Fórum - Zobrazit téma - Emoční rovnice - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Emoční rovnice
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Emoční rovnice
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 12:53 pm    Předmět: Re: x Citovat

toora napsal:
jenom "trilobit" se vyhýbá klidnému popovídání si o tom, proč, my ženy cítíme (a v jakých situacích) právě to, co cítíme. Smile


U šamanky:

šamanka: "Ty jo, já se dneska cítím nějak divně Confused "

chlap: "Jestli to nebude tím, jaks´ to včera na večírku přepískla s tím vínem Idea "

šamanka: Co to žvaníš Evil or Very Mad ?

chlap: Žvaníš Question

šamanka: Hlavně už mně dej pokoj, ty trilobite Evil or Very Mad Exclamation

dveře za šamankou: Prásk!!!

Mirek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 1:34 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Lásku posílat...? Reiki posílat...???
Hovno.

Prostě milovat.

Smile


U toory doma:

Scéna:

Toora s partnerem zasedli k obědu:

chlap: "Dobrou chuť, Katuško."

Katuška: "Hovno!"

chlap: Question Exclamation

Katuška: "Kdo se tě o to prosil, ty esoteriku? Milovat mě musíš! Milovat. Ne mi přát dobrou chuť."

Mirek Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 2:49 pm    Předmět: Citovat

Sunyi, vidím, že Tvoje fantazie sahá daleko za hranice možného i nemožného... Rolling Eyes

Ke slovu "hovno" mne inspirují pouze takoví duchovňáci, v jejichž chápání a chování je duchovno spíše duc-hovno, tedy podobní, o kterých hovoří písnička, na kterou jsem dala odkaz výše.
A pokud bych snad měla sáhnout k nesmyslné fabulaci, s jakou jsi sem přišel v posledním příspěvku, potom by to u Vás muselo vypadat u oběda asi nějak takto:

Lenka: "Miláčku Mirečku, pojď prosím pěkně si hačnout, již servíruji obídeček. Nech si prdeličko moje chutnat, udělala jsem ti také tu brokoličku, co jí má moje Sluníčko, jediné na světě, tolik moc rádo."

Mireček: "Děkuju ti natisíckráte zlatíčko, ano brokoličinku miluji, avšak tebe Lásečko moje miluji tak, že bych nepohrdl ani suchým brambůrečkem s vodičkou z životodárného praménku, jež nám prýští ze studničky na našem dvorečku z nejmilejších...".

Smile


Naposledy upravil toora dne ne červenec 12, 2015 9:15 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 8:57 pm    Předmět: Re:Emočné rovnice Citovat

okenko napsal:
Moi, kam míříš?


Okienko,

ak potrebujem poradiť alebo analyzovať svoje pocity, tak vyhľadám profesionála - psychoanalytika, psychiatra, psychológa alebo kouča.

Ak chcem pokvákať nezáväzne s priateľom, tak kedykoľvek a kdekoľvek vo voľnom čase a o čomkoľvek. Asi tak... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 9:14 pm    Předmět: Citovat

My jsme si se svými nejbližšími vzájemně těmi nejlepšími psychoterapeuty, známe se tak dobře, že by tohle žádný odborník takhle nedal. Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 12:49 am    Předmět: x Citovat

Toora: to jsme si všichni vzájemně terapeuty a školiteli.
Otázka ale zněla, jestli si se svým partnerem a dalšími muži
v rodině POVÍDÁTE a rozebíráte svoje emoce.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 1:03 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Beppe napsal:
Abych to vrátil na zem. Prostě když je někdo netolerantní a myslí si, že je jen ta jeho cesta správná a on sám si nedokáže přiznat svojí omylnost a svoje chyby, byť jen tu možnost svojí omylnosti připustit neumí, tak je rozumná diskuze nemožná. Dotyčný navíc z diskuze obvykle uteče, s poukazem na to, že nemá čas a odmítne vysvětlit svá nařčení. Zdá se, že se nic nezměnilo, rozhodně ne směrem k lepšímu. Což je škoda.


Ahoj Beppe,

výše píšeš, že jsem Tě loni sprostě pozurážel. Mrzí mě, že když Ti řeknu, že si hraješ na Mirka Dušína, kterého považuji za veskrze kladnou a příkladnou postavu, tak to považuješ za sprostou urážku.

Nikdy předtím jsme se tady spolu moc nebavili. Veškerá komunikace, která mezi námi dvěma vznikla, spočívala v tom, že Ty jsi začal útočit na mě, způsobem, který bych naopak já mohl označit za sprosté urážky. Já jsem si to tak ale nebral, říkal jsem si, že to třeba časem sám pochopíš. Jinak jsem se několikrát pokusil slušně odpovědět na některé Tvoje otázky. To je všechno. Až do té loňské, pro mě nepochopitelné hysterie, s jakou jsi mě začal pronásledovat. Říkáš, že jsem z diskuse utekl. To je Tvůj názor. Moje stanovisko je, že si opravdu nemohu dovolit věnovat drahocenný čas nesmyslnému dohadování se s někým, kdo je tak nepřátelsky zaujatý. Neměl jsem čas vysvětlovat Ti můj vztah k Rychlým šípům, které jsem v určitém věku hltal, a na to, abych se hrabal v těch sra*kách, které jsi na mě v minulosti házel a dokazoval ti, že s těmi urážkami to máš poněkud obrácené.

Rád už bych tento spor ukončil, pokud v něm chceš nadále pokračovat, tak se tady třeba najde někdo, kdo Ti popřeje sluchu, a bude Ti přitakávat. Já už v tom ale pokračovat nehodlám. Stojím si za tím, co jsem řekl.

Mirek


Krátce a stručně řečeno: jsi lhář. Takhle to nebylo. Podstata tvého chování je v tom, že někoho napadneš, zaškatulkuješ, odsoudíš - tak jako jsi před rokem napadnul mě, a pak se odmítáš ke svému odsudku vyjádřit. Což navíc mnohdy doprovázíš další dehonestací oponenta jakože je třeba zbytečné na někoho takového zbytečně plýtvat energií, když stejně nic nepochopí atd. Jenže ten prvotní impuls, ten soud nad druhým, ten vzejde od tebe ..... (jako třeba nyní soud nad šamankou), takže nějáké výmluvy na nedostatek času jsou takříkajíc nečestné a nesportovní. Když vyslovím zásadní soud nad někým jiným, měl bych si to umět obhájit a ne utéct.

Když jsem tě před rokem vytrvale žádal abys svoje odsudky vysvětlil a nevymlouval se na nedostatek času a energie, tak jsi mě poslal na psychiatrii. Teď mě pro změnu zase posíláš do gay clubu. Takhle "rovně" a na úrovni ses k tomu postavil.

Mě fascinuje tvoje sebevědomí, že poté co se nedokážeš rovně postavit k diskuzi, nedokážeš si obhájit svoje odsudky duhého, sem pak znovu přijdeš jako ředitel Zeměkoule a nejvyšší duchovní autorita, co kastuje ostatní jestli jsou oni a jejich názory dost dobří či nikoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 8:40 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Jaký je váš názor? Dělíte se doma o své emoce?
Myslím tím nejen neverbálně nebo mluvením o tom, co se vám děje,
ale o vašich pocitem v nich.


Vyslechnu, polituju. Rady nedávám. zjistil jsem, že ani nejsou druhou stranou žádány Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 9:00 am    Předmět: Citovat

saxa napsal:
ANO , ONA LASKAvá SLOVA jsou nesmírně ve smíru důležitá na cestách k sobě. No a cesta = komunikace. Záleží na TOM,zda děláme kroky vstřícné, či ustupujeme.
Už i Napoleon řekl: žena má dvě zbraně slzy a kosmetiku a naštěstí pro muže nemůže použít obě současně.
Takže z pohledu mužů se nedivme,že nevědí co si počít s našimi emocemi.
Z praxe vím,že jako ženy máme tendence předělávat muže k obrazu svému a ONI se samozřejmě naším akcím brání - jak jinak.
S Láskou


Ženám se líbí mačové, kteří si dělají co chtějí a ženu používají jak onuci. Každého chlapa se pak snaží předělat na citlivého, naslouchajícího, chápajícího, kamaráda, přítele ... když se jim ho ale podaří předělat, začne je nudit a začnou si hledat jiného, kterého by mohli předělávat.

Zřejmě by ženám vyhovoval mačo, který má jako koníčka domácí práce, a přitom je i egoistický altruista, sociální asociál, citlivý necita, rozhazovačný šetřílek, defensivní agresor, nedbale upravený, vymydlený a také vonící samčím pyžmem, ... další antonyma si prosím dosaďte sami Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 9:05 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Sunyi, vidím, že Tvoje fantazie sahá daleko za hranice možného i nemožného... Rolling Eyes


Very Happy Cool Laughing

Děkuji za příspěvky, jak to chodí doma u Šamanky. Toory a Sunyiho. Opravdu mě to pobavilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 10:08 am    Předmět: Citovat

Moi, takto tomu rozumím . Potom tady děláš co?😄
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 10:22 am    Předmět: Re:Emočné rovnice Citovat

okenko napsal:
Moi, takto tomu rozumím . Potom tady děláš co?😄


Mediátora... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 10:46 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Toora: to jsme si všichni vzájemně terapeuty a školiteli.
Otázka ale zněla, jestli si se svým partnerem a dalšími muži
v rodině POVÍDÁTE a rozebíráte svoje emoce.

šamanka


Myslíš jako emoce vůbec, nebo emoce, které by vznikali interakcí mezi námi dvěma?

V tom případně nebudu asi ten správný "vzorek" populace Šamanko, jsme s manželem spolu 36 let, a co se týká emocí, tak by to musela být nějaká hodně vypjatá situace, kdy bych s ním o svých pocitech hovořila, vše ostatní je hodno jen mého tichého bezeslovného přijetí.
Něco jiného by bylo, kdyby mi muž způsoboval svým necitlivým chováním opakovaně nějaká trápení a traumata, tam by to bylo na místě o tom spolu hovořit, a pokud takové věci v minulosti nastaly, tak jsme o tom spolu mluvili, bylo to potřebné a vždy prospěšné.

A s dalšími muži v rodině? O emocích vůbec, no tak ano, s manželem bratrem a kamarády si běžně o svých emocích povídáme, sdělujeme si zážitky, jejichž nedílnou součástí je prožitek, takže jasně, nic prvoplánového, je to vždy spontánní součástí našeho povídání.

Smile
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 11:14 am    Předmět: Citovat

Moi Mediatore, když už máš funkci, tak piš tak, abych Ti rozuměla.
Páč jinak to není Mediátor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2015 2:58 pm    Předmět: Citovat

Zbiltran napsal:

Ženám se líbí mačové, kteří si dělají co chtějí a ženu používají jak onuci. Každého chlapa se pak snaží předělat na citlivého, naslouchajícího, chápajícího, kamaráda, přítele ... když se jim ho ale podaří předělat, začne je nudit a začnou si hledat jiného, kterého by mohli předělávat.

Zřejmě by ženám vyhovoval mačo, který má jako koníčka domácí práce, a přitom je i egoistický altruista, sociální asociál, citlivý necita, rozhazovačný šetřílek, defensivní agresor, nedbale upravený, vymydlený a také vonící samčím pyžmem, ... další antonyma si prosím dosaďte sami







Myslíš si,že je nám milé,když s námi muži jednají jako s onucí? - v TOM s Tebou nesouhlasím.
Každá bytost touží po lásce a pocitu bezpečí a když se nám TOHO nedostává,
může se stát,že svého muže opustíme i s jeho potomky a hledáme si novou cestu k naplnění svých přání a smyslu života.
Nic v životě není zadarmo i o ten vztah je třeba se zasloužit.
Smekám s hlubokou úctou před všemi,kteří dokázali v životě pádlovat v jedné loďce od začátku až do konce a vychovávali spolu své potomky v dobách dobrých i zlých.


Naposledy upravil saxa dne po červenec 13, 2015 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
Strana 5 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund