Fórum - Zobrazit téma - Strach ze smrti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Strach ze smrti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Strach ze smrti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

Bobina napsal:
mrtvybrouk napsal:
Velice vyčerpávajícím způsobem se tohoto tématu dotýká v jedné z kapitol Alice Baileyová v knize Pojednání o bílé magii aneb cesta učedníka.

A dá se někde sehnat? Našla jsem jen jedno knihkupectví a tam ji nemají skladem Sad

Bobino,
nevím odkud jsi, jestli můžeš, zkus to v městské knihovně.
Tu A.Baileyovou jsem zrovna měla včera "náhodou" v ruce Very Happy Jenže je to pěkná bichle a jelikož jsem již měla knihu od A.Farianové pro kterou jsem si do knihovny přišla, tak jsem zhodnotila, že ta bichle je na mě moc Shocked.
Určitě se příště, pokud na ni znovu padnu, podívám na tu kapitolu o které je tu zmiňováno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 7:20 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
smart napsal:
hehe, jen par hodin po tom, kdy jsem tu tvrdila, ze ja se prece smrti nebojim, resim let nekam a tak jsem si to uvedomila - smrti se sice nebojim ale letadlo mi uplne dobre nedela.... Embarassed

Hehehe Haničko letíš za mnou a na seminář reiki k Damaovi - Kájovi na pobřeží Atlantiku do baráčku s výhledem na něj a ty si myslíš,že by vás Bůh s Kájou nenechal doletět??Hihihihi


...no kdyby to náhodou spadlo, tak si aspoň můžu v nebíčku říkat, že to byla pocta žuchnout zrovínka s Damaem Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

He,he smarte,mněli by ti poděkovat za povzbuzení.Pobavil jsi mne.Díky smartíčku.
Bobino.Bojíš se smrti blízkých více než své.Je to normální,každé dítě se bojí samoty.Zůstat na světě samo.Ale ty už jsi vyrostla.Ano,litujeme se,nechápeme proč zrovna my máme zůstat sami.Konečně nás dostihne konečnost tohoto života.Zkus se na to podívat,přemýšlej o tom z pohledu druhých.Nastal jejich čas a já přece nemám právo mu v tom bránit.Když on odejde,já jsem pochoden,kterou i on živil svojí přítomností a dokud já budu hořet,tak je tu s námi.A já můžu tento ohen předat dál a dál a dál.
Skutečně se bojíš né o blízké,ale o sebe.Co si sama počneš,proč jsi jim nedokázala pomoci,kdo mne ochrání.Je to vše normální,ale z pohledu přírodních zákonů už to na normál nevypadá.Smrt je jen pokračování života.Smrt patří k životu.Jediný a skutečný cíl zrodu je směřování ke smrti.Nemusíš se s ní smiřovat.Není důvod.Jen ji musíme přijmout jako fakt.Neměnný,který přijde a je to tak správné,spravedlivé.A jestli někoho z vás něco irituje,nesouhlasíte s něčím z toho co jsem napsal,tak je potřeba aby jste to zpracovali.Regresivní terapií,možná dianetikou,kineziologií ale né psychyatrickou praxí a prášky.Ono je to vlastně skrytý stres.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
Dzarmi napsal:
smart napsal:
hehe, jen par hodin po tom, kdy jsem tu tvrdila, ze ja se prece smrti nebojim, resim let nekam a tak jsem si to uvedomila - smrti se sice nebojim ale letadlo mi uplne dobre nedela.... Embarassed

Hehehe Haničko letíš za mnou a na seminář reiki k Damaovi - Kájovi na pobřeží Atlantiku do baráčku s výhledem na něj a ty si myslíš,že by vás Bůh s Kájou nenechal doletět??Hihihihi


...no kdyby to náhodou spadlo, tak si aspoň můžu v nebíčku říkat, že to byla pocta žuchnout zrovínka s Damaem Very Happy Very Happy Very Happy

Padli bychom spooolu s mantrou třetího symbolu na rtech.
Před odletem si, holky, dáme na letišti černý kafe a rakvičku Very Happy Hehehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 12:05 am    Předmět: Citovat

Arrow

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 11:08 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
smart napsal:
Dzarmi napsal:
smart napsal:
hehe, jen par hodin po tom, kdy jsem tu tvrdila, ze ja se prece smrti nebojim, resim let nekam a tak jsem si to uvedomila - smrti se sice nebojim ale letadlo mi uplne dobre nedela.... Embarassed

Hehehe Haničko letíš za mnou a na seminář reiki k Damaovi - Kájovi na pobřeží Atlantiku do baráčku s výhledem na něj a ty si myslíš,že by vás Bůh s Kájou nenechal doletět??Hihihihi


...no kdyby to náhodou spadlo, tak si aspoň můžu v nebíčku říkat, že to byla pocta žuchnout zrovínka s Damaem Very Happy Very Happy Very Happy

Padli bychom spooolu s mantrou třetího symbolu na rtech.
Před odletem si, holky, dáme na letišti černý kafe a rakvičku Very Happy Hehehe


Hehehehehehe,no comment hihihihihihihi

Hihihi Džarmí

Moooc se na vás těším,celou dobu lítám za vámi a konečně se mi poštěstilo vás nalákat sem a ještě k tomu to je spojeno se seminářem reiki .Vlastně díky reiki to vše vzniklo.Díky Vám moc...úžasná kombinace všeho.

Vždy začínám reikovat se slovy...

Děkuju za to,že jsem.Děkuju za to,že reiki je.Děkuju za toto místo a čas.Děkuju za to,že mohu být kanálem reiki. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:53 am    Předmět: Citovat

Question

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 11:08 am, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Hmmm...spousty zcela jistě krásných a poutavých knih o smrti ?
Není to jako když abstinent píše o kocovině? Nebo jako bílé blues nebo bílý rap?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:27 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Hmmm...spousty zcela jistě krásných a poutavých knih o smrti ?
Není to jako když abstinent píše o kocovině? Nebo jako bílé blues nebo bílý rap?

Máš pravdu, není Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

A já si, mrtvybrouku, přece jen tak nějak myslím že je Wink
Můžeme se v pohodě bavit o prožitcích a zkušenostech s různými druhy extází, meditací, drog, stavů nevědomí atd. Ale o smrti?
Neznám ty knihy, které tu zmiňujete, ale myslím, že nebudou daleko od té, kterou jsem četl já, napsala to nějaká němka, jméno už nevím, ale byl to jeden z těch zvěstovatelů jediné a skutečně pravé pravdy pravdoucí. Poměrně věrohodně popisovala co všecko se děje před, při a po. O té první fázi taky můžem bez problémů mluvit, ale o těch dvou dalších? Akorát tak teoretizovat. Nic proti tomu, bavit se dá a smí o kdečem, ale pak je to bílé blues, bílý rap a abstinentovy úvahy o kocovině.
Pokud se pletu, dám se v pohodě poučit, ale argumenty, ne nějakou mlhou.
Takže?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Kamem, že o smrti je těžké mluvit, když na ni v podstatě čekáme a je jen jednou.
Na druhou stranu si myslím, že prožití Nesmrtelného (věčného, neměného Vědomí, naší pravé podstaty) v podstatě ledasco o smrti říká, alespoň to, že se netýká Ducha (Bytí, Boha, Já).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hexa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:

Bobino.Bojíš se smrti blízkých více než své.Je to normální,každé dítě se bojí samoty.Zůstat na světě samo.Ale ty už jsi vyrostla.Ano,litujeme se,nechápeme proč zrovna my máme zůstat sami.Konečně nás dostihne konečnost tohoto života.


Ano, súhlas, je v tom aj kus sebaľútosti.........a veľký kus bolesti.............neviem, reči o tom, ako sa mám pomaly tešiť, že........... no,tak takto "duchovne vyspelá" asi nikdy nebudem.............
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Hexo.Není to o tom těšit se,ale být v klidu.Nebát se a vše přijímat s důvěrou v Boha.At přijde co přijde,mít důvěru.
Ale pak jsou mezi námi i tací a není jich málo,kteří to přijmou s úsměvem na tváři.Smrt je jen přetupní stanice k těm,které jsme mněli a máme rádi.Které jsme opustili a zůstali tady na zemi o nějaký čas déle.Jen proto, abychom něco dokončili a pak se zase setkali.Já pujdu ke svým.Jsou tam nahoře a přec mne dělí neviditelná hranice,jsem s nimi a oni se mnou.Při mých cestách a někdy při meditacích a nebo jen tak,když vzpomínám přijdou.Tak čeho se mám bát.Vždyt si pro mne přijdou a budou mne doprovázet.Copak se nemám těšit na ty,které mám tak rád.
V jedné Americké nemocnici,ve 4 hod. ráno povolal lékař celou rodinu k jejích umírající babičce.Spali na nedaleké nemocniční ubytovně,aby byli co nejblíže,až to přijde.Šešli se na jejím pokoji i s tím lékařem.Babičce se ulevilo,seděla a usmívala se.Bavila se s nimi a najednou se dívá vedle nich a mluví na svou sestru.Oni jí nechtěli přitěžovat a proto jí neřekli,že deste dní před tím umřela.Ona se na ní dívá a pak říká.Co ty tady děláš.Pak se pousmála a říká,už vím,tak dobře chvíli počkéj.Pak se otočila na svou rodinu a už se o tom nebavila.Do hodiny pak umřela i ona. Ten lékař řekl,že není věřící a na duchy nevěří,ale že v tu chvíli nikdo nepochyboval,že tam její sestra byla.I když ji oni neviděli,nikdo nezapochyboval,že ona ji viděla.A v okamžiku smrti se prý babička usmívala.A já už to vím dávno.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:41 pm    Předmět: Re: strach ze smrti Citovat

Bobina napsal:


O konstelacích jsem už dost slyšela a trochu mě láká vyzkoušet je na vlastní kůži, i když je to metoda určená asi spíš na řešení vztahů.


Bobino, konstelace jsou možná určené na řešení vztahů, ale i k sobě samé máš vztah, který můžeš pořešit, změnit.
Já přesně nevím, k čemu všemu jsou konstelace dobré, ale vím jistě, že dokážou pohnout se životem člověka na mnoha úrovních. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:50 pm    Předmět: Re: strach ze smrti Citovat

Lendulka napsal:

A musím v této souvislosti říct, že jsem dříve spíš než strach ze smrti - cítila strach ze života..................................



Já též, Lendulko.

Neřekla bych, že mám strach ze smrti, spíš z toho, že nestihnu všechno, co bych chtěla, než zemřu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund