Fórum - Zobrazit téma - Nástěnka vizí aneb plnění přání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nástěnka vizí aneb plnění přání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nástěnka vizí aneb plnění přání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 2:48 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Zbultran napsal:
Psychedelic napsal:

Hned, jak vysadím třezalku....


Psychedeliku, co ti dává třezalka?


O tom tady v minulosti psal psychedelic podrobné pojednání. Akorát by to dalo asi dost práce, najít kde. Odhadem je to tak 2-3 roky zpět.

Edit:

Něco jsem nakonec našel:

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=459&postdays=0&postorder=asc&start=15


Dík. Já se ptal i proto, zda se třeba něco změnilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 6:03 pm    Předmět: x Citovat

Zajímavé čtení. S většinou místních psavců se známe dlouhá léta, nejen tady, ale i osobně. Takže můžeme dlouhodobě pozorovat, co se u koho během doby děje, jak se mění...

Ti, co se o změnu snaží a jakýmkoliv způsobem na sobě pracují, tak jejich výsledky bych rozdělila do tří kategorií:
- žádný výsledek - podle mého názoru je jich, pokud je zájem upřímný
a není za ní lenost a pohodlnost, kdy se "řeči vedou a voda teče", ale
ve skutečnosti ti lidi doopravdy nedělají nic, velmi málo,
- zdánlivě žádný výsledek - buď je, přes všechnu snahu opravdu
v určitém tématu výsledek pomaloučký, nebo je tak pozvolný, ale
přesto zvenčí výrazný, že si ho tím pádem dotyčný ani neuvědomuje,
nebo téma sice vázne, ovšem změny v ostatních směrech jsou
báječné - nedoceněné - protože se člověk soustředí na to svoje hlavní
téma (trápení) a nepostřehne, jak ohromně mu práce na jednom tématu
změnila život v mnoha jiných oblastech (což je škoda),
- výsledek ať už jakýkoliv.
Takže co je vlastně posun, co je výsledek?

Psychedelic je ve směru testování na vlastním životě opravdu originál.
Myslím, že by mohl napsat hned několik vědeckých studií na různá témata od ezoteriky, chemických látek až po závislosti. Přesto se mění a jsem
ráda, že má to divné mix pohlavní období snad za sebou.
A ta letitá snaha má přece jen svoje speciální výsledky.
Je to zajímavé pozorovat a držet palce!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 12:40 am    Předmět: Citovat

Zbultran:
Třezalku jsem bral v mnoha obdobích života a pokaždé semnou udělala něco trošku jiného Smile Moc rád bych sem napsal něco, obecně platného, za čím bych si mohl stát. Ale nejsem si jíst, zda to dokáži nějak zobecnit, proto jsem se tentokrát rozhodl pro jinou formu sdělení a to že prostě předložím zápisky. Pocity. Zážitky.

Když jsem ji bral, psal jsem si o ní zápisky. Zde jsou zkopírované hlavně ty, které mám v elektronické podobě (valnou většinu jsem psal do telefonu a tím i prosím o prominutí, případných chyb). Trošku utříděné je zde překládám. Jsou to často jen věty a hesla, která jsem si psal v průběhu roku, při situacích. Úmyslně to ponechávám v surové deníkové podobě (tak se mi to prostě tehdy jevilo). Zápisky nejsou zde seřazeny chronologicky. Nevím zda se to dá číst. Je to jako když někdo sedí u psychologa v křesle a říká asociace. Často nesouvislé. Často si odporující. Ale to co je dole, to jsem psal, když jsem třezalku užíval o NÍ. Pro sebe, do svého deníku.

Pro pochopení, snus znamená žvýkací tabák, THC je účinná látka konopí a piracetam (v textu často označován jako "pirák") je tzv. "chytrá droga", která by měla zlepšovat mozkovou činnost Smile Dávkování v miligramech, které uvádím u třezalky, se týká jejích extraktů ve formě tablet, které se prodávají v lékárnách.

Tématicky jsem to trošku rozdělil. Jednotlivé "zápisky", jsou často časově velmi od sebe vzdálené:


ZAČÁTEK UŽÍVÁNÍ:
zápisek:
1. den užívání: jakoby v třezalce byla jakási hebkost, nebo to je to THC co jsem měl? přesto mi přijde, jakoby cosi hebkého a žlutého tryskalo z nitra


zápisek:
včera jsem začal užívat třezalku od kneippa. Večer euforie. Dnes jakoby se ale dostavily jakési chřipkové příznaky. Podlité pod očima (zřejmě dilatace ledvin), tendence trošku téct z nosu.

zápisek:
"ty pičo, mně se vrátilo štěstí"
to jsem řekl, když jsem šel z práce 3. den na třezalce kneipp 900mg denně
na třezalce toleruji vysoké dávky snusu, až neskutečně vysoké.

zápisek:
dnes jsem šel na třezalce a měl dojem jakési izolace. Jakoby ta bílá tableta.... jakoby se ze mě stal takový bílý plující oblak... kdy vše je jedním. Jeden na tebe řve, druhý tě chválí, já v bílé izolující paralýze, jakobych měl okolo sebe izolační nátěr, nepromokacou samostíkací barvu, olej po kterém všechen déšť stíká dolů, aniž by mě smáčel...
Dnes je to 4. den co ji beru.

zápisek:
zvýšená tolerance vysokých dávek nikotinu (orální aplikace)


ZVYŠOVÁNÍ DÁVEK:

Zápisek:
Vysoké dávky třezalky. Určitě tak 1600 mg. Razantní zvýšení dávky opět přineslo pocit, jakoby žiletky, či kolík tlačily na hrud, na srdce.Ostré, euforické a zároven jakoby plné žalu. Trvalo pár dní, než se to stabilizovalo.


VIZE A POCITY:

při zvýšení dávky se mi v noci zdá sen fialového víru, který mě vynáší nahoru. Probouzím se ráno z výrazně lepší náladou. Ráno sedím v kuchyni. Uvědomuji si, že jsem obklopen fialovou. Zajímavá souhra náhod. Jsem ve fialové košili. Před sebou makrobiotický fialový zákusek. (mimojiné v práci na sálech máme fialové oblečení). Přijde mi, že jsem vůči té barvě více senzitivní.

zápisek:
u třezalky. 1800 mg, občas vize jakéhosi nástřiku fialové barvy do mozku

zápisek:
1200 mg hyperica denně. Fialové kaňky před zrakem. Fialové pocity při pohledu z vlaku: fialová mlhovina. celý svět do fialova. Fialový nástřik. Zvýšení duševní pohody. Něco jak pohled na obálku Kingovi: Pavučiny snů.

zápisek:
jakoby se mně po třezalce hůř psalo do telefonu: prsty jakoby byly jaksi oteklé a neohebné.
Navíc ta euforie je jaksi líná. Z hlediska touhy zabývat se sám sebou, ne z hlediska práce v zaměstnání. Je spíš tady touha zabývat se tím hezkým a erotickým na sobě.

zápisek:
třezalka jakoby byla kyselá. Stahuje svaly nad dutinami pod očima či co, vše do jakési naplnující euforizukící kyselosti. I pusu, jakoby šly koutky k sobě, či lépe něco jakoby stahivalo pusu, jak kdyby i pusa vysychala... má to opravdu jakýsi stahující učinek..

zápisek:
"jako když si do hlavy naliješ rybíz"

UKONČOVÁNÍ BRANÍ:
zápisek:
dnes mě slinivka nebolela, ale po zeleném čaji mě v ní začalo zase píchat.
Dnes 3. den neužívám třezalku. Zdá se, že mě opouští ta manická a euforická fáze třezalky.. také mi přišlo, že u třezalky byla zvýšená agresivita, ale nevím zda to bylo vynecháním snusu a trávy. Hlavně ten snus, způsobuje hrozné vypěti, předráždění nervové soustavy. Je to drásající, je to hrozné...

SROVNÁNÍ DVOU LÁTEK (PIRACETAM A TŘEZALKA):

zápisek:
pirák mi přijde daleko víc "charismatikum" než třezalka. Je v něm víc takové "vyvolenosti a sebestřednosti". Třezalka přes to vše je jaksi umírněná a skromná. I přes ty ostré lokty, co někdy vystrčí, ale pak bez dalších pocitů msty nechá člověka být. Pravda, pocit agrese ale zůatává, ale pocity msty apod. nejsou.
Její sebevědomí je jaksi jinak tiché.

JÍDLO A TRÁVENÍ:

Poznámka:
Zdá se, že třezalkový čaj u mě zvyšuje chuť k jídlu.

Poznámka:
Vysoká dávka třezalkového čaje u mě vyvolala průjem.


TŘEZALKA
neutralizátor zápachů z podvědomí
barva: fialová
chuť: kyselá
orgán: játra
každopádně mi namáhá (píchá v ní) i oslabenou slinivku ze snusu a piráku
- zvýšený sklon k agresivitě a menší sklon k sebekritice
Jinak ale zase nějaká aktivita do učení či ČEHOKOLI není.
Jo a pusa a tvář je, jakoby jsi v puse měl pořád trošku cironu. (když neužíváš žádné drogy). Snus a tráva tyto informace o kyselosti zcela přebily.
- větší sebeakceptace a tiché čerpání ze svých hodnot. Větší sebepřijetí... což mi připomíná jisté pocity z jízd na MDMA
věrší orientace směrem ven. Lidé a rozhovory s nimi. Jakoby jsi s nimi mluvil ponořen v čaji s citronem.
- menší tendence se zabývat hlubokými věcmi či obecně existenciálními tématy, jakási povrchnost.


To jsou zápisky z jednoho období, kdy jsem kombinoval nootropní látky, marihuanu a nikotin.

Když jsem ji začal užívat v Anglii, zaznamenal jsem:

-euforii
-snížení úzkosti
-zlepšení sebepojetí, snížení negativních myšlenek
-zvýšená pohoda
-zvýšenou socializaci
-lepší soustředění
-snížení jití kupředu - učení se, obecné touhy jít v před. Nevím jak to nazvat, ale je to spíše jako přechod z vertikálního stavu do horizontálního. Místo karierismu spíš z-estetičňování pokoje, nakupování "krásných věcí", rozmluvy s přáteli.
-delší spánek

později při dlouhodobém užívání:
-snivost a nicnedělání
-sklony k plačtivosti (ostrost a tlak na hrudi) či jakémusi hrudnímu žalu
-jakýsi stagnační hedónizmus

Obecně opět mohu potvrdit, že při vysazení nikotinu, který překrývá "pravou tvář třezalky" pocity "kyselého šťovíku" (reiki toto ještě markantně zvyšuje).

Jelikož si v tomto období dávám méně reiki, nemám žádné vize fialové barvy ohledně třezalky. Nevím zda předešelé zápisky tento fenomén popisovaly díky tomu, že má senzitivita byla zvýšená reiki, každopádně toto období, kdy si reiki nedávám, se tento fenomén nevyskytuje, takže nemohu potvrdit.

Obecně mohu potvrdit opět, že se na třezalce vyskytovaly období agresivity. Hlavně při začátku braní a při nižších dávkách na konci braní.
Aby toho nebylo málo, při ukončení braní a přechodu z anglických bílých chlebů na makrobiotiku, se agresivita zvýšila mnohonásobně (ač mi to nadělalo mnoho problémů, myslím, že ta agresivita byla rozhodně na místě, už bych si to ale už zažít nechtěl. Dnes radši držím pusu.)
Opět si troufám tvrdit, že třezalka stejně jako nikotin a piracetam má negativní vliv na slinivku.


K dnešnímu dni:

K třezalce užívám nikotin. Cítím se unavený, předrážděný nikotinem. Obecně necítím žádné sociální ani emoční problémy. Díky dlouhodobému (asi dva měsíce) užívání stabilních dávek (600mg na spaní) se kterými nemanipuluji, mám pocit, jakobych třezalku ani necítil, neboť ten pocit je již konstatní a nemám srovnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 8:41 am    Předmět: Odpověď Citovat

Dík Psychedelicu za popis fungování. Měl bych ještě dvě doplňující otázky:

1. Na co se ta třezalka v lekárně prodává? Je opravdu tak universální jako v odkazu dole?

http://www.o-trezalkach.estranky.cz/clanky/uzivani-a-ucinky.html

2. Nepřemýšlel jsi o tom vrátit se na školu, dodělat jí a pak se možná věnovat výzkumu?

Mám pocit, že máš takový systematický přístup, že by tě to třeba i mohlo naplňovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 10:24 am    Předmět: x Citovat

Jo taky si myslím, že Psychedelic je rozený výzkumný pracovník.

Moje zkušenost s třezalkou je taková, že je takové mírné antidepresivum
nebo taky zlepšuje nervozitu, líp se po ní spí. Vím, že jí někteří používají
po vysazení antidepresiv na usnadnění přechodu na období bez nich
nebo místo nich.
Asi je to hodně individuální a já jsem se potkala spíš s kapkami
jako jsou od Herba Vitalis.

Pozor: nedoporučují se kombinovat s užíváním různých léků a možná
i jiných látek či rostlin (?). Můžou spolu třeba taky zvláštně reagovat.
Mám s ní dobrou zkušenost, ale s používáním ve smyslu: "přiměřeně,
přiměřeně" a jen nárazově, neberu žádné léky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 9:06 am    Předmět: x Citovat

Třezalka je pro mne kouzelná bylinka - 3 šálky čaje uvařené z čerstvě natrhané byliny stačily ke sklidnění před prvním rozvodem. Jiné léky ani antidepresiva jsem neužívala a dosud neužívám.
Potvrzuji podobné pocity s Psychodelikem - fialová barva - zklidnění.
Uvědomění si Lásky - mít se rád a pak mohu milovat i ty druhé.

Doktoři léčí a příroda uzdravuje - srdečně zdravím a přeji zdraví ...... s Láskou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 3:35 pm    Předmět: x Citovat

Krásné povídání o splněném přání neboli naplněné vizi.
Je to až na konci opravdu zajímavého povídání s Karaimi v Haluzicích,
cca 1:36, zaručeně se pobavíte a možná vám to taky "cvrkne do nosu":

https://www.youtube.com/watch?v=mYyzZ1IoTzA

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 10:09 am    Předmět: x Citovat

Ráda bych se s vámi podělila o myšlenku, která pochází z hlavy
od mé velké inspirátorky Polgary a přesně sedí na to, co se kolem nás děje:

Krize evropských mužů není nic nového. Hledají se a jsou takoví, no slabí
a zmatení (či jak to nazvat). A ženy si přály mít muže silné, prostě CHLAPY.
No a přání se jim splnilo. Chlapi, s děsivou mužskou energií, agresivitou, živočišností, se sem jen hrnou. Mladí, silní, aktivní. Tedy aktivní v pronikání
na cizí území slabých mužů, kteří místo aby svoje území ochránili, tak debatují, co asi tak by mohli dělat nebo nedělat.

A je to pravda. Přání žen bylo splněno. Jen si to možná takhle
nepředstavovaly. Aspoň hodně z nás.

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 1:37 pm    Předmět: Re: Nástenka vízií a splnených prianí. Citovat

samanka napsal:
Ráda bych se s vámi podělila o myšlenku: "Přání žen bylo splněno. Jen si to možná takhle nepředstavovaly. Aspoň hodně z nás." šamanka Very Happy


Prestaň/te chcieť manipulovať a pretvárať vnútorný svet mužov ale začni/te hneď a okamžite od seba!
Zmeň/te seba a pozoruj/te ten zázrak vôkol, ktorý nastane.
Ľady sa pohnú!Wink Zapraská to a ožije! ...Rozhýbeš/ete vesmír/y.

(Zmeň/te vlastné fasády aj zvnútra, vonkajšia maska je iba slabá náplasť a kamufláž, ktorá má odlákať pozornosť!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 10:54 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Krize evropských mužů není nic nového. Hledají se a jsou takoví, no slabí
a zmatení (či jak to nazvat). A ženy si přály mít muže silné, prostě CHLAPY.
No a přání se jim splnilo. Chlapi, s děsivou mužskou energií, agresivitou, živočišností, se sem jen hrnou. Mladí, silní, aktivní. Tedy aktivní v pronikání
na cizí území slabých mužů, kteří místo aby svoje území ochránili, tak debatují, co asi tak by mohli dělat nebo nedělat.


Jen drobná poznámka. Ti mladí silní chlapi s děsivou mužskou energií, agresivitou, živočišností, se sem hrnou poté, co nedokázali ochránit svou zem před ještě drsnějšími a agresivnějšími ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 12:08 pm    Předmět: Re: x Citovat

Zbultran napsal:
samanka napsal:

Krize evropských mužů není nic nového. Hledají se a jsou takoví, no slabí
a zmatení (či jak to nazvat). A ženy si přály mít muže silné, prostě CHLAPY.
No a přání se jim splnilo. Chlapi, s děsivou mužskou energií, agresivitou, živočišností, se sem jen hrnou. Mladí, silní, aktivní. Tedy aktivní v pronikání
na cizí území slabých mužů, kteří místo aby svoje území ochránili, tak debatují, co asi tak by mohli dělat nebo nedělat.


Jen drobná poznámka. Ti mladí silní chlapi s děsivou mužskou energií, agresivitou, živočišností, se sem hrnou poté, co nedokázali ochránit svou zem před ještě drsnějšími a agresivnějšími ...


Proto se hrnou na území ještě slabších. Vždyť oni si s nimi neví rady,
diskutují, rokují, vydávají prohlášení, hádají se a nechávají si vnutit
pocit viny a zodpovědnost za všechny problémy světa. A docela laxně
se chovají k pronikání na své území.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 1:04 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že to čeho má Evropa možná moc, tedy rozvžování a diskusí je to co tamní občané postrádají. Kdyby tamní obyvatelé diskutovali a zvažovali. Dívali se se soucitem na druhé, nemuseli by jedni utíkat před druhými.
Evropští lidé uvažují nad životy druhých, ač své ohrožují a to by z hlediska srdce se dle mého dalo považovat za pokrok. Než někoho zasáhnu, dvakrát si to rozmyslím. A zvážím jakou měrou.

Každopádně z hlediska plnění přání to je zajímavé. Pokud zdejší mírumilovní lidé přežijí, třeba si ženy zdejších mužů začnou více vážit : -)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 3:01 pm    Předmět: Re: Nástenka vízií a splnených prianí. Citovat

Inz.:
"Ubytujem ľubovoľný počet utečencov! "Idea
Zn.: ... Ihneď! ... v USA ~ (v zemi snov.) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 4:03 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
A ženy si přály mít muže silné, prostě CHLAPY.
No a přání se jim splnilo.
šamanka Very Happy

Čili německé a britské ženy si to přály opravdu intenzivně, když všichni ti mladí mužové se snaží dostat do Velké Británie nebo do Německa?

O novodobém „stěhování národů“ se mluví už několik desítek let (co si pamatuji já).
Teď se to realizuje. Hybné síly a spouštěče vnímám jiné a jinde, než touhy evropských žen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 7:12 pm    Předmět: Citovat

Je mnoho rovin. Sdílela jsem na srazu svůj vjem z konstelaci, kdy si ženy opakovaně přály ´´ opravdové´´ muže. Jeden z aspektu přicházejících mladých svalnatých mužů je i toto podvedome přání žen, nemohly najít ty správně chlapy... Tento poznatek mam i z psychoterapii, takže opakuji, je to jedna z rovin současného dění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund