Fórum - Zobrazit téma - Živá strava - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Živá strava
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Živá strava
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 3:06 pm    Předmět: x Citovat

Zajímal by mě váš názor, případně zkušenosti s použitím bylinek
(a rozdíly) v použití "naživo" nebo v čajích.

Právě mě napadlo na balkóně "okoštovat" ty svoje a asi nejzajímavější
byla šalvěj (a to je obyčejná, nikoliv divotvorná!). Přece jenom tam bude
rozdíl v tom něco vyluhovat nebo dát si plnou dávku, možná i s něčím, co
můžou být i příliš silné látky (já tedy nejsem alergik na nic, snad kromě zimy) nebo látky s nepříznivými účinky...

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jewoxa
Nováček
Nováček


Registrace: 18.10. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj doporučuji syrovou stranu všem, kteří mají pocit,že už nežijí Surprised ,já sama jsem objevila že žiju Laughing právě díky této změně. Je to tak supééér
pocit Laughing po takové době temna Embarassed Dneska sněžilo, ale jinak se s naším morčetem dělíme o první jarní zelené lístky....a pupeny,ty jsou mňam
Kytičky jsem ještě neochutnala,ale když jsem tady četla, jak báječně chutná růže atd....asi se nechám inspirovat. Jinak houby jsou velká dobrota,dají se i naložit např. do jablečného octa...nechat půl hodinky a je z toho dobrota i pro
pro ne raw strávníky.Přidávám cibulku a barevnou papriku...Všeobecně pokrmy raw lahodí oku už sami o sobě.Zakoupila jsem si také kuchařku od paní Zrůstková,doporučuji, je úžasná.Všem, kteří o změně přemýšlí,přeji
krásné objevování se.Nic nemůžete ztratit - max. pár kilo,špatnou náladu,jako já např. metličkové křečové žíly Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 8:29 pm    Předmět: Citovat

Jewoxa:
Nejsi po tom zimouhřivá?
U mně bych měl strach, že syrová strava by mě příliš ochlazovala. O ovoci ani nemluvě.
Zkoumal jsem vliv různých potravin na mou náladu a objevil jsem některé druhy ovoce, které mi přišly zvlášť vyvarování se hodné. Jako například Kiwi.
Otevřel jsem google a hledal, zda to někdo zažil taky. Digitální moře. Napadlo mě. Jak to ale vysvětlit. Podíval jsem se na ten průřez tým ovocem. Jakoby jak jsou uložené jádra, to všechno, jakoby to ten stav z části popisovalo. Jestli platí některé teorie, že lysohlávky přilítly z vesmíru, díky vše přeživším sporám, má teorie s kiwi by mohla být uznaná také. Časem. Doufám, že jednoho dne bude Psychedelikova teorie "kosmického kiwi" uznána za pravdivou a bude se v biologii vyučovat v čeledi "mezihvězdných plodů".

Mě se vyplatilo vždy zkoumat jednotlivé věci jednu po druhé, což když tak nyní píši, tak vlastně každý z nás dělá. Vylučuje to co mu nesedí a drží toho, co mu sedí. I když vlastně ne každý to dělá. Všichni Ti co smaží na sádle a poté umírají zalití tím svým sádlem. Tam už asi cit pro dělá dobře či špatně byl kdesi udusán...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 9:37 am    Předmět: Citovat

Ano ano - co jednomu škodí může druhému naopak prospívat a tím se zabývá Ájurvéda - to je věda pro život.Každá mince má rub i líc a celý Vesmír je založen na harmonii a rovnováze - jakmile se harmonie poruší a dojde k vybočeni z rovnováhy máme zaděláno na potíže.
Máš- li potíž ,pak se obvykle potíš.............mám také své pocity při pozření kiwi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jewoxa
Nováček
Nováček


Registrace: 18.10. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jsem človíček, co má rád teplo a i mě překvapilo, že přestože je vitariánská strava "STUDENÁ ", tak vlastně není .Pro mě určitě.Hodně záleží na osobním přístupu. Možná u mě to teplo vytváří moje spokojenost
a radost, že jsem tento krok " K SOBĚ " učinila... No prostě žádné studené ruce ( u mě i nos) po klasickém obědě, ať bylo co bylo - žádný rozdíl mezi
klasickým knedlo...nebo nějakou pomazánkou s pečivem. Ráda zkouším nové recepty a tento stravovací systém mě zase posunul na úplně jiný level-
dneska jsem si "uvařila" úžasnou pomazánku z hrsti baby špenátu,půlky tofu,
čtvrtky cibule,půlky mrkve,1 žampionu - nemusí být,trocha oleje,soli,balzamika a dochutila jsem lahůdkovým droždím - vše se spojí v mixeru.Doma mám vegana,vegetariány i masaře a všichni si pochutnali.Pro sebe jsem směsí naplnila hlavičky žampionu,ostatní si mazali na pečivo...Takže lze zařadit i do běžné kuchyně i pro ostatní Laughing Laughing Takže zkoušet a zkoušet co sedí,co chutná,a hlavně si nepřipouštět obavy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 10:53 am    Předmět: Citovat

https://www.stream.cz/blanik/10005376-biobabis#nejnovejsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund