Fórum - Zobrazit téma - Moze sa v reiki urobit 1a2 stupen naraz?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Moze sa v reiki urobit 1a2 stupen naraz??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Moze sa v reiki urobit 1a2 stupen naraz??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lojzo
Nováček
Nováček


Registrace: 13.1. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 8:42 am    Předmět: Moze sa v reiki urobit 1a2 stupen naraz?? Citovat

Zdravim nasiel som majstra a chce mi urobit 1a2 stupen naraz..Moze sa to??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kufor
Nováček
Nováček


Registrace: 6.1. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 1:49 pm    Předmět: Citovat

Moct sa to moze, coby nie, no vo vseobecnosti sa skor odporuca isty casovy rozostup medzi 1. a 2. stupnom, nech sa clovek vie pekne s energiou zzit, nauci sa ju dobre pouzivat atd.

Skus prelustrovat TUTO temu zo stareho fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 5:04 pm    Předmět: Citovat

Může, ovšem jde o to, co se tím získá? Pokud jde o mistra - učitele, pak je to víceméně jasné, ale co od toho očekáváš Ty? Kam spěcháš? Reiki není systém školení, je to životní styl. Každá etapa má svůj význam i svoje kouzlo. Je to jako v některých rodinách o vánocích - v některých se rozbalují dárky tak, aby se na radosti z rozbaleného dárku mohla podílet celá rodina, jinde je to jako při výbuchu - během chvilky jsou ve vzduchu cáry rozervaných svátečních obalů - a je po vánocích.
Je jen na Tobě, aby sis vybral, jak to vyhovuje právě Tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Blankajanickova
Nováček
Nováček


Registrace: 30.1. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 3:16 pm    Předmět: Reiki 1.stupeň, Citovat

Pokusím se reagovat na dotaz, zda je možné zasvětit najednou do Reiki1 a 2. Jsem zastánce toho, že možné je téměř vše. Ale.... já například učím žáky u každého stupně opravdu hodně dovedností (již mi někteří žáci řekli, že byli zasvěceni jinde, ale prakticky nic se nenaučili) a nedovedu si představit, jak by ten kurz měl vypadat. Další věc je, že věřím, že po každém zasvěcení se čistí tělo a je potřeba nějaký čas na to, aby žák "strávil" to co se naučil v tom či onom stupni. Ale rozhodnutí je vždy na žákovi, kterého učitele a mistra si vybere a kterým směrem se chce vydat Smile. Přeji hodně zdaru při praktikování Reiki. Blanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2015 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já osobně jsem byla na R1 a poté pokládala ruce a reikovala jsem se a poznávala ji a prociťovala se, orgány, jiné lidi. Vypěstovala jsem si vnímání, cítění, prociťování a bylo to krásně období. Na R2 jsem šla, až jsem pocítila potřebu jít dál. Dodnes to vidím velmi pozitivně v tom, že jsem si s R1 postavila kvalitní základy domu a poté jsem na to stavěla další stupně.
Vyučuji Reiki a na svých seminářích bych - i kdyby žák chtěl do dvou stupňů najednou nezasvětila. Důvody napsala již Blankajanickova. Dochází tam k celkové očistě těla, mysli, psychiky atd. Vše má svůj čas. Cose má stát a přijít, to se stane. Přeji ti mnoho krásných zážitků se sebou i s Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund