Fórum - Zobrazit téma - Vztah k Bohu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k Bohu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k Bohu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 7:39 am    Předmět: Citovat

možná ty ano.neber to osobně, ale za svuj krátký život pamatuji, že lékaři tvrdili, že jsme řízeni z 80% podvědomím,čím více to zkoumali a pokrok šel kupředu ubírali na procentech. ještě před necelými 10 lety to bylo 10 na 90 % a dnes jen 93% na 7 %. Čím vice vnímáš reálný svět hlavou, rozumem, tím více se mozek uzavírá intuitivnímu vnímání a využíváš méně a méně mozku. Při meditaci jdeš obráceným směrem, otevírají se ti nové a nové možnosti mozku, jasnozřivost, telekineze, telepatie a zatím nikdo si nedokázal představit jaká je možnost 100% využití mozku. Ale vše se přece dá využít na 100%, proč né mozek. Ale dnes už aspon víme, co mu ubírá na výkonu, strach, hodnocení, programy do něj vložené... asi nějak tak. Protože když bys dokázal využít mozek na 100% už nebudeš mít žádnou, natož svobodnou vuli. Pojem vule, svoboda je pojem hmoty a chápání hmoty. V jednotě už ztrácíš uvědommnění si příčin a následku.Už je jen ...jednota v neexistujícím čase a prostoru. Je jen jednota, neplyne, neteče, není (chybí její uvědomnění si sebe sama, ona se nemusí uvědomovat, ona se vnímá, cítí, prostě ona je ...ty nejsi kost, bunka, strom...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:14 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu... ad Úsvit Citovat

Úsvit,
bez tela a mozgu by si tu nevyťukával vyčítané a naučené info.

Duchovné teórie navždy ostanú len teóriami... žijeme v 3D -> 5D.
(Emócie+city+myšlienky) existujú v TU a TERAZ s nami.

Samostatný život týchto komponentov doposiaľ nik prakticky nedokázal ani neoveril!

Budeš prvý?! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

myslíš si, že meditace se dá přečíst. kontakt a komunikace s duchy je vyčtený. dětem, které vnímají jiný svět říkáme, to se ti zdá, to není pravda. Uvěří tomu a uzavřou se. Neboj se znovu otevřít. Čím více zkoumáme vesmír, tím je možnost boha menší a menší, už mu prakticky nezbývá místo, jen pár neskutečně tenkých strun ve vesmíru, kde by mohl existovat...a přitom je všude kolem nás, jen ho nechceme vidět...ale nejsem tu pro to, abych otvíral oči. promin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 12:34 pm    Předmět: Citovat

Promin, možná jsi myslel ten udaj 93%. Pro mne ověřěná realita všedního dne, proto už o tom neuvažuji, že někdo váhá. každý kdo okusil práci s dianetikou si myslí něco jiného. Myslíme si, že když ne 100% tak aspon vše co děláme a vnímáme je jen skrze programy v nás vložené. Rodiče, učitelé tě naučili vnímat realitu tak, jak ji vnímají oni sami a my to jen přijímáme. Jeden příklad, před naarozením víme a nepřemýšlíme co je buh, pak nám řekli,že není. kolik lidí jim dneska věří, i přez vlastní zkušenost uloženou v mysli. Jen ji potlačili, aby mohli uvěřit autoritám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 8:40 am    Předmět: EVROPA: Chceme společnost křesťanskou či islámskou? Citovat

Dovoluji si poslat odkaz na zajímavý článek. Nechci tím nikoho provokovat ani dráždit, jen si myslím, že vystihuje reailitu.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-chceme-spolecnost-krestanskou-ci-islamskou-f8v-/p_zahranici.aspx?c=A140906_181325_p_zahranici_wag

P.S.: Zítra odlétám na dovolenou, tedy k článku ani nemohu diskutovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 11:30 pm    Předmět: Citovat

Máme na výběr i z jiných alternativ než jen křesťanství nebo islám, není nutné vyhánět čerta ďáblem .......

Jinak Ti přeji příjemnou dovolenou. Kam jedeš, není-li to tajemství ? (ale ty už jsi asi pryč Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 3:17 pm    Předmět: SVĚT: O sadismu a genocidě Citovat

Pro Beppe - byl jsem pryč a to v Řecku na ostrově Santorini.

A nyní odkaz na drsný článek:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-o-sadismu-a-genocide-0xt-/p_zahranici.aspx?c=A140923_230436_p_zahranici_wag
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 11:12 pm    Předmět: Re: SVĚT: O sadismu a genocidě Citovat

Zbultran napsal:
Pro Beppe - byl jsem pryč a to v Řecku na ostrově Santorini.


Já jsem tipoval , že jedeš na Korsiku, což je asi tím že tam jednak jel kolega z práce a taky o ní mluvil můj syn. Tak holt musím na intuici ještě zapracovat Smile Ale alespooň Středomoří jsem trefil, i když to není zas tak těžké odhadnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 8:55 am    Předmět: Dan Drápal: Umírněný islám - realita či fikce? Citovat

"Strkání hlavy do písku se projevuje mnoha různými způsoby. Jedním z nich je snaha nepřiznávat si, že islamisté na nás opravdu útočí."

Několikrát jsem přemýšlel zda reagovat na šamanovo loučení s reikiwebíkem pod názvem tématu: "Na čí straně jste?". Počkal jsem si a hle, objevil jsem článek o strkání hlavy do písku. Doporučuji k přečtení celý článek:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-umirneny-islam-realita-ci-fikce-d7h-/p_zahranici.aspx?c=A141011_180458_p_zahranici_wag
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2014 10:29 am    Předmět: Politikaření s Bohem“ Citovat

Viděl jsem "náhodou" poslední debatu "Máte slovo" o nošení hidžábu. Tady mne zaujala mladá žena, která konvertovala k Islámu a pak odpadla. Našel jsem si její blog na idnesu, s tím, že bude zajímavé vyhledat si (tedy pakliže to tam bude), jak se měnil její vztah k Islámu. Při cestě do minulosti v jejích blozích jsem narazil a velmi zajímavý článek: " Politikaření s Bohem“ a tak sem dávám odkaz, protože se mi oc líbil - je o lásce k Bohu. Je to z období, kdy ještě byla muslimkou.

http://radosa.blog.idnes.cz/c/175728/Politikareni-s-Bohem.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 2:35 pm    Předmět: Sluníčko Citovat

Připadá mi to trochu manipulativní.

https://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I&feature=player_embedded&x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428&app=desktop
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 8:55 pm    Předmět: Když má slovo žena s jasnou myslí. Citovat

Čtyřminutové video s českými titulky:

https://www.youtube.com/watch?v=nHqtbfD8mMc

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 8:46 am    Předmět: Re: Když má slovo žena s jasnou myslí. Citovat

toora napsal:
Čtyřminutové video s českými titulky:

https://www.youtube.com/watch?v=nHqtbfD8mMc

Smile


Hezky na to odpověděla té umírněné muslimce.

Tady je odkaz na blog jednoho Tunisana. Je to velmi zajímavé, pohled vzdělaného muslima:

http://berrezouga.blog.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2015 3:18 pm    Předmět: Citovat

Díky Zbultrane. Zajímavý a hodně sebekritický blog. Něco co v islámském světě jinak zcela chybí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Pepinoo
Nováček
Nováček


Registrace: 25.2. 2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 2:09 pm    Předmět: Vztah k Bohu Citovat

To je to, co se často týká většiny věřících. Muslimové posluchají své imámy, křesťané faráře, buddhisti lámy a tak dále. A tak je často náboženství takovými zneužito k ovládání lidí.
Také si můžeme všimnout jak taková (a podobná) vrchnost nemá ráda šíření učení (reiki nevyjímaje), kdy lidé začínají páchat vlastní duchovní praxi a myslet vlastní hlavou.
Když jsme již u Boha a náboženství. Mystici všech smněrů často provádí dlouhodobé (často roky trvající) meditace o nějakém božím jménu aby dosáhli viditelný projev Boha, či Bohyně a přímé poznání. Ať již křesťanští mystici, viz spisy Karla Weinfurtera, jako Ohnivý keř, či jeho překlad knihy od abbého Montafaucona de Villrarls, Hrabě de Gabalis. Nebo indičtí bhaktijogini, viz Ramakrišna a jeho vize bohyně Kali. Případně Joga od staré Indie k dnešku, kapitola o bhaktijoze. (ke stažení na ulozto). Nebo ajko to prováděli adepti antických mystérií, viz Jambllichos z Chalkidy, O mysteriích egyptských, židovští kabbalisté, viz Sefer Raziel ha-malach.... etc.
Pokud má člověk málo času na mediatci, je možné využít spánek, respektive sposlední mylšenky před usnutím, jak to často prováděli ve starověku. Viz překlady řeckých a egyptských papyrů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strana 35 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund