Fórum - Zobrazit téma - Adventní rozjímání od šamana - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Adventní rozjímání od šamana
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Adventní rozjímání od šamana

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 9:26 am    Předmět: Adventní rozjímání od šamana Citovat

Ahoj.Trochu povídání o vánoční pohodě.
Na adventním věnci svítí 4 svíce a krásně planou.Tu první svíce povídá.Já jsem klid,mír a pohoda.Ale lidé na mne nedají.Stále válčí a hádají se a stále někam spěchají a najednou zhasla.Druhá svíce povídá.Já jsem láska.Lidé už na mne zapomněli a myslí jen na sebe.Stále jen opakují já,nemůžu,nedostanu nechci...a zhasla.Třetí svíce povídá.Já jsem víra.Ale lidé už zapomněli na mne.Nevěří v Boha ani v nic jiného. Zapomínají dloufat..a zhasla.V tom do pokoje vešlo dítě a vidí,že tři svíce už zhasly.Je mu do breku a povídá.Proč nesvítíte.A tu promluví i poslední svíce.Já hořím.Jsem naděje.Dokud já hořím tak ode mne můžeš zapálit ostatní svíce.Dítě vzalo 4 svíci a postupně zapálilo i svíčky ostatní. A zase na věnci začali svítit všechny svíce a dítě se smálo
Profesor ve třídě se ptá žáků.Je Bůh.Tu povstane jeden žák a říká.Ano,je Bůh.A profesor odpoví.Tak že Bůh vše stvořil.Ano,odpoví žák.Tak že stvořil nebe i zemi.Ano,odpoví žák.Tak že vše řídí.Ano,odpoví žák.Tak že stvořil i zlo,které kolem sbe vidíme.Tak že Bůh je zlo,odpoví profesor.Žák se smutně posadí a mlčí. Po chvíli se ale zvedne jiný žák a ptá se profesora.Je chlad.Ano,odpoví profesor.Ale žák nesouhlasí.CHlad není.Nedá se vyjádřit.Není fyzikální veličinu,nedá se změřit.Chlad je jen nedostatek tepla.Teplo má jednotky,dá se změřit a chlad je jen slovo,které jsme si vymysleli,aby jsme vyjádřili nedostatek tepla.Pane profesore,je tma. Ano,odpoví profesor.Ne,tma se nedá změřit.Tma je nedostatek světla.Světlo se dá rozložit,má své jednotky. Tma je jen slovo,kterým označujeme nedostatek světla.Je zlo,pane profesore.Ano,je odpoví profesor.Není,pane profesore.Zlo je jen nedostatek lásky,víry a důvěry pane profesore.Zlo je jen slovo,kterým označujeme nedostatek víry a lásky.Poté se žák posadil.Ten žák se jmenoval Einstain.
Jeden profesopr vzal velké plátno a namaloval na něj tři malé černé tečky.Pak plátno zvedl a ptá se studentů,co vidí.Všichni jako jeden odpověděli,že tam jsou tři černé tečky.Všichni viděli malé černé tečky,ale nikdo z nich neviděl velké bílé plátno. Nebudme jako tito studenti a aspon o adventních svátcích nezapomínejme kvůli třem malým tečkám na to obrovské bílé plátno kolem nás.
S přáním krásného bílého adventu.Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 9:30 am    Předmět: Citovat

Mooooc hezké Smile

Díky za to.

Hezké svátky všem

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 7:20 am    Předmět: Citovat

24. prosince 2009

Andělé uviděli
narozené dítě, o němž
mnozí si mysleli, že spasí
svět. Andělé viděli pastýře
poklekat. Viděli
nejmoudřejší krále sklánět
se s dary. Tu noc viděli
lásku jasnější než nejjasnější
hvězda, která kdy zářila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Monciina
Nováček
Nováček


Registrace: 23.12. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

Krásné příběhy k zamyšlení, děkuji za ně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund