Fórum - Zobrazit téma - Prosba o pomoc pro tátu a pejska - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o pomoc pro tátu a pejska
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o pomoc pro tátu a pejska

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
horale
Nováček
Nováček


Registrace: 5.8. 2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 7:33 pm    Předmět: Prosba o pomoc pro tátu a pejska Citovat

Zdravím všechny, rád bych touto cestou požádal o pomoc při léčbě tatínka. Je mu 70 let, je po operaci nádoru na mozku, bohužel část nádoru nebylo možné odoperovat. Týden po operaci dostal epileptický záchvat a mrtvici a nyní leží na liberecké LDN ve vážném stavu a doktoři s ním nic dělat nechtějí. Jeho foto je na mých stránkách, např. zde: http://horalove.webnode.cz/album/rodinne-oslavy/#s6302286-jpg

Zároveň bych rád poprosil o pomoc při léčbě našeho pejska Alíka, který má nádor na játrech a na jaře dostal silnou cukrovku. Dle veterinářů tu již neměl být, nicméně všichni se snažíme, aby tu s námi také ještě nejakou dobu zůstal. Jeho fotek máme hodně, např na úvodní stránce našeho webu jich je několik. http://horalove.webnode.cz/

Mimochodem já jsem absolvoval Reiki I a II stupně v roce 1994, od té doby ho aktivně využívám pro svou rodinu, bohužel nyní je situace natolik závážná, že je to málo, proto moc prosím o Vaši pomoc a zároveň děkuji. Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2015 12:02 am    Předmět: Citovat

Dokáži si představit, jak je to těžké.

Způsob, jak aktivovat léčivé síly v člověku, který je již ve stadiu, kdy se nehýbe, mě jako jediný napadá buď akupuntura a akupresura, což jak znám lékařské prostředí je téměř neproveditelné. Další možnost, tentokrát více duchovní mě napadá metoda SRT a možná by stálo pořádat o pomoc Mirka Kokindu a jeho ženu Lenku, kteří se zabývají duchovními terapiemi, duchovním léčením a rozkrýváním skrytých příčin, jenž má často za následek, že se věci zase začnou ubírat tím správným směrem. Kontakt na něj je zde: http://navlnachmeditace.wz.cz/ . Jako další možnosti mě napadají homeopatie či autopatie.

Autopatii se věnuji asi rok. Ač jsem přečetl filozofie, jak asi působí, nerozumím tomu a po pravdě mi tento filozofický rámec nesedí, nezapadá mi to mého myšlenkového světa a nerozumím mu. Zkušenosti s ní byly často podivné, zvláštní. Doteď se mi vkrádá myšlenka placeba, ale to je asi riziko vždy a racionálno vždy pochybuje, že? Krom tedy reiki, kde jsou prožitky časem tak zdrcující a uchvacující, že není možné již cokoli racionalizovat a svádět na sugesci. Co mohu o autopatii ale říct, ať je příčina jakákoliv, že právě v té pro mě "nejpodivnější metodě", jsem zakusil "nejpozitivnější výsledky" (výrazné zlepšení duševního stavu a zdráhám se říct, že i spirituální a mystické prožitky). Jedná se o ředění "pránické informace" (tedy nikoli tělesné jako slina a dech) ze 7. čakry. V autopatii se používájí naše tělesné a energetické esence, které se ředí a poté naředěné opět kontaktují s naším energetickým polem, což by mělo vyvolat holistickou léčivou reakci.

Je zde otázka ohledně léčení psa a sám jsem prožil následující zkušenost. Náš 17tiletý pes, který měl dlouho dobu rozrustající se nádor na konečníku, náhle přestal jíst a pít. Když tři dny takto strádal a já se vrátil z práce, máma mi řekla, že se stav ještě prohloubil. Přestal chodit a celý den jen ležel, močil pod sebe a kálel. V té době, jsem ještě neměl speciální autopatickou lahvičku určenou k ředění tělesných a energetických informací, zvolil jsem tedy podle knihy o autopatii metodu krizovou. Využil jsem k ředění víčko z PET lahve, kam jsem nalil trošku vody, nechal ho z toho líznout a prolil zhruba množstvím 1,5 l kojenecké vody. Po tomto jsem ulehl a asi na tři hodiny usnul. Zdály se mi dva sny, jenž se prolínaly a které se týkaly mého současného života. Jeden osvětloval stav s holkou, do které jsem byl blázen, ve druhém byl nějaký pes. Ve snu šlo o to, že pes, který byl již dole, se vyšvihl zpátky na most, na kterém jsem stál. Když jsem se probudil, sešel jsem dolů se navečeřet. Ve vestibulu byla krvavá podlaha, ale pes nikde. Běhal čile na zahradě. Žil ještě asi dva a půl měsíce a poté se jeho stav natolik zhoršil, že byl veterinářem utracen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2015 11:52 am    Předmět: x Citovat

I když věřím na zázraky, tak taky věřím, že někdy je čas odejít
a neprodlužovat trápení. Velká pomoc je i ulevit a případně
provést k důstojnému a klidnému konci. Jako obrovské plus
vidím když se blíží konec a blízcí lidé obětují čas a pohodlí a zůstanou
nemocnému nablízku a ulevují svou přítomností.
Ano je i spousta možností přírodních produktů pro úlevu, někdy víc
a někdy míň.
Totéž platí pro zvířata. Nápadná je souvislost dědečka a pejska...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 1:10 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
...Velká pomoc je i ulevit a případně provést k důstojnému a klidnému konci. Jako obrovské plus vidím když se blíží konec a blízcí lidé obětují čas a pohodlí a zůstanou nemocnému nablízku a ulevují svou přítomností.šamanka


...Dula (= kresťanská prax), kňaz;
...phowa ~ prax tibetského dzodžchenu ale najmä úprimná *empatia, dikša a karuna* najbližších...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
horale
Nováček
Nováček


Registrace: 5.8. 2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 10:43 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za pomoc a rady, bohužel dneska ve 12:37 nám umřel pejsek, tři hodiny na to tatínek.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 1:25 pm    Předmět: Citovat

Upřímnou soustrast. Přeji celé Vaší rodině a přátelům hodně síly v nelehké době a hlavně pokojné smíření. Klid a mír v duši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2015 12:44 pm    Předmět: x Citovat

Smutné, ale oba si určitě ušetřili spoustu utrpení.
Upřimnou soustrast.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
horale
Nováček
Nováček


Registrace: 5.8. 2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:49 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za projevy soustrasti. Nějak se s tím stále nemůžeme srovnat a také mí stále vrtá hlavou věta Šamanky: "Nápadná je souvislost dědečka a pejska."

Také v tom hledám nějakou souvislost. Oni bydleli 35 km od sebe. Tatínek v Liberci, pejsek s námi v Novém Městě pod Smrkem, ale oba dva se hodně zhoršili minulou neděli a oba dva umřeli chvilku po sobě..

Moc se nám stýská, ale doufáme, že jim tam nahoře je oběma dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 8:30 am    Předmět: x Citovat

Syn Filip mi jednou řekl: Mami,já znám lék na všechny nemoci...........
???????? SMRT
A kdo věří v posmrtný život - našel útěchu.
Smiřování se se smrtí pak méně bolí.
S Láskou ve smíru mír přeji všem co nejsrdečněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 10:23 am    Předmět: x Citovat

Psi a kočky už nejsou ta přírodní zvířata jako kdysi, spíš takoví chlupatější lidi. Také to nese pro ně svoje následky, jak v tom, že můžou mít prakticky všechny lidské nemoci, tak dokáží na sebe stahovat nemoci svých
lidí a dokonce se svým způsobem "obětovat" v jejich prospěch. Je to takové zvláštní téma. Se zvířaty si o tom slovy nepopovídáte, vidíte to jen
na činech. Mám v příbuzenstvu příklad, kdy dva psi po sobě měli
podobné zdravotní problémy a brali stejné léky jako majitelka nebo jednu opravdu prapodivnou příhodu, co bych popsala jako psí sebevraždu.
Kdysi jsem měla možnost pozorovat tyhle vztahy v ordinaci jedné zvláštní veterinářky, která nám o tom ze své praxe hodně povídala...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2015 3:25 pm    Předmět: Citovat

Kočky jsou podle mě daleko "svobodomyslnější" než psi, pokud se to dá tak říct. Také se v lidské péči zas tak moc nezměnily ani fyzicky. Ale pes je vlastně lidský výtvor. Vždyť to byl ještě před nějákými 15-20 tisíci lety vlk, což je z hlediska historie vývoje druhů chvilka a dnes se mnoho plemen psů vlku nepodobá téměř vůbec. Lidé si psi vyšlechtili jako hračku pro svoje potřeby. Osobně se mi to vůbec nelíbí, považuji to za svého druhu znásilnění tohoto živočišného druhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2015 3:26 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Kočky jsou podle mě daleko "svobodomyslnější" než psi, pokud se to dá tak říct. Také se v lidské péči zas tak moc nezměnily ani fyzicky. Ale pes je vlastně lidský výtvor. Vždyť to byl ještě před nějákými 15-20 tisíci lety vlk, což je z hlediska historie vývoje druhů chvilka a dnes se mnoho plemen psů vlku nepodobá téměř vůbec. Lidé si psi vyšlechtili jako hračku pro svoje potřeby. Osobně se mi to vůbec nelíbí, považuji to za svého druhu znásilnění tohoto živočišného druhu.


I kočky jsou vyšlěchtěné do desítek plemen :

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_plemen_ko%C4%8Dek

Jenže mezi psem a kočkou je zásadní rozdíl - kočka je samotářská šelma, zatím co pes je zvíře smečkové. A tu smečku mu nahrazují lidé. Psi sami začali vyhledávat lidské příbytky - protože se tam vždy našlo něco k snědku. Kočky to nemají zapotřebí - ty o lidské zbytky potravy až tak nestojí.

http://www.abicko.cz/clanek/precti-si-priroda/14107/pes-neni-ochoceny-vlk-jak-vznikl-nejlepsi-pritel-lidi.html

Problém vidím jinde - v tom co jsou někteří dnešní chovatelé schopni udělat při vidině zisku ( a je jedno, zda je to pes nebo kočka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund