Fórum - Zobrazit téma - Dům snů - opravdu? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dům snů - opravdu?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dům snů - opravdu?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 6:31 am    Předmět: Citovat

Glennifer, díky, že jsi se podělila o konkrétní postup.

glennifer napsal:
Zkuste si tisíc způsobů a pak si poskládejte ten svůj, tisícíprvní. Věřím, že ten bude nejúčinnější a nejlepší!

..

Já většinou také všechno dělám ,, po svém" a funguje mi to. Jenomže potom si někde něco přečtu a řeknu si, že jsem to celou dobu dělala špatně. To, že o sobě začnu pochybovat je příčina toho, že si pořád ještě málo věřím.

Ale přeci jenom čištění prostoru jako takového je pro mě hodně abstraktní představa. Já osobně čistím vztahy . Ať s živými a nebo mrtvými Wink .
Povedl se mi taky jeden parádní kousek, něco nepředstavilelného a pro mě nepochopitelného. A sice jednalo se o obnovení sousedského vztahu.
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Já většinou také všechno dělám ,, po svém" a funguje mi to. Jenomže potom si někde něco přečtu a řeknu si, že jsem to celou dobu dělala špatně. To, že o sobě začnu pochybovat je příčina toho, že si pořád ještě málo věřím.


Každý jsme jiný a navíc hodně věcí je nesdělitelných, takže stejně si to každý dělá v detailech jinak. Když uvěříš tomu, že ten správný způsob je např. chodit po čištěných prostorách s kastrolem, do kterého budeš mlátit vařechou a hulákat Kaťušu - klidně by to mohlo fungovat. Důležité je to, co se odehrává v srdci, ty vnější projevy -ty výše zmíněné detaily- už jsou jen jakýmsi vyústěním a protože jdou z toho srdce přes rozum a tělo, tak to každý bude dělat jinak, tzn. po svém, tak jak je pro něj nejpřirozenější.

Takže Eviku, klidně čti jak to dělají jiní, ale dělej to tak, jak to chceš Ty.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 8:54 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:


Takže Eviku, klidně čti jak to dělají jiní, ale dělej to tak, jak to chceš Ty.
Wink


I kdyby si ostatní ťukali na čelo, viď ? Very Happy . Díky moc, Kámo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
glennifer
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Nešla mi udělat taková ta hezká bílá tabulka citace Sad
Takžře cituji Evíka:
Já většinou také všechno dělám ,, po svém" a funguje mi to. Jenomže potom si někde něco přečtu a řeknu si, že jsem to celou dobu dělala špatně. To, že o sobě začnu pochybovat je příčina toho, že si pořád ještě málo věřím.



Nemůžu s Tebou souhlasit Evíku. Nemyslím si, že je to o tom si dostatečně věřit. Myslím si, že pochybovat je zvídavé a podnětné k získávání dalších názorů, úhlů pohledu, vědomostí... Někdy si ověříš vyzkoušením nového, že Ti více vyhovuje Tvůj "starý" postup, někdy si řekneš: "Ale to je šikovné a pohodlné"... takže doporučuju pochybovat Laughing ... samozřejmě v rozumné míře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
glennifer
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

[quote="kamo] Každý jsme jiný a navíc hodně věcí je nesdělitelných, takže stejně si to každý dělá v detailech jinak. Když uvěříš tomu, že ten správný způsob je např. chodit po čištěných prostorách s kastrolem, do kterého budeš mlátit vařechou a hulákat Kaťušu - klidně by to mohlo fungovat. Důležité je to, co se odehrává v srdci, ty vnější projevy -ty výše zmíněné detaily- už jsou jen jakýmsi vyústěním a protože jdou z toho srdce přes rozum a tělo, tak to každý bude dělat jinak, tzn. po svém, tak jak je pro něj nejpřirozenější.
[/quote]

A Kamo nezapomeň prosím, že ke Kaťuši ještě za každých okolností "MUSÍŠ" tančit kozáčka v podřepu s ppírovou taškou na hlavě a zásadně, opakuji ZÁSADNĚ v růžových ponožkách Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pardon, nemyslím to zle, jen mi teď naběhla asociace s mou první reiki-mistrovou.... tam to probíhalo podobně, akorát ona to myslela velmi vážně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
glennifer
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

safraporte, zas neumím ten rámeček, promiňte Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

glennifer napsal:
neumím ten rámeček:-(


Glennifer, klikni nahoře vpravo na rámeček CITOVAT.
Co nechceš, aby bylo citováno, tak zamodři a odstraň pomocí DELETE. A zůstane Ti jenom ten text v krásném bílém rámečku Wink . Zkus to. Vím, že už jsi se na to někdy ptala....

Jinak asi ani já nezůstanu u toho prvního postupu, který mi funguje. A budu zkoušet časem něco jiného. Ale až k tomu dozraju Very Happy .

Ještě bych dodala, že cítím rozdíl v tom, pochybovat třeba o nějakém postupu nebo způsobu a nebo pochybovat o sobě.

Když pochybuji o způsobu, nutí mě to hledat nějaký jiný.
Když pochybuji o sobě ( málo si věřím ) , táhne mě to dolů. Tak toho se chci zbavovat. V něčem mi to jde lépe, v jiném hůř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

glennifer napsal:

A Kamo nezapomeň prosím, že ke Kaťuši ještě za každých okolností "MUSÍŠ" tančit kozáčka v podřepu s ppírovou taškou na hlavě a zásadně, opakuji ZÁSADNĚ v růžových ponožkách Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pardon, nemyslím to zle, jen mi teď naběhla asociace s mou první reiki-mistrovou.... tam to probíhalo podobně, akorát ona to myslela velmi vážně Wink


Holka, na kozáčka už asi nemám kolena, leda bych si sedl na kýbl, pak snad Laughing
Poděl se o tu zkušenost s mistrovou - je-li to společensky možné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ja tomu jak správně citovat taky nerozumím, bohužel ani po vysvětlení Evíka. Žádný odkaz "Citovat" nikde nevidím, mám tady pouze "Quote", "Code" atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak už jsem si všimnul. Nenapadlo mě, že je to mimo režim vkládání příspěvků. Akorát pořád nevím jak citovat více autorů v jednom příspěvku. Po zmáčknutí "Citovat" mě to přehodí do režimu psaní příspěvku a další citaci už nemůžu tímto způsobem udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

Beppe,

než jsem tohle napsal, tak už jsi na to přišel, tak jen snad jak snadno citovat více lidí:

Když chceš citovat něčí moudro, najeď si na jeho příspěvek a klikni u něj vpravo nahoře na "citovat". Samo se otevře okno pro odpověď, kde je vše, co dotyčný napsal mezi značkami "hranatá závorka - quote - v uvozovkách nick - hranatou závorku zavřít" a "hranatá závorka - opačné lomítko - quote - hranatou závorku zavřít". Musel jsem to takto vypsat, protože ač jsem dal ty značky do závorek, tak se vygeneroval bílý rámeček. Vše co nechceš citovat jednoduše smažeš. Ty značky musí být zachovány, vše co mezi nimi zůstane pak bude v tom bílém rámečku.

Ty značky jsou tzv.HTML tagy, kdo si kdy sám psal web-stránku tak ví o co jde.
Dají se použít i tak, že je ručně napíšeš a v uvozovkách dáš nick který chceš citovat - to je tzv. otevírací tag. A citaci ukončíš zavíracím tagem.
Anebo si každý tag nakopíruješ pomocí dvojhmatu CTRL a C a pomocí CTRL a V vložíš kam potřebuješ.

Pokud chceš najednou citovat více různých příspěvků, tak to snad ani nejde, anebo jsem to nezkoušel, ty tagy a nicky v nich vypisuji ručně.
Já nejdřív každý příspěvěk píšu v Notepadu, to je zvyk z dob, kdy blbnul internet, nebo RW a tam si můžeš citovat a napsat cokoli a pak to jen jednoduše překopírovat do RW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund