala spíš
na působení na zdravý lidský rozum a pochopení o co kráčí, plus realizaci
ozdravných projektů od nás tzv. myslících tvorů...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Šamanka to napsala hezky - jsem podobného názoru. Když chceme změnit svět, začněme se měnit my sami.
A ve vzta¨hu k Zemi? Tam je znát, že mnoho lidí se dívá na Zemi z pohledu toho, kolik by se "z toho"dalo vytěžit. Je to jako když někdo všechno přepočítává na počet piv....
Ta vypočítavost se rodí z nás. Zkusmě začít tím, že se zřekneme veškerého přepočítávání.... Je to těžké? Zdá se to nesmyslné - nevšímat si cen a slev v supermarketech například? - připadá vám to donkichotské?
Někde se ale přece začít musí, když chceme změnu. Jinak zavádíme jen novou setrvačnost: že o všem, co nám dává příležitost měnit se, dokážeme vést jen řečičky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Asi bych rozšířil Šamanky pohled na věc mou perspektivou:

Myslím že příliš rozdělujeme a oddělujeme všechny události i jednání lidí, tedy i naše. Myslíme a uvažujeme velice extrémně (dobro a zlo, hodný + zlý).

Život i jednání jsou, plynou a události se dějí. Každé jednání má svůj důvod a ve své podstatě není zlého ani dobrého skutku.

Pokud existuje rovnice:
(že je každý strůjce svého štěstí) + (každý k sobě přitahuje to co v sobě potřebuje vyřešit) = (neexistuje viník ani oběť).

Abych to shrnul, nemyslím si že lidstvo je něco co tu nemá být, myslím si že všechno co se děje je naprosto v pořádku, rozdělili jsme si náš svět na bolest, utrpení, lásku i radost. Nevím zda si losujeme z košíku to co si v životě prožijeme, nebo si to sami určíme...... někdy ty volby mohou být velice těžké a můžeme být rádi, že jsme si vytáhli / zvolili příznivý osud a život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, téma obživlo, každý tu krásně pisáte. No katastrofy velkého formátu už tu byly / kdysi zakouřil Černobyl, teď zas ropa v mexickém zálivu..../. Je s podivem, jak k nim dochází....opomenutí, fatální šlendrián....

Ale vy tu přesně vystihujete podstatu ve změně jednání a myšlení každičkého konkrétního jedince, bytosti. Reagování na situaci. Svět se mění a lidé s ním. A mnohdy pěkně ostrým tempem. No považte: co by asi tak řekl děda, kdyby mě viděl roztápět 100 let stará kamna /mým zlepšovákem/ pomocí opalovací pistole? Že pajtnu šňůru do krabičky na zdi a hučím čímsi do kamen? A pak to ještě zapálí hromádku zátopu? No buď by věřil na spolek s čertem nebo bych byl za pomatence.

Nedávno oslavší tchán krásných 87 vyprávěl: "No řekni, dal by dneska tata 11 letému ogarovi koně a přikázal jet 17 km do města? Mně je svěřil a já jsem musel jet...."

Před týdnem si děcka hrály s odpojeným starým / no dvacet let/ telefonem. A ptaly se, jak se telefonuje? Jestli se napřed zvedne sluchátko a pak vytáčí kruhovým ciferníkem nebo naopak....no snad nemám tak postižené dítka, jen dneska na mobilu to dilema nemají.. Laughing

No a včera na výletě s osmiletými dětmi byl zážitek- opékali na ohni a jeden hlásí: jé, tady to ale pálí..... druhý dal dobrotu nad plameny a za minutu se ptal, jestli už to má opečené. Povídám, to není mikrovlnka, tady se musíš chvilku snažit, otáčet a propékat..... No a třetí to dal naprudko do ohně a vytáhl škvarek a dost se divil, co z toho má....No aby nešli tihle mlaďoši do učení až k neandrtálcům.....
No a pak se vracíme vlakem a ti osmiletí mají vánoce /nebo premiéru/, jak se diví vakuovému splachování WC.... No to v autech nemají. Ani v půlmilionovém Mercedesu.
Jó mačkat klávesnici a hrát hry, to je jiná...

A tak se učí, poznávají, reagují na nové a zažívají emoce, úplně jak novorozeňata. No a vznikají fóbie, deprese, další nemoce. a Původcem jsou emoce. Ale to už je třebas čínská medicína, reiki, regrese /kterou teď študuju/.

Zdar všichni, ať má každý nejlepšího učitele a průvodce životem.

Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
...na výletě s osmiletými dětmi byl zážitek- opékali na ohni a jeden hlásí: jé, tady to ale pálí..... druhý dal dobrotu nad plameny a za minutu se ptal, jestli už to má opečené. Povídám, to není mikrovlnka, tady se musíš chvilku snažit, otáčet a...


Bať bať...a netýká se to jen toho opékání...takový dílčí důležitý lekce trpělivosti a zasloužené odměny, to pro ty děcka je. Smile


harmonik napsal:
...No a vznikají fóbie, deprese, další nemoce. a Původcem jsou emoce. Ale to už je třebas čínská medicína, reiki, regrese /kterou teď študuju/

Emoce jsou Hermoniku jen průvodním jevem (jedním z důsledků), nikoli přímo příčinou. Ony samy o sobě za nic nemůžou, naopak jsou nezbytným pomocníkem právě při hledání příčiny.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
harmonik napsal:
...na výletě s osmiletými dětmi byl zážitek- opékali na ohni a jeden hlásí: jé, tady to ale pálí..... druhý dal dobrotu nad plameny a za minutu se ptal, jestli už to má opečené. Povídám, to není mikrovlnka, tady se musíš chvilku snažit, otáčet a...


Bať bať...a netýká se to jen toho opékání...takový dílčí důležitý lekce trpělivosti a zasloužené odměny, to pro ty děcka je. Smile


harmonik napsal:
...No a vznikají fóbie, deprese, další nemoce. a Původcem jsou emoce. Ale to už je třebas čínská medicína, reiki, regrese /kterou teď študuju/

Emoce jsou Hermoniku jen průvodním jevem (jedním z důsledků), nikoli přímo příčinou. Ony samy o sobě za nic nemůžou, naopak jsou nezbytným pomocníkem právě při hledání příčiny.

Smile

Ahoj Tórinko, máš pravdu, že kdyby ty děcka měly hlad a neměly peníze na laskominy či další pochutiny nebo daleko předaleko obchod, snažily by se jinak.... Idea

Emoce- jako prvotní vznik mnoha neduhů- to je na delší rozbor. Ale věřím, že se tu k tomu někdo v budoucnu vrátí....

Myslel jsem to tak, že například novorozeně vnímá, když má hlad, křičí---když je dlouho od maminky--řve.... a v mozkovně vzniká myšlenkový vzorec.....a dál se vypěstuje deprese, úzkost, fóbie atd...... a ve fyzičnu žaludeční vředy, žlučníky, slinivky, štítné žlázy /poruchovosti funkce/.

Včera si hrál klučina z baráku s našima děckama. Jak skotačily, natloukl si nohu. Skučel, ale v poho. Chodil normálka. Sotva spatřil svou babičku, už kulhal, nemohl chodit....babi ho samozřejmě litovala.....no a takto /emocionálně vnímavě/ si může něco pěstovat.

Zajímavé, že vědci zjistili, že mnoho úrazů se událo z únavy, lidem a dětem z neuspořádaných rodin, kteří zkrátka nebyli v pohodě....

Mimo téma, ale zaujala mě zmínka v Meduňce v článku o vlasech, že rostou ještě 40 dnů po smrti Exclamation Shocked Shocked Exclamation Idea Idea

Mějte se krásně, mladá donesla samé jedničky a ujíždíme na prázdniny k babi.

Čau, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

Znalost principů ještě není „problém“, Harmoniku. Asi jako když Tvoje tělesná soustava začne mít žízeň a ty se napiješ, je to „jen“ pochopení tohoto životodárného principu (vzorce) nutného k fungování těla, ten problém má ale kořen až pěkný kus za tím...

Rozumím sice co chceš asi říct, ale emoce opravdu není příčinou, příčinou je právě až nevědomé osvojení si vzorce chybného, tj. jistý způsob myšlení a nulová retrospekce, kteréžto jsou za vznikem naší emoce, a celkové nepohody. V případě malého kluka by to například mohlo být osvojení si poměrně častého „vzorce“ manipulace s lidmi za účelem dosažení vlastního uspokojení, a samozřejmě i nemožnost nahlédutí toho, do jakých nesnází ho tento osvojený koncept v životě přivede.

Proto ještě jednou – emoce není prvotní ve vzniku neduhů, ale jedním z projevů, tj. následků osvojení si chybného vzorce myšlení a jednání. V pořadí dalším možným a zjevným projevem je nemoc, ať už je to nemoc psychická, nebo fyzická.
A právě proto je tak důležité zabývání se našimi pocity a emocemi (v první řadě vědomí o nich), protože nás tato opravdová snaha „poznat“, pochopit a změnit, dovede až k té skutečné prvotní příčině naší nepohody, tedy k nahlédnutí a proměně způsobu našeho myšlení a našich postojů.

Mám ale Hermoniku za to, že teď je pro Tebe prvotní příčinou Tvojí pohody čas dovolené, Wink Very Happy tak Ti přeju, ať si to s celou rodinou hezky užijete.
Pěkný letní čas!

Ahoj.
Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Strana 4 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund