Fórum - Zobrazit téma - Pránická výživa jako potravinový doplněk - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pránická výživa jako potravinový doplněk
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pránická výživa jako potravinový doplněk

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 1:38 pm    Předmět: Pránická výživa jako potravinový doplněk Citovat

O pránické výživě se prakticky vždy mluví jen v té její extrémní podobě.
Ale vidím v ní ještě mnohem víc potenciálu než se využívá. A to v její
běžně použitelné, praktické podobě, normálním životě s běžnou potravinovou výživou. Jen jako něco, co tu je k dispozici a po čem je možné kdykoliv sáhnout, aniž bychom ohrožovali vlastní život nějakými úlety.

Uvedu takový příklad využití energie, který zná každý z nás. Energie radosti, euforie, čehosi zvláštního. Když jsme zamilovaní po uši, děláme něco, co
nás neobyčejně zaujme a naplňuje (koníček) nebo dokonce si takový stav můžeme navodit z určitého důvodu, najednou se stane zázrak: nemusíme moc jíst, spát, pořád máme dost elánu a energie, problémy se řeší lehce
a bez pocitu otravné únavy atd. Co to je, kde se ta spousta energie najednou vzala? A naopak: když je nám mizerně, po čem často sáhneme? Po potravě, sladkosti, šidítkách. Pomůže to? Naopak, energie je čím dál víc udupaná, jsme bez nálady a energie.

V tom pozitivním stavu se nám zdá svět mnohem hezčí, lidi milejší, čerpáme energii z okolí plnými doušky. A to je to bingo, které se nám
může dařit uvádět do praxe. Chce to jen trochu cviku a energie. Jen to děláme automaticky a nevědomě při mnoha různých příležitostech. Když se tyhle praktické zkušenosti převedou na vědomou úroveň, rozšíří se
naše možnosti, jak nebýt bezmocně závislý na zdrojích zvenčí, přestože
žijeme ve městě a nejsme lidi, co dokáží překračovat limity ve stylu života.

Dokonce si myslím, že tahle "pránická výživa" funguje i nepřímo, že lze
čerpat ze zdrojů jako jsou krásné vzpomínky apod. Fantazii se meze nekladou, omezení jsou spíš v trpělivosti a schopnosti zklidnění a nacítění, což se dá postupně rozšiřovat.

Co mi dost vrtá v hlavě je kvalita energie. Ta je sice jedna, ale forem je nespočetně. Například barvy mají svoje vibrace, otázkou je, jestli je velký rozdíl mezi tím, kde se ta či ona barva nachází. Tedy pampeliška v přírodě je sice čistější než na zastávce MHD, ale její žluť a vůně - může dávat stejné kvality? To je oříšek...

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2014 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ale to nemá s výživou z prány nic společného. V práně je vše, výživa, vitamíny..vše, naše emoce nám jen dávají menší omezení, která máme nastavená. Jakoby pozitivní naladění mi jen pozvedne stavidla, ale nevyživuje, nedokáže udržet bunky čisté. I zamilovaný člověk se otráví. Při využítí prány z jedu se ti nic nestane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 12:08 pm    Předmět: Re:Pránická výživa ako potravinový doplnok. Citovat

Šamanka,
kvalita využitia prány je priamo úmerná *schopnosti naladiť sa* do správnej frekvencie a od umenia adekvátne/primerane túto *energoinformáciu zúžitkovať!* Embarassed

"Čím kvalitnejší si *transformátor/ladič(ka)* tým je zúžitkovanie efektívnejšie!" Razz

Prána vstupuje do všetkého,transformuje a rozhýbe aj prestupuje snáď celé Bytie; vyžaruje a pretvára; ale aj konzervuje...
Učme sa ju preto riadiť a užívať v prospech všetkých. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 12:30 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
Ale to nemá s výživou z prány nic společného. V práně je vše, výživa, vitamíny..vše, naše emoce nám jen dávají menší omezení, která máme nastavená. Jakoby pozitivní naladění mi jen pozvedne stavidla, ale nevyživuje, nedokáže udržet bunky čisté. I zamilovaný člověk se otráví. Při využítí prány z jedu se ti nic nestane.


Já si myslím, že může. Otázka je, co všechno kdo do "prány" zahrnuje
a kde začínají a končí její hranice nebo co si lze pod pojmem výživa
všechno představit a realizovat. Zkus do svých buněk "nakapat" čistou
radost a uvidíš!

šamanka Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 2:34 am    Předmět: Citovat

Vím asi jak to myslíš. Jenže se snažím jít na kloub věci. A je pravda, že negativní postoj nám uzavírá kohoutek s energií, proto se časem cítíme unaveni, dostáváme nemoce z negativity( nazval bych to podvýživa buněk,nedostatek energie pro bunky). pozitivita nám otvírá kohoutek. Jenže i zamilovaní lidé ( nejvyšší pocit štěstí nakapaný do bunky) se nedokáží vyléčit z vážných, smrtelných chorob. Ještě žádný člověk tím, že byl pozitivní, zamilovaný, nedokázal významně změnit sebe či své tělo ( tím myslím nabytí jiných, do té doby neznámých schopností). A to je moje měřítko. Ani sebepozitivnější přístup nedokáže kohoutek s energií otevřít více, než máme díky svým blokum, zkušenostem nastaveno. Žádný pozitivní člověk se ještě nestal jen tak duchovním člověkem (myslím tím, že by nějak radikálně změnil svuj život na stranu duchovna). Nedokáže vyčistit tělo od zlořádu (materiálních ze stravy a duchovních a duševních). Prána je vše, vše je z ní složeno, je to jen obyčejná vesmírná energie. Nejde si ji měnit, říkat tam je a tam není. Proudí všude a ve všem. Stejně jako kundalíni proudí každému tělem, jde jen o to, na kolik ji má otevřenou a jak moc ji vnímá. Bez energie nastává smrt. Nedostatek energie zpusobuje podvýživu a následné nemoci. Podvyživéné bunky nedokáží detoxikovat a zbavovat se jedu z vnějšku. Prána a život bez jídla ano. Léčí i ty nevážnější choroby a já osobně znám a i z historie, že když vyčistím tělo a bunky budou čisté, spustí se mi tím mymosmylové aktivity. začnu dělat zázraky (pro nezn alé a nevěřící). Vím o čem píšu. Už mnoho let je pro mne normální, ještě než otevřu oči ráno po probuzení, začnu se usmívat. To vyvolá změnu v mozku a naladím se na pozitivní kolej v mozku a každý den je pro mne krásný. Ale ještě jsem nezažil, že by mi to vyléčilo byt třeba jen zatuhlý krk. Většinu dne se usmívám a nic. Na druhou stranu znám ženu, která na radu léčitelky 45 dní pila jen zeleninové polévky, vitamínový nápoje.. vlastně jen cezenou vodu bez zeleniny. vyčistila si organizmus a to ji pomohlo od rakoviny v posledním stádiu, zachránilo ji to tam, kde lékaři už zlomili hul. jako vedlejší efekt byl, že jako materialista najednou zjistila, že kromě toho, že zhubla 27 kilo, tak začala v rukách cítit energii a začala léčit lidi, vidět jejich nemoce a začala kreslit léčivé obrázky s dost dobrým učinkem. V historii, věřil jsem tomu, ale teprve život z prány mi dal věrohodnou a pravdivou odpověd, jak mohl ježíš přežít 40 dní bez jídla a vody na poušti. Nikdo se nad tím doopravdy nepozastavuje a bere to jako samozřejmý zázrak. Jenže on to není zázrak, žil pouze z prány. Do té doby to byl jen dřevozpracující dělník, po návratu (symbolika očištění se) začal dělat zázraky a léčit lidi. Před tím není znám žádný jeho zázrak. Je znám trochu jeho život, jeho postoje, byl pozitivní, věřil lidem, miloval je..a nic.Teprve po očištění organizmu se změnil. Já jsem taky jen obyčejný člověk, bývalý materialista, který teprve po částečné očistě najednou zjistil, že umí trochu..dělat pro někoho zázraky, pro nás běžná věc. Jen dodám, že už dobrých 40 let vím, že masožrouti jsou ti nejhorší pro své bunky, ale ani vegetariáni na tom nejsou o mnohem lépe. Jedině lidé žijící z prány dávají bunkám jen to, co bunka potřebuje a ničím ji nezaneřádují. V sovětském svazu na konci 60 let 19 stol. publikovali vědecké vízkumy, kde...zjistili, že když propleli záhonek, tak kulturní rostliny na 14 dní přestali rust, bylo náchylnější( cca o 1/3) na ruzné choroby a měli menší výnosy než rostliny z neproplených záhonku( indiánský šaman mi řekl, že vegetariánum říkává, že slyší křičet jeho mrkev, když ji vraždí).Ještě tehdy nevěděli, proč, ale ty stresový hormony ze zeleniny jí vegetariáni. Já se snažím nechodit ke kovaříčkovi, který jen dobře vypadá, ale holt ještě není kovář. Být pozitivní je první krok, ale jen jeden z mnoha, než se ...Tak že ano, protože cesta , každá, žačíná prvním krokem. Jenže nesmíme zustat u prvního kroku, myslet si, že nás to zachrání. V dnešní době je potřeba jít dál. asi tak nějak to myslím já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund