Fórum - Zobrazit téma - THE RECONNECTION - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - THE RECONNECTION
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

THE RECONNECTION
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 9:54 pm    Předmět: komentář Citovat

Ty jo, lidi, původně jsem to tady chtěla komentovat, ale nějak mi zamrzly v mozku slova....co na TOHLE říct?

Zřejmě jsou moje vibrace na příliš nízké úrovni, než abych mohla "pochopit" reconnection, nicméně já se neodříkám ničeho a kdoví časem. Já tuto metodu nehodnotím, neposuzuji, když jí osobně neznám.

Ale mohu si dovolit zhodnotit některé reakce a musím říct, že je mi sem tam na blití..................

Tooro, ze tvého komentáře jsem silně na rozpacích....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:46 pm    Předmět: Re: komentář Citovat

Lendulka napsal:
Tooro, ze tvého komentáře jsem silně na rozpacích....


Všimni si Lendulko, že na rozpacích býváme, když zrovna nevíme....

Jsou tu dvě dobré možnosti - když chceme vědět, tak se zeptáme, nebo nechceme, tak to prostě necháme plavat.
Vždy záleží na situaci.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

No co by, Toora předělala Šamančino sdělení, podle pocitů, které z něj měla. Otázkou co je jinak řečená Míla a co Toořin přídavek a co vlastně mělo být obsahem sdělení bez skrytých významů, emocí.

Možná stačilo říct, hele, zažila jsem si, bylo to zajímavé, ale věže se nebortily, moře se nerozestupovala jak slibovali v prospektech a říkám si, zda ten humbuk okolo a skutečný obsah metody stojí za ty peníze. Jenže tak bych to řekla já osobně, ne Míla:) Stejně jako Toora osobně to taky řekla jinak a ty Lendulko ještě jinak pochopila.

Neni nad jasnou a co nejčistší komunikaci. Stejně ovšem vždycky riskuješ, že bude pochopeno jinak, nebo dokonce že ti slova budou vzata z úst a překroucena a navíc proti tobě obrácena.

Mě za ty peníze Reconnection (první 2 úrovně) stála, i když by se asi pan Pearl divil co jsem si odnesla:) Na třetí úroveň a zaplacení za to vyrovnání (samotné Recconnection, ne léčení) už ale fakt ochotná dát peníze nejsem. To si radši počkám až bude produktu na trhu hodně a budou muset jít chtě nechtě s cenou dolů (už teď jsem zvědavá jaký příběh k tomu vymyslíSmile. Mezitím budu poctivě pracovat na svém umění sladit se s harmonií vesmíru a svojí existencí. A to opravdu nespočívá v chození na kurzy...Smile

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hexa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:14 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, dlho som tu nebola, tak prekvapene pozerám ako sa rozprúdila debata.... Bude to čítanie na dlhšie a sama som zvedavá, či ma posunie smerom k reconection.

Ďakujem za vaše názory Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Narya napsal:
No co by, Toora předělala Šamančino sdělení, podle pocitů, které z něj měla.


Naryo,
nejedná se o pocit.
To, co Šamanka napsala je prostý fakt:

"milý chlapče, tak jsem ti původně chtěla udělat radost napsáním toho příspěvku, ale jak vidím spíš to byla chyba "


Jestliže zde není potřeba podívat se důkladněji na to, proč chceme někomu dělat radost jen v rámci kšeftu (ty mně, já tobě, a nopak), potom jsem to zřejmě psala pro někoho jiného.

Za zamyšení potom možná stojí, proč Šamanku tolik dráždí zrovna ta tzv. "humbuková" obchodní (reklamní) složka prezentace pana Pearla.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:18 am    Předmět: x Citovat

Tak dost.
Nechtěla jsem do tohohle vlákna už psát, ale rozebírání co jak jsem v textu myslela mi vadí.
Takže:

Kolem Vánoc přijel Punkt do Brna a domluvili jsme se, že se s ním potkám, dáme ochutnávku rec a Punkt žertoval, že pak mám napsat
o své zkušenosti sem. Že se to setkání, ne mou vinou neuskutečnilo teď není podstatné.
Takže když jsem tuto ochutnávku uskutečnila z jiné strany, tak jsem měla potřebu bohužel rádobyvtipně podotknout, že jsem splnila slib o napsání zkušenosti a chtěla tím udělat Punktovi radost.
To, že byla chyba jsem poznala podle toho, protože se tu na mě hned sesypala individua typu Krabas, který mě (jak tu několikrát zdůrazňoval) ohromně miluje, což v reálu znamená - v zenovém duchu - rána holí prospěje, právě uplatňuje mým neustálým napadáním a snahou mě co nejvíc urazit.
Ne mých názorů, ale hlavně mé osoby. Tenhle náš báječný, skoro milostný, vztah trvá už léta, takže mě nemůže překvapit a já klidně můžu prohlásit, že ho taky nemusím ani jeho názory, pokud se k nějakým konkrétním někdy odhodlá.

toora: proč mě vadí Pearlův humbuk? Lži a nepravdivé informace mi vadí na každé metodě a pokud se prezetntuje s nálepkou ezoterická, duchovní, léčitelská, tak tuplem. Jestliže (pochopitelně v rámci klamavé reklamy) se prezentuje jen jedna strana věci a slibuje nesplnitelné, pak je to nefér a lidi se zbytečně vrhají bez rozmyslu do zázraků na potkání
a musí se zbytečně složitě prokousávat omáčkou a stylem pokus - omyl
k pravdivým informacím. Hlavně k těm méně oslnivým, které by narušily auru zázraku uváděné metody. A že každé plus má i svoje mínus snad
zkušeným jedincům, kteří sem chodí, nemusím vykládat.

Tak mi tooro laskavě nepodsouvej jakési pseudodůvody mého jednání.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:29 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

To, že byla chyba jsem poznala podle toho, protože se tu na mě hned sesypala individua typu Krabas, který mě (jak tu několikrát zdůrazňoval) ohromně miluje, což v reálu znamená - v zenovém duchu - rána holí prospěje, právě uplatňuje mým neustálým napadáním a snahou mě co nejvíc urazit.


nevím šamanko proč si ze mě děláš fackovacího panáka.

Pokud vím, tak jsem se na tebe nijak nesesypal, jen jsem si dovolil se tě zeptat, zdali vidíš nějaký rozdíl v tom, co jsi pocítila na vlastní kůži a tím, co se píše v článku, který si tu ocitovala.
To že ses tu pak pohádala s dalšími lidmi už je mimo mojí zodpovědnost.

Nehraji si na ublíženého, ale tvůj styl vmanipulovávat mě do každé diskuze která se ti nepovede mi připadá od tebe dost nefér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

Už se poprali?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Už se poprali?


Zeťajs, to se ti povedlo Exclamation Laughing Laughing Laughing

Boduješ. Harmonik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:27 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tak dost.
Nechtěla jsem do tohohle vlákna už psát, ale rozebírání co jak jsem v textu myslela mi vadí...



samanka napsal:
Tak mi tooro laskavě nepodsouvej jakési pseudodůvody mého jednání.


Jestliže nám něco „vadí“ pak je dobré se podívat především na to, která že to struna se v tom našem hodinovém strojku rozvibrovala a proč právě je tím spouštěčem tohle.

Pokud mám naprosto jasno, co a proč je nepravdivé, či zavádějící, potom je potřeba o tom mluvit zcela konkrétně, tak, aby z toho bylo přípdnému čtenáři zjevné, co je tou nepravdou. Věcnou a neemotivní diskusí se může vše posunout pravdivějšímu, poněkud objektivnějšímu pohledu.
To, co jsi napsala je jakýsi všeobecný jev, s podprahovou informací, která, pokud se ujme v stejně smýšlejícím „davu“, končí kamenováním proroků (jakkoli pravých, či nepravých).
Pravda, celé křesťanské hnutí by bývalo vůbec nevzniklo, kdyby Kristus lidem neříkal, že „Království nebeské je ve vás“, a vše, co činím já, dostupno je každému z Vás.

Aby nedošlo k omylu, nechci osobu a projev Pearla s nikým srovnávat, jde ale o jistý princip, kdy, to, co mnozí hledají, zároveň se už v prvopočátku, od toho tím „vaděním“ spolehlivě odříznou, protože osobu hlasatele nelze napasovat na jejich kopyto. S vaničkou vylijí i dítě. Jinak řečeno, tzv. „zázraky“ jsou dostupnější, než jsme ochotni si přiznat, a jestli je na týhle planetě někdo, komu bude např. Erickův způsob blízký, potom se prostě zúčastní a buď mu to něco přinese, nebo nikoliv. Smile

Nevím, Šamanko, co se děje v Tobě, když chceš, jak píšeš, někomu udělat radost, a potom, protože se ti na něm něco znelíbí (v tomto případě to byl Punktův odkaz), tak tohoto svého původního úmyslu lituješ.
Nebo, že by to byla „jen“ jakási samolibost....?

A pokud snad běžně píšeš něco jiného než si myslíš, potom se smiř s tím, že to, co napíšeš vezme někdo vážně, a ve smyslu toho taky zareaguje.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Už se poprali?


Já fandím šamance Razz


Jinak je tohle zase ukázka pseudodiskuze a slovíčkaření, takže od původního tématu se přejde k šíleným teoriím, kdy se na základě nějákého slovíčka vytrženého z debaty "o pěstování hrušek" vyvozují závěry, že chce dotyčný ukamenovat Ježíše Krista nebo alespoň vypálit nějáké město. Dokonalá absurdní fraška.

Dle mého názoru došlo zhruba k tomuto:
1. šamanka napsala že si zkusila rec. a zjistila že to je jedna z mnoha metod, která je použitelná. Což považovala za vstřícné gesto vůči příznivcům rec.
2. krabas reagoval stylem ze kterého vyplynulo "Takže jsi uznala, že si se ve všem mýlila tj. Rec. je dokonalost sama"
3. šamanku to popudilo, protože to tak nenapsala a řekla, že radši nic psát neměla
4. zbytek už jsou jenom šílenosti, a odvozeniny z ještě větších šiáleností

Takže tady máme téma, jak se dá z celkem jednoduché a jasné debaty vyrobit změť absurdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:

1. šamanka napsala že si zkusila rec. a zjistila že to je jedna z mnoha metod, která je použitelná. Což považovala za vstřícné gesto vůči příznivcům rec.
2. krabas reagoval stylem ze kterého vyplynulo "Takže jsi uznala, že si se ve všem mýlila tj. Rec. je dokonalost sama"


Beppe laskavě tě žádám, abys doložil svá slova konkrétní citací, kde něco takového tvrdím a nebo, to cos mi vložil do úst, abys vymazal.

Tohle už docela přeháníte. To překračuje jakoukoli slušnost.

Buď diskutujte ve férové rovině a nebo se na to vykašlete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ono by možná pro začátek stačilo, kdyby si Beppe alespoň pořádně přečetl, to, na co reaguje. Potom by ty jeho reakce mohly být alespoň věcně správné, když už nic jiného....

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tak teď už to prosím utněte, tohle už je žabomyší válka. Prostě se pošlete vzájemně do háje a je to.

Příště půjdu na reikisrazík raději s pepřákem:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

Krabas: Já píšu, že "dle mého názoru ...... si reagoval stylem ze kterého vyplynulo ", takže to není konkrétní citace. Prostě já jsem si vyložil smysl tvého sdělení, tak jak jsem uvedl. Rád se dozvím jak jinak jsi to tedy myslel.

toora: No je pravdou, že je někdy obtížné ty litanie celé číst, zejména když vůbec nesouvisí s tématem a vedou spíš k zamlžení než k osvětlení problému. Takže přiznávám, že to nečtu vždy důsledně. Pokorně ale připouštím, že chyba může být na mé straně a že se mi jenom nechce prokousávat se tunami frází a že na tento způsob výkladu intelektuálně nestačím. Nicméně podstatu problému a to sice, že dochází k opuštění problému a dostaneme se přes slovíčkaření až někam úplně jinam jsem domnívám se vystihnul správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
Strana 8 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund