Fórum - Zobrazit téma - KOLOIDNÍ STŘÍBRO - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - KOLOIDNÍ STŘÍBRO
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

ha, dostal jsem tě Lve (mám radost).

Přímo v tom článku na který odkazuje Toora jsem našel, cituji:

"Přednosti kvalitního KS vyrobeného generátorem GKS 100 Forte:

-nejmenší částice KS a tím větší celkový povrch za stejné koncentrace (ppm) - maximální účinnost vůči patogenům.
-tyto nejmenší částice se rychleji pohybují celým organismem a jsou z těla rychleji vylučovány všemi prostředky vylučovací soustavy. Jsou li částice větší (nekvalitní roztoky KS..), hrozí nebezpečí jejich hromadění v játrech."

Takže nějaký podomácku vyrobený mašiny musejí dělat v těle pěknou paseku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

No, já jsem vyštrachala toto:

ze skript úvod do toxikologie...prof. Prokeš
Citace:

Ag - s t ř í b r o je jeden z nejdéle známých kovů. Má bakteriostatický a germicidní účinek. Krystalický dusičnan stříbrný (Argentum nitricum) se používal jako "Lapis infernalis pekelný kamínek k odstraňování bradavic. Vzhledem k možnosti záměny bradavice za melanom je to v laických rukách velmi riskantní prostředek.
Koloidní roztoky stříbra - stabilisovány bílkovinami v preparátech Argentum diacetyltannicum albuminatum a Argentum proteinatum se užívají pro svůj mírný a nedráždivý antiseptický účinek jako oční a nosní kapky. Maximální účinnost však mají jen čerstvě připravené roztoky. Nelze je tedy připravovat do zásoby.
Stříbrné ionty jsou ovšem i toxické. Srážejí bílkoviny.
Po perorálním podání působí pálení v zažívacím traktu. Mohou způsobit i průjem. Při chronické otravě se objevuje t.zv." argyrie ", modročerné zabarvení sliznic, spojivek i kůže. Smrtelná dávka Ag ( v rozpustných solích) je 2 g ! Chronický přívod malých množství iontů Ag může způsobit nedostatek Fe a tím anemii.

Samozřejmě u koloidního stříbra se bavíme o jiných koncentracích....ale to s tím železem a anémií. Je ale faktem, že jestli riskovat rozlezlé plísně, bakteri v těle, nebo dočasnou nížší koncentraci železa v těle .... Takže, rozumně, dočasně, za jasným účelem... viz co jsem napsala výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
ono je to asi takhle. Koloidní stříbro je podle mě lék. Tudíž se s ním léčí, používá se jen po určitou dobu (podle povahy nemoci - jinak to bude u masivního zaplísnění organismu, jinak u léčení rýmy). Je to lék, který na rozdíl od antibiotik, nebo antivirotik předepsaných lékaři v dnešní době není zdraví škodlivý - za předpokladu, že člověk není na stříbro arergický.

To hromadění v játrech je tam psané při nekvalitním roztoku a velkých částicích. To se pozná podle žlutého, nebo černého zabarvení. Pokud je koloid čirý, žádné nebezpečí nehrozí. Dlouhodobé skladování nemám vyzkoušené (výrobce u mého přístroje uvádí při koncentraci do 20ppm 1 rok), protože si jej nevyrábím do zásoby.

Krabasi, pokud se ho (toho stříbra) tak bojíš, tak ho prostě neber. Jak jednoduché.
Já když na něco takového narazím, tak si nejdřív najdu informace, popřemýšlím, když se mi to líbí tak vyzkouším a pak teprve vynáším soudy.
...ale ty asi nejsi kozoroh, že? Typla bych berana.
Wink Wink Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

Takže nějaký podomácku vyrobený mašiny musejí dělat v těle pěknou paseku.


Nesouhlas. Kdo se pustí do domácí výroby čehokoli, ať je to zařízení pro výrobu koloidního stříbra, EAV přístroj atd, má zcela jistě o principech a výrobě samotné určité znalosti. Tudíž má všechny předpoklady k sestavení přístroje minimálně na stejné úrovni, jako sériová výroba.
Absolutní laik se na to asi nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 9:20 am    Předmět: Citovat

Ziki napsal:


Krabasi, pokud se ho (toho stříbra) tak bojíš, tak ho prostě neber. Jak jednoduché.
Já když na něco takového narazím, tak si nejdřív najdu informace, popřemýšlím, když se mi to líbí tak vyzkouším a pak teprve vynáším soudy.
...ale ty asi nejsi kozoroh, že? Typla bych berana.
Wink Wink Wink Razz


samozřejmě že do toho nepůjdu. Šel bych do toho pouze v případě, kdy bych byl nemocný, kdy by byla nouze a nezabrala by například žádná antibiotika (v tom extrémním případě). Jako s prevencí bych se stříbrem rozhodně nelaboroval.
Informaci si určitě sehnat můžeš, ale obecně platí, že najdeš jak pozitivní, tak negativní. Třeba ses zapomněla zmínit, že stříbro ničí jak "zlé" bakterie, tak i ty "hodné" - které jsou přirozenou součástí např. střevní mikroflory, takže účinek v důsledku obdobný antibiotikům.

Stejně se nakonec rozhodneš podle pocitu. V mém případě je to obava, takže tak. A žádná logika - argument - to nezmění. Lidé se rozhodují na základě důvěry - nedůvěry. Tak to je.

Jsem analitik - panna (lízlá váhama - 22.9.). Než o někom vyneseš soudy, tak si sežeň informace Very Happy (to popíchnutí ber jako krabasův specifickej humor, ne jako vážně míněnou výtku).

čus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Rád bych uvedl zdroj, ale už je to moc dlouho co jsem po tom pátral a navíc toho bylo docela dost. Takže uvádím odkaz na moje stránky kde je shrnutí většiny věcí které jsem zjistil. Je to dost dlouhé, tady by to zabralo moc místa.

http://www.archa.mysteria.cz/index.php?tema=10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

Teprve teď jsem si přečetl, co bylo mezi tím napsáno. Krabasi, máme pravdu oba. Než jsem se pustil do sestavení zapojení, sehnal jsem si přesné parametry výroby. Není zas tak těžké je dodržet. Když se ovšem při výrobě do stříbrných elektrod pustí moc velký proud, vznikají "brambory" a ty se mohou usazovat. Podle dostupných zdrojů ovšem až po mnoha letech. Pamatuji si, že na nějakém fóru někdo popisoval osobní zkušenost s užíváním KS - denně 0,5 l po dobu mnoha měsíců (fakt už nevím přesně) a nezmodral. Laughing Používal to jako pomocný lék na rakovinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
trezalka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 15.12. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 9:53 pm    Předmět: Ag Citovat

zkoušela jsem koloidní stříbro a protože jsem křehule, musela jsem snížit dávky na polovinu, jelikož by mě to asi zabilo Laughing první dva dny se nedělo vůbec nic a třetí den začalo působit - ozývaly se neduhy jak současné tak chronické. Ale ne dlouhodobě, zhoršení se prostřídalo cca během 3 dnů a potom jsem měla pokoj. Celkově jsem si porovnala imunitu - dlouho jsem měla problémy s nachlazením a rozhozenou imunitou po očkováních. Brala jsem to jen pár týdnů, nechtěla jsem to užívat dlouhodobě. Cítila jsem se víc svěží, silnější a odolnější. V lednu se to chystám zopakovat. Btw ptala jsem se kamaráda, co studuje chemii a neshledal na užívání nic závadného - jako že by se to usazovalo v těle a nešlo to vyloučit. Tak já mu věřímSmile No a jestli se spletl, nevadí. Mě to pomáhá a myslím, že krátkodobé kúry nejsou na závadu. Přítel to bral se mnou a narozdíl ode mě na sobě po těle nic negativního (zhoršení problémů atd.) nepozoroval. Asi s tím byl spokojený, protože chce užívání zopakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund