Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 6:38 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...

V tomhle jsme na tom všichni stejně, prostě nemůžeme vidět, než to, co zrovna můžeme vidět, a nikdo z nás nevidí nikdy úplně všechno.
Princip je takový, že když je ještě třeba obrousit vlastní hrany, musíme se vůči něčemu vyhranit, a pak s tím začít bojovat, i když by to měl být třeba větrný mlýn, a vždy se pak najde příslušná vlajka (tj. důvod) proč proti tomu začít zbrojit.
No, a tak tak se tak vše ve vzájemné interakci doplňuje, prověřuje a zkouší, a vše dohromady to tvoří jeden úžasný, na vzájem se doplňující, celek.

Tvoje ego ti rozhodně neberu, jeho, zřejmě nevědomou, součástí je potřeba konfrontace, což se samo musí časem vypůsobit, vybít, takže taky vše v nejlepším pořádku. Tady například, jsi se, sama jediná, vyhranila vůči něčemu naprosto neutrálnímu, a to tehdy, kdy na cosi z mého textu ihned naskočil tvůj podvědomý spouštěč, a vzbudilo to v tobě, jak píšeš, odpor, a každý takto projevený odpor sebou nese jisté reakce, tedy je logické, že jsem ti na to odpověděla a pokusila jsem se ti vysvětlit, že to, co píšu, chápeš jinak, nežli je to myšleno, ale byl to jen pokus, zjevně marný. Takže nakonec o nic nejde.

Jediné, co rozhoduje, je to, že jsi ty sama se sebou spokojená, a až se jednou ta spokojenost přenese i k tomu vnějšímu světu, k jeho různým projevům, a k projevům všech lidí, pak už nebudeš mít co řešit.

Tak tedy ahoj.

Smile
taky to takhle vnimam ... spoustece...... Ale spoustec muj nebyla zadna cast tveho uvodniho textu, ale az ta poznamka o tom, ze toto tema neni pro me.... Byla v tom moje pycha? Nebo projev tveho ega?

Naposledy upravil dominika dne st listopad 05, 2014 6:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 6:49 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:


ovladas dobre duchovnacke uhybne manevry..... Byla tu rec o egu..... Rekla bych, ze tento zpusob tve reakce je hezkou ukazkou ega, ktere nepripusti omylnost, ale uznavam, ze to neni nic lehkeho....... Ego je potvora, ktera radeji spoludiskutera narkne z nebdelosti, nebo z toho, ze neco nechape.... S temito reakcemi je mozne se casto setkat mezi lidmi, kteri se zabyvaji duchovnem..nejsi sama, to vubec ne... I mnozi, kteri se na eso scene objevuji verejne, takto reaguji.... Ted nevim, jestli te mam nechat v relativnim klidu, nebo ti rict, ze od zacatku nasi teto diskuse si obsahu nasi komunikace jsem plne vedoma, tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...... Ale kdyz uz tu padla zminka o egu, ktere dnesni doba proveruje, radeji ti dam prilezitost, (i kdyz me to bude stat dalsi nesouhlasne reakce)nahlednout, jak to s tim tvym egem muze treba byt... Ego se brani a nechce jakoby ztratit tvar.. .. Ted se dost dobre da ocekavat bourliva odpoved ve smyslu zaplevelovani diskuse, dalsi me nebdelosti, toho, ze tomu nerozumim, nechapu... atd. a zrejme na oplatku nalezeni meho ega... Takze predem rikam, ze ego mam, jsem si ho dobre vedoma a jsem s nim i spokojena..... Dobrou noc Very Happy
zase jsi uhnula odpovedi... Je projevem lidskeho ega potreba vyjit z diskuse s cistym stitem i za cenu zesmesnovani spoludiskutera a snaha o vmanipulovani mu myslenky, ze je uplne mimo? Podle me ano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 7:08 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...

V tomhle jsme na tom všichni stejně, prostě nemůžeme vidět, než to, co zrovna můžeme vidět, a nikdo z nás nevidí nikdy úplně všechno.
Princip je takový, že když je ještě třeba obrousit vlastní hrany, musime se proti necemu vyhranit a s tim zacit bojovat...
..... Jaky byl v tomto nasem spolecnem povidani tvuj spoustec k tomu, aby jsi mi napsala, ze toto tema nebude pro me? Mohla jsi reagovat tisici zpusoby, nebo nereagovat vubec, ale zvolila jsi tuto predem vymezujici formulaci... Vis proc?.... Sice ctu nebdele a do hlavy ti nevidim, takze nic nechapu a nerozumim ti, a ne ze by me bavilo se v tom babrat, ale ego je fakt potvora, ktera klickuje....uvedomujes si svoje ego ve svych reakcich neb ho stale vidis jen ve mne? Ve mne ho vidis spravne, je tu,ale vidis i to svoje, nebo je porad zapasovane pod presvedcenim o spravnosti toho co a jak cinis? Dokazes ho vytahnout na svetlo, podivat se mu do oci a zadrbat s nim? A uvedomit si, proc jsi zacala nas hovor timto zajimavym zpusobem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 7:43 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...

V tomhle jsme na tom všichni stejně, prostě nemůžeme vidět, než to, co zrovna můžeme vidět, a nikdo z nás nevidí nikdy úplně všechno.
..
..... tvoje blahosklonnost a pochopeni tady neni uplne na miste... smyslem me odpovedi bylo, ze jsem od zacatku reagovala na tve psani ohledne pusobeni prostrednictvim reiki a podobnych energii....nikoli jak se mi snazis podsunout, ze me reakce byly na pomoc jako takovou..... ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 8:24 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
...smyslem me odpovedi bylo, ze jsem od zacatku reagovala na tve psani ohledne pusobeni prostrednictvim reiki a podobnych energii.....


Dominiko, ty osobně pomáháš lidem prostřednictvím Reiki a podobných energií?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 8:38 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Dokazes ho vytahnout na svetlo, podivat se mu do oci a zadrbat s nim? A uvedomit si, proc jsi zacala nas hovor timto zajimavym zpusobem?


Uvědomuji si proč jsem nezačala rozhovor, avšak jsem ti odpovídala na to, co zde píšeš.
Dovolím si jednu rétorickou otázku (tj. na kterou mi netřeba žádné odpovědi), jen jako možný námět k zamyšlení pro tebe (předem chápu, že když tím námětem nebude, tak nebude).

A uvědomuješ si ty, jak prosté konstatování z dosud tebou napsaných faktů, bereš čistě osobně, a vnímáš to pak jako odmítnutí...a všímáš pak také, si co se v tobě, v tu chvíli, díky téhle tvojí osobní projekci, děje?



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 8:48 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
...smyslem me odpovedi bylo, ze jsem od zacatku reagovala na tve psani ohledne pusobeni prostrednictvim reiki a podobnych energii.....


Dominiko, ty osobně pomáháš lidem prostřednictvím Reiki a podobných energií?


Smile
ze bys taky cetla nebdele? Laughing ne nepomaham, nebo jinak, sama jsem tou energii a "obsahuji" i veci a lidi, na ktere zamerim pozornost....a obcas diky teto me prijate predstave dojde k obratu, pozitivni zmene stavu u mych znamych,...... ale jak to funguje, se neptej, protoze to nevim....neni to akt vedomy ani prace s predstavou....ani prace s energii jsko takova....protoze ve chvili meho uvedomeni, ze ja jsem To, neni pro zadny zamer prostor, protoze se dostavi klid a vedomi toho, ze co je, to je tak i poradku........ jen se deji vysledky....mozna jsou na me osobe nezavisle.... a ted k tvym odpovedim na me otazky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 8:57 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Dokazes ho vytahnout na svetlo, podivat se mu do oci a zadrbat s nim? A uvedomit si, proc jsi zacala nas hovor timto zajimavym zpusobem?


Uvědomuji si proč jsem nezačala rozhovor, avšak jsem ti odpovídala na to, co zde píšeš.
Dovolím si jednu rétorickou otázku (tj. na kterou mi netřeba žádné odpovědi), jen jako možný námět k zamyšlení pro tebe (předem chápu, že když tím námětem nebude, tak nebude).

A uvědomuješ si ty, jak prosté konstatování z dosud tebou napsaných faktů, bereš čistě osobně, a vnímáš to pak jako odmítnutí...a všímáš pak také, si co se v tobě, v tu chvíli, díky téhle tvojí osobní projekci, děje?



Smile
tak se vrat na prvni stranku.... Laughing a sleduj poradi prispevku.... Laughing ..... Retorickou otazku jsi polozila uz na zacatku nasi rozmluvy... Rozhovor jsi zacala ty, pote co jsem ti stejne jako moi navrhla, aby jsi sama popsala prvni, svoje vnimani prace s energii... Vetsinou to tak byva automaticky... Clovek polozi otazku, na kterou ho zajima odpoved a v zaroven vyjadri svuj nazor..coz ty jsi neudelala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 9:01 am    Předmět: Citovat

toora napsal:


A uvědomuješ si ty, jak prosté konstatování z dosud tebou napsaných faktů, bereš čistě osobně, a vnímáš to pak jako odmítnutí...a všímáš pak také, si co se v tobě, v tu chvíli, díky téhle tvojí osobní projekci, děje?



Smile
opravdu mluvis o mne? Tve nazory na dimenze a prechod jsem odmitla ja a taky ti rekla proc....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 11:05 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Vetsinou to tak byva automaticky... Clovek polozi otazku, na kterou ho zajima odpoved a v zaroven vyjadri svuj nazor..coz ty jsi neudelala...


Možná ve tvém světě tomu tak bývá automaticky, u mne to je různé, tj. podle situace. Nevidím tedy nic špatného v tom, jestliže mne něco zajímá, určitou otázku položit, a pokud někoho dané téma taky zajímá, ptá se zase on mne, na to, co zajímá jeho, neboť předem nevím, co koho zajímat může a co nikoliv, od toho je rozhovor rohovorem.
Ty jsi sem ale nepřišla kvůli rozhovoru, ale kvůli tomu, abys napasovala moje vnímání do tebou přejatých internetových "pravd" o tom, co je 4D a bůhvícoještě, a ukázala mi, jak je to podle toho tebou vyčeteného jedině "správně".

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 11:15 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
ne nepomaham, nebo jinak, sama...


Vraťme se Dominiko tedy na začátek.

1.Ptám na změny, které v současné době mohou někteří lidé pociťovat, které se buď dějí, nebo jsou k nim vedeni.
Dále se ptám na práci s Reiki a dalšími podobnými energetickými technikami, nemám tedy na mysli jakýkoli jiný druh pomoci bližnímu svému.

2. Načež ty zareaguješ tak, že srovnáváš to, co píšu s něčím vyčteným na internetu a mocí mermo mi to chceš vnutit jako jedinou pravdu, o tom co iks Dé je a co není, a kdovícoještě.

3. Snažím se ti vysvětlit, že mne to, co kde se co na internetu o tomto píše, nezajímá. Sama nepíšeš o tom, že by jsi něco v součané době cítila jinak než dříve, ty stále nedbáš toho co ti píši, a co je předmětem tohoto vlákna, a opět se vyjadřuješ k něčemu, co jsem nikdy nenapsala. Činitelem tvých reakcí se zde tedy stává fakt, že v tobě to, co jsem napsala, „vzbudilo odpor“, a tím pádem to, že někdo přestane s prací Reiki (či podobnými technikami) nazveš alibismem a neochotou někomu pomocii Rolling Eyes

4. Korunu tomu všemu nasadíš ve svém příspěvku, ve kterém píšeš:
Citace:
...na tve psani ohledne pusobeni prostrednictvim reiki a podobnych energii....nikoli jak se mi snazis podsunout, ze me reakce byly na pomoc jako takovou...

Samozřejmě, že byly, jen nevím, proč se to snažíš popřít, vycházím jen z toho, co píšeš:
Citace:
...ani v tomto se s tebou neshodnu..... Jsem-li pozadana o pomoc a jsem-li schopna pomoct, pomuzu.


Takže docela logicky Dominiko, pokud s Reiki a podobnými energiemi sama nepracuješ, tak tedy jsi požádána o jiný druh pomoci, a tvoje rekce se týkala pomoci jiné (nikoli pomoc prostřednictvím Reiki apod.), ze stejného důvodu tedy byla reakcí na moji otázku zcela neadekvátní, poznámka o alibismu mimo mísu, a nevím, jestli záměrně mlžíš, nebo si to jen neuvědomuješ.

V přechozích příspěvcích jsem se ti pokusila sdětlit, že reaguješ na něco, co jsem nenapsala, a ty nevidíš-neslyšíš, a jen v tom neustále pokračuješ.
Prostě s touhle tvojí sebe-projekcí asi nic nehne, což beru na vědomí, a tak je zbytečné se ti snažit dále cokoli v této záležitosti sdělit.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 1:12 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Vetsinou to tak byva automaticky... Clovek polozi otazku, na kterou ho zajima odpoved a v zaroven vyjadri svuj nazor..coz ty jsi neudelala...


Ty jsi sem ale nepřišla kvůli rozhovoru, ale kvůli tomu, abys napasovala moje vnímání do tebou přejatých internetových "pravd" o tom, co je 4D a bůhvícoještě, a ukázala mi, jak je to podle toho tebou vyčeteného jedině "správně".

Smile
aha, podle tebe tu nejsem kvuli rozhovoru, ale zatim zustavam jedina, kdo se s tebou bavi..... Sad , tak co to delame podle tebe......podle me si obycejne pisemne povidame.... Ty informace, ktere jsem ti o dimenzich poskytla na intenetu mozna nenajdes., nevim, mozna jo, ale ja je odtud nemam...ovsem nepopiram, ze jsou prevzate, nebot me vedomi neni tak ciste a jasnovidne, jako vedomi andskych mistru.... . Jestli je neco jedine spravne to je otazka.... napsala jsem ti jen, ze muj pohled na transformaci vic ladi s timto.... Prijde mi neuprimne a divne tvrdit, ze ty jsi sama za sebe dosla k stejnemu vnimani jako je dnes bezne popisovan prechod a previbrovani planety........nebo jsi autorkou ? pokud ano, je to jina... a nalezi ti moje omluva....ale jestli ne, tak je to zase o nicem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 1:37 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
ne nepomaham, nebo jinak, sama...


Činitelem tvých reakcí se zde tedy stává fakt, že v tobě to, co jsem napsala, „vzbudilo odpor“, a tím pádem to, že někdo přestane s prací Reiki (či podobnými technikami) nazveš alibismem a neochotou někomu pomocii Rolling Eyes

4. Korunu tomu všemu nasadíš ve svém příspěvku, ve kterém píšeš:
Citace:
...na tve psani ohledne pusobeni prostrednictvim reiki a podobnych energii....nikoli jak se mi snazis podsunout, ze me reakce byly na pomoc jako takovou...

Samozřejmě, že byly, jen nevím, proč se to snažíš popřít, vycházím jen z toho, co píšeš:
Citace:
...ani v tomto se s tebou neshodnu..... Jsem-li pozadana o pomoc a jsem-li schopna pomoct, pomuzu.


Takže docela logicky Dominiko, pokud s Reiki a podobnými energiemi sama nepracuješ, tak tedy jsi požádána o jiný druh pomoci, a tvoje rekce se týkala pomoci jiné (nikoli pomoc prostřednictvím Reiki apod.), ze stejného důvodu tedy byla reakcí na moji otázku zcela neadekvátní, poznámka o alibismu mimo mísu, a nevím, jestli záměrně mlžíš, nebo si to jen neuvědomuješ.
alibismem je minen zpusob jakym vysvetlujes svoje duvody k ukonceni prace s energii.........tedy tva vysvetlovani, ze takovou pomoc ted vnimas jako pachani dobra, se vsemi jeho dusledky......a povazujes to za transfotmaci a prechod do vyssi dimenze...... Davam jen k uvaze, jak takove vysvetleni vidim ja sama za sebe..... (zas jako takove bohulibe vysvetleni, ktere, kdyz reknes zadateli nahlas, mohlo by byt vnimano dost negativne... ve smyslu Franto, ne nemuzu ti pomoct, uz nemuzu, nebylo by to pro tvoje dobro.... ale pritom zminujes pachani dobra se vsemi dusedky z toho plynoucimi..... Ano dusledky, to je prece strach z takovych cinnosti....., ale tady to uz je moje spekulace, svoji odpoved na tu otazku jsi si zatim nechala pro sebe.......... Tedy konkretne jsi s energii reiki zrejme pracovala a i verejne v okruhu tvych blizkych to o tobe bylo znamo ?.... a pomoc s reiki jsi nijak neodmitala.... Ted jsi to zacala videt jako nespasne, tudiz jsi s tim prestala, nebot citis, ze ti to uz nadale neni dovoleno.... Okenko se te hned na prvni strane ptala, jak tedy resis situace, kdy jsi o pomoc s reiki, nebo jinou energii pozadana.... Odpovedela jsi ji zase otazkou... Crying or Very sad, ackoli nemam za to, ze by ta otazka Okenka byla nejak nejednoznacna..... ja ji alespon pochopila tak, ze se te pta takto.... na pomoc s energii o ktere je rec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 1:42 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o me, nikdo z mych blizkych o mem zasveceni do Reiki a Shambally nevi... Nikdy jsem to nezverejnila, protoze jsem na sebe prilis narocna a pokud nemam jistotu, ze moje angazovanost bude mit jednoznacne pozitivni vysledky na druhych, ani to asi neudelam.... mozna mi k tomu chybi jen odvaha...Takze energii uzivam pouze pro sebe....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 2:24 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

dominika napsal:
Pokud jde o ... zasveceni do Reiki a Shambally...


Nika,

zasvätenia(Reiki,Karuna,Šambala, atď. ...+;+;+...) Ti iba pootvoria
dvere(13.komnatu?) k aktívnemu *pochopeniu obsiahlejších Svetov* jemných vibrácií... Wink
Je TO len úzky-uzulinký priezor, do *Veľkého Sveta*;
za koridorom fyzična, emócií, pudov a inštinktov, vyšších citov, myšlienok, projekcií a... (doplň si, čo chceš)...
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund