Fórum - Zobrazit téma - Velké změny v životě - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Velké změny v životě
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Velké změny v životě
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 9:47 am    Předmět: Citovat

slunecnice02 napsal:

To, že Edy oběhala pár seminářů, může třeba souviset s tím, že pokud můžu soudit podle sebe, když se člověk dostane do podobné situace a je mu celkem hodně zle, potřebuje mezi lidi a přijít na jiné myšlenky, než na ty, které by ho samotného a smutného doma napadaly.


Co bylo pravdovým důvodem, proč jsem navštívila semináře? Bylo to více důvodů.
1.) Byl to i důvod, který tu píše Slunečnice02.
2.) Snaha něčeho se chytit. Pak pocit marnosti a rozplynutí Matrixu. Snaha najít znovu cestu, kudy se vydat a mít důvod žít. Vše pro mne ztratilo smysl a nic mě nebavilo. Jediné, čeho jsem se chytila, bylo Reiki, duchovno, energie, přítomnost lidí kteří se zajímají o to samé,...
3.) Snaha umět nějak si pomoci. Tento směr skrze energie, duchovno mi byla nejbližší a nejšetrnější.
4.) Přála jsem si, aby na mne někdo působil Reiki, neboť já jsem to sama sobě odmítala. Hledala jsem cestu k Reiki jako takové. Působení od druhého mi opravdu pomáhalo vícero směry. Požádala jsem o pomoc i svého učitele, když už jsem byla psychicky i fyzicky vyčerpaná. Pomohl mi najít cestu zpět nejen k Reiki, ale k sama sobě. Také jsem navštívila Damaa.
5.) Satsang s Gáiou spojený s výukou Esenciálního léčení jsem původně měla v Praze absolvovat s manželem. Byli jsme tam přihlášeni oba. Byl to můj sen se toho zůčastnit. Na satsang mě doprovodil můj nejlepší kamarád. Výuku jsem absolvovala sama. Představovala jsem si, že je tam můj manžel se mnou nějak přítomen. Mám z celého dvoudenního sezení nádherné zážitky. Naučila jsem se tam spoustu nového a také zmírnila ty stavy.
6.) Shamballa byla pro mne zvláštní lákadlo. Měla jsem šanci ochutnat. Líbilo se mi to. Tak jsem uvítala tu možnost nechat se iniciovat, abych měla možnost si opět nějak pomoci. Stejně jako v bodě 3.

Byl to zvláštní pocit, hledání se a snahy si pomoci. Jen pobyt s lidmi, kteří se věnují Reiki či jiným energiím, duchovnu, ... mi dělalo dobře. Také jsem si uvědomovala, že každá iniciace obnáší změny, jakýsi meditační stav, lekce, další možnosti pro sebe (ať už dnes nebo za rok či tři roky). Vše je správně načasované. Nikam nespěchám. Nedá se to uspěchat i kdyby bylo možné projít všemi třemi stupni v jeden den. Čeká to tam někde v "depotu". Šlo mi opravdu hlavně o to, nějak si umět pomoci jak s psychikou ale hlavně s těmi stavy. Je to o moc lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

Už nikdy jsem nechtěl jen přihlížet. Chtěl jsem být Bůh. Jen on dokáže uzdravit a vskřísit mrtvého?
Kde jsem napsal,že semináře ze mne udělají Boha.To ze sebe můžu udělat jen já svou dřinou.
Kdo zvás nezažil okamžik,kdy nechtěl být Bohem.Vrátit čas, aby to udělal lépe,aby se to či ono nestalo. Kdo z vás nechtěl být jako Bůh aby mohl pomoci. Jestli ted řekne někdo z vás,že né,tak k sobě není upřímný a mněl by se zamyslet.A člověk by mněl vždy přemýšlet o důvodech,proč něco dělá.Jestli né,tak je jen vůl na oprátce svých emocí,svých engramů,podvědomých programů,které mu tam někdo dal a on jako vůl je následuje. Jsetli si někdo myslí, že je vševědoucí, tak já mu to neberu. Já to nejsem a moje úmysly, proč jsem vstoupil na duchovní cestu byli pře 10 lety a dnes jsem jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 2:40 pm    Předmět: x Citovat

Jožko budeš se divit, ale nikdy jsem nechtěla být Bůh.
Pokud máš pocit, že všichni jsou stejní jako ty, tak ti sdělím překvapující informaci: nejsou.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund