Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 9:08 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
...pri obdobnem samancine temperamentu z nas pri pripadnych komunikacnich neshodach zas budou chlupy litat...

Hele, mně je Dominiko to fuk, jestli tuhle potřebu boje máš, a to lítání chlupů vyhovuje tobě i Šamance (a komukoli jinému), tak je to jen a jen vaše věc, co se týká mne, tak bych byla naprosto spokojená, kdybych si tady mohla povídat o tom, co mne zajímá a ne donekonečna odpovídat na tvoje napadání, že píšu něco, nějak jinak, než je tvoje, či Šamančina představa o tom, co a jak bych měla zde, tj. na svém vlákně, psát.

Smile
klidne si povidej o tom, co te zajima, jestli mas s kym.... Samozrejme si muzes povidat i sama se sebou, to je taky nekdy fajn. Se mnou se bavit prece nemusis....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 9:13 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
.. to neni aspon ze tak..... napada me nekolik moznosti proc na zcela jasne otazky odpovidas doplnujici otazkou nebo vubec, ale to je nakonec tvuj boj.....

Vysvětlila jsem ti......
no jo, ty toho navysvetlujes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 10:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj Míšo, děkuji za reakci.

okenko napsal:
Reiki si dávám intuitivně, když mě bolest ci neliby pocit ´´přesáhne
Pri pozorování jsem se všimla, ze reiki přijímám bez očekávání.

Máš pravdu, je to v tom "bez očekávání".

okenko napsal:
K dotazu, který jsem položila před par dny, prošla jsi 3d, 4d,5d. Velkou změnou je přijímáni situace taková, jaká je. U sebe vnímám, ze z tohoto pohledu jsem tvoji mluvou v 3d, bolest ci emoci přijmu, ale následně měnim, což pravděpodobně v Tvém stavu necinis..

Ano, přesně takhle jsem to myslela. Přijetí všeho, takové jaké to je, znamená, že nemám přání, ve smyslu, aby u mne bylo něco nějak lépe, nežli to zrovna teď je, a pokud bych měla za to, že je u mne teď zrovna něco „špatně“, a já to chci mít nějak jinak, nebylo by to přijetím úplným. Vnímám to tak, že vše, cokoli kdy prožívám jako bolestivé, jsem si sama určila prožít, a to proto, abych něco pochopila, a to, že to chci účelově měnit, se vlastně té zkoušce chci vyhnout. Aniž bych cokoli očekávala, toto bezpodmínečné přijetí, tj. žádný vnitřní odpor, k tomu, co právě prožívám, samy se věci mění a upravují Vyšším způsobem, než kdybych měla jakékoli osobní přání, měnit je k obrazu svému. Toto tedy k tomu, co se týká mne samotné.
A jak teď vidím, Míšo, tak si tady si na to sama odpovídáš, a ano, přesně tak to vnímám, tj.Arrow
okenko napsal:
Nebo činíš bez rozboru, dodání energie atd.

K tomu klidné zamyšlení se nad příčinou toho, proč se zrovna tohle teď takhle děje, a nejinak, může být věci prospěšné.
......
okenko napsal:
Je možno, ze výsledkem je podobno.

Ono to jakoby podobné klidně může vypadat, jenže....
jestliže toto "upravuji" dle své, tedy osobní, lidské vůle (tady nezáleží na inteligenci Reiki, kde a jak působí) potom s to může sice jakoby spravit, ale protože jsem tu zkoušku tímto obešla, tedy ji v klidu celou neprošla (přesně tak jak jsem si ji kdysi-kdesi připravila), potom je to jen takový odklad, a budu ji potom absolvovat někdy později, a dost možná, že za ještě horších okolností, než byly právě tyto.

Ano, jen činím bez vnitřního odporu. Pokud se nějaký ten momentální „čertík z krabičky“ vynoří, tak zase rychle zmizí, neb ho zřejmě nebaví, že mu ty jeho dosavadní spouštěče nebaštím.

K tvým otázkám, na každou je odpověď trochu jiná, tak to vezmu popořadě, tak jak se ptáš.
okenko napsal:
Otázka zní: dcera Te poprosi o zaslání energie do situace operace ci soudu.

Je to tak, že věci, které přicházejí, rozebíráme průběžně, a takže kdyby šla k soudu, půjde tam v klidu, s tím, že právě tenhle její pokoj, je to, co už předem rozhodne o průběhu a výsledku naprosto čehokoliv.

okenko napsal:
zeptá se Te na Tvůj názor pri výchově svého syna

Normálka probereme to, co by ji mohlo v tomto ohledu třebas trápit, s tím, že sama dobře ví, že pokud je dostatečné vnímavá a citlivá (ten cit pro situaci nevyjímaje), pak je v pořádku i vzájemná komunikace, a tím pádem se pak „vychovává samo“.
Dcera je úžasná žena, a sama si velmi rychle v praxi ověřuje principy, o kterých si spolu taknějak průběžně povídáme, společně se pak zasmějeme tomu, jak to funguje (a jak je to v podstatě jednoduché....).

okenko napsal:
Jaká je Tvoje odpověď dceři ve stavu 5d?

K tomu stavu samotnému, pokud dokážeme žít absolutní přijetí, tedy si již nadále nevytvářet k ničemu vůbec žádné vnitřní odpory, potom žijeme 5D.

Tak asi takhle nějak, Míšo, snad jsem odpověděla na to, na co se mne ptáš...?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 5:52 pm    Předmět: Citovat

Ze stavu 5d se zatim vyhazuji lpenim na vysledku, očekáváním.
Občas si najdu i odpor ci vytěsnění...

Tvoje doplnění je mi uchopitelne, vlastně jsem kladla otázky,
byť jsem uz původně správně vnímala, čemu říkáš 5d.

Tesim se s Tebou.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 8:02 pm    Předmět: Citovat

Děkuju ti Mílo za sdílení, je to opravdu úžasné, a co je na tom to nejkrásnější, je to, že si to každý může ověřit, jaké, jakoby zázraky, se potom neustále dějí....

Přitom ten princip vnitřního nepřijetí (a z něj pocházejícího vnějšího projevů), nepokory, bolestivých emocí, tedy odporu, je geniálně jednoduchý, v případě, když už neklademe ničemu uvnitř žádný odpor, tím pádem ani nemůže vzniknikat žádné napětí, a jestliže žádné napětí nevzniká, potom se věci řeší úplně samy, a tím nejlepším způsobem, který předčí cokoliv jiného.

Dneska jsem, shodou okolností, zrovna natrefila na moc hezké rozhlasové povídání ze včerejška, s Jardou Duškem. Kdyby někdo chtěl, tak je ještě stále k přeposlechu zde:
http://hledani.rozhlas.cz/?query=Du%C5%A1ek&offset=0&porad=^%22Setk%C3%A1n%C3%AD%20s%20hosty,%20kte%C5%99%C3%AD%20maj%C3%AD%20co%20%C5%99%C3%ADct%22$

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 8:56 pm    Předmět: Citovat

Jmenuji se Míša. Very Happy Very Happy Very Happy

Ta Míla už mi od Tebe přilétla potřetí,
milá Míša - zkratka Míla nebo si povídáš
s Mílou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 10:27 pm    Předmět: Citovat

Míšo (konečně), hluboce se ti omlouvám za tvoje překřetění.
Sad

Se mnou se to má Míšo tak, že co se názvů a jmen týče, jsem zřejmě dislektik, nebo jak se tomu říká (za mých školních let ale tyhle kategorie "dis" ještě vynalezeny nebyly). Po celou školu mi například dělalo problém zapamatovat si v Zeměpisu názvy určitých měst, ale především, si je mezi sebou pak neplést. Když už jsem v tom městě jednou byla osobně, tak jsem si to už pak pamatovala, ale jinak jsem si pletla tak jednoduché názvy, jako Rakovník s Roudnicí, Tachov s Turnovem Rolling Eyes apod., a o určitých křestních jménech ani nemluvě.
Takže mám dojem, že např. takovou navigaci vymysleli přesně pro takový dis-blbce, jako jsem já. Smile
No, a...holt s tím motáním křestních jsme, to si budu muset už nějak poradit sama... Confused


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 7:05 am    Předmět: Citovat

Tooro,

třeba jak se zlobim s našim prezidentem,
Vlastně asi spis neumím vidět v jeho činění
bytost lidskou, bohem milovanou, úctu k němu
také neziji. Uvědomuji si, ze ve stavu 5d
by se mi lépe žilo Smile

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 7:34 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Tooro,

třeba jak se zlobim s našim prezidentem,
Vlastně asi spis neumím vidět v jeho činění
bytost lidskou, bohem milovanou, úctu k němu
také neziji. Uvědomuji si, ze ve stavu 5d
by se mi lépe žilo Smile

M.


....úcta není potřeba... stačí uvědomění, že i prezident je součást Jednoty, tedy součást energie, nakonec že je jen Jev ve Vědomí...

Ale co už s tím, když to cítíš jak to cítíš... Cestou z toho ven je pravdivost. Přiznat si momentální odpor, který cítíš a nechat ten odpor, nesouhlas, neúctu, zlobu případně další emoce svobodně být.... . Nesnažit se je zahnat, ale zároveň si tak nějak uvědomovat, že i ten člověk, který vyvolává odpor, je součástí Celku a že jeho existenci umožnil Stvořitel, a tedy že je to nakonec v pořádku... Jen v sobě nic nepotlačovat... Ona se ta negativní energie tím přijetím rozpadne...
Tento způsob většinou přináší rychle klid... Když je to přijímání vlastních negativních emocí, strachů atd...trénováno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 10:12 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
...třeba jak se zlobim s našim prezidentem...

Pro mně je Míšo smutnější pomyšlení, že by to chování Miloše třebas taky mohlo být určitým odrazem stavu celé společnosti... Sad

Naštěstí tady ve stejné době existují lidé jako je např. Jarda Dušek, jeho poslední úžasné povídání (srdečně doporučuji), je k dispozici tady:
https://www.youtube.com/watch?v=tkuCI_LgUqo

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:13 am    Předmět: Citovat

Tooro,

na youtube Igor Chaun také krasne sdílí svůj postoj k politickému
dění.

Vnímám, ze se jedna o celospolecensky jev. Společnost táhne vzor silného jedince, v současné době by hned po p. Zemanovi stal s pěti procenty ztráty na post prezidenta p. Babiš.

Inu tedy, zpět k sobě. Jak jinak;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2014 1:14 pm    Předmět: Citovat

Opět udušeno jedno původně slibné téma.
Jakoby si v něm psal Just s Rejžkem.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2014 6:35 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Opět udušeno jedno původně slibné téma.
Jakoby si v něm psal Just s Rejžkem.
.


Téma se může klidně znova rozjet, ale nikomu se sem něják nechce přispívat .....

Mimochodem, Rejžka s Justem jsem docela rád poslouchal. Člověk to samozřejmě musel brát s rezervou. Cca před rokem (možná dvěma) jsem ale slyšel na Čro pořad, kde se ti dva rozhádali a asi spolu teď nemluví Smile
Možná je to paralela i pro tento web Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2014 9:13 pm    Předmět: Citovat

Beppe,
já jsem tu něco málo napsal, chvíli jsem byl mimo a mezitím se diskuse rozjela úplně jiným směrem.

A co se těch dvou týče - před 89 jsem býval pravidelným klubovým návštěvníkem pořadů jak bratří Justů, tak i Rejžkových, vážil jsem si jich a dali mi mnohé...poté např.televizní Katovna byla ještě docela zábavná tlachárna proti tomu, jak ti dva vystupují dnes. A jako při sledování Katovny si někdy připadám když čtu dialogy zdejších dvou dam. Akorát že už mě to až tak nebaví. A když už, tak: http://www.youtube.com/watch?v=KZ7KubM-R4E , což je naprosto věrnou parodií Smile

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2014 11:10 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Naštěstí tady ve stejné době existují lidé jako je např. Jarda Dušek, jeho poslední úžasné povídání (srdečně doporučuji), je k dispozici tady:
https://www.youtube.com/watch?v=tkuCI_LgUqo

Katka

Smile


Děkuji za moc pěkný odkaz, resp. povídání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund