Fórum - Zobrazit téma - Urychlení léčení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Urychlení léčení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Urychlení léčení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:46 am    Předmět: x Citovat

Evik: je pravda, že znám tu teorii o tom, nereikovat ránu. Ale docela jsi mi nasadila brouka do hlavy s tím, jestli se i naráz s ránou neléčí i případné hnisání? Možná rovnou přidat preventivně bylinky (měsíček, třezalka) ve formě mastí nebo čajů? Toď otázka. Mám s ránami dobrou zkušenost, hnisání se neobjevilo a rychle se zavřely i hojily.
Asi zase posoudit individuálně. Pokud je rána šitá a pořádně vydezinfikovaná, tak bych do toho normálně šla, u nějakého zasvorkovaného "silničního lišeje" i když čištěného, tak spíš bych volila opatrnější postup nejen na ránu.

Pokud se týká společného posílání. Taky mám výbornou zkušenost.
Ale dělám ho jen po domluvě s lidma co znám a kterým věřím. Žádné internetové pokusy - pošlete s námi nebo otevřete se nám, my vám pošleme a jiné blafy neznámo odkud a od koho.

Společné posílání je síla. Není to jen o energiích, které jsou podle mě nakonec jedna jako druhá to stejné jen v jiné verzi, ale i o té pospolitosti,
o lidech, které spojí jedna myšlenka, chuť věnovat čas a pomoc někomu, kdo o to stojí a potřebuje. Celý ten proces se propojí v jeden celek a pokud do toho přítomní (nebo i nepřítomní - domluví se čas a hodina, pak je fajn, když to dotyční dodrží) necpou svoje ambice a myšlenky jak to má vypadat a co se má dít, jen nechají plynout volně co se děje, pak to může být ohromný zážitek nejen pro toho komu se posílá, ale ohromný zážitek propojení a přínos pro všechny zúčastněné. Ta síla působení se zase jaksi "sama" upraví podle potřeby a nakonec stejně cítíte, kdy už není třeba - vypne se stejně jako když s energií pracujete normálně.
Co jsem občas takhle dělala, tak jsem nikdy nevnímala něco, co by
se "tlouklo". Co moc nemusím a v čem vnímám rozdíl je postup podle
tzv. magických rituálů, kde je kromě otevření energie ještě hodně chtění a tlaku na to co se má dít, někdy až manipulací, tvrdosti.

K tomu taková zvláštní teorie, kterou jsem o víkendu slyšela: kdosi píše, že prý kdysi M. Usui uzavřel pakt s nějakou (nevím jakou) bytostí (ne Bohem) a zasvěcením se do aury vypálí symboly, které označí jedince a ti pak předávají energii té bytosti, které snad slouží a každým novým zasvěcením ji přivádí další nové adepty či co. Ti pak předávají svou energii tomu čemusi a ta je nějak vysává nebo něco podobného.
Tak tohle je pohled na reiki z pohledu magických mudrců. Brrrr.
Já vím, proč se tzv. černé magii vyhýbám.
Pro více ovlivnitelné jedince - to je jen taková teorie jednoho chlápka, ne to co si myslím já a další lidi. Nedejte se strašit a jak říká jedna terapeutka "Ptejte se raději svého srdce a intuice"!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 1:52 pm    Předmět: Rány Citovat

Evik:
,,pozor při reikování, když se rána zatáhne moc rychle, může pod novou kůží vevnitř hnisat "

(pardon, nemůže mě někdo naučit, jak to děláte s těmi odkazy na něčí citaci? - Děkuji předem Smile )

Eviku, reiki je bezesporu velice účinné. O tom já vůbec nepochybuji. Tento úryvek, který jsi citovala, mi spíš zní tak trochu jako myšlenka, než jako reálná obava. Podle mého názoru jde o pochopení, proč se nám věci - a tím i úrazy stávají. Proč se poléčíme a pak se rychle zmátoříme a za nějakou dobu - bang - a je to zpátky. Podle mého názoru je velice důležité chápat okolnosti úrazu - co mi to mělo říct. Proto já spojuji Reikování s rozpoznáváním událostí¨, které za daným problémem stojí. Toliko můj dojem . Smile
Alena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 2:26 pm    Předmět: Citovat

Aiko, já také dávám na první místo pochopení příčiny nemoci nebo úrazu.

Už nemám celý text, ze které je citace, ale můžeš mít pravdu. Je fakt, že člověk se rychle uzdraví a tím okamžikem to pro něj končí.

Zrovna tak nestačí přijít jenom na příčinu, ale potom pracovat na odstranění. A to není mávnutí kouzelným proutkem. V mém případě obě tyto věci - pochopení a následné odstranění - trvaly 1/2 roku. Docela síla, viď ? Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 2:46 pm    Předmět: Eviku :) Citovat

přesně tak jsem to myslela Smile díky.

Půl roku... co je půl roku ? Víš... některé věci pochopíme okamžitě, jiné nám trvají dva dny, jiné měsíce, roky... někdo si na to své nepřijde nikdy. Když to vezmu podle sebe - taky mi spousta věcí trvala. Ale jak říká Damao - jsme jako velká cibule a neustále loupáme slupky a slupinky pod nimi .... a každý náš problém není průhledný a k vyřešení jednoho je zapotřebí třeba pořešit deset jiných... Smile takže... půl roku ? to je dobré Smile Vždyť to znáš.. důležité je ale chtít a jít si za tím... s láskou, porozuměním a trpělivostí Smile

Držím palečky k řešení dalších otázek Smile
pa, Alena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund