Fórum - Zobrazit téma - Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co se zase jednou po čase potkat - nejen pražáci?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 1:30 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Beppe: děkujeme za tvoji dojemnou péči o náš sraz, který tě nezajímá.
Možná tě to překvapí, ale pražáci i já víme, kde je Vyšehrad, známe místo srazu, už tam byl několikrát a dokonce máme na sebe mobily, takže se umíme najít i později.
Mohl jsi přijít, když tě to tak zajímalo.... Confused

šamanka Cool


Tvoje bezdůvodné nenávistné výpady vůči mé osobě jsou neutuchající. Zatímco vůči ostatním zde mluvíš jako když másla ukrajuje a tváříš se jak milius, tak na mě při každé sebevíc vykonstruované příležitosti nesmyslně útočíš. Proč to děláš ? Ty si najdeš příčinu k agresivnímu výpadu i tam kde není absolutně nic.

Já jsem pouze a jen odpovídal na otázku uživatele Daerwoka:

Daerwok napsal:
jo, prosím vás, dejte mi někdo adresu nebo jméno toho kostela, já pozapomněl,l jak se tam dostanu... Laughing


Kterému jsem se s dobrým úmyslem snažil pomoci, aby to našel:

Beppe napsal:
Nevím kde přesně tam máte sraz, ale Vyšehrad je zde:


http://www.mapy.cz/s/9QyO

Kostelů je tam víc, ale ten hlavní kostel, který je zdaleka viditelný se jmenuje sv. Petra a Pavla.


Žádný utajený vedlejší význam to nemá. Ale ty i tohle vemeš jako příležitost k osobnímu výpadu vůči mě. Neuvěřitelné.

Musím říct, že už mě vůbec nebaví, že si nějáké svoje osobní problémy (zřejmě s muži a se sexem - viz témata která tady v podlední době zakládáš) léčíš opakovanými útoky vůči mě. Všimnul jsem si, že dřív to byl Krabas, na kterém sis tohle vybíjela, když ten sem nyní nechodí, tak si začala úplně bez souvislosti navážet do mě. Asi potřebuješ nějákého muže - fackovacího panáka, na kterém si chceš vybíjet svoje frustrace a mindráky z partnerství. Já ti tohle ale poskytovat nechci a nebudu ! Začni si to léčit bez toho, abys při tom zraňovala a obtěžovala jiné osoby, které za tvoje potíže nemohou. Děkuji.

Co se týče mé neúčasti na Vyšehradě, tak jsi skutečně jedním z hlavních důvodů, proč na toto setkání nechodím. Nikde jsem nepsal, že mě to setkání nezajímá, jak mi lživě podsouváš (což zdaleka není poprvé, lživých obvinění jsi na mě v podlení době snesla tuny). Když se někdo vůči mě chová tak nenávistně jako ty, tak skutečně nemám náladu se s ním ještě setkávat osobně, na to nemám žaludek. S dalšími lidmi bych se rád setkal, ale s tebou opravdu ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 9:12 am    Předmět: Citovat

Šamanka, Beppe: Nevidím do vašeho problému který mezi vámi vznikl, přesto vnímám, že pro vás bude přínosné hledání pozitivních aspektů na tom druhém.

Hledání pozitivních aspektů rozvíjí náš vnitřní klid, pohodu a radost. Vrací nás zpátky do ŘÁDU. Tedy zkuste to dělat ne pro toho druhého, ale pro sebe samé.

I to je sebeláska.

Nemáte chuť do toho jít? Zkuste se zeptat sami sebe proč..... proč si nedopřejete krásnější pocity a myšlenky o tom druhém.

A proč do toho jít? Protože se miluji, učím se hledat to krásné na druhých. Čím více takových aspektů vidím, tím harmoničtější se onen vztah stává. Pokroucená energie našich myšlenek, které nejsou souladu s námi (s naším VELKÝM JÁ) se začíná narovnávat a může mnohem mnohem volněji proudit. S tím pak přichází i radost. Jelikož vzniká prostor pro něco nového a příjemnějšího.

Tedy není to o tom "někomu odpustit".

Je to o tom dát sám sobě možnost rozplést energie, které nám neprozpívají. A hledání pozitivních aspektů na druhých je ten nejlepší lék jak to udělat Smile

Toto není rada jen pro Šamanku a Beppe, je to o nás o všech. Nikdo nás nikdy neučil jak důležité je vytvářet vědomě krásné myšlenky, tam kde je nemáme. A že jsme Tvůrci svého života. Absolutní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 1:47 pm    Předmět: Citovat

Zásadní informace: Pražáci se píší s Velkým Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2014 10:48 pm    Předmět: Re: x Citovat

Beppe napsal:
samanka napsal:
Beppe: děkujeme za tvoji dojemnou péči o náš sraz, který tě nezajímá.
Možná tě to překvapí, ale pražáci i já víme, kde je Vyšehrad, známe místo srazu, už tam byl několikrát a dokonce máme na sebe mobily, takže se umíme najít i později.
Mohl jsi přijít, když tě to tak zajímalo.... Confused

šamanka Cool


Tvoje bezdůvodné nenávistné výpady vůči mé osobě jsou neutuchající. Zatímco vůči ostatním zde mluvíš jako když másla ukrajuje a tváříš se jak milius, tak na mě při každé sebevíc vykonstruované příležitosti nesmyslně útočíš. Proč to děláš ? Ty si najdeš příčinu k agresivnímu výpadu i tam kde není absolutně nic.

Já jsem pouze a jen odpovídal na otázku uživatele Daerwoka:

Daerwok napsal:
jo, prosím vás, dejte mi někdo adresu nebo jméno toho kostela, já pozapomněl,l jak se tam dostanu... Laughing


Kterému jsem se s dobrým úmyslem snažil pomoci, aby to našel:

Beppe napsal:
Nevím kde přesně tam máte sraz, ale Vyšehrad je zde:


http://www.mapy.cz/s/9QyO

Kostelů je tam víc, ale ten hlavní kostel, který je zdaleka viditelný se jmenuje sv. Petra a Pavla.


Žádný utajený vedlejší význam to nemá. Ale ty i tohle vemeš jako příležitost k osobnímu výpadu vůči mě. Neuvěřitelné.

Musím říct, že už mě vůbec nebaví, že si nějáké svoje osobní problémy (zřejmě s muži a se sexem - viz témata která tady v podlední době zakládáš) léčíš opakovanými útoky vůči mě. Všimnul jsem si, že dřív to byl Krabas, na kterém sis tohle vybíjela, když ten sem nyní nechodí, tak si začala úplně bez souvislosti navážet do mě. Asi potřebuješ nějákého muže - fackovacího panáka, na kterém si chceš vybíjet svoje frustrace a mindráky z partnerství. Já ti tohle ale poskytovat nechci a nebudu ! Začni si to léčit bez toho, abys při tom zraňovala a obtěžovala jiné osoby, které za tvoje potíže nemohou. Děkuji.

Co se týče mé neúčasti na Vyšehradě, tak jsi skutečně jedním z hlavních důvodů, proč na toto setkání nechodím. Nikde jsem nepsal, že mě to setkání nezajímá, jak mi lživě podsouváš (což zdaleka není poprvé, lživých obvinění jsi na mě v podlení době snesla tuny). Když se někdo vůči mě chová tak nenávistně jako ty, tak skutečně nemám náladu se s ním ještě setkávat osobně, na to nemám žaludek. S dalšími lidmi bych se rád setkal, ale s tebou opravdu ne.


Beppe: no vida, tak už jsi mi dokonce podsunul problémy s chlapama
a sexem, protože sem tohle téma dávám. Frustrace, mindráky, fackovací panáci, nenávist... Hernajs, kam já se proti tobě hrabu!

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 10:06 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Beppe: děkujeme za tvoji dojemnou péči o náš sraz, který tě nezajímá.
Možná tě to překvapí, ale pražáci i já víme, kde je Vyšehrad, známe místo srazu, už tam byl několikrát a dokonce máme na sebe mobily, takže se umíme najít i později.
Mohl jsi přijít, když tě to tak zajímalo.... Confused

šamanka Cool


Beppemu děkuji za mapku, loni jsem si pěkně zašla Sad

Tvoji poznámku, Šamanko, jsem nepochopila...

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

zeto, Evík: Díky za snahu pomoci a přesměrování pozitivním směrem. Je třeba říct, že tenhle konflikt není z mojí iniciativy, vůbec nevím čím jsem si zasloužil, že mě zde v posledních měsících šamanka pravidelně napadá, většinou navíc naprosto bez souvislosti, se lživými obviněními a celkově velice podpásově. Takže tohle řešení je spíš pro ní. Já to upřímně řečeno nechápu, protože dřív jsem s ní mnohdy i souhlasil a celkem si rozuměl v názorech, ale v poslední době se vůči mě chová jako šílená (a to bez nadsázky). Možná by zde mohla sdělit jakého jejího tabuového místa jsem se u ní dotknul nebo co to má znamenat ? Žádného výpadu proti ní si nejsem vědom, mimo těch obranných postojů vůči jejím výpadům. Když o tom přemýšlím, tak to asi začalo v debatě o eutanázii, kde jsem si dovolil mít odlišný názor. Což ovšem nemůže ospravedlňovat takové její chování .....
Je ovšem taky pravda, že u mě je té agrese neméně a nedokážu nastavovat druhou tvář, ani reagovat klidně. To je dlouhodobý můj problém na jehož řešení neznám klíč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 9:45 am    Předmět: Vyšehrad Citovat

Tak jsem se dnes ze zvědavosti mrknul na tohle téma a očekával jsem, že tu budete psát jak se vydařilo, co jste prováděli a koukám a valím oči, co se to tu zase děje Crying or Very sad

A přitom ta fotka z akce tady vypadá na náramnou pohodu.

Pro Beppe: Nenech se odradit od nějaké akce jen proto, že tam jde člověk s kterým sis na internetu nesedl. To je přece škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
zeto, Evík: Díky za snahu pomoci a přesměrování pozitivním směrem. Je třeba říct, že tenhle konflikt není z mojí iniciativy, vůbec nevím čím jsem si zasloužil, že mě zde v posledních měsících šamanka pravidelně napadá, většinou navíc naprosto bez souvislosti, se lživými obviněními a celkově velice podpásově. .


Tak si to zase neber tak osobně. Jasně že sis to přitáhl jako vše v životě. A není to zas tak strašnéSmile Není nikdo kdo by tě soudil a říkal že jsi špatný. Jsi úžasný a všichni jsme v JEDNOTĚ.

Zde pro ukázku, včera jsem četl tento překlad od Abrahama:

ABRAHAM HICKS
Jestliže nevytvoříte odpor při setkání s překážkami, výrazně se rozptýlí. Tento způsob reakce je zmírňuje. Zkuste to! Příště až vám někdo řekne, "Mám pravdu, a ty nemáš pravdu! " řekněte, "Pst, máš pravdu. Máš pravdu. Měj pravdu." A myslete to doopravdy. Jinými slovy, nezesměšňujte je. Nebuďte sarkastičtí. "Máš pravdu." A potom sledujte, jak od vás rovnou odcházejí. Nemají energii na to, aby vás odstřelili, protože vy jste jim tímto vzali všechnu munici. - Abraham
Autor: Esther Hicks- Abraham


Zkus tedy změnit svou vibraci a uvidíš že se změní i okolnosti.

S láskou

ZetíkSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 10:31 am    Předmět: Re: Vyšehrad Citovat

Zbultran napsal:

A přitom ta fotka z akce tady vypadá na náramnou pohodu.
.

Jasně že pohoda, žádný stres se nekonáSmile VŠE PLYNE V ŘÁDU A Vše je úžasné jak to je. Plyneme plynně na vlnách Zdroje!Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 1:09 pm    Předmět: Citovat

Zvláštní jev, mnohokrát jsem při setkání se s "ostrým" chatařem potkala milého člověka. Jak je to možné? Tento rozdíl v psaném a živém projevu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 11:40 pm    Předmět: Re: Vyšehrad Citovat

Zbultran napsal:
Pro Beppe: Nenech se odradit od nějaké akce jen proto, že tam jde člověk s kterým sis na internetu nesedl. To je přece škoda.


Upřímně řečeno, rozhodující překážky jsou na mé straně, v mé mysli. Za to nemůže žádná osoba mimo mě samotného. Ten konflikt byl jen důvod navíc.
Díky za příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 9:00 am    Předmět: Citovat

Okénko,na to si musíš příjít sama. Bepe. neschopnost neztrácet klid je dána naší malou sebeduvěrou. Je to projev obrany, neduvěry ve své vlastní schopnosti. Jen silný člověk, který si věří nikdy neodpoví na utok, nechává ho v klidu a na utok fyzický se stáhne do obrany, odráží ale sám neutočí, teprve v pípadě že utočník pokračuje přejde do učiného protiutoku, ale bez stopy ztráty sebeovládání (neztrácí kontrolu) či nenávisti. Víš, málo se mluví o tom, že mohu a musím použít vždy tam kde je to nutné všechny možné lidské zpusoby útočníkovi zabránit ubližovat jiným. Když třeba žárlivci který mne pronásleduje a já odejdu a on mne neustále sleduje a vyhrožuje, musím to oznámit okolí, policii, soudu (podle vážnosti případu) protože musí dostat strach (u něj to jinak nejde) aby si uvědomoval, co smí a co né. Když to neuděláš, tebe třeba nechá být, ale jiného muže zničit, spáchá sebevraždu. Ty se to nikdy nedovíš, ale tvá duše to ví a zadělal jsi si další karmický ukol, její učení plus své si odžít. Ale nesmíš k tomu člověku cítit nic jiného než lásku k jeho duši. I on čeká, až mu někdo dá poznat co smí a co nesmí a tím se posouvá jeho vývoj kupředu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 3:37 pm    Předmět: Citovat

Beppe:
Asi se budeme muset někdy sejít spolu Smile Pak uvidíš, že když na reikisraz může přijít člověk jako já, tak pak už kdokoli Smile Taky jsem si říkal, zda mě tam někdo promasíruje, co zde píšu..... Šamanka se na mě smála, lidé se na mě smály.... pamatuji si můj první sraz v Brně...
Nakonec všichni jsme na reikisrazu rádi, že se na sebe smějeme, i přesto, že zde urputně diskutujeme Smile
Přijde mi, že tam je to spíš setkání lidí, než vyhraněných názorů. Právě srazy pro mě byly objevné v tom, že se tam propojily zase jiné sféry, než "názory".
Také jsem mnohokrát nepřišel, protože se mi nechtělo, ale pak zase třeba chtělo....
Rád bych Tě někdy na srazu potkal, protože si Tvé příspěvky rád čtu. Většinou, když jsem mezi lidmi, tak mlčím a koukám Shocked A nechápu často o co vůbec jde Very Happy
Občas se mi stane, že se mě někdo zeptá: "odkdy jsi, takový jaký jsi?" (naposled mi to řekla holka, do které jsem byl zamilovanej. U ní nejen že mě nemilovala jaký jsem, ale ani jí nešlo do hlavy, jak takový vůbec mohu být Smile ).
Tím lidé obecně naráží na to, že jsem fakt divnej a rádi by se dopátrali nějakého zvláštního traumatu v mém životě. Pokud Ti tohle lidi neříkají, myslím, že máš dost velkou šanci na výraznou harmonii s okolím Smile Na srazu reikiwebíku zvlášť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 7:20 pm    Předmět: Citovat

Jen jestli se za tím Psychedelicu neskrývá spíš nějaký tvůj stašák z nudné průměrnosti... Wink jakéhosi "normálu"... Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 7:53 pm    Předmět: Citovat

Toora:
Jé, rád Tě vidím, rád čtu Tvé příspěvky a už je zde moc nevidívám.
Jsem rád, že jsi mi něco napsala. To co píšeš, má asi své opodstatnění, protože určitě tam je. Děsí mě představa rodiny, sobotních odpolední sušenek a kávy. Nedělního sportu s přáteli.
Ale to o čem píši já, tedy o tom jak působím na lidi tím jak se chovám a jednám, tak to je něco jiného Smile
Zkoumám to. A ptám se lidí. Většinou mi lidi říkají: jsi přehnaně hodný, jakoby v tobě chybělo sobectví, jsi takový trouba, jsi přehnaně submisivní, pořád děkuješ, vše odkýveš, když na tebe někdo mluví pořád kýveš hlavou (v neverbální komunikaci jsem se dočetl, že to také může znamenat, aby už druhý domluvil Smile ), pořád říkáš díky. Jsi otevřený jak dítě, jakoby jsi nedospěl (toto mi zrovna řekla holka, do které jsem byl zamilovanej a pak dodala: "kdybych s Tebou spala, musela bych být pedofil"), něco v tobě schází. Kamarád mi to nedávno také říkal, že jakoby ve mně neviděl sebedocenění, kupříkladu poukazoval jak jsem se snažil pomoci paní až příliš submisivně a ona mě s přehledem odbyla a já jí za to poděkoval (což dělám často, je to pro mě jakési vyrovnání všeho, jakobych chtěl navodit pořádek, karmické ukončení... ale možná mi jen nedochází, co jiného říct) či ji s jakousi nejistotou ponechal jejímu osudu.
Takto jsem byl od několika přátel zrovna v posledních měsících poučen, když zkoumám co je na mně TAK MOC DIVNÉHO, že na lidi už brzy působím jako mimořádný podivín.
Do toho se samozřejmě počítá mé naprosto úzké zaměření zájmů. Absolutně nic mě nezajímá jen to co se týče vnitřního pokroku. Nevím tedy nic z okolí, protože mě to nezajímá. Neznám města, historii, celebrity, stavebnictví, hospodářství, ekonomiku..... vše jde naprosto okolo mě. Takže naslouchám lidem o čem oni vypráví až domluví, řeknu si zajímavé a poté si už zase frčím v tom svém.
Plus do toho pády do THC etap, zapomínání, chaos Smile Mimořádná emotivita. Velká citlivost na vše: co vypiju, sním, cítím, vnímám - hypersenzitivita.
Když se zajímám o reiki, svět pro mě často přestane existovat úplně, trávím hodiny v tranzech.
Jsou dny, kdy si říkám ano rostu, ale pak začnu třeba s reiki a vše co mě poutalo, co se zdálo důležité, jakoby mizelo a opět je zde reiki, reiki, reiki. Jakoby to co se zdálo, že jsem pokročil náhle mizelo, ta důležitost, tím jak reiki jde do popředí jako zásadní mimořádnost, co se děje.
Takže, je to podivné, ale to prožívá určitě hafo lidí.
Vše jde u mě hlavně přes city, jakoby rozum se kdesi belhal daleko zamnou. Vidím jak to obecně lidem okolo mně pálí tak 3x rychleji Smile
Nevím. Ale když nad tím co píšeš přemýšlím, určitě tam je únik před zodpovědností, před naplnováním všedního algoritmu žehlení, úklid (ach bože, já jsem takový bordelář)...
Na druhou stranu rád věci přezkoumávám, úmyslně navozuji nestabilitu, dělám věci jinak než jak se dělat mají, abych viděl, zda cesta, která je určována má opravdu svoji hodnotu.
To jsou takové věci, které mě napadají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund