Fórum - Zobrazit téma - Vztah k Bohu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k Bohu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k Bohu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

Hledám zdatného tlumočníka.
zn.: spěchá!

Pozn. - i tlumočníka do lidštiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 9:53 am    Předmět: Citovat

hi hi hi vše se jen opakuje, bavím se...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 10:00 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu. ... ad okienko Citovat

okenko napsal:
Hledám zdatného tlumočníka.
zn.: spěchá!

Pozn. - i tlumočníka do lidštiny


bol taký... prebýval na hore Sinaj - tlmočil Mojžišovi.

Až pri stavbe babylonskej veže ho Bábel poplietol... Wink


... a tak sa odsťahoval - ako Hliník -> (asi-možno) do Humpolca!!!
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 10:03 am    Předmět: Citovat

Laughing
Teta Kateřina vzkazuje: hodně povolaných, málo vyvolených! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 10:24 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu. ... ad okienko & úsvit Citovat

okenko napsal:
Laughing
Teta Kateřina vzkazuje: hodně povolaných, málo vyvolených! Laughing

Okienko:
Ešte, že mám slobodnú vôľu a môžem si vybrať a rozhodnúť sa sám za a podľa seba => som v elektoráte? (povolaný, či vyvolaný alebo vôl/volič? Smile)
[Asi zo všetkého po troške. Wink]

Úsvit:
...napíš ešte nejaké *vyčítané múdrosti* - nech pobavíš aj mňa! Idea
...alebo naštartuj mozog! (Ide to - keď chceš!... naozaj, ver mi/si!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 11:30 pm    Předmět: Citovat

V který knize je naspáno, že ten, kdo šíří tmářství byt nevědomky je stejný jako ten, kdo ho do světa vypustil. V jednom ze zákonu starý 6 tisíc let, z egypta, se praví, že ve vesmíru jsou jen dvě vibrace, ta nejvyšší je láska, ta nejnižší je strach. A kdo strach šíří kolem sebe a nebo posílá dál...já raději lásku. Doporučil jsi mi abych žil, byl svobodný. Víš neuznávám autority, na vojně jsem byl neustále v base, dělám jen co chci udělat a nedám se donutit, morálka a veřejné mínění mi nic neříká, mám jiné priority, čisčí a věčné, hodně lidí má kolem sebe mříže, je jedno jestli mají strach z toho či onoho, tolikrát ty mříže mají, i programy od rodiču a společnosti dané do morálky, i fobie...každý neznalý vyjekne a odpporuje, že není zavřený, právě naopak, muže si dělat co chce. Může? třeba se sociální fobií, nebo strachen z nehody, smrti, pomluvy, nebo že ho někdo přepadne...takový člověk nežije. ale přežívá. To ale není pro mne. Možná to nevíš, ale už hodně let nečtu, nedívám se na televizi, nečtu noviny a nechávám na někom, aby mi dodával jen to, co potřebuji vědět. Když to má být kniha, tak proč né, nebo dokument na internetu. Vždy ale musím mít pocit, že jo. Je mi fuk co bude zítra, protože jinak bych na to musel myslet. Ráno vstávám, a ani mne nenapadne, myslet na práci. Myslím pouze na to, že pujdu na wc, tam..pak si zacvičím a nepřemýšlím co přide, je to stále dokola, nemusím na to myslet. Mám čistou hlavu a usínám zpravidla do 10 vteřin, moje přítelkyně mi stále tvrdí, že ještě rychleji, ale určitě přehání. Víš, já se své svobody vzdal. učím se pokoře, ale jsem štastný a to mi stačí. Nepotřebuji vlastně už nic, stačí mi muj pocit a duvěra v Boha a jeho vedení. Nemužeš zmenit co se má stát, jen to přijmout a vlastně tím mužeš změnit vše. Ale s tím jde ruku vruce i zodpovědnost k sobě samému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 6:48 am    Předmět: Citovat

Promin, už jsem byl včera po práci utahaný. Moje odpověd měla bát stručná. Vše o čem píšu je muj prožitek, moje poznaná pravda. Nebo to je v souladu s mými vzpomínkami, nebo to rezonuje s mým pohledem na svět. Jako 40 let ateisty mi zustal skepticismus, tak si vše nejdříve ověřím a vyzkouším, než to začnu propagovat. A nebo to neodporuje mému poznání. Vím že je buh, minulé životy jsem si prakticky ověřil navštívením oněch míst, teorie kvantové fyziky jen vysvětlila některé mé vzpomínky a teorie strun není v rozporu s mým poznáním vzniku vesmíru. Jenže...to není duležité pro vás, pouze pro mne a vlastně ti uděluji milost, málokdy se někomu zpovídám, není to v mé povaze (s oblibou říkávám, řídím se jen svým svědomím, protože já a nikdo jiný s ním budu žit. Proto neudělám to co chtějí jiní, když to nechci sám) . I když to tak nevypadá, vždy píšu o sobě, ale to i vy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 4:08 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu ... ad forum Citovat

Úsvit,
píšeš; ale od veci - unikáš z témy.

Slová - ako kodifikované symboly s charakteristikou ohraničených nekonečne dlho vibrujúcich frekvencií a podfarbené bipolaritou emócií.
Majster - kto dokáže myšlienku ujarmiť do slov a syntakticky poskladať(analyticko-synteticky) - nie v mozaiku, ale holisticky a pritom jasne, zreteľne a zrozumiteľne.

Aj ja dokážem byť skokan v časopriestore alebo z pomyselného Olympu zhliadať dobrotivo na plebs. Je to hra mysle alebo fakt?

Déja vu, jamais vu a presque vu ~ všetky tri som zažil, no a čo?

Stále som ten istý - iba hlbšie prežívam, ochutnal som nevšedné! Ale stále som ten istý - narodený z rovnakých rodičov!
Teloméry mojej DNA sa mi nepredlžujú a ani počet chromozómov sa mi nezvyšuje a stále starnem rovnako ako tí druhí.
Reiki, Karuny,Šambaly, Mahátmá, Dikša, Imara, Kundalíni, či Tachyón alebo Higgs-bozón reiki a vedomie ktoréhokoľvek svätého sú učivo a lekcie pri premýšľaní o naivite a prostoduchosti. Radu si dám: - *ak niečo potrebuješ(?)* -> *poraď si sám!*
Ak niečo chceš(?) ~ zarob si a kúp si to!
Okorením si to Mojžišovým desatorom a zapijem morálkou Svedomia.
Dobré menu? Nápoj?=Morálka; ~podávam aj v šumivých tabletách! - dáva krídla(ako istý *red*bull)... (!!!)
Ale ja som len človek - anjel s polámanými krídlami.
Cestujem; hoci aj magicky: v horných aj dolných Svetoch a v Strednom (bdelom/súčasnom) Svete aj v MHD.
Čím to je, že keď zavriem oči: - dokážem aj snívať!(viem to aj s otvorenými očami ale svetlo je Svetlo!)
Ráno oči rozdrapím a hurá do Života. S prebudenou dživátmou si to opäť užijeme.[24×7×52/53]× eóny = jugy, kalijugy, miriády atď. ... až do Brahmovej noci a potom si dáme repete.
Drísty/Plky?... možno... ale dobre sa TO predáva; je to in, top, špica, cool, boom, bomba, trendy(doplň si čo chceš...podľa chuti a nálady).
Zabúdame na vlastné korene, przníme si reč a jazyk ale sme svetoví, globalizujeme a pritom sme stále v rovnakej prdeli.

Asi sa k Tebe pridám, prisadnem si na obláčik a primár Chocholoušek nás môže eliminovať, hoci aj jadrovými hlavicami.

Len neviem zaručiť, že sa budem aj ja natvrdnuto usmievať!!! ... a platiť za excesy detí(ako píšeš vyššie) namiesto láskavej a korektnej výchovy (behavioral) ako Ty.
Je to Tvoja neschopnosť? Zlietni z Olympu k dcére a vychovávaj ju príkladom! Platíš za pohodlnosť alebo nestíhaš ustrážiť dieťa a viesť ju?

Tak, čo? Budíček?... alebo "Dobré ráno!" v banánistanoch: Česká republika a gangsterstan Slovensko? ...,či snáď ČSR, ČSSR alebo 2× ČSFR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 4:45 pm    Předmět: Citovat

Nevím, zda jsem to dobře pochopil kam jsi tím mířil. tvrdě do materiální reality. Pak jen mohu dodat. Kde jsi ty byl jsem i já, kde jsem já budeš i ty.
Jen dodám,usmívám se celý den, většinou jsem slyšet daleko, jak se směji. Ale ne tupo, ale s plamýnky v očích. A věř či nevěř. lidé se smějí se mnou. Jen to posílám dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 6:37 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu ... ad forum Citovat

Úsvit,
chlapci na ihrisku si opäť krájajú jediný melón/Svet. Ruský medveď, Veľký Gringo, Kung-fu Tao-Sranda, Askéti a Nágovia s Lámom Babádžim a svetoví Šamani v ropných turbanoch si delia Bohov Mamonu, vedno so židovským Sanhedrinom.
Studená vojna 60.rokov vypľula do kozmu hromadu smetí - Gagarina, Apollo 11 a pripravuje samovrahov dopraviť aj na Mars.
Kedy ten špionážny bordel popadá - nikoho netrápi. Preteky v hlúposti pokračujú ďalej. Otravujú nám oceány a vŕtajú diery do ozónu aj do vody v Antarktíde.
Vraj spáchajú konsenzus - koľko Bohov stvorilo tento melón/Zem.
Nadiktujú plebsu spravodlivú kozmickú Jednotu a zorganizujú myslenie. Vraj nebohému Adovi(+-1945) to už poradil Jožko Propagandista.
Chalani sa hrajú na Bohov a cisárov a Ty a ja, môžme slobodne kontemplovať o vnútorných svetoch, a živoriť ďalej - s úsmevom.
Farizeji sú spokojní, pravoverní Saduceji v chrámoch a Nazarejci očakávajú príchod Mesiášov, z rodiny Essénov.
Zlato a brilianty zlodejov tečie (ropo+plyno)-vodmi podľa fáz mesiaca a prílivu alebo odlivu oceánov a morí.
Všetci sme Bohovia - hoci, do hláv a do melónov si stále ešte nevidíme.
Ešte, že je tu ezoterika - barlička pre prostých.
Stádo ovcí si hľadá baranov, aby ich zvolilo do svojho čela a spokojne prežúvalo v košiari demokratického baču alebo išlo na porážku.
Môžem snívať - aj lucídne, ale ráno sa aj tak vždy zobudím vo svojej posteli... Dobré ránko, mladý pánko!!! Vstávať, na panské, do Otrokovíc(otročiny)!!! Smile

A predsa sa točí! ... a ja verím, v toho môjho! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
erjyk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.5. 2014
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2014 12:16 am    Předmět: Citovat

láska, neláska... světlo, nesvětlo, co je to za pika....vinu? Very Happy Den, neden? Nebo Láska, nenávist, Světlo, tma, Den, noc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2014 12:33 am    Předmět: Citovat

Omplouvám se, promin, já myslel, že ještě hledáš. Jenže ty už jsi našel, a je tak dobře. Oba dva jsme už našli svou pravdu. Každý žijeme v jiné realitě, ale svět je společný. Je to tak správný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 8:22 am    Předmět: SVĚT: Toto se nás už týká Citovat

http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-toto-se-nas-uz-tyka-0wa-/p_spolecnost.aspx?c=A140728_105616_p_spolecnost_wag
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 9:00 am    Předmět: Re: SVĚT: Toto se nás už týká ... ad Zbultran Citovat

Zbultran napsal:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-toto-se-nas-uz-tyka-0wa-/p_spolecnost.aspx?c=A140728_105616_p_spolecnost_wag


Krátky vtip:

"Ako sa nazýva/volá najväčší stan?"
... "Afganistan... (bol to stan pre 40 tis. sovietskych vojakov! )"

A dnes sme tam cez NATO nasáčkovaní v misiách aj MY(=ASR+AČR)!!! ... v TOM je vtip!

... (aj pre Židov, Obamu + a ďalších...)

Jednoducho - my stanujeme, oni vyberajú daň!



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 12:57 pm    Předmět: Střílení vojenských zajatců v Iráku Citovat

Dostal jsem toto video, je to hrůza, nedoporučuji shlédnutí slabším povahám. Přemýšlel jsem jestli to sem mám dát, ale myslím, že by se to mělo vědět Specielně pro úsvita Crying or Very sad

http://cassad.net/tv/videos/616/

Citace:
V souvislosti s tím se musím jako občan evropského státu, který na mapě
budoucího islámského chálifátu spadá do jeho sféry vlivu, ptát svých
politických představitelů: Na co si to kurva hrajete?! Nemáme armádu, nemáme
zbraně, nemáme lidi, schopné se tomuhle postavit. Jo, zato v Karlových
Varech zřizujeme muslimské motlitebny. A problémem č. 1 na Novinkách je,
jestli loď z PET lahví dopluje do Hamburku, případně kozy Ivy Kubelkové
(vůbec netuším, co to je za kravku). Naši tzv. "politici" se fakt zbláznili.
Zažil jsem válku, před mými zraky zastřelili pilota vrtulníku, proto mě
tohle video fakt vzalo. Jestli se tomuhle nedokážeme postavit, skončíme mi i
naše děti a vnoučata stejně. Když jsem v roce 2008 prohlásil v rádiu, že
kolem romu 2014 bude v Evropě válka, která se nás bude bytostně dotýkat,
zvažoval Barták, že na mě podá MO žalobu pro šíření poplašné zprávy. A v
roce 2013, někdy v dubnu v TV, jsem řekl, že podle mého názoru nám armáda
bude velmi brzy velmi chybět. Tentýž problém - MO se ohradilo s tím, že nám
přece nic nehrozí. A vidíš, už je to tady. A pro nás jsou stále kozy nějaké
krávy důležitější, než přežití našich dětí. Tož tak - to je ta demokracije,
strécu!


autora se mi nepodařilo zjistit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další
Strana 32 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund