Fórum - Zobrazit téma - Ukončení diskusního fóra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Ukončení diskusního fóra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Ukončení diskusního fóra

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 12:04 am    Předmět: Ukončení diskusního fóra Citovat

Cca od 20.05.2018 bude díky účinnosti GDPR (General Data Protection Regulation) toto diskusní fórum uzamčeno. Skutečná jména a maily budou nahrazeny fiktivními (osoba / neznamy@x.czz). Ostatní osobní údaje budou smazány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 2:34 pm    Předmět: Osobní údaje Citovat

Vydávám souhlas s použitím svých osobních údajů pro účely diskusního fóra ReikiWeb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 12:03 pm    Předmět: Re: Osobní údaje Citovat

Zbultran napsal:
Vydávám souhlas s použitím svých osobních údajů pro účely diskusního fóra ReikiWeb


Ahoj,
to je sice hezké, ale takto to nestačí.
- typ souhlasu musí splňovat požadavky GDPR
- souhlas nezískám od cca 2900 uživatelských účtů
- musel bych si vypracovat „směrnici“ jak jsou data zpracovávaná a zabezpečena
- pokud by fórum někdo hacknul, musel bych se sám ze zákona „udat“ na ÚOOÚ, že mohlo dojít nebo došlo k úniku osobních údajů. Úřad mi pak následně udělí pokutu, která může být pro mě likvidační.
- toto fórum ji již několik let „mrtvé“
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 7:52 am    Předmět: Konec Citovat

Vše dobré bohužel končí Crying or Very sad

A tohle nevadi:
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/468387-facebook-smiruje-vsechny-soukrome-zpravy-a-bude-to-delat-dal-rekl-zuckerberg.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 10:24 am    Předmět: Citovat

https://www.davidicke.com/article/464913/greatest-concentration-surveillance-censorship-power-known-human-history-david-icke-dot-connector-videocast?mc_cid=53d6ab308c&mc_eid=101a44d03a

Na překlad bohužel nemám čas, jsem ve skluzu i s tím, co přeložit musím.

Jinak, jak říká Broněk, tohle fórum je už dávno mrtvé. Podle mě je to hlavně úpadkem zájmu o reiki, kdy novost zevšedněla, ale i tím, že zde dominovali agresivní, zlomyslní a hašteřiví lidé, kteří si snad mysleli, že povyrostou, když budou okopávat kotníky druhým. Zejména:

Věčně samolibě vytlemené a přitom totálně vykvokané dámy beze špetky sebereflexe a jejich přikyvovači a agresivní a vztahovačný uňafaný „Ratlík“:

„Všichni tady jen žvaní bez znalosti věci!“ Tohle napsala ta největší žvaňka.

Uňafaný „Ratlík“ mi připomněl scénu z jednoho starého westernu, kde starší muž, který si v časech, kdy se spory řešily kolty, nenechal nic líbit a vzhledem k tomu, že byl v zacházení s koltem jeden z nejlepších, měl proti své vůli na kontě pár mrtvol agresorů. A jednou, když přijel do cizího města a vešel do saloonu, tak se tam do něj začal zostra navážet jeden drzý fracek a snažil se ho všemožně vyprovokovat. Ten pán se ho snažil uklidnit a když to bylo marné, tak zoufale zvolal: „To tady nikdo nemá toho ratlíka na starost?!“ Neměl. A tak za chvíli bylo po ratlíkovi, protože vystartoval.

Tak to byla situace na Reikiwebíku. Většina slušných lidí se postupně stáhla, není divu. Ono to ale odráží celkový stav naší společnosti, tohle je mikrovzorek.

Chci Broňkovi poděkovat, že tomu dal tak dlouhou šanci a hned to nevzdal.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 11:54 am    Předmět: Re: Konec Citovat

Zbultran napsal:
Vše dobré bohužel končí Crying or Very sad

A tohle nevadi:
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/468387-facebook-smiruje-vsechny-soukrome-zpravy-a-bude-to-delat-dal-rekl-zuckerberg.html


Všeobecně
Na velké dravé ryby = není metr - mají za sebou dav těch nejlepších právníků
malé rybky jsou snadnou kořistí

Celá záležitost kolem GDPR nahrává gigantům jako Microsoft a Google

Malé a střední firmy nemají prostředky na vývoj vlastního SW, který by splňoval požadavky GDPR na oběh a archivaci dat, takže si raději zaplatí Office365 nebo Google Cloud (přehodí černého Petra na tyto společnosti)

A tím vznikl paradox - GDPR mělo být hlavně zaměřené na velké firmy, které přitom na tom nejvíce vydělají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 11:51 pm    Předmět: Citovat

Mrzí mně, že tento krásný web se blíží ke konci, miloval jsem zdejší internetové setkávání a obohacování se navzájem.

Napadá mě, Broňku, jak to bude s "reiki seznamem", kde jsou mistři reiki jenž jsou ochotni zasvěcovat druhé. Končí tato stránka též?

Nikdy nezapomenu (snad, ach ta má hlava, co jsem to chtěl vlastně říct?) na jména, která se zde tak často míhala jako : Broněk (který byl mým prvním mistrem reiki - nikdy nezapomenu na mé první zasvěcení, kdy jsem náhle byl proťat nečekanou vlnou lásky, já se usmíval jak blázen a ty jsi vyprávěl něco o hadovi v akváriu a já se pořád usmíval a usmíval), Sunnyi (jenž byl rovněž mým mistrem reiki), Lightworker (jenž byl rovněž mým mistrem reiki), Šamanka, Damao, Člověk, Krabas, Dzarmi, Zbultran, Toora, Evik, Blankas, Zeto, Kamo a mnoho dalších jmen, mnohem složitějších, které je těžké si pamatovat a musel bych vyhledávat jako Kwizach_Haderach (to není správně, že? Smile ).

Na jednu stranu se utěšuji, že se třeba otevře "něco podobného". Jednou. Na druhou stranu si říkám, že pokud tento web zůstane přístupný alespoň pro čtení, už to je studnice moudrosti. Sešlo se zde spousta praktikantů reiki a sdílelo svoje problémy, postřehy a řešili je on-line. Kdyby to bylo vydáno, mohlo by se to jmenovat "Rozhovory o Reiki" a možná by to trumflo ledasjaké knížky na toto téma, kde jsou většinou jen přepisovány jedny knihy do druhých, vydávány s jinými názvy a samozřejmě odlišnými ilustracemi.


Naposledy upravil Psychedelic dne so duben 14, 2018 12:22 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 12:01 am    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
jak to bude s "reiki seznamem",

Ten zůstává, od Reiki mistrů mám souhlasy se zpracováním osobních údajů. Data jsou přiměřeně zabezpečena.

Psychedelic napsal:
web zůstane přístupný alespoň pro čtení

Ano zůstane, pokud bude na webhostingu existovat verze PHP 5.3. Na vyšších verzích to už asi nebude fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2018 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi.
Moc vás všechny zdravím a i když jsem už dlouhou dobu Reikiwebík nenavštívila, s vděčností na něj budu vzpomínat. Díky němu jsem tam, kde jsem. Nikdy nezapomenu na den 24.10.2007. kdy jsem se zaregistrovala a ještě ten den mi přišla SZ.,, Ahoj Evíku, prý jsi tady nováček, tak ať se ti tady líbí. JC "
A mě se začaly po tvářích koulet slzy... Smile

Dnes, kupodivu se tak neděje...reikiwebík splnil to, co splnit měl a to na 100%

Děkuji Broňkovi a všem, všem, všem za všechno.

S láskou v ♥

Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 11:49 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
a mnoho dalších jmen, mnohem složitějších, které je těžké si pamatovat a musel bych vyhledávat jako Kwizach_Haderach (to není správně, že? Smile ).

Utkěl jsem v paměti, ač neutkvěl, hurá! Smile

Děkuji všem, že tvořili toto forum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2018 8:11 pm    Předmět: Díky Citovat


Díky za tento web, info, zkušenosti, které se zde sdílely, mi především v mých začátcích významně pomohly a podpořily mě v mé cestě.
A moc díky za lidi, které jsem přes web poznala poté i naživo.

Tak někdy a někde zase nashledanou, ať již virtuálně nebo naživo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2018 11:57 am    Předmět: Citovat

A co takhle udělat skupinu na Facebooku kam bychom se, kdo má zájem přesunuli? Klidně se toho ujmu, když tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 1:39 pm    Předmět: Poděkování. Citovat

Milý Broňku,
děkuju Ti za lásku a péči se kterou jsi tyto stránky vytvořil, a se kterou jsi se o něj staral (aniž by jsi si kdy postesknul na to jak jsi vytížený a jak málo času na toto máš, či jaké výdaje jsou s tímto spojeny, dělal jsi to vše úplně nezištně, což je v dnešní době více než vzácné), a já si toho moc vážím...

Mám za to, že tento web bezvadně naplňoval svoje poslání, a každému poskytoval to, co v danou dobu k určitému tématu potřeboval, a to v rozličných otázkách bodech a informacích.

Děkuji také těm, kteří se snažili o předmětné a věcné diskuse, a také všem, kteří se snažili mi porozumět (i když jsem pro někoho v tu chvíli třebas dvakrát srozumitelná nebyla). Smile
Psali tu lidé, kteří mi lehce přirostli k srdci, s některými jsem v kontaktu stále, a s těmi, se kterými v kontaktu nejsem, ti v tom srdíčku prostě zůstanou.

Přeji všem všechno dobré,
a nejvíc z všeho objevování toho dobrého úplně v každém a všude,
protože On je ve všem,
On je vše.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 10:26 pm    Předmět: Citovat

Broňku díky!
Tento web nebyl pro mne komunikačním nástrojem, byla jsem spíše pozorovatelem a čtenářem.
Jeho čas se evidentně naplnil a je potřeba jít dál.
Mějte se všichni parádně!
Jitka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund