Fórum - Zobrazit téma - vysoká škola - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - vysoká škola
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

vysoká škola

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 9:35 pm    Předmět: vysoká škola Citovat

Mám jít na vysokou.Zajímám se o reikia alternativní medicínu.Nevíte o nějakých školách???Zatím vím o jedné-Sociální akademie TABOR
Akorát že tam není titul:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

Píšeš moc málo na konkrétní radu.

Já si budu hájit svoji polívčičku, zkus klasickou psychologii s Mgr. titulem, i když to pak přesně dělat nebudeš, tak se tam dovíš mnoho užitečného (bohužel ne vše, ale tak to bývá), budeš mít titul a hlavně oprávnění dělat mnoho věcí a hlavně si vycvičíš mysl, aby si nepřijímala nekriticky každou novou "zaručeně nejlepší" metodu.

Nebo se dej na Fyzioterapii - nejdřív bakalář pak Mgr. opět se toho dovíš mnoho užitečného a budeš mít možnost pracovat s lidmi i alternativními metodami, budeš více chápat propojení mysli a těla.

Existuje v Praze Vysoká škola psychosociálních studií, ale je tam jen Bc. psychologie, což je pěkně naprd a ještě je to soukromé

Hlavně ber v potaz úvahu - když budu dělat to a to ... jak se tím pak budu moci živit. Já si tuhle uvahu neudělala a pak jsem po škole krutě narazila a rovnala si hlavu až poté za cenu velkého duševního napětí. Některé věci je lepší dělat jako zájmy, koníčky a nechat je tak. Pokud se tím chci opravdu živit , mít připravenou cestu jak na to pujdu, kde to budu zkoušet. Duševní ideály bohužel nestačí.

Kdybys byl(a)? z Prahy nebo Kladna, ráda se ti osobně budu věnovat. Zrovna za 14 dní má dorazit jeden klučina s otázkou kam dál na vejšku, takže i takovéhle věci občas dělám. V Psycho-alternativní oblasti mám i své osobní zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

http://www3.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=605
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund