Fórum - Zobrazit téma - Indigové děti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Indigové děti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Indigové děti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:33 pm    Předmět: Re: Indigové děti Citovat

Roso napsal:

Požádal jsem pro něho o všechny možné energie, které má (Reiki, Shambala, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba) pouze jsem vynechal Merkabu.


Tady čtu o všech těch energiích, které má plus R3, proto se na to ptám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:37 pm    Předmět: Re: Indigové děti Citovat

Jednalo se o ochutnávku, ne zasvěcení. Jako když někomu předáváš energii.
kamo napsal:
Roso napsal:

Požádal jsem pro něho o všechny možné energie, které má (Reiki, Shambala, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba) pouze jsem vynechal Merkabu.


Tady čtu o všech těch energiích, které má plus R3, proto se na to ptám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Dělám to tak vždy. Nechám vybrat VJ příjemce ať si vybere vhodnou energii. Já neurčuji, která energie má být vybrána.

RoSO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

RoSo, nějak se míjíme Smile...
dělejte co uznáte za vhodné, do toho mi nic není.
Ale píšeš, že má Reiki 1-2-3, Shambalu, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba a nakonec i tu Merkabu. Pro mě za mě beze všeho, když to snese - a právě na to jsem se ptal: jestli taková hromada energetických systémů, či jak to nazvat, v tomto věku nemůže způsobit nějaké komplikace.

Jak to teď čtu - poslouchej, nevypadlo Ti tam jedno písmenko a ze slova "mám" se nestalo "má"?
To by úplně měnilo situaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:50 pm    Předmět: Citovat

Tak tak
Moje chyba v zápisu. Omlouvám se všem. Mělo tam být MÁM.
Honza do soboty neměl zkušenost s ŽÁDNOU energii. Merkaba byla jeho první zasvěcení, a pak R3 a Shambala. Proto jsem z toho byl mírně řečeno paf.
To co se stalo, tak řadím do kategorie "zázraky".

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
indigo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:51 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
RoSo, nějak se míjíme Smile...
Jak to teď čtu - poslouchej, nevypadlo Ti tam jedno písmenko a ze slova "mám" se nestalo "má"?
To by úplně měnilo situaci.


Jistě že vypadlo, mělo tam být:
Citace:

Požádal jsem pro něho o všechny možné energie, které mám (Reiki, Shambala, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba) pouze jsem vynechal Merkabu.


Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

OK RoSo a Indigo,
teď to fakticky vypadá trochu jinak.

"Hotovo, fyřízeno k dennímu pořátku!"
Hrabě Kocharowski
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
indigo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:57 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
OK RoSo a Indigo,
teď to fakticky vypadá trochu jinak.

"Hotovo, fyřízeno k dennímu pořátku!"
Hrabě Kocharowski
Laughing


Hehe, mě se to v pořádku teda rozhodně nezdá Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:58 pm    Předmět: Citovat

Pročpak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
indigo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 1:01 pm    Předmět: Citovat

Musel bych se rozepsat, ale teď jsem ve škole. Odpoledne si na to ale určitě najdu čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 1:20 pm    Předmět: x Citovat

Roso: co to vidím - najednou voláš na pomoc selský rozum? Laughing Laughing Laughing

Tohle vlákno je dost podivné a Roso promiň, ale napadá mě taková hříšná myšlenka, jestli někdy není čas nechat plavat energetické experimenty, zvlášť ty o kterých nic nevíš (nejen ty, ale i ti další ze spolku sběračů energetických balíků, hlavně žádné manuály, hlavně žádné informace) a dát si třeba raději vycházku v přírodě a něco z oblasti "nohy na zemi", než ti z toho naprosto hrábne?
Tohle píšu naprosto vážně, nikoliv ironicky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 1:49 pm    Předmět: Citovat

Já ti Šamanko naprosto vážně sděluji, že ti uniká podstata sdělení. Možná že jsem to napsal pro tebe nesrozumitelné. Nevím jak jsi přišla na to, že jde o experiment?

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

Mám doma 16,5 letého kluka, který se naučil sám ve 4 letech číst (já na to přišla náhodou-neučila jsem ho to). Za velkou zábavu při čekání na autobus a jiné "plonkové" příležitosti považoval, když jsem mu dávala sčítat 3 místná čísla a velkou násobilku. Podotýkám, že byl zdaleka předškolák, kalkulačku v ruce neměl a NIKDO ho to neučil. Jeho nejoblíbenější knížky byly atlas světa (uměl vyjmenovat státy, jejich hlavní města a dokonce věděl, kolik má ten který stát obyvatel!-nikdo ho to neučil) a encyklopedie o vesmíru.

Ve školce nám doporučili návštěvu ped. psych. poradny, zda by neměl přeskočit 1. třídu. V pěti letech měl IQ 142.

No, ale neuměl si obléknout punčocháče (vždycky měl dvě čárky vepředu...), tkaničky ho naučila zavazovat jeho o tři roky mladší sestra někdy ve druhé třídě, do 7!!! let nosil na noc pleny a vůbec mu to nevadilo a paní psycholožka byla úžasná. Rozhodně nedoporučila jakékoli přeskakování tříd z důvodu sociální nevyzrálosti, ale našla nám skvělou paní učiteku, která umožnila synovi v první a ve druhé třídě individuální studijní plán. Bohužel první a druhou třídou naše dobrá zkušenost se školou skončila, páč "jinakost" se v našich podmínkách neodpouští.


Moje 13ti letá dcera byla jiný oříšek. Byla totiž úplně normální. Ale to já jsem nevěděla. Myslela jsem si, že všechny děti jsou takové chytré, bystré a nadané jako můj syn. Takže když jí byly asi 3 roky, tak jsem se (opravdu vážně) ptala paní doktorky, jestli není retardovaná!!!!!!!!! Až paní doktorka mi vysvětlila, že ne, že dcera je v pořádku, ale můj syn, že je jiný.... Embarassed

No, bylo by to psaní na dlouho, každopádně ještě jedna věc. Syn je taky velice citlivý na energie a hloubavý a vnímavý asi jinak, než děti v jeho věku. Někdy mu to přináší až depresivní rozpoložení, protože dle jeho slov nikomu a ničemu nerozumí............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 12:09 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Tohle vlákno je dost podivné a Roso promiň, ale napadá mě taková hříšná myšlenka, jestli někdy není čas nechat plavat energetické experimenty, zvlášť ty o kterých nic nevíš (nejen ty, ale i ti další ze spolku sběračů energetických balíků, hlavně žádné manuály, hlavně žádné informace) a dát si třeba raději vycházku v přírodě a něco z oblasti "nohy na zemi", než ti z toho naprosto hrábne?
Tohle píšu naprosto vážně, nikoliv ironicky.
šamanka


A neodpustím si ještě jednu poznámku Šamanko. Založila jsi jiné vlákno kde popisuješ jak se zničíme sami a tohle vlákno se ti zdá podivné, nějaké experimentivání. Jenomže právě Indigové děti jsou naše cesta k vykoupení. Tyto děti ze Shambaly jsou tady proto, aby nám pomohly. A ony to vědí. Záleží teď na jejich rodičích jestli je rozpoznají a dovolí jim rozvinout jejich poslání, nebo je zadupou do země. Právě proto a jedině právě proto tady píšu o Honzovi. O tom co se stalo. Abych ukázal jaké tyto děti mají netušené schopnosti. Pro mně je to zázrak co jsem zažil a je pro mně čest, že jsem u toho mohl být a dále jsem, protože to nekončí. Jsme na začátku.
A proto říkám: PROBUĎTE SE!!!

RoSo

PS. Takže ti Šamanko děkuji, že jsi mi umožnila napsat tyto řádky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:37 am    Předmět: Citovat

Toto je velmi zajímavé téma. No snad to nevyzní špatně. Když si vzpomenu na své dětství (a to už je hodně pátků) tak jsem také uměl číst ještě před tím, než jsem začal chodit do školy. Naučil jsem se to zvídavými otázkami typu "babi jaké je tohle písmenko?" a pak to šlo nějak samo. Moje mamka pak dostala od učitelky ve škole vynadáno, že mě neměli učit číst protože se pak ve škole nudím. Confused Někde jsem se dočetl, že v posledních letech 95% narozených dětí jsou indigové. To by znamenalo, že dětí se speciálními schopnostmi by muselo být více. Podle mého názoru v případě Honzy (indigo) se jedná o schopnosti, které už jsou nad rámec toho, co bych si představil pod pojmem indigové dítě. Zkrátka jsou na Zemi lidé kteří tyto schopnosti mají.

P.S. RoSo nekamenuj mně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund