Fórum - Zobrazit téma - Rok 2013, rok problémů? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rok 2013, rok problémů?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rok 2013, rok problémů?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 10:57 am    Předmět: Rok 2013, rok problémů? Citovat

Tak jak? Nemám rád bilancování, ale čeho jsem si na roku 2013 všiml je, že jsem neustále musel řešit nějaké potíže, problémy, poruchy, komplikace a podobně. Samozřejmě, vždy může být ještě hůř a člověk se toho v koutku duše děsí.

Každý řeší v průběhu let různé potíže, ale rok 2013 mi přišel takový, že některé problémy byly vyhoněny až k extrémnímu stavu.

Obecně nemůžu říct, že by tento končící rok byl neuspěšný, naopak dal určitě podklad ke vzniku něčeho nového a úžasného do roku 2014, ale tento rok ukončím velmi upachtěný, upocený, unavený a na pokraji sil a bez takové té úchvatné atmosféry a nálady, která se často kolem vánoc objevovala.
Tenhle rok mi dal prostě zabrat. Už aby byl za námi Smile.

Jak tento rok vnímáte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Mně se tohle období potíží táhne už skoro dva roky ..tedy ne v jednom kuse, ale v takových vlnách. A konec letošního roku je díky problémům v zaměstnání obzvlášt výživný.
Bohužel to mám skoro stejně jako ty - vánoční nálada se objeví na chvíli a pak zmizí pod náporem problémů.

Všimli jste si, že je kolem Vánoc vždy tak zvláštně zabarvená obloha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 5:24 pm    Předmět: x Citovat

Přesně tak, je to velmi náročný rok na úplně nová témata než všechny ty předcházející. Ale kdo chce něco změnit, tak pro to musí něco udělat,
jak se říká "skočit", bez toho se nic nepohne nebo to může být
ještě mnohem náročnější, pokud k té nachystané změně budeme
pošťouchnuti "vrchním velením".
Je zajímavé, že i těch nejnáročnějších situacích je pomoc či náhoda
často velmi blízko, stačí jen požádat.

Letos ani moc nefunguje taková ta tradiční předvánoční nálada, to je fakt
a vidím to všude kolem. Dokonce ani v neděli na vánočních trzích
nezněly žádné koledy a hlavně se tam moc nenakupovalo, ale pilo
a jedlo ve velkém.
Aby tam nakonec příští rok nebyly jen ty klobásky a svařáčky ve všech
možných i nemožných variantách!

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 6:31 pm    Předmět: Citovat

Také mně přinesl rok 2013 mnoho příležitostí k dalšímu růstu Very Happy , ale říkám si, že už snad stačilo, že bych teď súrně potřeboval trochu času všechno to trošku zpracovat a utřídit. Pozoruhodné je, že pokaždé když jsem se setkal s novou příležitostí růst a překonávat své životní stereotypy, vzápětí mi "bylo ukázáno" jak na to. Začetl jsem se do nějaké knížky - otevřel v internetu "nechtěně" nějaký odkaz, setkal jsem se s někým, kdo mě vyprovokoval, abych mu poradil - a přitom se to týkalo vlastně mě samotného. Shocked
Lidsky řečeno - byl to rok blbec, ovšem měl spoustu krásných dní, pro které bych ho ze svého života rozhodně neškrtal ...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 6:38 pm    Předmět: x Citovat

Tak, tak, teprve když je člověk postavený do skutečných situací, tak si může báječně ověřit všechny svoje teorie nebo to, co radí ostatním, jak zvládá sám osobně. Osobní zkušenost je prostě stále nenahraditelná. Pochopíte pocity a životy zase víc lidí než dřív....

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

V polovině roku totální propad, šílená únava.
Teď poslední 3 měsíce obrat o 180 stupňů.

Připisuji to:
vyřešení vztahu na pracovišti ( musela jsem změnit náhled na kolegyni )
změně stravovacích návyků
věnování drahocenného času také sobě samé - 2x týdně svému koníčku

Do nového roku vstupuji radostně, ale bez očekávání.

Evík Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2013 9:42 am    Předmět: Citovat

Pro mě docela namáhavý rok, tím mám na mysli především oblast zaměstnání. Firma přešla na nový, virtuální server, aby byla zajištěna bezpečnost a zálohování systémů.

Bohužel nebyly peníze na to, aby se modernizovalo tak, jak by bylo potřeba, takže "staré systémy v novém prostoru" udělaly své a pořád se musely vychytávat a opravovat chyby, respektive pátrat po nich, hlásit je a vysvětlovat technikům, aby to odstranili. A samozřejmě přitom stíhat svoji práci. Takže já jsem si celý rok pracovně fakt užívala a hlavně jsem tím měla pocit, že čas neskutečně letí Evil or Very Mad

V osobní oblasti jsem nějaký zásadní vliv příliš nepozorovala, zřejmě z toho důvodu, že jsem svůj volný čas věnovala především své relaxaci, cítila jsem to tak, léta halt běží ...Pokud překvapení byla, tak byla příjemná, pozitivní....

Pokud jsem to porušila a začala se zabývat problémy druhých, záhy jsem dostala upozornění - a to nepřehlédnutelné, stal se mi nějaký fyz.problém, teď asi před měsícem tak zvláštní, že jsem z toho jasně odvodila, že i když si občas myslím něco jiného, tak své síly potřebuji věnovat sama sobě.

Jak jsem si to v sobě zase utřídila a srovnala v sobě - a přestala se srovnávat s jinými, kteří druhým pomáhají, tak onen zvláštní zdravotní problém zase odešel a už není po něm ani vidu, ani slechu...

Tak to je můj příběh roku 2013, a když jsem se jukla na:
http://joachimova.cz/kniha-energi-dni-pro-rok-dreveneho-kone-2014/
a zde se dočetla v posledním odstavci, že:
"Pokud budeme schopni cválat bez zastavení, měli bychom těžit z obecně zvýšené funkčnosti, měli bychom si celý rok báječně užívat."
tak se na ty dostihy od února už těším Twisted Evil
a na webu Standy Brázdy si můžete silvestrovsky počíst Smile co nás čeká jako jednotlivá znamení:
http://stanleybradley.eu/index.php/aktuality/12-znameni-cinske-astrologie-na-rok-2014


Naposledy upravil blankas dne ne leden 12, 2014 8:28 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2014 6:11 pm    Předmět: PRO PEPU Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 12:42 pm    Předmět: Citovat

nevidím obrázek Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 4:14 pm    Předmět: Citovat

Nevím Pepo, asi se někam vytratil... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 11:07 pm    Předmět: Citovat

Pro mě byl rok 2013, také hodně podivný.
Když začínal, žil jsem reiki, dostával se z marihuanového tahu a měl pocit, že směřuji k něčemu velkolepému.
Poté jsem někdy v březnu šel na holotropní dýchání a po něm jsem se rozhodl, že odjedu do Anglie.
Nakonec jsem se rozhodl jinak. Pobláznil jsem se do holky u nás v práci - naprosto platonicky, navíc k tomu odložil Anglii na neurčito.
A začal jsem užívat znovu pyritinol a piracetam (pirák má sklon způsobovat deprese. Je to fajn lék a nerad aby se jeho prodej komplikoval, mockrát mi pomohl z brindy... ale uvažte, když jsou fora na internetu (v angličtině), kde lidé píší jak v nich vyvolává myšlenky na sebevraždu (stačí napsat heslo: "piracetam suicide" a hledat ) a zároveň je to lék, který se běžně dává důchodcům aby se jim dobře myslelo.... je to docela síla.. stáří je tak těžké a navíc dát lidem depresogen, aniž by se tím kdo zabýval.... ale... četl jsem porovnání a většina léků s počtem sebevražd na nich je na tom mnohem hůře, tuším počínaje aspirinem.... ale hlavně samozřejmě všechny různá antidepresiva atd. ).
Inu chtěl jsem sem napsat úplně jiné věci, když jsem sem šel, to co se mi honilo hlavou a jaký ten rok byl a jak se cítím. Prostě zapadnout do party a taky něco přihodit (jak se tak říká, nebo ne?).
Takže napíši co se vlastně změnilo:
- začínal jsem rok s reiki a s reiki jsem naprosto přestal. S mou největší životní láskou.
- přestal jsem se modlit k Bohu a přestal o něm přemýšlet
- přestal jsem s duchovnem.
- valím jen iting a karty
- začal jsem zpátky chodit do hospod
- rozhodl jsem se, že už nebudu jinej, ale budu jako ostatní. Že budu hrát tu hru co tady je, abych mohl:
- dělat na lidi dojem
Rozhodl jsem se, že nebudu už lidem říkat pravdu jako do teďka. Rozhodl jsem se, že už k holkám nebudu cítit hezké emoce (i když nevím, jak moc byly hezký, možná to byla ignorace) a úctu (ano, ta tam byla, úcta a lidství, neublížit), ale začnu je brát jako zboží, abych si mohl konečně po dvanácti letech zašukat. Budu je opouštět kdykoli a nebudu na jejich city brát žádný zřetel. Budu jim lhát, mlžit a říkat co chtěj slyšet a budu myslet jen na sebe a je budu brát jako hadr. Třeba to nevyjde, tak už to ale na světě chodí, věci prostě si tak trochu dělaj, co chtěj.... Jen doufám, že než je začnu zneužívat, že je nezačnu zase zpátky odmítat. A místo toho zase dál spát s chlapama, já v dámským jako holka, abych si to ženství užival aspoň v sobě.

Rozhodl jsem se, že už nebudu děkovat, ale odcházet mlčky.

Je docela fajn pocit, být najednou víc jak ostatní. Nezabývat se Bohem a láskou, ale tím, zda mám dost ostříhané nehty (nikdy bych neřekl, že se na ně holky dívaj. Já se dívám na prdele. Ale když to člověk vezme kolem a kolem, nehtama se člověk kolikrát drápe v ... a je to vlastně tak všechno docela propojené, že? Muž se jen podívá přímo a žena oklikou.) . Místo reiki na stehna si jdu umýt boty.

Nevím co, ale už mě to neba.
Chtěl jsem tento rok 3x spáchat sebevraždu. Jednou, když jsem byl v práci, držel nohu, kterou právě operoval doktor a přemýšlel jsem nad tím jak se zabít (zda léky, či ten den skočit ze střechy), jsem zavolal anděla. Ne, aby mi pomohl, jak jsem řekl: s duchovnem jsem s končil. Ale abych mu to ukázal. Řekl jsem mu: "podívej se do mé duše, to je úlet co? Je to pat!" A pak jak jsem stál, tak asi za pět minut jsem náhle ucítil, že se děje něco mimořádného. Cosi do mě vniklo a náhle mně krkem prošla ohromná vlna smutku a do očí se mi vedraly slzy. A pak to odešlo a bylo dobře. Celý den, kam jsem vešel se na mě lidé smáli Smile Takže to byla taková fajn věc s andělem, jen co je pravda.

Rok 2013 byl pro mě celkem děsivej. Snad nebude rok 2014 ještě děsivější, protože pokud odejde deprese a začne se mi chtít znovu žít, bude to určitě hrozně bolet....

Je také možné že to ale nebude bolet. Že prostě budu dál spát... ale to doufám, že ne.
Dnes mi jedna pacientka říkala, že když jela na kole, že na ni spadl strom, který kácel jakýsi pán nedaleko ní, jak projížděla. Smrt chodí nečekaně, škoda jen, že si jen často kousne a zase jde a člověk pak zírá, jak se o něj otřela a zas zmizela a pak tráví třeba půl života na vozejku.
Tomu se říká: rozdělaná práce.

A jelikož mám v ascendentu váhu, možná bych měl říct něco pozitivního, aby to nebylo jen tak jednostranné.
- Začal jsem míň kouřit cigarety, je to fakt hroznej hnus.
(místo toho žvejkám tabák a plivu ho všude kolem sebe lidem pod nohy)

Tak, to aby zde bylo trochu vzrůšo Smile Je to celé malinko s nadsázou, ale v podstatě pravda.
Já se jdu sjet a vy se mějte fajnově!!!

P.S. možná jednou začnu hrát fotbal. Třeba se nakonec potatím a budu dokonale stejnej jako každej jinej kluk. A budu se líbit všem.
A z vrchu na všechny srat.
A možná to dopadne ještě jinak. Zůstanu tím přihlouplým zpomaleným přecitlivělým měkkejšem, na kterýho serou ostatní (když se jim zachce).

A to se teprve ještě uvidí Idea
Sám jsem na to zvědavej...

Dobrou nočku, broučkové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Psychedeliku, je mi moc moc líto, že tě něco tak velmi bolí... Přijmi prosím mé pochopení a podporu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 11:12 am    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Zůstanu tím přihlouplým zpomaleným přecitlivělým měkkejšem, na kterýho serou ostatní (když se jim zachce).

Možná by stačilo, kdyby jsi přestal tak moc vážně brát sebe a začal konečně doopravdy naslouchat těm, kteří Tě mají rádi, potom by určitě dostavila taky empatie a přijetí, tj. posun od sebeprožívání k skutečnému žití, s úplně vším, co k životu patří.

Psychedelic napsal:
- přestal jsem s duchovnem

To, co ve skutečnosti nečiníš, s tím nelze přestat, Psychedelicu,
a kdyby třebas ano, tak platí nemich totéž.

Kde udělali "soudruzi z NDR" chybu? Wink Smile


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 11:54 am    Předmět: Citovat

To naše ,,račí" znamení............viď? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 1:15 pm    Předmět: Citovat

My si ty slova vždycky obrušujeme a dáváme do bublinkové fólie, pak přijde Filip, rozevře kabát a lítá tu nahej. Díky Very Happy

Jinak u mě osobně nevím, co bych řekl k roku 2013. Spíš bych řekl, že se mi každý rok děje něco lepšího a něco horšího. Každý rok to nějak prožívám. A s odstupem času mi přijde suma sumárum každý rok stejný. Ale do Anglie jsem chtěl taky Very Happy. Třeba později.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund