Fórum - Zobrazit téma - Kotník - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kotník
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kotník
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 7:48 am    Předmět: Citovat

On by se měl učit stát pevněji na vlastních nohách a poučit se ze svých klopýtnutí. Naučit se, jak to ,,chodí ".
Naučit se mít nadhled, rozhled a být nad věcí. ( nohy - krk )

Je to sice tvoje dítě, ale není už to dítě Wink , takže úkol je to asi hlavně pro něj. A ty mu do toho nekecej, protože na to si musí přijít sám.

Leni, v jeho věku jsme si taky do ničeho nenechali kecat. To jsou právě ty zkušenosti.

Takže v podstatě jsem ti neodpověděla na to, na co se ptáš. Co s tím máš udělat, to nevím a jestli to souvisí s nějakou čakrou nebo něčím jiným to taky nevím. Hezký den Very Happy .

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Baldwin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Levá strana - souvislost s matkou, nebo nějakou ženou.
Pravá strana - otec , muž

Takže možná něco řeší s otcem, třeba odmítá plnit otcovy nenaplněné sny a tužby...

Taky jsem měl v pubertě několikrát po sobě výron v kotníku a tohle by sedlo jak Jandák na hrnec. Jestli to ovšem byl pravej kotník Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Tak zřejmě můžu tohle vlákno aplikovat taky sám na sebe. Dnes jsem si při fotbalovém zápase vyvrknul pravý kotník. Během posledních několika let už potřetí ten samý pravý kotník. Navíc se mi před pár dny zdálo, že mi vypadnul zub na pravé straně dole, asi to byla trojka nebo čtyřka. Ač se mi obvykle sny nezdají, alespoň tedy ne ty zapamatovatelné. Že by nějáké problémy s mužskou rolí ?

Potom taky taková zajímavost, že jsem tento den, ještě před zápasem (kdy se mi to stalo) předal jednomu spoluhráči čísla registračních průkazů našeho týmu, aby mohl případně vyplnit zápis o utkání i v mojí nepřítomnosti, kdybych náhodou někdy nemohl. Udělal jsem to jen tak, bez zjevného popudu. V tu chvíli jsem ovšem ještě s žádnou svojí nepřítomností na dalších zápasech nepočítal, alespoň ne vědomě ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj Beppe, moc se mi líbí, jak všechno dáváš hezky do souvislostí. Také to tak dělám a někdy nestačím zírat Rolling Eyes . Všechno se vším souvisí Wink .
Co se týká mužského a ženského principu, tak u zubů je to vyjádřeno řezáky.

Obecně řečeno - pravá strana chrupu se týká budoucnosti.
Chybějící zub vpravo dole - problém s konkrétními životními situacemi

Špičáky - 3
Souvisí se všemi změnami, jimiž člověk prochází, od růstu těla přes pubertu až po klimakterium. Špičáky jsou zuby „oka“ – symbolizují vědomí a mužnou sílu. Po vytržení špičáků - zejména dolních – dochází k prudkému oslabení vitality. „Sloní“ špičáky jsou symbolem moudrosti a moci s ní spojené. „Upíří“ ztělesňují ničivou sílu.
3 P/D – je výrazem toho, čeho chceme dosáhnout navenek

Stoličky - 4
Zastupují naše já a všechny naše tužby. Význam zubů lze popsat slovy: „Já chci!“ Jejich ztráta oslabuje uvědomění si vlastní jedinečnosti - také ega.
4 P/D – ztělesňuje realizaci našich plánů

Tak snad si z toho něco vezmeš. Vzhledem k tomu, že se Ti ztráta zubů promítla ve snu, brala bych to jako upozornění , jako něco, s čím se dá ještě něco dělat. A věř, že se vším se dá něco dělat, když se chce.

(Když si tak všechno zpětně promítám, tak ty ohromné změny, které teď prožívám, vlastně mohla ,,spustit " nedávná bolest mojí 3 vpravo nahoře, která mi pomohla uvědomit si, jak chci, aby mě svět vnímal....!!! )
Tak hodně štěstí v Tvém bádání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund