Fórum - Zobrazit téma - Na čí straně jste? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Na čí straně jste?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Na čí straně jste?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 3:57 pm    Předmět: Na čí straně jste? Citovat

Nedá mi to nezareagovat ještě aspon na tohle. Kdysi dávno,(asi 40 let tomu nazpátek) mne učili, že na 1 negativní zprávu, kterou uslyšíte, musíte vyslechnout 10 pozitivních zpráv, aby jste zase získali klid a nabyli rovnováhy. A je jedno, zda se jedná o šíření strachu, uzkosti, nenávisti...
V dnešní době všichni ti, co si nepřejí pokrok a vzestup energií se brání zuby nehty a šíří strach a paniku. Ví proč. Oni aspon ví proč. Ale proč jim pomáháte se šířením strachu i vy. Ani nevíte co činíte, ale děláte to. Neznalost neomlouvá, kdo chce může vědět. Pamatujte si, že co buh činí, dobře činí a nemusíte vědět proč. Takové zprávy o konci světa, homeopatii a další jen pomáhají s vaší manipulací a vy jim ještě vycházíte vstříc. Měly by jste si odpovědět proč.
Proč se bojím, copak už neplatí karma, osud)Jedno jak to nazvu), nebo už neplatí právo volby a co nechci nemužu zažít,a nebo neplatí, že co není mé přání se nemuže stát.
A nebo už jste ztratili duvěru a nebo jste ji ještě nenašli. Co si přjete, to si zasloužíte.
Víte, už jsem to tu zminoval, mám právo volby. A já jsem si zvolil bohužel tu už nemužu fungovat.Kvuli tomu nesleduji zprávy, a ted ani fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 11:01 pm    Předmět: Citovat

Možná chceš vyslechnout negativní zprávy proto, aby jsi mohl pozitivně reagovat a třeba tak ukázat cestu i druhým. Ostatně pokud člověk chce nabýt rovnováhu rychle, může mu stačit jedna pozitivní. Neříká se snad, že člověk je takovým, jakým chce být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 6:54 am    Předmět: Citovat

Kdysi jsem se svých duchovních průvodců zeptal jak se stavět k různým katastrofám a lidskému neštěstí (v tom konkrétním případě se jednalo o podmínky věžnů v severokorejských koncentračních táborech po přečtení určitých článků a svědectví) a bylo mi řečeno, že na naší úrovni vědomí nejsme s to schopni dostatečně pochopit proč se tak děje. V konkrétních případech postačí z naší úrovně poslat požehnání a lásku těmto obětem a osobně se věnovat co nejvíce pozitivním věcem. Tím budeme vyzařovat pozitivní energie a tou naší trochou tak zvětšíme množství pozitivních energiií obecně, které v konečném důsledku mohou pozitivně ovlivnit i ty negativní věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2014 11:30 pm    Předmět: Citovat

Co je negativní?
Co je pozitivní?
Lidé nějak jednají...
Události přichází ... někteří o nich mluví, jiní ne.
Co je pozitivní?
Co je negativní?

Resp.: Co chci já? Co cheš Ty? Co chtějí ti ostatní?
Jaký k tomu máme motiv?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2014 7:49 am    Předmět: Na čej strane ste? Citovat

Damao napsal:
Co je negativní?
Co je pozitivní?
Lidé nějak jednají...
Události přichází ... někteří o nich mluví, jiní ne.
Co je pozitivní?
Co je negativní?

Resp.: Co chci já? Co cheš Ty? Co chtějí ti ostatní?
Jaký k tomu máme motiv?


Dajte mi pevný bod a rozhýbem Vesmír! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 5:54 pm    Předmět: Citovat

Řád říká, co je v souladu a co není. Duchovní zákony hojnosti, rezonance atd. sdělují jaké žití je "pozitivní", životadárné.
Ano, co je pozitivní a negativní rozhodnutí, myšlenka, čin máme možnost si procítit a vědět a znát všichni. Všichni známe příčina-následek a skrze nepříjemno, které z toho vyplývá např. špatné pocity, jsme opuštěni či nemoc se nám velmi dobře ukazuje naše pozitivní či negativní tvorba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 6:53 pm    Předmět: Citovat

Není to tak přímočaré; hledání "příčinné souvislosti" může lehce zavést toho, kdo o tom přemýšlí tímto způsobem, od toho, co je, k vytváření scénářů - vysvětlujících scénářů.
Lehce se pak stane, že namísto přijímání toho, co je stvořeno, žijeme své myšlenkové scénáře - výtvory jejichž autorem je naše ego.
Děláme-li to sjistou dávkou nacvičené sugesce, pak se nám může podařit inplantovat námi vytvořené scénáře do života jiných lidí. Daří-li se to, můžeme snadno nabýt dojmu, že když tomu, co jsme vykonstruovali, věří mnoho dalších lidí, tak máme zaručeně pravdu!
Je to cesta snadno vedoucí ke hrám o podmaňování a ovládání druhých.
Proto tvrdím, že nestačí o něčem prohlásit:
- toto je pozitivní
- toto je negativní
důležitější je, jaký jsme měli motiv k tomu, že jsme to prohlásili.
Ve skutečnosti jsme mnohem blíže pravdy, když prohlásíme, že
- toto se mi líbí
- toto se mi nelíbí.
Za zájméno "mi" můžete dosadit "mému egu".
Má to tu výhodu, že se pak nemusíme vymlouvat na "řád" a ani Řád nemusíme dodatečně vytvářet či přizpůsobovat svým potřebám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 3:59 pm    Předmět: Re: Na čí straně jste? Citovat

usvit napsal:
Nedá mi to nezareagovat ještě aspon na tohle. Kdysi dávno,(asi 40 let tomu nazpátek) mne učili, že na 1 negativní zprávu, kterou uslyšíte, musíte vyslechnout 10 pozitivních zpráv, aby jste zase získali klid a nabyli rovnováhy. A je jedno, zda se jedná o šíření strachu, uzkosti, nenávisti...
V dnešní době všichni ti, co si nepřejí pokrok a vzestup energií se brání zuby nehty a šíří strach a paniku. Ví proč. Oni aspon ví proč. Ale proč jim pomáháte se šířením strachu i vy. Ani nevíte co činíte, ale děláte to. Neznalost neomlouvá, kdo chce může vědět. Pamatujte si, že co buh činí, dobře činí a nemusíte vědět proč. Takové zprávy o konci světa, homeopatii a další jen pomáhají s vaší manipulací a vy jim ještě vycházíte vstříc. Měly by jste si odpovědět proč.
Proč se bojím, copak už neplatí karma, osud)Jedno jak to nazvu), nebo už neplatí právo volby a co nechci nemužu zažít,a nebo neplatí, že co není mé přání se nemuže stát.
A nebo už jste ztratili duvěru a nebo jste ji ještě nenašli. Co si přjete, to si zasloužíte.
Víte, už jsem to tu zminoval, mám právo volby. A já jsem si zvolil bohužel tu už nemužu fungovat.Kvuli tomu nesleduji zprávy, a ted ani fora.


Podle mě si lidi vybrali. Rozpolcení jednotlivce mohlo nastat z důvodu změn které proběhly za oněch 40 let. To co dříve bylo dogma - pozitivní, může být dnes vnímáno z vícero různých pohledů a vyloženě pozitivní nádech vymizel. Je to dobře, to je posun ve vědomí /vnímání/ lidí.

Co je pozitivní a co negativní? Dej mi vodítko a já ti řeknu na čí straně jsem.
Proč někdo haní něco co vnímáš jako čistě pozitivní? Protože čistě pozitivní nic není. Pokud žiješ jenom v pozitivnu, narůstá v tobě negativno. Proč? Protože svět /vesmír/ ve své celistvosti nelze dualizovat. Podstata je vždy bezpohlavní a bezpotenciálová. Mužský a ženský princip jsou aspekty něčeho, co pouze společně tvoří jednotu a harmonii.

Každá záležitost má svůj pozitivní či negativní aspekt. Pokud jsi citlivý/á na ty negativní aspekty, pak není problém v nich, ale v tobě. Zaměřuješ se na aspekty nikoliv na podstatu. A bolest a rozpolcenost je nápovědou k tomu, že děláš špatně.

Zpochybnění všeho včetně dogmat které přetrvávaly desetiletí může vytvářet dojem o tom, že zmizel řád, respekt, že je svět postaven na hlavu. Ale pouze tak se lze dostat dál, pouze to je předpokladem vývoje a dosažení hlubšího vnímání vesmíru a nás samotných.

Nic není jako dřív a už nikdy nebude. Ani fyzická smrt není čistě negativní zpráva. Kolik lidí se na ní těší a bude řešením jejich problémů a bolestí.

Mír ve mě, mír ve vás i roce 2015!
Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2015 6:45 pm    Předmět: Jedi rytíři Citovat

Narazil jsem na to náhodou a protože mě to zaujalo, přeložil jsem to a vkládám. Možná to, alespoň vzdáleně, souvisí s tématem Cool

Citace:
JEDI věří:

- v Sílu a s Ní vnitřně spjatou hodnotou veškerého života;

- v posvátnost lidské bytosti a je proti používání mučení, krutých a mimořádných trestů, včetně trestu smrti;

- ve společnost řízenou zákony vzniklými na základě rozumu a soucitu nikoliv strachu a předsudků;

- ve společnost, která nediskriminuje z důvodu sexuální orientace, ani okolností spojených se zrozením, jako je gender, národnostní příslušnost a původ;

- v etiku reciprocity (Nečiň jiným, co nechceš, aby činili tobě.) a v relativitu morálky, která není absolutní, ale zakotvená v kultuře, náboženství a okolnostech doby;

- v pozitivní vliv duchovního růstu a stupně uvědomění společnosti;

- v důležitost svobody svědomí a sebeurčení v rámci náboženských, politických a jiných struktur;

- v oddělení náboženství od státu, ve svobodu slova, sdružování a svobodu projevu.


Zdroj: http://www.templeofthejediorder.org/doctrine-of-the-order
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund