Fórum - Zobrazit téma - Odvádění duší,duchů a satan. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Odvádění duší,duchů a satan.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Odvádění duší,duchů a satan.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 9:12 am    Předmět: Odvádění duší,duchů a satan. Citovat

Ahoj lidičky.Možná někoho bude zajímat téma,které jsem psal své kamarádce.Proto vám ho tady přepošlu. Je to jen moje poznání.
Ahoj.Tak se znovu ozývám.Ptala jsi se,jak odvádím duše.Vše je v naší hlavě.Když něčemu věřím,nepochybuji,tak můžu vše. Proto ke mně nikdo nemůže,prostě to nechci.Nemyslím na to, vyslovil jsem tento požadavek, a ten platí. Pro astrální bytosti.Oni musí poslechnout naše přání,příkaz. Co jim řeknu,musí udělat. Třeba, aby se mi ukázali ze všech stran,tak už se nemůžou maskovat,jako bílé bytosti.To ale neplatí 100% u duší zemřelých. Tam jsou trochu jiná pravidla,oni vlastně neví, že jsou mrtví,aspon nekteré, a tudíž se chovají stejně jako na zemi a nemusí uposlechnout.Ostatní duše,které jen zabloudili a nebo už pochopily a chtějí odejít,poslechnout musí, chtějí.Proto,když třeba vnímám cizí energii v bytě,tak mi stačí jen v duchu říct cokoliv ,třeba odejdi do světla, k Bohu, tam ti řeknou, co máš dělat dál, kam máš jít. Neboj se, já tě tam povedu. Nebo : Odejdi k Bohu. Otče přijmi ho.Neboj se, jdi za světlem. A pak ta energie odejde, třeba dveřmi za mnou. Cítím, jak se najednou ochladilo, běhá mi mráz po zádech, a nejlepší na tom je, že ti přítomný o tom nevědí, a ptají se, co se děje, že jim běhá mráz po zádech. Klidně se za ně můžeš pomodlit.Za klid jejich duše, se slovy, Bože přijmi je a dopřej jim popkoje.Ale slova musí být tvá, ze srdce.Klidně můžeš i za úpomoci reiki, posílat jim reiki,aby našli svou cestu, pochopili a odešli tam nahoru. Najdu doma modlidbu za odvádění duší a naskenuji ti ji. Ta stačí. U těch zbloudilých duší to je jinak. Třeba bydlila,nebo je pohřbena na místě, kde bydlíme. Nemůže odejít, myslí si, že něco musí udělat, třeba hlídat svá práva, svoje děti, svůj majetek. Pak i několik století odhání všechny, které ji nějakl ohrožují splnit svůj úkol. Třeba tím, že straší, nebo vyvolávají migrény. V Americe, byl o tom i film, developerská firma postavila domky na starém indiánském hřbitově. Lidé v domcích, ty senzitivní, nebo ti, kteří tam byli nejvíce, viděli strašidla, nebo onemocněli rakovinou a nebo jinou závažnou nemocí.Šerif tohoto městečka říká,že nevěřil, ale sám to nezažil, ale když vidí fakta,tak už věří. Nevím přesně, ale asi necelých 30 rodin dostalo soudem určené odškodnění a odstěhovali se a domy zůstali prázdné.Ostatní žaloby jsou ještě v řízení. Já jsem třeba odváděl paní,hlídala si ukrytý poklad,peníze. Byla pohřbená pod tímto bytem a přesně v místě jejího hrobu byla umístěna sedačka.Pokaždé, když si tam majitelka sedla, tak dostala migrénu, strašilo v bytě atd. Když jsem souhlasil, že ji odvedu, tak skrze ni se na mne napojili i zbilí z toho hřbitova. Ke mně nikdo nesmí, proto mne přišel požádat Ježíš ( použiji jeho slov,ač znějí tak absurdně,asi je použil pro pochopení-mého pochopení- co chce)požádal mne, jestli může přijít správce hřbitova.Souhlasil jsem, a on přivedl všechny duše,které toužili po klidu. I tu paní. Odvedl jsem je, ale ta paní tu zůstala ještě tři dny, plakala a bylo jí to líto, že stratila 300 let tak zbytečně. Už věděla kam má jít a poté odešla. Už tam nestraší a nikoho nebolí hlava.Tak že s dušema, ketré se vážou na zem je to trochu jinak.Tam přání nemusí vždy uposlechnout. I diskarnáti jsou trochu z tohoto těsta. Trochu jiná situace je tam nahoře, kde duše je stále ještě vázána svými přijatými programy a musí se vracet a inkarnovat, dokud se neočistí, nezbavý svých programů.Proto nemůžu někomu vymodlit osvícení, nebo ho tam poslat. Taky stačí modlidba. Za spásu jeho duše. I nevěřící, když to myslí upřímně, třeba s láskou řekne. když ti to pomůže, a pomodlí se, je účinek stejný.Pak je tu ještě jedna stránka věci,nebudu ji už ale rozebírat.Jen pro úplnost.Existuje energie, která je tu pro nás, pro naše dobro,pro naše pochopení. Tu neodvedete, ale musí vás poslechnout, nemůže se na vás napojit,proti vaší vůli. Já sám jsme s ní byl ve styku snad 3x nebo 4x. Dobře jsme si jednou popovídali. Církev ji zná, a ví, že ji nemůže ovládnout, proto jí straší ostatní věřící.Dali jí jméno Satan, Satanáš...je tu z vůle Boží,skrze Boha je vše stvořeno a vše se k němu vrací.I on je stejný jako my. I na něj platí zákon Boží. Jen můj strach, nedůvěra, mu dovolí, aby nám ukázal jací jsme. Už jsem o tom psal, mne se představil jako pokušitel. A my chceme, my dovolíme pokušení,aby vešlo do mé hlavy,mé duše. My si ho přivoláváme. my se mu otvíráme. Znáte bílou a černou slzu v kruhu.Jenom spolu dohromady mají smysl,něco vytváří, jsou dokonalé, spolu dohromady ukazují, co je BŮH. Jednota všeho. Která z těch dvou je důležitější,která bez té druhé něco znamená. Není důležité, co si myslíme. Je důležité, v co uvěřím. PŘECE STAČÍ ŘÍCT ODEJDI A POSLAT MU LÁSKU. Tot vše. Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

Jsou témata, ke kterým si dovolím být velmi skeptický. Přitom můžu říct, že mě vždycky velmi zajímalo, co se vlastně děje s člověkem po smrti, že téma tělo - duše -duch mi není vzdálené. Zdá se, že řada lidí podlehle americké sugesci o tzv. diskarnátech či přivtělených duších. Existuje přitom mnoho svědectví o tom, že to tak není od lidí, kteří do této problematiky pronikali vhledem v meditaci.
Zdá se, že si stále pleteme stopy prožitých emocí, na něž narážíme, s "toulavými dušemi". Všechno je přitom založeno na principu metempsychózy, tzv. stěhování duší.
Nechť si každý věří, čemu chce, nechť si lidé, kteří to tak chtějí, hrají na svém "písečku", je to jejich věc. Tzv odvádění diskarnátů či přivtělených duší se však stalo pro mnoho lidí předmětem poměrně výnosného byznisu (to samozřejmě platí i o dalších "ezoterických praktikách" a naukách či terapiích, protože duch doby nás učí, že vše se dá a má zpeněžit, bohužel).
Mě jde spíše o to, abych lidem, kteří si v této věci zatím vytvářejí svůj názor, sdělil, aby nepodlehly snadno této sugesci a šli hlouběji za poznáním, jak to vlastně je.
Než si začnete hrát na diskarnáty a přivtělené duše, tak si prosím nějak opatřte a poslechněte třeba přednášku pana Eduarda Tomáše - Tbovuzrozování a znovuzrození z 8. března 1997, kterou lze nakoupit v Avataru na kazetě i na CD. Přečtěte si knihy mrtvých - nemusíte všechny. Pak si udělejte vlastní názor na tohle téma - nepřebírejte nekriticky všechno, co k nám zpoza oceánu dolétá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

Děkuji Šamane
Souhlasím

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

Hehe,a pak nemá strašit,viď Kájo Laughing Laughing Laughing

Jarmila Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj dzarmi. No,nevím jestli strašit. Už naši předkové říkali, vypozorovali ,že když se zastaví kyvadlo hodin,někdo zemřel.Když narážel v noci pták do oken,někdo se přišel rozloučit.Můžete namítat,že letěl za světlem.Proč jsem to nezažil,když jsem vyrůstal na vesnici.Proč se otvírá okno,když někdo zemře. Patří to k životu. A myslíš,že se moje maminka se bála,byla vystrašená,když jí v noci vzbudil můj syn a řekl jí.Babi.Ahoj.Já už jdu.Já už musím jít.Kdo to zažil,je to pro něj skutečné.Já vím,jak jsi to myslela.
Myslím si,že každý máme svou pravdu,kterou i v meditaci můžeme vidět.
Neznám ani jsem neslyšel přednášku pana E.T. ale já osobně jsem už tolikrát zažil přivtělené duše,které jsme si sami přivolali,a nebo které nás mněli chránit, že je to pro mne normální.A proto jsem to napsal,aby se nezapomnělo,že existuje taaky jiný svět. Že námi poznaný svět není střed vesmíru, to bychom byli zaslepení. Všichni šamani světa, i východu, mají chránit před duchy.Mají dbát,aby duch nevnikl do jejich vesnice, aby neškodil jednotlivcům. Nemocným odvádějí zlé duchy a tím je léčí. Já to vím, a v tom filmu popisují skutečný případ, kdy tyto energie vyvolali záhadné nemoci a nádory u lidí.Po opuštění toho místa,při pobytu v nemocnici, se někteří zázračně uzdravili.Po návratu somů se jejich stav začal zhoršovat. To je zase moje poznaná pravda.Je ale pravda, že na tajemnu se dobře vydělává. Ale toto přece známe, není to nic nadpřirozeného,tajemného. A vlastně máš pravdu,protože ani pořádně nevím,co to je diskarnát.Já to beru jako tu mrchu,která mi sedí za krkem a ovlivnuje moje jednání a rozhodování.A to oni umí.Dokonce člověk změní i hlas.Proč po vyčištění se tolika lidem rozjasní hlas.
Je to totiž stejný,jako s bojopvým uměním.Někteří dosáhli mistrovství a nekultivovali ducha meditacemi a nechali se najímat na vraždy.Jiní kultivovali ducha a umírali mladí.Až později se našel střed,vyrovnání obou složek. Co je ale lepší,každý chrání to své, to poznané. Nevím,jestli E.T. léčil,nebo zda se někdy pokusil pracovat s duchy.Totiž každý máme svojí,odlišnou cestu a proto i naše poznání je jiné.Vidíme jonou realitu.Koukáme se na jiný svět.Ale co když pravda je syntéza nás dvou.Není to moc odvážné?Ale za mnou stojí tisíce mých předků,nebo aspon stovky mých šamanských předků,kteří mi pomáhají,chrání a vedou.Já jsem za nimi nešel,nehledal jsem je, v meditacích jsem hledal klid a odpověd na otázky a přišli za mnou sami.Nikdy mne nenapdlo,že při reiki meditaci na symboli reiki mne osloví tamten svět.Děkuji za to.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 4:58 pm    Předmět: Citovat

Ctím tvůj názor Jožko a můj smích není výsměch.Však se směju vesměs stále,určitě sám víš.
Též za sebou cítím svůj rod a často i za lidmi,kteří se mi dostanou ,,pod ruce''.Je to ohromná síla....

Jsou tu jisté věci,události,energie ,jen jsem mínila to,že záleží,jakou tomu dáme formu a pak to následně prožíváme.
Ty jsi šaman a potřebuješ tuto formu,je to pro tebe to,co si potřebuješ zažívat.Já to si to potřebuju uvědomovat zase jinak.A je to v pořádku. Cool

Hezký večer Jarmila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Nuz ,strucne k tejto teme .Dovolim si napisat svoj nazor a potrdit Damaov skepticizmus-presne takto som to brala ,rozne zvysky ektoplazmy ,atd ...vieme o com pisem,kazdy to nazyva inak .Pokial sa to nestalo mne osobne ,ziadna meditacia ,proste nieco suplo do bytu a nic prijemne ,ked sa jezia macky ,pes skuci v kute ..asi nemusim pisat ,ze som vydochnuta sa triasla pod paplonom celu noc .Som zena cinu ,tak som hned isla na vec-na druhy den -lebo teda taketo soky nemusim prezivat a ani nemienim.Poucili ma skuseni ludia -ktorym sa tymto zaoberaju ,prisli do bytu -aj tymto sa im chcem podakovat-a ze to bolo napinave ,tak to som pozerala .Nedelim ich na nic ,proste to zacitim ,a nebabrem sa s nimi.Tvrdo to poslem prec ,vecsinou kamaratovi ,ktoreho forum som tu uviedla .Zial ,je to realne .Neprezit par veci na vlastnej kozi ,nikdy tomu neuverim.Jozka ,takto to robim ja ,lebo to nie je moja parketa,ani sa tomu nemienim venovat,ale aspon som sa naucila ,co v takychto situciach robit a nezaliezt od strachu pod paplon ...a este ked sa ti to ukaze ...

Naposledy upravil lubi dne čt únor 04, 2010 5:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi,vždyt jsem ti napsal,že vím,jak to myslíš.Já jsem ten,co si nic nebere.Smích celýho světa je i můj smích.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund