Fórum - Zobrazit téma - Chironova astroterapie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Chironova astroterapie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Chironova astroterapie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:

Doba, kdy jen vztáhneme ruce a dostane se nám čeho žádáme by byla fajn, ale nemyslím, že přichází. Naopak si myslím, že na tuto cestu jsou kladeny čím dál větší překážky a neztěžují nám to žádní čerti, ale my sami - lidstvo a civilizace jako taková.


Ta doba nepřichází. Ta doba už tady je. Ne každý je na to ale připravený.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

Myslím si, že to, co člověk přijme sám z vesmíru, je určeno především pro něj, pro jeho další vývoj. Jemu to pomáhá, otevírá ho to. Každý má hledět na svoji cestu a hledat v sobě lásku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Nemůžu s Tebou Roso souhlasit, ačkoli by to bylo skvělé. Ovšem s příchodem této doby by asi byla spjata jakási základní reorganizace naší existence jako takové a několik takovýchto datumů už má dávno prošlou lhůtu.
Ta doba přijde v momentě kdy všichni najdem společnou řeč. A zatím to vypadá, že vznikají stále nová nářečí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

Stavím se na stranu Roso. Také to vnímám tak, že si můžeme různé energie, či "schopnosti" stáhnout, ale záleží na nás samých, kde se nacházíme, jak jsme pro Světlo otevření. Čekat, až všichni najdeme společnou řeč- to bychom se asi nedočkali nikdy. Vždyť záleží na každém člověku, kam dojde a co ze sebe vyzařuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:02 am    Předmět: Citovat

Určitě záleží jen na nás samých a na našich schopnostech jak naložit s tím, co je nám nabízeno, o tom žádná.
Ale obávám se, že bez aspoň přibližně společné řeči se nic zásadního nestane. Proletářům všech zemí se taky spojit nepodařilo a dopadlo to jak to dopadlo Smile - a že měli našlápnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:

Pokud ten člověk opravdu umí a má to skutečně dáno přímo "shůry", pak asi ale nevyučuje reiki klasickým několikastupňovým způsobem, ale spíš své schopnosti předává jinak.


Myslím si, že ani ty to podvědomě nevylučuješ, napovídají to tvá vlastní slova. . . Smile

Domnívám se, že taková "osobní" zasvěcenění mezi vesmírem a člověkem skutečně existují. Tím, že se člověk otevře novým myšlenkám a novým možnostem, tak v sobě otevře možnost pro něco nového a je mu to prostě dodáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Polgaro1 - "ja vtaroj, ja vtaroj, prijom!" Very Happy

Má slova to vůbec nevylučují, naopak jsem jednoho takového člověka poznal a jen jsem tiše v obdivu a pokoře zíral. A nedělám si iluze, že je jediný na světě. Co na světě - v Evropě, v ČR, na Moravě... Wink
Ale ten nijak nemachroval a nepořádal reiki semináře a na naivní dotaz, jestli by mě to mohl naučit řekl něco jako: "tož to já nevím jak bych ťa to naučíl, šak já sám nevím jakto že to umím..."
A vo tom to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:45 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Polgaro1 - "ja vtaroj, ja vtaroj, prijom!" Very Happy

Má slova to vůbec nevylučují, naopak jsem jednoho takového člověka poznal a jen jsem tiše v obdivu a pokoře zíral. A nedělám si iluze, že je jediný na světě. Co na světě - v Evropě, v ČR, na Moravě... Wink
Ale ten nijak nemachroval a nepořádal reiki semináře a na naivní dotaz, jestli by mě to mohl naučit řekl něco jako: "tož to já nevím jak bych ťa to naučíl, šak já sám nevím jakto že to umím..."
A vo tom to je.


Tak tomuhle rozumím, mám pocit, že často chodí s "velkými dary" i pokora vůči tomu. Někdy mi to přijde jak když si ten člověk toho svého daru ani není pořádně vědom. Prostě pomáhá a dělá věci tak jak nejlépe umí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 1:15 pm    Předmět: K Chironce Citovat

Nevím, zda to udělala astroterapie, rok tygra nebo jiný vliv, ale cítím, že se něco ve mně mění. Začínám znovu psát (po větší pauze), nedovoluju už svojí šéfce, aby mě týrala, prostě - jakobych šla víc do sebe.
Tak uvidíme, zda to bude postupovat! Očekávám úspěch a vím, že přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund