Fórum - Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha, která mě zaujala
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 12:37 pm    Předmět: Kniha, která mě zaujala Citovat

Dostala se mi do rukou kniha od pana Miroslava Hrabici Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí

Zaujalo mě, kolik nemocí je v této knize zpracovaných a že autor jde do kořenů- duchovních příčin těch nemocí.
Pomáhá nejen odstranit následky, ale hlavně zjistit, kde člověk udělal tu zásadní chybu, kdy se spustila ta jeho choroba.

Když jsem si četla o své "hlavní chorobě", bylo to tvrdé a nepříjemné zjištění, ale musím uznat, že pravdivé.

Moc se mi líbilo, jak autor v úvodu píše mimo jiné, že tato kniha byla napsána, aby nám pomohla pochopit naše strádání, naučila nás dívat se na svět nejenom rozumem, ale též a zejména citem, využívat intuici a zkouškami času procházet s pokorou a chválou všeho a všech na rtech..................

Tato kniha se nedá číst jako román, ale jsem moc ráda, že je od teď i v mojí knihovně a mám jí po ruce kdykoli................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Lendulko, mám jí a často do ní nahlížím. Je psaná hodně duchovním stylem, ale opravdu s citem pro konkrétní nemoc. I když čteš vlastně o nemoci, pořád je to takové ,,počteníčko" Wink . Pohlazení.

Úplně odlišné třeba od Kurta Tepperweina a nebo Dahlkeho. Ale mám je ráda všechny, jsou jen psané jiným stylem, z různých úhlů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Evi, přesně tak.

Moc se mi líbí ten styl. Je to tak konkrétní, silné až tvrdé, ale přitom je z toho pořád cítit tolik lásky a naděje.
I když jsem se dozvěděla o sobě něco hodně nepříjemného, nepřipadala jsem si zadupaná do země, ale že s tím jde pořád ještě něco dělat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 2:24 pm    Předmět: Citovat

Nojo,už vím co mi přibude do knihovny hihi.

Já bych ráda doporučila,určitě jako mnoho z vás,takže připomněla hihi Dana Millmana a jeho k zulíbání hodné knihy Cesta pokojného bojovníka,Návrat pokojného bojovníka,Sokrates....
Několik týdnů jsem chodila spát v půl čtvrté ráno,protože jsem nemohla ustat se čtením.
Čtivé,moudré,poučné,citlivé,dobrodružné - krásná kombinace!

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 4:32 pm    Předmět: Knihy.... Citovat

ahojky všem Smile
také se mi příjemně nadouvá knihovna. V poslední době do ní přibyla úžasná kniha od Chucka Spezzana - Jestli to bolí, není to láska.

http://www.kosmas.cz/knihy/141719/jestli-to-boli-neni-to-laska/

Musím říct, že k ní zasednu, přečtu téma, zamyslím se, zpracuji v sobě. Někdy jedu rychleji, jindy to trvá a tak knihu zase odložím, zpracuji a pak jedu dál.

Tak touhle knihou v poslední době zpracovávám co se dá Smile Velice vřele doporučuji. A čím je vlastně tak úžasná? Zabývá se hlavně vztahy - vztahem k sobě, partnerům, okolí, práci..... na první dotek nás tak něžně naladí na vlnku upřímnosti k sobě sama a s pohlazením vede dál.... Smile
Alena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Joj,také jsem si ji v létě pořídila a řeknu Ti Alenko,témata na zpracování jsou tam pěkná......
Otvírám knihu ,,náhodou'' a zatím jsem nelitovala,jak jsem dle rad zachovala i když lidé ve vztazích se mnou se možná divili,jak se to chovám......

Pravdu musím říci,že kniha mi přijde jak učebnice do Vyšší dívčí....občas si nejsem zcela jistá,co se po mě chce.

Každopádně za sebe též doporučuji.

Džarmí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

Slyšela jsem již o této knize a včera jsem si ji koupila a líbí se mi. Jsou tam popsány energetické úrovně vědomí a ve své podstatě se mi ulevilo, protože tam popisuje některé stavy, které znám a děli se mi a byli mi interpretovány, jakože jsem blázen... a zde je to popsáno jako přirozený vývoj. Takové potvrzení mé pravdy.

David R.Hawkins, M.D., Ph.D.: Moc versus síla.

http://www.kosmas.cz/knihy/150637/moc-versus-sila/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, díky stránkám Jiřího Vacka, kde jsem našel krásnou recenzi ( http://www.jirivacek.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1719&Itemid=76 ) na knihu Krátký a velmi snadný způsob modlitby jsem se rozhodl si na meditačním semináři pana Vacka knihu opatřit.
Nesmírně mě upoutala (až na nechutný úvod soudobého dogmatického katolíka Smile )
Celá kniha je legálně na stažení zde:
http://www.baptisteblansko.cz/images/stories/Guyon-Kratkyavelmisnadnyzpusobmodlitby.pdf

Snad Vám přinese radost a požehnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
niki
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.12. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

Pro Psychedelic:

zatím jsem jen prolistovala a moc na mě ta knížka zapůsobila. Těším se, až se do ní v klidu začtu.

Díky za inspiraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hagal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 12:51 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji knihu od Zdenky Jordánové - SPRATEK

Kniha Spratek. A bude to podle mě - další informace

Pokud se ale nerozhodneme, pak je za tím jedině a jedině SPRATEK! Je také v každém z nás! Inu, vyberte si… Ta nezkrotná touha našeho ega mít věci podle sebe, i ty, co nejdou, nutí nás ničit sebe samé a následně i druhé. Nejde nám o věci jako takové, ale o nekončící a ničím neukojitelnou touhu mít pravdu. Vykročte na cestu za dobrodružstvím! Najděte a přistihněte svého Spratka, chyťte ho za pačesy a zneškodněte. Skončete s tím. Nemusí být vždycky po vašem, a přesto to může být prima. Nemusíte od druhých dostat pokaždé přesně to, co chcete a jak to chcete, a přesto vám s nimi může být dobře.


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Věra Nosálová - Slunce zapadá na východě

....některé ženy se jako krásné čarodějky už rodí, jiné se čarodějkami stávají až během života

Vydalo LaP Publishing, možno koupit v knihkupectví Hledající.
Přečetla jsem jedním dechem než jsem z Prahy dojela do Vídně. Brečela jsem zhruba od hranic Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hagal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 8:11 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem přes slzy neviděla na písmenka při čtení knihy Slunce zapadá na východě Embarassed

Vřele doporučuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

ano, ta knížka má opravdu neopakovatelné kouzlo.... docela by mě zajímalo, jak ji vnímají chlapi... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 11:31 pm    Předmět: Knihy Citovat

jojo, Spratek - ostatně jako jiné knihy od Zdenky Jordánové... Spratka jsem si kupovala s tím, že já ho přeci v sobě nemám... to néééé...ale jen tak si to přečtu Smile) Smile) a byl tam, mrška jedna! Smile) Smile)

Krásná, jednoduše psaná knížečka: Jak si správně přát - Pierre Franckh - obsahuje vše, co je důležité.. Smile

O partnerství - Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - Allan a Barbara Peaseovi - geniální! Po 20 - ti letech s partnerem jsem si uvědomila, že jsem se léta marně trápila Smile) Smile)) (tedy.. .svými předsudky a požadavky! Smile )

Krásná je taky : Když žirafa tančí s vlkem - Serena Rust - oj to - jaké máme komunikační schopnosti - vlčí snad všichni - žirafí málokdo Smile takže o pokojné komunikaci Smile Smile
toť.... víc jsem toho nečetla.. zatím.. .tedy.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 9:02 pm    Předmět: Citovat

Protože si hdoně vážím životního stylu duchovního učitele Michaela Barnetta i jeho kvalit duchovního učitele, velmi mě potěšil první překlad jeho myšlenek do češtiny -
Michael Barnett: Umění skočit - vydala MAITREA 2010
Vřele doporučuji všem "hledajícím".
Velmi si přeji uspořádat pro ty, kdo se s Michaelem Barmettem ještě neměli možnost setkat na seminářích, setkání s ním u nás. Je to můj sen, rozumějte, taková vize. napište mi prosím, jestli jste právě pocítili chuť se s Michaelem setkat, nebo ji pocítíte, až si přečtete tuhle doporučovanou knížku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund