Fórum - Zobrazit téma - ovlivnění lidskou energií? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ovlivnění lidskou energií?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ovlivnění lidskou energií?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 9:18 am    Předmět: ovlivnění lidskou energií? Citovat

Dobrý den,
prosím promiňte mi možná hloupý dotaz. Představte si situaci, když jdeme večer či ráno ulicí a svítí pouliční lampy. Občas některá zhasne nebo se naopak rozsvítí, když právě projdeme kolem. Myslíte, že to není náhoda a může to souviset s lidskou energií, nebo je to nesmysl a lampy si pracují podle vlastních, pouze elektrických zdrojů s případnými vlastními poruchami? Smile
Děkuju, že jste se zastavili. Pěkný den Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Myslím si, že tvoje energie nejsou tak silné, aby tohle dokázaly. Spíš to vidím na nějaké bytosti, které s tebou chtějí navázat kontakt, nebo ti chtěji něco sděli a tím na sebe upoutávají pozornost.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:37 am    Předmět: Citovat

děkuju, RoSo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s RoSem,
že naše energie asi nebudou tak silné aby dokázaly ovládat pouliční lampy. U elektroniky a PC je to trochu jiné, tam je to občas skutečně na hraně.

Trošku bych varoval před cíleným pozorováním a lovením takovýchto a podobných "náhod", začne to blikáním žárovek, přidají se k tomu jiné bytosti a člověk, který neví co s tím, tak má zaděláno na paranoiu, což není žádná sranda.
Vím to z vlastní dávné zkušenosti, kdy jsem nakonec jednu dobu ve všem a za každým rohem viděl estébáka a nakonec podezříval málem i vlastní rodiče Sad

Už jsem tu někde nedávno psal o ovlivňování elektroniky, dokud jsem tím náhodně a nezávazně bavil okolí, tak to celkem fungovalo. Jakmile jsem se rozhodl udělat "seriózní" výzkum, tak ty výsledky byly jako naschvál totálně o ničem.
Což znamenalo - dělej radši něco užitečnějšího Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:54 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:

Trošku bych varoval před cíleným pozorováním a lovením takovýchto a podobných "náhod", začne to blikáním žárovek, přidají se k tomu jiné bytosti a člověk, který neví co s tím, tak má zaděláno na paranoiu, což není žádná sranda.

Je rozdíl mezi cíleným lovením (záležitost Ega) a vnímáním okolí a toho co se kolem mně děje, proč se to děje a co mně to má říct.
kamo napsal:

Už jsem tu někde nedávno psal o ovlivňování elektroniky, dokud jsem tím náhodně a nezávazně bavil okolí, tak to celkem fungovalo. Jakmile jsem se rozhodl udělat "seriózní" výzkum, tak ty výsledky byly jako naschvál totálně o ničem.

Myslím si, že to nebylo jen pro pobavení tvého okolí ale taky pro pobavení tvého Ega. Pokud máš tyto schopnosti a dokážeš ovlivňovat elektroniku či cokoliv jiného, tak užívej toho daru s rozmyslem a pro účel, který k tomu byl dál. Jestli ho neznáš, tak ho hledej.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

...je fakt RoSo, že se mi to někdy díky mému Egu vymkne z ruky.
Onehdá mi bylo doma horko, byl jsem líný vstát a ztlumit topení a otevřít si okno a jen jsem si jen tak pomyslel na nějaké ochlazení - no a ve zprávách to hned nazvali Daisy a sníh je venku furt...

Chlape, neber a nerozebírej všechno tak strašně vážně Wink Mé Ego se pak snadno nakazí a neví co s Tvými komentáři k tomu co jsem napsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Jé, to je dobrý, to s těma lampama se mi stává taky a taky jsem se dříve zamýšlela podobným směrem Smile Doma u našich na ulici jsem měla i jednu takovou "svou" pouliční lampu a časem jsem si pak říkala, jestli dneska zhasne nebo jak Smile

Ale s ovlivňováním elektroniky mám ze svého okolí celkem bohatá pozorování a jsem přesvědčená, že lidi přístroje nevědomky opravdu ovlivňují, ale tam to spíše bylo o strachu nebo nedůvěře s těmito přístroji pracovat... těmto lidem pak ty mašinky fakt častěji nefungovaly nebo se chovaly nestandardně, ale jen do té chvíle, než k tomu přišel někdo jiný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Dřív se stávalo že mě na pracovním stole praskaly žárovky v lampě,vždycky když jsem se hodně vytočil tak to prsklo a tma.Až si ze mě dělali kolegové šoufky tak jsem si toho začal všímat. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 8:38 am    Předmět: Citovat

Na pouliční lampy se necítím, to je přeci jenom trochu jiná voltážSmile
Co mi ale vrtrá hlavou v souvislosti s tímto jsou elektronická zařízení, kde se přeci jen pracuje s různými mikroobvody, které se spouští, jen při určité kombinaci proudů v okolí, které jsou úplně něco jiného než střídavá frekvence 50Hz a 230V. Takové ty polovodiče a jiné věci.

Biologický systém člověka taky víceméně jede na elektriku, zase úplně jiné řády, ale ten princip je podobný.
No a když blbne elektronika často jen kvůli drobnostem, které ... možná, může člověk nějakým způsobem ovlivnit. Možná by to mohlo být dobré téma pro nějakého slaboproudého elektrotechnika ezoterika dobré téma na diplomku. I když mám pocit, že se podobné věci už určitě zkoušely, ale neznám žádné seriozní výzkumy. V armádě toho bude určitě plno, jenže to se dovíme bůhvíkdy.

Ps: rozhodně ale nesmíme zapomenout na "ovlivňování" v podobě, něco mi nejde, tak se rozčiluju. Uklidním se s Reiki, tím uvolním svoje podvědomé zdroje a hle, ta věc zase funguje. Jenže ke změně došlo na mé úrovni, ačkoliv moje vědomí o tom vůbec nemusí vědět a snadno se může domnívat že efekt nastal na cestě Reiki - přístroj, i když skutečnost je asi někde Reiki - Já - přístroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, něco na tom bude.
U nás ve vesnici mám takhle svoje 2 lampy pouličního osvětlení. Jedna svítí a druhá ne, když projedu kolem, tak se vystřídají, jedna zhasne a druhá se rozsvítí, vypadá to, jako by byly na fotobuňku.
Je to legrační, jako by mě zdravily, tak jim každé ráno odpovídám.." Ahoj, holky..."

čím to je, netuším....
Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ziki napsal:
Ahoj, něco na tom bude.
U nás ve vesnici mám takhle svoje 2 lampy pouličního osvětlení. Jedna svítí a druhá ne, když projedu kolem, tak se vystřídají, jedna zhasne a druhá se rozsvítí, vypadá to, jako by byly na fotobuňku.
Je to legrační, jako by mě zdravily, tak jim každé ráno odpovídám.." Ahoj, holky..."

čím to je, netuším....
Razz


Laughing Fakt nejsou na fotobuňku? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Ziki, Lendulka: Tohle opravdu vypadá na tu fotobuňku, o které Ziki neví, ale tuší Smile Některé věci mohou mít celkem prozaické vysvětlení.

Jinak nám Lendulko (a i ostatní) po víkendu poreferujte jak jste se měli na semináři R3. Doufám že tam nezmrznete Surprised No kdyžtak se zahřejete reikováním Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Pepo, nechci tady narušovat vlákno, tak jsem ti poslala SZ. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:17 pm    Předmět: x Citovat

Beppe: nemělo to chybu. Kam se na nás hrabe elektrický oblouk! Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund