Fórum - Zobrazit téma - Co mě zaujalo - motivační videa s vašim příběhem, komentářem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co mě zaujalo - motivační videa s vašim příběhem, komentářem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co mě zaujalo - motivační videa s vašim příběhem, komentářem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 9:31 am    Předmět: Co mě zaujalo - motivační videa s vašim příběhem, komentářem Citovat

Mám ráda zajímavá motivační videa. Na internetu je takových moře.
Od komerčních po duchovno. Ale kolik z nich vám něco dalo? A když dalo jednomu, má smysl pro druhého? Mám ráda příběhy a živou praxi. Proto bych chtěla otevřít vlákno od teorie k praxi. Okopírovat video umí každá "cvičená opice". Ale přejít k činu už je jiné kafe!!!

Prosím komentujte, co z videa jste uskutečnili?

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 9:52 am    Předmět: x Citovat

http://www.cestauspesnych.cz/clanky-portalu/video-pavel-moric-vase-cesta-cesta-vnitrniho-viteze

Komentář a cvičení:
Vtipné a šťavnaté a líbí se mi jak jsou tam všechny věci hned ukázány
na praktických cvičeních.

Protože je rozvoj kreativity moje oblíbené téma, hned jsem si vyzkoušela jedno cvičení se zadáním: zkuste dělat věci i jinak, rozvíjejte fantazii a kreativní myšlení. Mám překapávač na kávu, jdu si jí uvařit. Co se na tom dá udělat jinak? Na první, druhý, třetí pohled NE.
Mám to - uvařím si turka a překapu si ho jen přes "kapací část". Šťastně to udělám - a - NIC. Nic neteče. Zkoumám přístroj, pokouším se o manipulaci.
No tak to vytáhnu a udělám ručně, rozhoduji. Zvednu sítko a ono je překapáno, jen to neteče kam má! Divné. Nenadávám, zkoumám.
Jooooo tady je páčka a ono to tečéééé...

Kreativita chce akci a akci a akci!

šamanka
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 10:48 am    Předmět: Re: Motivácia Citovat

Často sa premiestňujem peši, po svojich; z miesta A -> do B a späť.
Mám viacero možností: šliapať po známej trase alebo kráčať variabilne a novými cestičkami a kochať sa zmenami vôkol (mňa). Idea

Ak sa neponáhľam - je to oživenie a osvieženie ducha, mysle, i ostatných vnemov (zrak, čuch, sluch, chuť aj hmat) a tým aj osvieženie podnetov pre mozog a posilnenie synapsií.

Podstatné je, že mám takto vždy nový a čerstvý zážitok a robím si ním radosť. Embarassed

"Vivat Príroda a Ja!" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 11:16 am    Předmět: Citovat

Ja sem zacal kreativitu a dalsi cvicit tak, ze sem zacal vic delat levou rukou
Treba vazat tkanicku na maslicku
Skrabat brambor
Delat si kavu
Psat
I utirat si zadnici na zachode( mimochodem vynikajici misto na cviceni)
Delani levackou je vyborne I pro symetrictejsi nastaveni patere a celeho tela...ktere je pravorukosti dost deformovane)
Nebo delat veci se zavrenyma ocima
A kazdy tyden...ba den...udelat cosi...u ceho sireknu...sakra...tohle sem v zivote nedelal jeste...napr minuly tyden sem cosi psal cervenym a modrym fixem a po skonceni sem dal modry vrsek na cerveny fix a cerveny vrsek na modry...chapal jsem to jako prolnuti cervene a modre...jangu a jinu...ustup od extremu vic do Centra...a centralizace a staveni mandal je vyborne pro zisk Ssily
...x...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 11:55 am    Předmět: x Citovat

Ano, ano, dělání levačkou je zajímavé a druhá ruka se kupodivu stává docela rychle šikovnější (šikovnější nikoliv stejně šikovnou, trpělivost růže přináší).

Chození pěšmo jsem zkusila včera z Florence na Výstaviště a viděla Prahu
z míst a úhlů dříve nevídaných. Slunce, teplo a velikánská krása. Pražáci máte být na co pyšní!

šamanka Very Happy
PS: pánové palec nahoru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund