Fórum - Zobrazit téma - Vztah k Bohu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k Bohu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k Bohu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 6:14 am    Předmět: Citovat

Jde jen o to, co vnímáš. Mluví polopravdy a manipuluje s pravdou. jsou zemně, kde věří v islám a nedodržují korán. Jsem křestan a nedodržuji desatero, nebo se neřídím biblí. hezky to zní, ale...biblí a koránem se řídi všichni, naši jezuité na hranicích, dnes jsme bezvěrci a naši jezuité, pardon politici..prosazují demokracii...amnestií pro ty, kteří okradly obyčejné lidí, týká se to tisíce okradených lidí, vyváží demokracii do kosova (aby si tam mohly zřídit největší vojenskou základnu mimo uzemi usa na světě, nota bene namířenou proti rusku), demokracii chtěli vyvézt do sirie, líbie a vybezli do iráku. Již mnohonásobně to přineslo více mrtvých než byla za sadáma husajna. A jak si žijou dnes, 3% dobře a ostatní...to je jeich věc v iráku). Demokracie na kubě ve vězení bez soudu, kde mučení bylo trvalým jevem a mělo je přivést od koránu k demokracii. Je hezký mluvit o al kajddě, když ji usa sami zaožili, vyzbrojili proti rusku a když se odvrátí, jsou to ti špatní ,zlý teroristé. Dobře si pamatuji i zemana, kde stál v době kosovské krize, jak tleskal náletum na jugoslávii a albánská osovobozenecká armáda byl jedinou demokrarickou silou v kosovu. Po třech měsících po ukončení boju, stejní velitelé ve stejných uniformách se stejnými muži zutočili na (promin,ted mi vypadlo jméno té země, makedonie asi) a najednou už to nebyla albánská osvoboditelská armáda ale teroristi a atejný nato, který jim dodávalo zbraně najednou začalo dodávat těžkou vojenskou techniku proti nim makedonii. Vzpomínám si na boj aliendeho, demokraticky zvoleného prezidenta v chile, jak bránil a zahynul při obraně prezidentského paláce. Puč nebyl financován penězi šejku, ale přímo z usa a oni sami přiznali, že dosadili generála do fukce, který zajistí demokracii pro tuto zemi. Nemusím asi připomínat statisíce nezvěstných, kteří zmizeli v koncentračních táborech, výpovědi o rafinovaných mučících metodách používaných bezmála 30 let v chile, naší demokracie, vždyt některé metody v rámci boje proti terorismu jsou už legalizovány, hlasitá hudba, používání vody...prezident usa muže nařídit likvidaci teroristy bez soudu, možná i v aféře woter gate se jednalo o teroristy, akorát jsme to špatně interpretovali....tohle všechno zeman taky ví, proč nemmluví pravdu. Peníze al kjadě a vícvik a zbraně dodala cia, oni nepoužívají ruské nebo arabské zbraně. Je nemorální vychovat si špatně své dítě a pak lhát, není naše, nám nepatří, patří k těm druhým. Slyšel jsi někdy výkřiky džihádu..o tom, že vrátí něštěstí, které jsme jim přivezli, že v rámci preventivního uderu jim rozbombardujeme jejich domy, zabijemme jejich ženy a děti, já vím, měli tam být teroristi ,měl se tam schovávat usáma bin ládin...já si ted vzpomínám asi na 4 nálety na bin ládina, a on tam nebyl.Řekni to těm pozustalým, že je to demokratické. Nevím kdo vyvolal světové války, kdo vtáhl do svaté země a vyvraždil muslimy v jeruzalému, ženy děti a muže. Do jednoho. Kdo v radě osn odsuzoval vietnamskou armádu a požadoval sankce proti vietnamu za svržení režimu pol pota v kambodži. Usa říkali prý to není demokratické. Jestli nevíš koho chránili a komu dali azyl, podívej se na internet...i kulek bylo škoda, tak je zabíjeli násadamy, v zemi zustali asi jen 3 lékaři, žádná banka, žádná škola, žádní učitelé, žádní ...žádní...ale prý to byla demokracie a proto je potřeba ji na pudě osn bránit. Je potřeba bránit demokracii proti islámu jak tvrdí zeman a mluví o morálním upadku. At si nejdříve zamete před vlastním prahem. Já spíše vnímám morální upadek naší zeme, kde peníze jsou nad zdraví a zájmy našeho lidu...o tom jsem psal, to je zase muj rozbor skutečné demokracie jak ji vnímám já. demokracije je, že moje práva končí tam, kde začínají práva souseda. tak se podívej jak náš stát toto ohlídává, kolik nepravostí..banky, exekuce, praktiky prodejcu proti starým lidem, jak zákon uhlídá přijetí pacientu do nemocnice, dříve než zemřou...žijeme v balastu boje, kdy někdo svaluje vinu na druhé, místo aby začal čistit svuj chlív. V rámci toho, že já z toho něco budu mít. Já to vnímám takto. vidím obě strany, vidím politiky obou stran že používají stejné metody, ale hlavně vidím obyčejné lidi, se kterými manipulují a mnou si ruce, jak se jim to daří. Arabskému šamanovi nebo šamanovi v čechách to je jedno. on musí vstát ráno do práce a jít vydělávat, né na sebe, ale na financování jejich politiky. jak víš, jejich politika není moje, a přesto musím vstát a jít do práce třeba v kuvajtu. je to uplně jedno. Sedlák zustane sedlákem, at je křestan nebo muslim.,Tak at mi nepodspouvají že arabský sedlák by se nedomluvil s českým sedlákem. tenhle argument snad přijmeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 10:06 am    Předmět: Re:Vzťah k Bohu. ... ad Úsvit Citovat

usvit napsal:
mohu o něčem napsat, že je to nesmysl, protože si to myslím. Ale copak to je skutečně nesmyls, jak to vím, když jsem to nevyzkoušel.Nejsem kvantový fyzik, jsem ale technik, a když mi někdo ukáže měřitelné pokusy s přístroji, které znám a nebo aspon znám jejich funkci, promin, měřitelný ukaz a opakovatelný se stejným výsledkem je pro mne fak. A nemusím být kvantový fyzik. Záleží, zda se na to díváš z pozice vědce, který pokus provádí a pak to demonstruje v pořadu a nebo s pozice vědce, který jej nikdy neudělal, ale má furu pořadu, kde výsledky vyvrací. O tom to je. jaké informace si vybíráme, podle toho k nám chodí. Tak že, oba dva máme pravdu.

Úsvit,

čokoľvek vložím do vedomia <~> TO mi myseľ odrazí/reflektuje späť. Ak je v tom, čo i len štipka očakávania - tento precedens - zmení výsledok.

Viď. výskum v Cerne. ... a rovnaké je to pri Reiki, Karune, Šambale, Dikši, Wyde, liečebných postupoch akýchkoľvek šamanov/kahunov, kozmohumanistov, mágov atp. ...
Jediný tvorivý aspekt (Mahátmá) prestupuje Omniverzum=všetky Univerzá a Holoprojekcie kolektívneho vedomia. Vnímaš to, čo očakávaš, hoci aj striebornú, či zlatú šnúru - hocijaký mnohožilový koaxiál.
Je to však len v Tvojej mysli, v Tvojom Vedomí a pre Teba - ako odraz túžby(túžobný elementál). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 10:11 am    Předmět: Odpověď Šamanovi Citovat

Tedy šamane, ty ses rozohnil. Znovu jsem si přečetl ten článek na něž jsem sem dal odkaz ve snaze pochopit přoč tě tak rozčílil. Nemáš rád Zemana, ani já ne, ale to neznamená, že v něčem nemůže mít pravdu. Nicméně o Zemanovi je zmínka jen v prvním odstavci, je to jakýsi úvod.

Souhlasím s tím, že demokracie nemusí být nejlepším řešením pro každou kulturu. Ale pro tu naší myslím si je. Někdo řekl, že to je nejlepší ze špatných řešení. Článek ale rozhodně není o nějakém vývozu demokracie do arabských států, je o ochraně demokracie a svobody vyjádření názoru u nás.

Mám silný pocit, že sis článek nepřečetl celý, že jsi skončil právě u toho prvního odstavce. A jestli jsi ho přečetl, tak nechápu, jak jsi v něm našel něco o zahraniční politice USA, kterou kritizuješ a máš na to právo, tedy zatím, dokud je tu ta demokracie.

K zbytku tvé reakce se nebudu vyjadřovat, v mnohém máš pravdu, ale nesouvisí to s tím článkem. Jen jedno si nemohu odpustit, píšeš že Al Kajda nemá ruské ani arabské zbraně Very Happy a co takový AK47 (Автомат Калашникова образца 1947 годa)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 12:39 pm    Předmět: Citovat

Víš, to není o tom jestli někoho mám rád nebo né. Jen jsem chtěl poukázat že zemanoové u nás či v arbském světě s námi a pravdou manipulují. Víš je snadné naspat, že všicni jsou zloději, když někdo krade a většina ne. Ale to je jedno, jen jsem psal o tom ,jak nás vidí arabský svět. vem si, kdyby jsme tu měli radar. meli by jsme tu atentáty namířené proti usa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 2:34 pm    Předmět: Malý skeptik Citovat

Jsou prázdniny, tak něco hezkého pro pobavení. Někdy mi to připomíná diskuse tady. Very Happy

YOU napsal:

V břiše těhotné ženy se ocitla tři embrya- jedno z nich bylo malý věřící, druhé malý pochybovač a třetí malý skeptik.Poslechněte si, o čem se to baví.

Malý pochybovač : Věříte vlastně v život po porodu?

Malý věřící: Ano, samozřejmě, je přece zcela zjevné, že život po porodu existuje. Náš život tady tu je jen proto, abychom rostla a abychom se připravila na život po porodu, abychom byla dost silná na to, co nás čeká.

Malý skeptik: To je blbost, žádný život po porodu přece neexistuje. Jak by měl vlastně takový život vůbec vypadat?

Malý věřící: Ani já to nevím přesně. Ale určitě tam bude mnohem více světla než tady. A možná, že dokonce budeme běhat a jíst ústy.

Malý skeptik: To je úplný nesmysl. Běhat, to přece nejde. A jíst ústy, to je úplně směšná představa. Máme přece pupeční šňůru, která nás živí. A mimo to je nemožné, aby existoval život po porodu, protože pupeční šňůra je krátká už teď.

Malý věřící: Určitě je to možné. Jen bude všechno kolem trochu jinak, než jak jsme tady zvyklí.

Malý skeptik: Vždyť se ještě nikdy nikdo zpoza porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život je jedno velké trápení v temnu.

Malý věřící: Připouštím, že přesně nevím, jak bude život po porodu vypadat. Ale v každém případě pak uvidíme maminku a ona se o nás postará.

Malý skeptik: Máma?!? Ty věří na mámu? A kde má jako být?

Malý věřící: Vždyť je tu všude kolem nás. Jsme a žijeme v ní, prostřednictvím ní. Bez ní vůbec nemůžeme existovat.

Malý skeptik: To je pěkná hloupost! Z nějaké mámy jsem neviděl ještě ani kousíček, takže je jasné, že nemůže existovat.

Malý věřící: Někdy, kdy jsme úplně zticha, můžeš zaslechnout, jak zpívá. Nebo cítit, jak hladí náš svět. Pevně věřím tomu, že náš skutečný život začne až potom!


(Z časopisu YOU, 3/2002, str.30, přeložil do slovenštiny M. Michalíček do časopisu NAHLAS, a do češtiny Zbutran)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 9:44 pm    Předmět: Citovat

Znám a velmi roztomilý..leč pravdivý i v našem světě.
Promin, neuměl jsemvyjádřit co cítím. Nejsem pro nic konkrétního, ale každý muže dělat a kreslit si co che, když to není hanlivé či urážlivé. Když chce někod chodit nahý, není se za co stydět. Když chce někdo chodit zahalený, nikdo mu nesmí říkat, co musí. Ale ani mu to nemužeš nařizovat. Nikdo není lepší ani horší, proto muž i žena mají stejné právo s ohledem na fyzické či psychické odlišnosti. Jenže my nemáme právo soudit, nebo dokazovat, že jsme lešpí či máme lepší demokracii. aspon né my na západě. tak jsem to cítil. Válka hutuů a tutsiu ve rwandě, kdy západní země strpěli, přesto že věděli co se děje genocidu, rozsekání většinové populace ve rwandě, cca 1 milion lidí, proč nezasáhly, protože tehdy vládnoucí prozápadní( na usa orientovaná strana byla u moci a šlo o nemalé surovinové bohatství, jako dnes na ukrajině) vycházím z dokumentu nězávislých novinářu, odstuopení britského generála,kkterý velel vojskum osn a na holandském vevyslanectví, které mu nařídili opustit, zannechal 2,5 tisíce žen a dětí, pouze žen a dětí, které mu zakázali evakuovat, je jedno z jakých duvodu. za dva dny nežil ani jede člověk. Podle jeho vyjádření, on jim slíbil, že je nenechá rozsekat a nemohl splnit svuj slib. Použil mírné slovo, je to ostuda celého světa, mužu psát o vraždě francouzského novináře v r. 1973(asi) který zabil tehdejšího vedoucího jednání vietnamské delegace s usa v paříži o ukončení boju ve vietnamu. Když vyděl nemohoucnost zajistit spravedlnost pro tisíce zavražděných i tímto člověkem v koncentračním táboře ve eitnamu, kterým prošel i on a měl štěstí že přežil. Když po pár měsících po vynesení rozsudku dostal milost od prezidenta republiky, před branami vězení na něj nečekali žádní novináři. Ten vietnamec už měl americké vízum a diplomatickou imunitu. stejnou by dostal i hilter ?, a další. stydím se za naši kulturu a ještě více, když člověk, který má lepší přehled o světovém dění a je starší a pamatuje si více než já, promi je to cinik a navíc ignorant, když na tohle zapomíná. My máme co nejméně mluvit a kritizovat, nejdříve si máme zamést před vlastním prahem. Abych nebyl jen historický, viděl jsem v pul druhé v noci kolem roku 2009 dokumet na čt 2 o válce v srbsku a pusobení jednotek káfor, osn. Dobře to vystihl jeden z humanitárních příslušníku, když viděl 2 letou holčičku přibitou za hlavu asi 2 metry vysoko na kmeni stromu. Řekl, je jedno čí byla a kdo jí to udělal, stalo se to za přihlížení a nečinosti jednotek osa. pak cinicky udělají tribunál v hágu a chtějí soudit někoho za maskr v (vypadlo mi jméno toho městěčka, snad treblenice, nevím) jedna bojující strana tam odevzdal zbraně jednotkám osn a druhá strana tam tři noci jezdila a popravovala bezbranné, muži již před tím se zbraněmi odešli do hor, zustali tam skutečně jen žena starci a děti, vojáci osn nesměli v noci opouštět kasárný, přímo jim pomohli odzbrojit ty děti a starce a pak je v klidu nechali popravovat. koho chtěli v hágu soudit. Víš měli to zažít, ale chci aby jste i vy byli nestraní a viděli, naučili se vidět nestraně co kdo dělá a co při tom říká. Možná už ted viš, proč jsem asi pro tebe nesouvisle mluvil o západu. Jednou jsem viděl film slzy slunce. kvuli brus wilisovi, už ho nikdy neuvidím znovu, ale doporučím ti ho. Jen trochu poodhaluje skutečnost západní politiky vuči rozvojovím zemím. Já vím arabské státy nejsou dokonalé, ani francouzský stát, když zakázal formou zákona studovat muslimským dívkám. Promin, nezakázal studovat, pouze nosit burku, šátek, do školy. mají pžece možnost si vybrat, zříci se níboženství svých předku a rodiču a nebo nechodit studovat. Co myslíš že udělají. A v mém okolí to 90 % lidí otevřeně vítá. I to z nás udělala naše kultura. Ciniky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 11:00 pm    Předmět: Citovat

Ahojky.

Je to pěkný, Zbultrane, kdysi jsem tohle četla v listech, co vydával Coutry Life, a moc se mi to líbilo, takže Ti děkuju za připomenutí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 5:11 pm    Předmět: Citovat

Moi:
Nemyslím si, že u Karuna reiki, či Usuiho reiki, jde o to co očekáváš. Ač tento fenomén se také děje, to máš pravdu. Sám se snažím to proniknout a prozkoumat.
Například když jsem byl zasvěcen do Usuiho reiki, stalo se něco naprosto neočekávaného. Samo zasvěcení bylo pro mě něco NE-UVĚ-ŘI-TELNÉHO. U některých reiki jsem čekal potom víc a nic moc. Zajímavý je ale fenomén "očekávání, dle manuálu.". Je zajímavé, že pokud člověk pracuje s určitou energií, může se stát, že člověk si jakoby všímá, vytahuje nebo si dokonce přibarvuje zážitek "očkáváními", nicméně když se s energí pracuje dostatečně dlouho, energie nakonec sama sebe "vyreprezentuje", nakonec projekce do energie stále více mizí, člověk se více a více odevzdává a jiakoby jí přichází na chuť. Nakonec energie sama sebe prezentuje jaká je. Někdy to je poměrně rychlé, že projekce jsou umírněné tím, že energie je kupříkladu silná při zasvěcení a rychle člověku ukáže "o čem je", nicméně někdy se mi stává, že energii "to jaká je" blokuji svými představami oní, strachy se jí odevzdat apod. Jak ale se jí člověk odevzdává, víc a víc s ní je, začíná čím dál víc vnímat její takovost a tím více se jí odevzdává, a ona sama sebe tím více prezentuje.
Sám jsem kupříkladu jaksi minul Egyptskou Kartuš, do které jsem byl kdysi zasvěcen v jakémsi divokém období a až po roce jsem našel manuál a vzpomněl si, že jsem do ní byl zasvěcen. Zprvu mi nepřišla nic moc. Až následně, když jsem s ní začal pracovat a pomalu opustil očekávání, začal jsem zjišťovat, jak neuvěřitelně zajímavá je tato energie. Rád bych na ni poukázal. Nikdy jsem nepracoval s kartami tam. Ale síla této energie, její jakost. Kdy jakoby více bylo vystupňováno vědomí ze srdeční čakry, je to těžko popsatelné, neboť zde je zajímavé "jakým způsobem" tato energie pracuje, odkud jde, co dělá. Je to zajímavé. Je to hodně o lásce, je to vědomí, je to o světle, ale jinak než Usuiho reiki. Tady jakoby to pracovalo a ukazovalo to trošku jinak Smile Je to hodnotná věc myslím. Že o tom tak mluvím, jakoby to byla věc, přitom to je něco, před čím klečet se má. Když to mám říct poeticky. Zajímavá je Ra Sheeba. Původ, odkud pochází Ra Sheeba, do které jsem byl zasvěcen, je možná nejistý. Slyšel jsem fámy a možná pravdy, že pán, který mě do ní zasvěcoval ji má snad od muže, který ji někde channeloval v čajovně. Možná to tak je, možná ne. Měl jsem nutkání se do ní nechat zasvětit od někoho "renomovaného", ale pak jsem dostal strach, vím, že je asi hodně hloupý, že energie, ke které člověk má přístup, tak k ní se přístup neztratí (a budu mít třeba tu originální, ale horší Ra Sheebu), ale to, ať je to cokoli, do čeho jsem zasvěcen, je opravdu něco zvlášť hodnotného. Byl jsem do toho zasvěcen jako do Ra Sheeby a je to velmi hodnotná energie. Je to velmi srdečné, ale jinak než Cartouch a jinak než Usui. Poslední dny, když s ní opět experimentuji, mě u ní napadá slovo: "proces". Je tam hodně světla, ale ona jakoby "pracuje". Každá energie reiki pracuje, dalo by se říct, ale Ra Sheeba, je to velmi zajímavé. Nyní jsem několikrát v práci ocenil její jak léčivý přínos, její razanci s jakou prostupuje do těla, vyrovnává, upravuje, posiluje. Je to energie, u které bych řekl: "je to energie, na kterou je spolehnutí". Jako velmi hodnotnou energii vnímám Usuiho reiki. Srdce na dlani. To je věta, která mi často plyne na mysl, když ji spouštím. Je tam láskyplnej transcedentní rozpouštěcí prvek. Tání v lásce. Je léčivá. Je velmi harmonizující, urovnávací. V Seichim, ač mistrině ke které velmi vzhlížím a věřím, že i je osvícená, ráda poukazuje na srdce v seichim a vystavuje seichim v tomto aspektu nad usuiho, já v seichim vnímám více důrazu na světlo než srdce. Když už zde máme srovnání s Usuiho reiki. Tatéž mistrině, jednou na můj dotaz ohledně reconnection před skupinou vážně promluvila o kupčení se schopnostmi a komerci (sama dříve prodávajíc za 20000 mistrovskej stupeň seichim reiki). Věřím v hodnotu oné mistrině, její napojení, její.... ale to co píši dále -níže o RC, mi tak trošku ledasco - no nějak si říkám, že pokud něco dokáže pohnout k lásce (a pokud mé zkušenosti nejsou spíš jiného původu)...

Přijde mi, že kupčení se schopnostmi - co to je?
Tady jde o rozvoj vědomí, světla a lásky. Snad jde o schopnost milovat a rozplývat se v Bohu.

Hej kámo, přihoď mi do košíku, ještě jednu schopnost...

Pokud jde o schopnosti vnitřního rozvoje harmonie, zdraví, lásky a světla... (Takže žádná cirkusová atrakce).

Tak trochu si říkám, kde je teda problém?

Pokud něco tak duchovního, jako duchovní ozdravné energie je kupčení se schopnostmi, od kterých bychom se měli držet dál a kde díky Bohu mysl stojí v němém úžasu, co pak takové schopnosti jako umění psychoterapie, kde mysl běží na plné obrátky? A platí se za blok desetitisíce.

A pokud je problém v penězích, nikoli ve schopnostech, není na místě nabídnout pomocnou ruku?

Zdá se, že jsi to, Filipe, nechopil, ona Tě varuje, že jsou to větve stromu poznání, pouhá lákadla.

Tak to jo.

Vraťme se tedy k Lásce. Pokud jiní milují již bez pomoci, jak může toto komplikovat život? (ačkoli si možná dokáži představit, že zde člověk může ustrnout na tranzech a nikoli ve smělém kráčení k Vědomí, nadruhou stranu, celá ta teorie o tom, jak by se co mělo, se dobře říká, nakonec i denní reiki je pořád lepší než odložená átmavičára).

... Energii, kterou bych rád ještě zmínil je Amara. Má v sobě rovněž prvek Vědomí, je velmi pozoruhodná a myslím, že velmi hodnotná, nicméně ač jí věnuji dost pozornosti, nyní mi dělá problém ji popsat. Nicméně, rád bych ji zde uvedl. Do toho výčtu. Boží Pečeť (info, které má hodnotu pod čarou, týkající se asi mých osobních stínů, nicméně tuto energii jsem měl hodně rád - mám podle ní i nick, na skype Smile - přestal jsem ji na několik let používat, neboť jsem u ní zjistil, že mě vedla k sociální izolaci - například zvednout telefon u usuiho reiki bylo pro mě daleko snažší než u Boží Pečeti) od Taishy Taumy. Čistá energie, pro mě. Je tam inteligence. Důraz na čistotu a inteligenci, na tělo. Až tak tam nevnímám ten důraz na vědomí v jeho transcedenetním aspektu. A pak Receonnection. Byl jsem do ní nedávno zasvěcen, až tak s ní nemám zkušeností. Ale, jak ji zkoumám, zdá se, nerad mluvím o energiích dokud s nimi nemám měsíce hodin a hodin za sebou. Ale zdá, se že má zvláštní transcedentní potenciál. Nerad bych zde kecal, jsem do ní zasvěcen teprve asi 2 měsíce. Zkusím Vám o tom něco říct. Psal jsem zde o ní dlouho, o dolarech a o Erikovy a o tom, jak mi to přijde blbé. Celá ta fraška s dolarama a Erikovy semináře. Opravdu, to co píši má asi malou hodnotu, mám s tím moc málo zkušeností, ale napíšu to. Jednou to třeba celé vyvrátím, až se zbavým svých vlastních projekcí o energii Smile) Asi tam myslím ještě jsou, ještě se "nevyreprezentovala tak jak je", ještě tam není plná důvěra.
Na RC jsem vyjel, když jsem dal výpověď v práci. Rozhodl jsem se odjet do zahraničí. Všechny peníze co jsem měl jsem dal do RC a do zahraničí odjel bez koruny. Šílené co? Ale myslím, že takhle by to mělo být podle romantické představy, dal jsem vše co jsem měl, tak jsem si toho vážil - ne kecám, tak jsem do toho vkládal naději. Tak si to třeba představoval Usui u mistra Smile Na cestu mi, představte si, dali peníze spolupracovníci, v obálce, než jsem odjel. Vůbec jsem to nečekal. A pravda cestu samotnou platil zaměstnavatel v zahraničí, takže jsem přijel jen s těmi penězi od kolegů. Abych byl úplnej.
Ale zpátky k RC. Na rituál jsem přijel v dost zbídačeném stavu. Prožíval jsem nenaplněnou lásku k holce, která se v tu chvíli odemně oddalovala rychleji, než já od ní letadlem následující dny. Chtěl jsme předtím úplně vysadit třezalku, kterou jsem v té době užíval, abych se aspoň udržel nad hladinou. Ale podařilo se mi to jen 4 dny před zasvěcením a třezalku jsme v té době ještě intenzivně cítil. Má dlouhej dopad než odezní úplně. Ta kyselost. Než proběhl rituál, RC mistrině mi ukázala tu velkou sílu z rukou. Ale já moc nic necítil. Teda, říkal jsem si, necítim vůbec nic. A to jsem už cítil hodně energí. Rituál probíhal asi 45 minut. A když jsem vstal, byl jsem jak na novém světě. Energiticky. Ale vnímal jsem to velmi, velmi intenzivně. Došlo k výraznému posunu. Bylo to jiné než první zasvěcení u Usuiho reiki. Nebyl tam ten přísun lásky ( i když kdo ví, jak bych to vnímal, kdyby to bylo moje úplně PRVNÍ zasvěcení, jak u reiki. Tohle bylo, když bych počítal stupně, možná moje 300 zasvěcení). Ale byla tam změna, byl tam klid, bylo tam jakési energetické pole, které mě proniklo. Asi tak. Byla to ZNAČNÁ změna. To si myslím, že je dobré napsat. Možná by se pro toho hodilo i slovo "posílení" a slovo "jistota". Druhý den se to opakovalo, ale nepřišel mi ten rituál nějak zásadní. Někteří mluví o daleko silnějším průběhu, ale tentokrát, když to skončilo, těch 45 minut, nesednul jsem si a nezíral jsem jak po prvním rituálu. Vyskočil jsem jak šipka. Bylo to možná i tou dynamikou třezalky, která byla 5 den po vysazení, to vše se musí počítat. ta třezalka mě na tom teda štvala, to musím říct. Co následovalo pak je opět tak trochu záhada. Bylo tam vysazení třezalky. Ale myslím, že jsem měl menší potřebu spánku a více energie. A bylo tam cosi s vědomím. Měl jsme potom asi za pár dní marihuanu, byl jsem z té holky hrozně nešťastnej a tam se to opět projevilo, stávalo se to i dřív, ale nyní když jsem seděl, tak náhle jakobych si to vědomí zase "uvědomil", bylo to snadné a přirozené a táhlo se zas donekonečna a bylo to za chvíli pryč. Ta energie z rukou mi nepřišla nic moc. To teda ne.Dával jsem si víc Usuiho reiki a Seichim. Když jsem začal pracovat tady, ve Švédsku, na brigádě, tak jsem přišel dom hrozně utahanej, sedl jsem si a řekl jsem si, že si dám RC. Začal jsem si pokládat na sebe ruce, celý jsem se třepal, podobně jako na holotropním dýchání, vrtěla se pánev a celé tělo se vlnilo jako při kundalini. To se stávalo i při Usuiho reiki, ale zde to bylo jaksi razantní. A pak, najednou jakoby se cosi zlomilo a přišlo něco jako Absolutno. Rozesmál jsem se a říkal něco jako "ó ano, já vím, já vím, je to tak", něco jako rezignace a zároveň poznání, že to tak bylo vždy. Bylo to zvláštní, ten průlom a zároveň, jak rychle to přišlo, tak to odešlo, nebylo to takové to pozvolné jak u Ježíšovi modlitby,kdy se den za dnem, modlitbu za modlitbou, že si člověk uvědomuje, jak není tělo, jak není modlitba, ale jak je zde to vědomí, které je nekonečné. Nebyl zde příval lásky a vědomí jak u Ježíšovi modlitby. Bylo to jaksi velmi neoosobní. Tady to bylo něco jako průrva. Trochu mě to vyděsilo, abych pravdu řekl. Jsou zde okna v přízemí a jde vidět na trávník. Když jsem vyšel před dům, byl tam nějaký cizinec, asi viděl jak vyvádím a řekl: Jsi v pořádku? Smile... další dny, jsem s tím začal experimentovat při chůzi. Přišlo mi to opět neoosobní. Slyšel jsem, že to je podobné jako Boží Pečeť, ale zde jsem vnímal jakési větší zaměření na transcedentno, něco přesahujícího, něco inteligentního, něco neoosobního něco chladného. Začal jsem s tím experimentovat ještě víc. Vyšel jsem vždy na tříhodinovou procházku a začal nejdříve asi 20 minut Usuiho reiki, poté 20 minut Seichim a poté RC. Jednoho dne, když jsem šel z práce jsem si dával zase tento mix, ale nic moc. Přišlo mi to celé fádní. Cesta, po které jsem šel a slibovala průchod polem do lesa se náhle rozvinula v louku, která nikam nevedla. Dal jsem si další žvýkací tabák a rozhodl se, že to otočím a půjdu domů, že ty energie dneska nějak "nic nedělaj", že půjdu asi na porno. Spustil jsem si po RC ještě Amaru a dal si ji na krk. Měl jsem zavřené oči a náhle si řekl: "jakobych byl mimo působení energií, jakoby zde byl Bůh", nebo něco takového. Neměl jsem pocit, jakoby to co cítím, byl klasický vliv energií, ale... těžko se to popisuje, ale rozplakal jsem se a začal prosit, ať mě to konečně už zabije, ať si mě to vezme. Rezignoval jsem. Asi hodinu jsem plakal, vstával a zase si čupnul. Nic nešlo. Nešlo chodit, nešlo myslet. Vždy když jsem chtěl začít myslet, začal jsem smát jak blázen. Pak se to začalo slábnout a i když to bylo ještě značné, stejně jsem si říkal: bylo to zde již mnohokrát, mnohokrát to vypadalo, že to je naposledy, ale zase bude druhý den normální. Asi za hodinu příval lásky, která tryskala odevšud zmizel. Nastal normální den. Asi za týden jsem na procházce experimentoval s mnoha energiemi, ale nakonec skončil u RC. Když jsem šel, cítil jsem rozšířené vědomí, říkal jsem si: je to něco jako egyptský cartuche, jde to jaksi z bytosti, je v tom láska, je tam důraz na vědomí. Je to něco jako LSD - ta rozšířenost. A je v tom i cosi jako Usuiho reiki - opět ta láska rozšířenost, ty prvky, je to podobné. Tyhle tři zamíchat a je to podobné RC. Asi po hodině jsem začal pochybovat. ŘÍkal jsem si: třeba to je nějak tím žvýkacím tabákem. Mysl začala vše znevažovat. Nebrala v potaz, že jsem žvýkal tabák celý den v práci a byl zpruzenej. Najednou jsem si říkal: třeba to není RC, ale je to tabák. Pak jsem si říkal: třebato není RC, ale je to Usuiho reiki. Začal jsem si dávat nejdřív ji, pak seichim, ale ten pocit toho láskyplného otevření do světa, toho aspektu vědomí prostě zeslábnul. Při další procházce jsem pocítil velký příval světla a lásky. Kombinoval jsem energie. Ra Sheebu, Usuiho, Seichim, Amaru ale nejvíce RC. Nakonec i aplikace energií na tělo jiných než RC, přinášeli tak rozkošené stavy světla a blaženosti, hlavně na první čakře, až se tomu nedalo věřit. Šel jsem a začal přemýšlet o té holce, co mě nechtěla a o tom, jak chtěla svět a jak mi říkala, že se mu mám víc věnovat. Říkal jsem si: měl jsem pravdu, tohle je lepší. Naše cesty byly asi odlišené. Já, já prostě miluji ty ruce a dotýkal jsem se rukou a radoval se z toho světla a blaženosti a pak se opět dostavil onen stav rezignace, slabosti a zůstal jsem s pláčem a prosbou "o konec už všeho" na lavičce. Prosil jsem Maharišiho. Ale náhle se zdálo, že každá prosba o cokoli vnějšího mě z toho vytrhává. Nakonec jsme zjistil, že je to pryč. Ještě jsem měl mokré oči, ale co zůstalo byla jen deprese, že mě to opět vychrstlo spátky a stav je pryč. Cítil jsem, že by stačilo pustit zase RC, že mysl a volání pomoci jakoby bylo to co mě z toho vytáhlo, nicméně zdálo se snažší zůstat v melancholii a zhrzení. Takové je ego. Stačí minuta aby se objevio, a stav blaženosti a jednoty, či co to vůbec je, jakoby byl něco co může ještě počkat na zítra. Předemnou se objevila postava. Zjistil jsem, že to je sestra, co se prochází u moře. Přišla zamnou, vyzvedla mě a šli jsme do kempu. Když jsme došli domů, sedl jsem si a viděl jak stav stále doznívá, sestra odešla, přišla a já se nehnul. Seděl jsem stále ve stejné poloze, zíral před sebe a ona řekla: "co je?" a já "nic, sedím". Ten večer jsem se choval asi nestandartně, přišlo mi, že jsem byl takovej vyjevenej, nevěděl jsem jak se chovat k určitým situacím, choval jsem se asi i blbě. Kolikrát jsem řekl něco, co jsem měl naučené a řekl jsem něco, abych něco řekl. Jindy jsem zase byl přehnaně afektovanej... další dny se mi do toho nechtělo. Říkal jsem si: zase to přijde. Když jsem si RC začal dávat, jakobych byl opatrnej, nebo aspoň vnitřně, jakobych byl vůči tomu rezervoanej,nechtělo se mi to momu jakoby otevřít. Říkal jsem: nefunguje to. Začal jsem pochybovat, zda to vůbec nekdy fungovalo. Předevčírem, když jsem se šel projít, byla už tma a procházel jsem se kolem silnice. Poslouchal jsem techno, někdy, někdy když jsem příliš upjatej, pomůže hudba, stejně jako někdy mi pomáhalo k meditaci řízení auta. Jakoby se mysl na něco upla a vědomí mohlo ppracovat. Či jak to je. Dával jsem si egyptský cartouche a pak pak RC. Když jsem se nakonec vrátil domů, sedl jsem si na zahradu a cítil jsem, jak láska a vědomí.. cítil jsem to otevření (hodně mi to připomínalo lysohlávky a to jak jsem si na nich zpočátku vždy říkal, co bych za to dal, kdybych ten stav té šíře dokázal vyvolávat i bez nich). Nebylo to úplně absolutní. Srovnávám to se stavy s Ježíšovou modlitbou, před lety, jak tehdy to byly neuvěřitelně čisté stavy Lásky a Vědomí. Teď to bylo jiné. Když jsem to ale spustil a viděl "jak se to manifestuje", najednou jsem si říkal, kdo je co je, kdo srovnává. Protože jsem viděl ten neohraničený prožitek. Ale přesto, nyní od PC, srovnávám a myslím, že nelžu- je to jiné. Ale zřejmě je prostě neochotou do toho padnout. Také to srovnávám jak jsem byl u Raghu Dasse. Celou dobu jsem si tam dával reiki a pak šel do čajovny a tehdy jsem cítil jak jsem na vlně jakési extravysoké vibrace lásky, jakoby se mě svět a jeho pohyby vůbec nedotýkali. U stavů RC jsem to zkoumal, porovnával, ale je to jiné. Když jsem to pak zase spustil a prožitek se opět rozhostil ve své neohraničenosti, nešlo mi to příliš srovnávat. Nicméně asi bych neřekl, že svět se mě nedokáže doktnout svými projevy, přestanu si dávat RC a nemám dojem, že bych byl tak vysoko netknutý jako tehdy po Ragu Dassovi. Ale to jsou takové srovnávky. Tehdy jsem to tak mohl vnímat, protože jsem tehdy by třeba obzvlášť labilní a ten pocit rozdílu byl proto tak obzlášť vysoký. Kdoví. Ale to jen tak. Včera jsem se předávoval tabákem. Bylo mi hrozně zle. Myslel jsem si náhle, že omdlím, zeslábl jsem a myslel jsem si, že si budu muset okamžitě lehnout. Zeptal jsem se tarotu, co mám dělat, zda jít spát či ven na procházku. Výklad dle Zuzany Antares byl: neklid. Šel jsem ven. Říkal jsem si, já blázním. Já se tady zblázním. Asi třetí den pobytu zde ve Švédsku jsem měl hrůzný sen. Že jsem se zbláznil. Že mám halucinace. Celej sen popíral tady ty stavy o reiki. Víte, já zjistil, že mé podvědomí či co, reiki prezentuje jako umění létat. Jeden sen kdysi dávno, když jsem měl dovolenou mi ukazoval, jak jsem k tomu létání přišel díky rituálu. A že létám, lidé to nechápou ale ani je to nějak nezajímá. Mnoho snů mi to ukazovalo různě. Třeba že jsem v kavárně létám tam, ale ostatní spíš baví filozofovat, kouřit a pít kafe. Tehdy, když jsem měl tu dovolenou, tak se mi zase zdálo, že létám, ale že lidé mě chytají a chtějí mě zpátky stáhnout na zem, nakonec se jim to podaří snad někde u záchodů v práci. Měl jsme jít druhej den po dovolené do práce. Sny ale obecně o reiki u mě nemluví moc dobře. Jeden sen poukazoval, že to je magie a jak se soustředím na světelné sloupy, místo abych sledoval toho, kdo je sleduje, konečného Pozorovatele. Aby to nebylo málo, v tom snu jsem já káral magika Smile Druhej sen zase poukazoval, že reiki je "jen" jakési umělé zasněžování. Ten sen třetí den (tedy asi před měsícem a půl) pobytu ve Švédsku, kterej mi říkal něco jako "zešílíš", tak ve snu jsem vstal z postele, vzlétl (tedy chápu to jako reiki) a letěl do kuchyně. Tam jsem si říkal, jak mi to létání jde, sebeobdioval jsem se a říkal si: "tyjo, to musím vyfotit, jak létám". Vzal jsem mobil a vyfotil se. Podíval jsem se na displey, ale na displeji jsem spal. Vyfotil jsem se opět a viděl jsem zase jinou polohu spáče. Zase a tentokrát jsem ležel na zádech a spal zase jako zabitej. Říkal jsem si, co to je za šílenství? Já spím? Slétl jsem k zemi k psovi a řekl si: "vytrhnu mu nějaké chlupy z kožichu a dám si je k posteli, jako důkaz, že to je skutečnost". Vytrhl jsem je a v tu chvíli se probudil v posteli ve Švédsku do reálu. S hrůzou jsem usnul a zdál se mi další sen, kdy jdu s mámou a sestrou. Přejdu silnici, podívám se na ně, a chci zatančit. Ale jsem jak postiženej, udělám jakousi karikaturu a naproti mě sestra udělá něco naoplátku - podivnej krásnej tanec, náhle ale vidím, že má více rukou, jako Šiva a zjišťuji, že ty ruce jsou moje. Podívám se vedle sestry, já jsem u ní a tančím s ní. A v tu chvíli volám na mámu a sestru, já se bláznil, já mám halucinace, já už mám zase halucinace... TAK, TAK začal můj pobyt zde, ve Švédsku. Tímhle snem. Snem, kterej jakoby zhazoval všechny stavy reiki jako spáčovy stavy a prognostikoval mě šílenství. Včera ještě než jsem se tabákem předávkoval, jsem odpoledne usnul a zdálo se mi, jak ta Ruska, co jsem ji platonicky miloval mi posílá majl, ve kterém píše: "Fiipe, daří se mi dobře. Mám Tě ráda. Tady Ti posílám fotky, jak spím (dělá to) s manželem". Probudil jsem se (s hrůzou Smile ) a řekl si, ne já chci něco duchovního, neco o mým pokroku. A usnul jsem. Zdá se mi, jak se otevřela srdeční čakra a v ní se zjevují jakési otřesné noční můry. Probudil jsem se (s hrůzou), šel na internet a žvýkal ten tabák a jak jsem předeslal udělalo se mi zle. Vyrazil jsem ven a říkal si: zešílel jsem. Bylo mi na zvracení, bylo mi strašně zle. Ze všeho. Říkal jsem si: zblázním se v práci, já už tu práci nedám (umývám nádobí s holkou (studuje učitelku, znamení panna), která je mou pracovní noční můrou, spolu s její kamarádkou (taky učitelkou), která se stala jejím spojencem naschválů a vytáček. Obě nesnáší, když jejich poučení neudělám, jak jejich učiteské mozky generují a tím mě pokládají za nepoučitelného a dalšího poučení hodného - obě o osm let mladší, vychytralé, zrádné babizny). Říkal jsem si, že nedám už nic. Ani další pokračování do zahraničí, ani ani nic. Cítil jsem se šíleně. Říkal jsem si, je to tady. Sen se vyplnil. Brzy přijdou halucinace. Šílím. Pak jsem si řekl, že si dám Usuiho reiki. Na ni je vždy spoleh, říkal jsem si. Jestli ona ne, tak už nevím. Je to můj konec. Začal jsem si dávat reiki a den se čím dál víc ztrácel, noc se blížila (tady na severu, je ještě vidět kolem půl dvanácté v noci). Během 10ti minut svět opět nabyl smyslu. Vše se projasnilo, udělalo se mi lépe. Přestalo se mi chtít zvracet. Řekl jsem si: zkusím si dát RC, třeba to zlepší ještě víc. Za chvilku mě zalila podivná sladkost, připomínalo mi to LSD. Svět se rozšířil, přišla láska, přišlo světlo. U moře jsem prožíval naprosté šílenství. Prostor se rozšířil kamsi do nekonečna, opět se ve mně rozhostily pocity, podobné jako na holotropním dýchání. Vše doprovázely mohutné pohyby tělem, vlnění páteře, otáčení pánví, tranzy. Zde můj autentický popis končí. Bylo to jaksi zběsile divoké a šílené. Každopádně jsem opět byl tam někde, kde jsem už měl opět pocity jakéhosi konečného vykoupení ve vědomí, pocity ztráty osobnosti a konatele. Cítil jsem se i přesto jaksi dezorganizovaně, nakonec pomohla Ra Sheeba a hlavně Boží Pečeť jaksi zvědomit tělo a dát mu inteligenci. V onom podivném pocitu šíře a neosobnosti jsem přemýšlel nad kolegyní, jak to s ní asi bude když bude nadávat někomu, kdo není. (ta domýšlivost, že? Jak se hned člověka zmocní pýcha a říká si, jak ostatní doplatí, když budou nadávat někomu mé velikost Smile ) Domů jsem se vrátil poklidný, srovnaný a láskyplný. Nicméně ráno bylo jako každé jiné, otřesné vstávání, žvýkání tabáku u myčky. Kolegyně mi řekla, že mám mopem umýt podlahu. Když jsem si vzal jiný než udala, odporovala a nakonec mě zavrhla. Úzkost z toho všeho mě vedla k dávání si Imara reiki, kdy jsem opět asi půl hodiny setrvával v léčivých světelných vibracích, pocitů průhlednosti těla, které násedně byly vystřídány běžným lidským životem, prudérností, naschvály, a scénami, kdy jsem si říkal: není to asi semnou ještě tak dobré, když puberťačka mě totálně rozhodí a zničí Smile Asi jsem ještě úplně na začátku.
Dny, které zde trávím s RC, když prožívám tyto podivné stavy lásky, které v zápětí popírám a zpochybňuji, nicméně ve chvílích, kdy se manifestují, tak si říkám: musím o tom říct, musím říct, že to je zajímavé. A tak, když jsem začal psát tuto zprávu Moiovi, nakonec jsem se rozepsal. Třeba to někoho pohne i dalším energiím než Usuiho reiki Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 9:23 am    Předmět: Citovat

usvit napsal:
Já vím arabské státy nejsou dokonalé, ani francouzský stát, když zakázal formou zákona studovat muslimským dívkám. Promin, nezakázal studovat, pouze nosit burku, šátek, do školy. mají pžece možnost si vybrat, zříci se níboženství svých předku a rodiču a nebo nechodit studovat. Co myslíš že udělají. A v mém okolí to 90 % lidí otevřeně vítá. I to z nás udělala naše kultura. Ciniky


Přihláška na školu a k tomu fotografie v burce nebo nikábu. Následuje odpověď, že do školy nemůže tento oděv nosit protože v naší kultuře je zvykem rozpoznávat lidi podle obličeje, což se týká i osobních dokumentů.

Korán nevyžaduje burku ani nikáb:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Burka

Problém se zakrytou tváří je např. i ten, že by se nevědělo, kdo dělá zkoušku.

Takže ta dotyčná nemusí zanechat náboženství svých předků, neboť prapředci tento oděv nenosili, jen musí chodit do školy s odhaleným obličejem.

Už i u nás byly tyto pokusy o zviditelnění muslimů. Žákyně ani nechtěli na škole v případě úspěchu studovat, jen dělat problémy.

Četl jsem i článek z druhé strany. Bohužel už ho nenajdu. Psal tam francouzský muslim, že zákaz uvítal, protože jako umírněný muslim by to po dceři nechtěl, aby nosula burku, ale kdyby to nebylo zakázané zákonem, fanatici by ho k tomu donutili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 12:03 pm    Předmět: Re:Vzťah k Bohu. ... ad Psychédélique Citovat

Psychédélique,

vďaka za koment a empíriu.

Psychoaktívne látky nie sú moja parketa ale obrazy Alexa Greya majú pre mňa vysokú výpovednú hodnotu.
Občas si oddýchnem v krištáľovom chráme Šambaly, absorbujem potrebné a načerpám tam palivo. Sprievodcovia fungujú spoľahlivo.
Zdieľam a rozdávam - očisťuje to a regenerujem sa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 3:50 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic:

Krásné, růžové snění plné lásky, světla, harmonie, zatímco realita je jeden velký průser. Chtělo by to ještě detail. Přenést tu teorii do praxe.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 3:59 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Ano, chce to řešit i ten svět a i tu mysl, jak pravila ta Ruska Smile

A jak pravila Šamanka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
erjyk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.5. 2014
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 11:23 pm    Předmět: Citovat

Vše musí být v rovnováze... Ty nuance mezi krásným sněním a realitou... Co je realita a co je snění? Jeden žák se ptal mistra, co má dělat, když je miska plná? Mistr odpověděl: tak ji vyprázdni. Spousta lidí zkoumá, přemýšlí, dostává se do smyček. Ale v jednoduchosti je sííííla Smile Někdy opravdu stačí vyprázdnit misku. Jeden žák, co ovládal wu-shu šel za mistrem, aby se naučil nový styl a stal se tak neporazitelným, ale si-fu ho pokaždé porazil. Žák byl zklamaný a ptal se mistra, jak to dokázal? Si-fu odpověděl: musíš vyprázdnit svou mysl, zapomenout, co ses kdy naučil, (vyprázdnit misku).......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 3:15 am    Předmět: Citovat

Krásné, růžové snění plné lásky, světla, harmonie, zatímco realita je jeden velký průser. Chtělo by to ještě detail. Přenést tu teorii do praxe.
psychodelíku..vyprázdni mysl, pak otevři oči a začni snít krásné ružové sny plné lásky,světla...v realitě dne.
Nehodnotíš, ani nevíš co je dobře, ..ale víš, že tvé požadavky, přání sny jsou jen tvé, ale ostatním cizí. Aby se někdo halil a já nemohl sledovat jéj, proto kamery na veřejných místech propojený do jednoho systému sledovatelný i z brazílie či japonska. Není to krásný, probudit se a vědět, proč se česat a mýt. Nikdy nevíš kdy tě kamera zabírá a budeš v televizi. Není to k smíchu snažit se zachytit vteřinu, sledovat život a tvuj ti mizí mezi prsty. Diskutuji, aby jste viděli marnost nad marnost, boha ve všech projevech krásy, pomíjivost světa a nekonečnost vteřiny. Už se těším, až k přístup k těmto datum dostají i reklamní agenti a každá světelná tabule tě rozezná a upravý nabídku přesně na tebe, bude vědět co jíš, kam chodíš ...a čím si vytíráš prdel...no není to prdel...pobavilo mne to, směji se na celé kolo.....když mluvím s bohem, kdo je u toho..a proto se nebojím jen směju.. no není ten svět krásný a ružový plný lásky, že jiní to vnímají opačně je jejich zkušenost tak jim ji neberte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 12:46 pm    Předmět: Citovat

dominiko už jsi přijala co ti ježíš řekl????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  Další
Strana 26 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund