Fórum - Zobrazit téma - Prasečí chřipka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prasečí chřipka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prasečí chřipka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

Zajímavý, obsáhlý článek o očkování proti chřipce vyšel v listopadové Meduňce.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 9:11 am    Předmět: Citovat

Informací ohledně chřipky je opravdu hodně a hlavně v novinách, rádiích a televizi, médiích, které jsou zmanipulované! To je třeba si uvědomit a pokud to pochopíte, budete brát tyto informace jako převrácené a budete se k nim taky tak chovat. Podívejte se třeba na stránky osud.cz, matrix2001.cz a jiné, kde jsou to nezaujaté deníky píšící o stejných věcech, ve většině případů o věcech, který se do televize vůbec nedostanou, protože si to vyšší elita nepřeje. Hlavně v sobě neživte žádný strach! Protože to je přesně to, co oni chtějí! Vždy to bylo, je a bude založeno na strachu. Dostat lidi do stavy, aby se báli a díky tomu se třeba nechali naočkovat atd... Mnozí z Vás vůbec netuší co se teď děje, že jsme například práškováni virama, že se děje Chemtrails jste někteří možná postřehli... Jsou to věci, který se dějí už hodně dlouho a je potřeba budovat perfektní imunitní systém a lásku, kde perfektní imunitní systém bez lásky nikdy nebude. Strach, ten zabere místo lásky, pokud mu to dovolíte a zcela paralyzuje imunitu! Jistě jste si všimli co se děje na Ukrajině, to samé se začíná dít u nás...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:18 pm    Předmět: Citovat

fdh napsal:
Mnozí z Vás vůbec netuší co se teď děje, že jsme například práškováni virama, ....

Proč něco takového šířit, když:

fdh napsal:
Strach, ten zabere místo lásky, pokud mu to dovolíte a zcela paralyzuje imunitu!

Tak snad raději nerozšiřujme mezi lidi nové a nové důvody ke strachu. Protože:
fdh napsal:
... perfektní imunitní systém bez lásky nikdy nebude. Strach, ten zabere místo lásky, pokud mu to dovolíte a zcela paralyzuje imunitu! J

...s tím naprosto a bez vyjímky souhlasím. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
fdh napsal:
Mnozí z Vás vůbec netuší co se teď děje, že jsme například práškováni virama, ....

Proč něco takového šířit, když:

fdh napsal:
Strach, ten zabere místo lásky, pokud mu to dovolíte a zcela paralyzuje imunitu!

Tak snad raději nerozšiřujme mezi lidi nové a nové důvody ke strachu. Protože:
fdh napsal:
... perfektní imunitní systém bez lásky nikdy nebude. Strach, ten zabere místo lásky, pokud mu to dovolíte a zcela paralyzuje imunitu! J

...s tím naprosto a bez vyjímky souhlasím. Very Happy Very Happy Very Happy


jde o to, aby to lidi věděli právě proto, aby se mohli bránit strachu, který se mezi nimi šíří z médií! O to tady jde! Protože pokud tohle vědět nebudou, co jim jiného zbývá, když jich spousta neumí používat selský rozum a jen slepě jako ovce přijímají informace z televize. Kolik si milý Damao myslíš, že se v případě informací z televize nechá očkovat tím svinstvem co je v injekcích proti prasečí chřipce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 5:58 pm    Předmět: Citovat

To je - nezlob se, nebo zlob - zvláštní filozofie, bojovat proti strachu tím, že ještě vyjmenovávám další možné příčiny strachu. Jestliže cílím k tomu, aby lidé čelili strachu, pak jejich strach nerozmnožuji tím, co jsem slyšel, že by se také ještě mohlo stát. Nebo máš kromě zpráv na internetu ještě nějaké důkazy o tom, že nás někdo cílevědomě práškuje či zamořuje virama?
I pak by bylo Tvojí odpovědností seznámit s tím odpovědné instance a ne šířit tuto zprávu takovým způsobem, jaký jsi zvolil.
Ale asi to každý máme jinak.
Pokud jde o prasečí chřipku, k tomu jsem se jasně vyjádřil už na počátku diskuze o ní. Kolik lidí podlehne reklamě? Určitě hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

fdh: Jen tak pro zajímavost, co to je za spiknutí a proč nás kdo práškuje těma virama ? Zajímalo by mě jakým mechanismem může člověk uvěřit takovým nesmyslům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
fdh: Jen tak pro zajímavost, co to je za spiknutí a proč nás kdo práškuje těma virama ? Zajímalo by mě jakým mechanismem může člověk uvěřit takovým nesmyslům.


jaký nesmysly a spiknutí máš na mysli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
To je - nezlob se, nebo zlob - zvláštní filozofie, bojovat proti strachu tím, že ještě vyjmenovávám další možné příčiny strachu. Jestliže cílím k tomu, aby lidé čelili strachu, pak jejich strach nerozmnožuji tím, co jsem slyšel, že by se také ještě mohlo stát. Nebo máš kromě zpráv na internetu ještě nějaké důkazy o tom, že nás někdo cílevědomě práškuje či zamořuje virama?
I pak by bylo Tvojí odpovědností seznámit s tím odpovědné instance a ne šířit tuto zprávu takovým způsobem, jaký jsi zvolil.
Ale asi to každý máme jinak.
Pokud jde o prasečí chřipku, k tomu jsem se jasně vyjádřil už na počátku diskuze o ní. Kolik lidí podlehne reklamě? Určitě hodně.


Nevidím důvod proč bych se měl zlobit. Smile Hm, zvláštní, že zrovna ty se k tomu stavíš tímto způsobem. Měl jsem z tebe jiný dojem. Možná jsi mě jen nepochopil, ale tak co. Ono je to asi všude stejné. O boji proti strachu tu píšeš ty, ne já. A moje snaha není v tom, abych se snažil dál rozmnožovat něco co by se ještě mohlo stát. Asi jsi to celé nepochopil. Seznamovat instituce nemá smysl, to možná nevíš, ale je to bezvýznamné a když se snažím něco lidem sdělit, tak mě tady pomalu nařkneš, že šířím strach. Ostatně ty jsi to opravdu udělal. No, co k tomu dodat. Děkuji za tvůj názor. Tímto předpokládám nemá dál o tomhle tématu psát. Každý kdo bude chtít a bude hledat, najde. Nechť jsou šťastné všechny bytosti světa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

fdh: Mám na mysli např. tohle:


Citace:
Mnozí z Vás vůbec netuší co se teď děje, že jsme například práškováni virama, že se děje Chemtrails jste někteří možná postřehli...


Tak by mě zajímalo z čeho usuzuješ, že nás někdo práškuje virama ? Nebo to "Chemtrails" je jak jsem se dočet na webu je úmyslné práškování lidí, aby byli neplodní Rolling Eyes Proč si myslíš, že se něco takového děje ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
fdh: Mám na mysli např. tohle:


Citace:
Mnozí z Vás vůbec netuší co se teď děje, že jsme například práškováni virama, že se děje Chemtrails jste někteří možná postřehli...


Tak by mě zajímalo z čeho usuzuješ, že nás někdo práškuje virama ? Nebo to "Chemtrails" je jak jsem se dočet na webu je úmyslné práškování lidí, aby byli neplodní Rolling Eyes Proč si myslíš, že se něco takového děje ?


protože se stačí podívat na oblohu a sama zjistíš co se děje... Chemtrails, předpokládám, že asi nevíš co tento termín znamená... Letadla za sebou zanechávají takový proužky, který jsou vidět... Pokud zmizí do několika málo vteřin či minut, v podstatě chvíli za letadlem jedná se o páru, tzv. Contrails... pokud se stane, že za letadlem tato "pára" nezaniká a vydrží na obloze třeba celé odpoledne jedná se o Chemtrails. Chemtrail je podle těchto teorií tvořen chemikáliemi, které mohou být nebezpečné lidskému zdraví, nebo přímo prudkými jedy (baryum, bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.). Díky složení rozdílnému od contrails mají pásy mít jiné optické vlastnosti, z nichž se dá většina pozorovat pouhým okem.

To jsou věci, které můžeš i ty sledovat vlastníma očima na svou hlavou. Buď to můžeš ignorovat nebo ani nevíš co to je a že se to děje. Hold o věcech, který se dějou aniž by k tomu dal jakýkoliv povolení z bežných lidí se v televizi nebo rádiu nemluví. Mimochodem, bylo před několika týdny na televizi Prima, která jako první televize o tom informovala veřejnost.

Dále jsou zde noční lety letadlem za podivných okolností a příliš nízko nad našimi hlavami... Jsou na to očitý svědci a to nejen v naší republice. Ale jde jen o to sledovat co se děje...

A hlavně, prosím Damao, ale chci to sdělit všem, nejedná se z mé strany o žádné strašení! Jen o to sdělit Vám věci, které se dějou a které se z televize a rádia nedozvíte. Pokud o to není zájem a máte pocit, že to jsou data, která nechcete na této diskuzi vědět, nezbude mi nic jiného než toho nechat. Nejsem zastáncem bojů a strašení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:55 pm    Předmět: Citovat

Na obloze normálně kondenzuje voda obsažená v palivu letadel, takže to vytváří stopu za letadlem, na tom není nic nenormálního. To jestli zmizí hned nebo až za několik hodin závisí na vlastnostech prostředí, teplotě vzduchu apod. Nejsem odborník na fyziku atmosféry, ale opět na tom nespatřuji žádný důkaz o nějáké anomálii. Interpretovat tento jev tak paradoxně, jakože se jedná o nějáké rozprašování chemikálií,to mi připomíná prvobytně pospolnou společnost, kdy si lidé z neznalosti každou bouřku vykládali jako zlobu bohů apod. Prostě mi to připadá jako hodně šílená konspirační teorie nepodložená žádným seriozním důkazem.

Tady je jeden zajímavý článek o tomhle jevu.

http://technet.idnes.cz/blud-tajna-letadla-praskuji-cesko-lidstvo-ma-byt-sterilizovano-psg-/sw_internet.asp?c=A090730_165849_sw_internet_kuz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:24 am    Předmět: Citovat

fdh,
neblázni čéče, proč by nás někdo práškoval takhle složitě a okatě, copak je všelijakých nenápadných škodlivin ve vzduchu, zemi a potravinách už tak málo?
Dnešní svět má co dělat sám se sebou, natož tak ještě vymýšlet a provádět nějaké takovéhle věci.
Vždyť to zavání paranoiou, což už přestává být sranda.

Na Tvou obranu je třeba dodat, že tyhle věci bývají podávány velmi věrohodně a mnohdy se opírají o různé vědecké studie a kapacity, ale jak třeba dopadl Michael Moore s jeho filmy, kde cituje některé vědecké špičky? Nejeden tento citovaný člověk se teď s Moorem soudí za hrubé zkreslení, až překroucení svých slov. V době internetu není problém si prolistovat zahraniční tisk, nemusíme se spoléhat jen na Havlovu vysílačku z Kavčích hor.
V těchhle mystifikacích bych spíš viděl nebezpečí, planetou cloumá hospodářská krize, Evropa si neví rady se svou islamizací a tak se vypustí nějaké fámy a strašáci, aby se tyhlety skutečné průsery trochu zakryly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

fdh...máš pravdu, vím to, cítím to, vidím to...

pro ostatní: nedělejte z něj cvoka..tohle se opravdu děje...
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

OK Ziki,
dejme tomu, že tohle a další věci jsou pravda.
Tak. A co teď s tím kromě toho, že se budu bát zmoknout, nechat na sebe svítit slunce, budu se bát tmy, světla, jídla, vzduchu - chápeš na co se ptám? Až tady to totiž může dojít.
Pokud přistoupím na vaši hru, budu se bát i vás dvou, protože můžete být poslové zla.
Schválně jdu do absurdna - ale to jen následuji vás.

Takže co s tím lze dělat?
Já volím nebrat to vážně. V opačném případě ta paranoia skutečně přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

fdh napsal:

A hlavně, prosím Damao, ale chci to sdělit všem, nejedná se z mé strany o žádné strašení! Jen o to sdělit Vám věci, které se dějou a které se z televize a rádia nedozvíte. Pokud o to není zájem a máte pocit, že to jsou data, která nechcete na této diskuzi vědět, nezbude mi nic jiného než toho nechat. Nejsem zastáncem bojů a strašení.

Tak to se mi ulevilo Smile Díky, o tohle mi šlo. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund