Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 3:02 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
...alibismem je minen zpusob jakym vysvetlujes...

Můžeš vidět ten příběh, co se zde odvíjí jen v té mysli, Dominko?
Už celou tuhle větu (a to co z ní pak vyvozuješ) chápeš a dále interpretuješ mylně.
Nikomu nic (co se týká toho s čím končím a začínám) nevysvětluji, a nevím, proč bych to dělala, když to nikdo zatím (kromě tebe) nechápe jako něco nepatřičného, alibismu hodného.
Jakýkoli alibismus by tedy přicházel do úvahy, kdyby to byla nějaká moje lenost, neochta, nechuť apod. O nic podobného se tu nejedná, pomoc (pokud už snad někomu pomoci můžeme), může mít mnoho podob.

dominika napsal:
...Odpovedela jsi ji zase otazkou... , ackoli nemam za to, ze by ta otazka Okenka byla nejak nejednoznacna...

Neodověděla jsem otázkou (opět chybná interpretace napsaného), nýbž jsem položila otázku doplňující, abych mi Okénko upřesnilo, co přesně tím myslí.
Okénko se ptalo na toto:
okenko napsal:
..Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

Jsi Dominiko o tomto dotazu přesvědčena, že se mne Okénko ptá pouze na pomoc prostřednictvím práce s Reiki a energiemi Question


Bylo by fajn, kdybys sis uvědomila, že celou dobu tady řešíme jen tvoji dezinterpretaci toho, co si vykládáš jinak, nežli co je tím ve skutečnosti míněno.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 3:18 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:
dominika napsal:
Pokud jde o ... zasveceni do Reiki a Shambally...


Nika,

zasvätenia(Reiki,Karuna,Šambala, atď. ...+;+;+...) Ti iba pootvoria
dvere(13.komnatu?) k aktívnemu *pochopeniu obsiahlejších Svetov* jemných vibrácií... Wink
Je TO len úzky-uzulinký priezor, do *Veľkého Sveta*;
za koridorom fyzična, emócií, pudov a inštinktov, vyšších citov, myšlienok, projekcií a... (doplň si, čo chceš)...
Embarassed
Smile máš pravdu... zasvěcení jako cesta,jako jedna z cest k rozšiřování vědomí, kontakt s jemnohmotným světem... Ale zatím bych řekla, že ten jemnohmotný svět je pro mě nepochopitelný a i neuchopitelný... a čím víc jsem s ním v kontaktu, tím víc.... Laughing

Co po ty roky od zasvěcení zůstává je schopnost vidět auru... K ničemuto nevyužívám, jen ke kochání se tou krásou, když je na to chuť...


Jaké změny se děly a dějí /jestli nějaké a jestli se ti chce si povídat../ u tebe při kontaktu s energií(reiki,a jiných..?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 4:04 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Nika,
dosť ťažko sa mi TO popisuje.

Ťažko popíšeš zvuk/vibráciu nad alebo pod hranicou počuteľnosti.
Ťažko popísať vibráciu *ÓM/AUM/A-O-UNG* v hlave alebo v Srdci a TO, čo pri TOM prežívam - je to jedinečné, neopakovateľné a neprenosné... (indukcia je biotechnicky možná!... ale nebude rovnaká.)
Rovnako ťažko popísať prietok krvi a tepanie srdca, ako dunenie alebo šum v kanáli(pri technike *antar mauna/veľké ticho*). Sólový zvuk flauty v TICHU *Všehomíra*. Mravenčenie alebo brnenie(vazotonické?) emócií. Príjemné teplo až diskomfortná horúčava... atp. (Je toho omnoho viac...)
To všetko je treba prežiť a stráviť vlastnou schránkou.
A - po 50-tke, už jednoznačne nerozlišuješ, či je to pokrok a prínos alebo prejav opotrebovania, či nemoci.(Spúšťa sa to samo - bez varovania.)

Pre mňa je rozhodujúci už len vnútorný komfort a pohodlie!
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 5:11 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:
Nika,
dosť ťažko sa mi TO popisuje.

Ťažko popíšeš zvuk/vibráciu nad alebo pod hranicou počuteľnosti.
Ťažko popísať vibráciu *ÓM/AUM/A-O-UNG* v hlave alebo v Srdci a TO, čo pri TOM prežívam - je to jedinečné, neopakovateľné a neprenosné... (indukcia je biotechnicky možná!... ale nebude rovnaká.)
Rovnako ťažko popísať prietok krvi a tepanie srdca, ako dunenie alebo šum v kanáli(pri technike *antar mauna/veľké ticho*). Sólový zvuk flauty v TICHU *Všehomíra*. Mravenčenie alebo brnenie(vazotonické?) emócií. Príjemné teplo až diskomfortná horúčava... atp. (Je toho omnoho viac...)
To všetko je treba prežiť a stráviť vlastnou schránkou.
A - po 50-tke, už jednoznačne nerozlišuješ, či je to pokrok a prínos alebo prejav opotrebovania, či nemoci.(Spúšťa sa to samo - bez varovania.)

Pre mňa je rozhodujúci už len vnútorný komfort a pohodlie!
Smile


máš pravdu, tohle nejde popisovat ale jasně, ta co nejčastější pohoda je rozhodující... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 5:22 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
...alibismem je minen zpusob jakym vysvetlujes...

Můžeš vidět ten příběh, co se zde odvíjí jen v té mysli, Dominko?


Jestli v mé mysli nějaký příběh vidíš, tak kde se ten příběh zobrazuje? Běží ve tvé hlavě....

toora napsal:
Už celou tuhle větu (a to co z ní pak vyvozuješ) chápeš a dále interpretuješ mylně.
Nikomu nic (co se týká toho s čím končím a začínám) nevysvětluji, a nevím, proč bych to dělala, když to nikdo zatím (kromě tebe) nechápe jako něco nepatřičného, alibismu hodného.
Jakýkoli alibismus by tedy přicházel do úvahy, kdyby to byla nějaká moje lenost, neochta, nechuť apod. O nic podobného se tu nejedná, pomoc (pokud už snad někomu pomoci můžeme), může mít mnoho podob.


nemusíš to vysvětlovat ani mně

toora napsal:
dominika napsal:
...Odpovedela jsi ji zase otazkou... , ackoli nemam za to, ze by ta otazka Okenka byla nejak nejednoznacna...

Neodověděla jsem otázkou (opět chybná interpretace napsaného), nýbž jsem položila otázku doplňující, abych mi Okénko upřesnilo, co přesně tím myslí.
Okénko se ptalo na toto:
okenko napsal:
..Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

Jsi Dominiko o tomto dotazu přesvědčena, že se mne Okénko ptá pouze na pomoc prostřednictvím práce s Reiki a energiemi Question


no, mně to jasné připadá a jsem přesvědčená o tom, že ta otázka měla tenhle smysl... ale jestli to tak je by řekla jedině Okénko ...


toora napsal:
Bylo by fajn, kdybys sis uvědomila, že celou dobu tady řešíme jen tvoji dezinterpretaci toho, co si vykládáš jinak, nežli co je tím ve skutečnosti míněno.

Smile
Smile

ne to neřešíme... to řešíš ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 6:13 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Nika,
napr.po príjme potravy mi vibruje sakrálna čakra(vnímam ich celkom 3×3=9), ktorá transformuje rubínovú mahápránu z potravy cez smotanovobielu samánu a červenú malú pránu až po žltú apánu(energeticky vytaženú/odpadovú telom).
Fyzicky cítim prúdenie v spodnom trojitom ohrievači a hrejivé teplo v rukách, nohách, žalúdku, aj príjemné a ochladzujúce potenie.
Predtým som to takto nevnímal a ani som nevenoval tomu patričnú pozornosť.
Niečo som si zakomponoval do vedomia(program) a to mi poskytuje spätné väzby alias odpovede.
Lepivý - nepríjemný pocit mám z apány - pri nemoci.
Drhnem ruky, spaľujem nad plameňom a len veľmi pomaličky TO odchádza.
O pocitoch pri *katarzii/očiste Duše* je tiež problém písať.
Len ten kto TO/JU prežil, ten určite nezabudne! Zotavenie a úľavu popisuje dnes už kde-kto. Wink

*Sakrálne čakry* sú 3-hlavné + (2×3)=6 vedľajších po stranách, vpravo i vľavo, t.j.spolu=9(deväť).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 8:14 pm    Předmět: Citovat

Okénko se ptalo na toto:
okenko napsal:
..Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

toora napsal:
Jsi Dominiko o tomto dotazu přesvědčena, že se mne Okénko ptá pouze na pomoc prostřednictvím práce s Reiki a energiemi Question


dominika napsal:
...no, mně to jasné připadá a jsem přesvědčená o tom, že ta otázka měla tenhle smysl... ale jestli to tak je by řekla jedině Okénko


Výborně, aspoňže tak.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 9:31 pm    Předmět: x Citovat

Směšné. Šaškárna must go on! Laughing

Toora ve svém tradičním stylu nikdy neodpovídá na otázky, jen se vymlouvá
a odpovídá otázkami, protože na některé otázky odpovídat nemůže a my víme proč.
Snaží se dominiku neustále shazovat, jakože ONA už je kdesi nad ní, klasika.
Ještě, že to dominiku zatím baví. Slušná ukázka ega.
Bože...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 10:55 pm    Předmět: Citovat

Šamanko,

k tématu nic nemáš, žejo, jen jsi si sem přijdeš uplivnout tu svoji jedovatou slinu.
Prostě, ty holt nikdy nezklameš. Confused Rolling Eyes


Smile

P.S.
Jen teď dost dobře nechápu, proč jsi tady na Dominiku na jiných vláknech tak štěkala? I když, ono...jak ten tvůj projev za tu dlouhou dobu tady znám, tak ty, když chceš psa bít, tak si k tomu vždycky k tomu tu správnou hůl najdeš, viď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 7:29 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:
Nika,
napr.po príjme potravy mi vibruje sakrálna čakra(vnímam ich celkom 3×3=9), ktorá transformuje rubínovú mahápránu z potravy cez smotanovobielu samánu a červenú malú pránu až po žltú apánu(energeticky vytaženú/odpadovú telom).
Fyzicky cítim prúdenie v spodnom trojitom ohrievači a hrejivé teplo v rukách, nohách, žalúdku, aj príjemné a ochladzujúce potenie.
Predtým som to takto nevnímal a ani som nevenoval tomu patričnú pozornosť.
Niečo som si zakomponoval do vedomia(program) a to mi poskytuje spätné väzby alias odpovede.
Lepivý - nepríjemný pocit mám z apány - pri nemoci.
Drhnem ruky, spaľujem nad plameňom a len veľmi pomaličky TO odchádza.
O pocitoch pri *katarzii/očiste Duše* je tiež problém písať.
Len ten kto TO/JU prežil, ten určite nezabudne! Zotavenie a úľavu popisuje dnes už kde-kto. Wink

*Sakrálne čakry* sú 3-hlavné + (2×3)=6 vedľajších po stranách, vpravo i vľavo, t.j.spolu=9(deväť).
mne se ze stava, ze kdyz se vedome naladim na nejakou cast tela, treba se naladim na palec pprave nohy, tak ta cast tela zacne hrat a mravecit.... pulzovat...muzu takhle energii presouvat z mista na isto po tele, i nechat telo rozpalit cele..... zkousela jsem techniku tummo a poprve me prekvapilo, ze opravdu jde silou ducha vyvolat telesne teplo az zar, dokonce jsem propotila i obleceni, a jde i to i zopakovat, kdyz se mi chce.... Co se tyka caker, me pohltil andsky duchovni system, ktery popisuje energeticka centra trochu jinak, ale to je jedno.... cvicim se v vnimani energii sveta okolo sebe....ochutnavam energie zivych stromu, zdanlive nezivych kamenu, tichych hvezd, ranniho svitani, uzasna je energie bourky.. atd... snazim se nezapojovat u toho mysl, a vjemy nijak nehodnotit, ale casto se neubranim srovnavani, jak vnimam jedno oproti jinemu..... Kdyz se u toho pristihnu hned ta hodnoceni poustim... nebo se divam na aury, ja auru vidim jako nasedly kour, ktery ve spiralach neustale vychazi z vetvicek stromu .a kdyz zaberu cely strom, vidim zlutou asi metr sirokou vrstvu svetla, ktera obklopuje stromy, rostliny, u kamenu nevidim energii v pohybu, jen svetlo, barevnou auru vidim jen okolo barevnych veci........ takove moje blbnuti s energii... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 7:34 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Okénko se ptalo na toto:
okenko napsal:
..Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

toora napsal:
Jsi Dominiko o tomto dotazu přesvědčena, že se mne Okénko ptá pouze na pomoc prostřednictvím práce s Reiki a energiemi Question


dominika napsal:
...no, mně to jasné připadá a jsem přesvědčená o tom, že ta otázka měla tenhle smysl... ale jestli to tak je by řekla jedině Okénko


Výborně, aspoňže tak.


Smile
to neni aspon ze tak..... napada me nekolik moznosti proc na zcela jasne otazky odpovidas doplnujici otazkou nebo vubec, ale to je nakonec tvuj boj..... Ale abych se s tebou dokazala komunikacne vic sladit, tak tedy zrejme pro priste, na jakoukoli doplnujici otazku, jak jim rikas ty, tedy otazku priblblou jak ji rikam ja, budu reagovat dalsi otazkou ty zas dalsi a tak dale az do omrzeni...... Treba z toho vznikne pekna otazkova meditace....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 7:55 am    Předmět: Citovat

toora napsal:


P.S.
Jen teď dost dobře nechápu, proč jsi tady na Dominiku na jiných vláknech tak štěkala? I když, ono...jak ten tvůj projev za tu dlouhou dobu tady znám, tak ty, když chceš psa bít, tak si k tomu vždycky k tomu tu správnou hůl najdeš, viď.
Nechapes? Ty uz si nepamatujes o cem byla tehdy rec? Tak ti to pripomenu...a samanka pripadne doplni....Tehdy jsme se bavily mimo jine o tematu potrebnosti ci nesmyslnosti za duchovno platit, kdy ja jsem zastavala radikalni nazor, ze jedine duchovno, ktere za neco stoji je zdarma, samanka zastavala nazor ze je v poradku za energetickou pomoc zadat financni odmenu.... Rikas, ze samanka na me stekala...Jo, vyjadrila jasne citelny nesouhlas a odpor, coz ja treba v komunikaci ocenuju . Nic zasadnejsiho bych v tom nehledala.... Predpokladam, ze pri me palicatosti s jakou, kdyz neco vidim nejak, tak se mnou nikdo nehne a pri obdobnem samancine temperamentu z nas pri pripadnych komunikacnich neshodach zas budou chlupy litat... Mne to nevadi... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 8:54 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
...pri obdobnem samancine temperamentu z nas pri pripadnych komunikacnich neshodach zas budou chlupy litat...

Hele, mně je Dominiko to fuk, jestli tuhle potřebu boje máš, a to lítání chlupů vyhovuje tobě i Šamance (a komukoli jinému), tak je to jen a jen vaše věc, co se týká mne, tak bych byla naprosto spokojená, kdybych si tady mohla povídat o tom, co mne zajímá a ne donekonečna odpovídat na tvoje napadání, že píšu něco, nějak jinak, než je tvoje, či Šamančina představa o tom, co a jak bych měla zde, tj. na svém vlákně, psát.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 9:04 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
.. to neni aspon ze tak..... napada me nekolik moznosti proc na zcela jasne otazky odpovidas doplnujici otazkou nebo vubec, ale to je nakonec tvuj boj.....

Vysvětlila jsem ti, že pokud zde píši o Reiki a přitom se Okénko zeptalo na to, jak reaguji na prosbu o radu, potom její otázka, celkem logicky, nesměřovala pouze k tomu, co bylo předmětem vlákna, ale i tak bych jí na její otázku ráda opověděla, proto jsem jí zeptala, jakou konkrétní pomoc má na mysli, a dost dobře nechápu proč bych jí měla, jako nějaký ignorant, předem odpovídat na něco, na co se třebas vůbec neptá?


dominika napsal:
.. Ale abych se s tebou dokazala komunikacne vic sladit, tak tedy zrejme pro priste, na jakoukoli doplnujici otazku, jak jim rikas ty, tedy otazku priblblou jak ji rikam ja, budu reagovat dalsi otazkou ty zas dalsi a tak dale az do omrzeni........

To je nějaká paranoia, ne, že odpovídáš za druhé, jsi si naprosto jistá, jak druhý co myslí, a neustále komentuješ a pranýřuješ, to co se tě vůbec netýká?
Na to musí být Dominiko dva, já jsem tohle vlákno založila proto, protože mne zajímá něco zcela jiného, než tvoje okamžité a dětinské odpory, a tím pádem trucovité napadání všeho, co zde napíšu, aniž bych to psala tobě. Mateřská škola hadr. Confused

Nějak si neuvědomuješ, že jsem se ptala Okénka, nikoli tebe, ty jsi se toho chytila jala mi kázat, o tom, jak je moje otázka, kterou jsem nepoložila tobě, přiblblá, a jak to, co o svém cítění a prožívání píšu, ty nemůžeš napasovat na jakýsi, tebou, kdesi na netu vyčtený, mustr.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 9:06 am    Předmět: Citovat

Tooro,

Reiki si dávám intuitivně, když mě bolest ci neliby pocit ´´přesáhne ´´ .
Pri pozorování jsem se všimla, ze reiki přijímám bez očekávání.

K dotazu, který jsem položila před par dny, prošla jsi 3d, 4d,5d. Velkou změnou je přijímáni situace taková, jaká je. U sebe vnímám, ze z tohoto pohledu jsem tvoji mluvou v 3d, bolest ci emoci přijmu, ale následně
menim, což pravděpodobně v Tvém stavu necinis. Nebo činíš bez rozboru, dodání energie atd. Je možno, ze výsledkem je podobno? Změna bez tlaku?

Otázka zní: dcera Te poprosi o zaslání energie do situace operace ci soudu,
zeptá se Te na Tvůj názor pri výchově svého syna.
Jaká je Tvoje odpověď dceři ve stavu 5d?

Jmenuji se Míša Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund