Fórum - Zobrazit téma - volby do eu a nač se ptát kandidátu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - volby do eu a nač se ptát kandidátu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

volby do eu a nač se ptát kandidátu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 6:16 am    Předmět: volby do eu a nač se ptát kandidátu Citovat

Blíží se volby do EU. Co vám neřeknou. Třeba ani to, že body z charty EU jsou formulovány podle autora jedné knižky, kde je poprvé představil světu. Bylo to v roce 1934 a bylo to v rámci uspořádání jednotné evropy pod nadvládou tisicleté říše adolfa hitlera, byl vypuštěn (už se to nenosí) jeden jediný bod a to bod o čistotě rasy a krve. Tento autor byl v norimberském procesu odsouzen na 5 let za spolupráci a podporu nacismu a světe div se po roce 1972 se stal předsedou komise EU v římě(paradox vidte) v římě, kde se sešel před pár desítkou let společně s adolfem hitlerem a musolinim a jednali o uspořádání jednotné evropy. Víte, že komise eu jsou jmenovány a zřizovány uředníky eu a poslanco nemají možnost, ani nesmí do výběru mluvit (prý aby je nemohli ovlivnovat tak členové nejsou voleni ale jmenovány, to zabranuje korupci vidte) Víte že usnesení komisí je pro poslance závazné a nemohou ho ovlivnit...vskutku jak demokratické principy, nebo že by se demokracie vytratila. Nemám pravdu, tak si to sám ověř na dokumentech z youtube. Jeden za všechny.

https://www.youtube.com/watch?v=atWN2igGPsU

Úsvit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 6:44 am    Předmět: x Citovat

Vzrušovat se a plýtvat energií na hru zvanou politika, mi připadá zbytečné.
Jedni předstírají, že ví, umí a dokážou změnit život ostatních k lepšímu
a druzí jim a na to skáčou.

Změna je možná jen zevnitř. A dělat vlastní vnitřní změnu politiky je sice
velice namáhavé a někdy bolestné, ale velmi uspokojující. Mnohem víc než
dát hlas nějakému šaškovi, který to s námi "myslí opravdu upřímně".

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 12:17 pm    Předmět: Citovat

Já nechodil volit celý život. Jenže čím víc jdu do sebe, uvědomuji si, jak moc se mne to týká. Zákaz bylinkářství, zákaz toho a tamtoho, povolení týkající se potravin a škodící zdraví pod hlavičkou eu, nejdu volit ani ted, ale aspon ti, kteří to potřebují at mají o čem přemýšlet. Ono to tak navyznělo, ale myslel jsem to tak, že ti, co chtěli vydělávat za hitlera tak ti stejní vydělávají na eu a nedovolí poslancum aby jim do toho kecali. Když mi dnes někdo řekne, že by si to či ono nedovolili, že to přece jde proti lidem či proti zdraví lidí...odpovídám, nezastavili si ani před 1 a 2 světovou válkou, před desítkami milionu mrtvých. oni za to nezaplatili, oni na tom vydělali. Nezastaví se před ničím. V dnešní době by jsme měli jasně říct na které straně stojíme. A já to udělal, aspon ve vztahu k eu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 3:11 pm    Předmět: Volby Citovat

Já k volbám chodím, protože tak mohu, i když minimálně, měnit dění kolem sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Volím si volit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 1:03 pm    Předmět: GLOSA: Bez pětiprocentní hranice Citovat

http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-bez-petiprocentni-hranice-da2-/p_politika.aspx?c=A140526_214208_p_politika_wag
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 1:35 pm    Předmět: Citovat

Zbultrane, jak již hlásal Jarda Dušků- stírá se levice a pravice.
Šlo by se tedy dohodnout v rámci partají? Vznikají nové strany s něčím, co je jiné. Jeden chce referendum, druhý pryč z opratí Bruselu, atd. Ovsem těchto
např. 22 hlafff, které zastupují Čechy, bude-li stát za svým volebním programem, nemá společnou řeč.
Dle mého vzniká celoevropsky mraky nadšených voličů, kde jsou všichni demokraticky zastoupeni, ale vše stojí, vznikají kompromisy kompromisů podpořené protislužbami.

V Německu se do Bruselu dostala strana jednoho oblíbeného komika, který se jen bavil, mandat chce složit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 1:51 pm    Předmět: Levice x pravice Citovat

Ono to spíše vypadá, že lidé nechtějí nějakou stále pevnější unii se spoustou nesmyslných nařízení, jejichž plnění stojí velké peníze, které jsou zapotřebí jinde. Spíše by se vrátili k původnímu modelu, pouze volný obchod, pohyb osob a nerušení kompetencí států. Ani ten multikulturalismus už lidi tolik neláká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 2:08 pm    Předmět: Citovat

Musela bych si definovat, jaký bych chtěla stát.
Potom si definovat, co mohu dát EU, do toho světový vývoj...
Jsem ráda, že je zde dobrá zdravotnická péče, že je školství
ještě přijatelné.
S Eurem si jistá nejsem, je patrné, že s korunou si hráli financnici
na burze, obstojí koruna dál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 3:16 pm    Předmět: Citovat

Mě by Euro nevadilo, ale se změnou dojde ke zdražení. Ale došlo by stejně. Jak je jakýkoliv maličký důvod měnit ceny, tak řetězce zdraží.

No a když jde ropa nahoru, že to udělá v ceně za litr benzínu 2 haléře, zdraží na pumpách o korunu či víc. Prý aby byla inflace ... že prý prospěje ekonomice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 3:59 pm    Předmět: Citovat

Jsi mě inspiroval. Do Púchova(20 km od českých hranic) se platí zpáteční jízdenka 1120,- . Ještě před hodinou mi cena přišla třeskutě drahá,ale teď si vlastně uvědomuji, že je to zatim za holuběnku a pojedu. 😄😄😄
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund