Fórum - Zobrazit téma - Antidepresiva - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Antidepresiva
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Antidepresiva
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 5:25 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Domi,

Domnivala jsem se, že Prof. Strunecka je biolog.

Maminka byla léta povinné ve zdravotnictvi na chřipku očkována.
Byla spokojena. Ostatní přátele, kteří se nechali očkovat, obvykle po očkováni slabší chřipku dostali a v rámci ockovaneho období i někteří chřipku dostali.

Pi Prof. předložila sjetiny, které ukazuji , jaké procento dívek po očkováni děložního čípku
mělo velké vedlejší účinky . Také ukázala, jak se vykazují v tomto výsledky. Přišlo mi to seriozní a zapadlo to do mého pocitu. Vzhledem k tomu, ze se s ockovanim zacalo, jiné dlouhodobe
výsledky k dispozici nejsou.
K chřipce řekla, ze se u nás očkuje 52000 občanu, ale výskyt chřipky je menší než v krajinách, kde se očkuje masivněji.


Problém v našich zemích je s tím, že do statistiky se počítají jen ti nemocní, kteří přijdou k lékaři. Dneska není správná doba na stonání. Málokdo
z pracujících lidí si dovolí neschopenku na takovou banalitu jako chřipka vzít. Buď se to "vyleží" po večerech a víkendech nebo se bere dovolená, případně u ojedinělých velkých firem jsou zavedené dny (u nás byly 3), které se daly využít na nevolnost nebo prodloužit si stonací víkend. Nepamatuju za poslední roky moc lidí, kteří by se nesnažili vykurýrovat
za pochodu a nelehli jen v případě největší nutnosti.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 8:33 pm    Předmět: Citovat

Četla jsem oba díly Doby jedové.
Jiří Patočka je profesor toxikologie a Anna Strunecká učila na UK, oba jsou Prof.,RNDr., a DrSc.., takže jsem nelitovala čas, vypůjčila v knihovně a přečetla.
Něco jsem znala předtím, něco ne. Díky knize jsem například pořádně zaregistrovala problematiku BPA.
A ocenila jsem, že v případech, kdy věda nemá ještě jednoznačně výsledky, uváději v knize argumenty pro i proti.
Já jsem se při očkování, ve svém přímém okolí, nesetkala s poškozením dítěte po očkování.
Ovšem v té době netlačili do dětí s nezralým imunitním systémem hexavakcíny. Když je multifunkční přístroj, tak se rychleji porouchá a některé funkce prostě nefungují tak dobře. Už jenom z toho důvodu jsem ráda, že za nás žádné "hexa" nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 8:54 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:

Já jsem se při očkování, ve svém přímém okolí, nesetkala s poškozením dítěte po očkování.
Ovšem v té době netlačili do dětí s nezralým imunitním systémem hexavakcíny. Když je multifunkční přístroj, tak se rychleji porouchá a některé funkce prostě nefungují tak dobře. Už jenom z toho důvodu jsem ráda, že za nás žádné "hexa" nebylo.


Dvě děti mé známé měli na očkování bouřlivé reakce - obě nakonec museli do nemocnice a to na dost dlouhou dobu.Když pak měla třetí dítě a naznačila doktorovi, že nechce očkovat, protože má podezření, že by mohlo očkování zpusobit komplikace, dokror ji dost brutálně seřval, vyhrožoval sociálkou - takže nakonec podlehla. Holčička za tři týdny po očkování umřela.
Známá se po této problematice začala pídit,jezdit na různé semináře a zjistila, že v populaci existuje určité malé procento jedinců, kteří mají na látky obsažené v očkovací vakcíně silnou alergii, která může skončit i smrtí.
Ideání by prý bylo, kdyby se u každého dítěte zjištovalo, kolik protilátek má vůči nemoci, proti které se zrovna očkuje - to je prý také u každého jedince jiné ( to vše mi říkala ta má známá) a pak přizpůsobit očkovací dávku - ta je ted univerzální, pro všechny stejná. Jenže na to lékaři něchtějí přistoupit - bylo by to pro ně hodně práce navíc.
Další dítě ( čtvrté, ala vlastně třetí žijící) už očkované není . Známá přešla k jinému lékaři, který se nejdřív cukal, taky měl s očkováním problém -ale nechal si vše vysvětlit a další problémy nedělal.

Na druhou stranu - četla jsem rozhovor s lékařkou, která je členkou organizace Lékaři bez hranic - a ta říkala, co by matky v rozvojových zemích daly za povinné očkování. Zbytečně moc dětí tam umírá ne nemoci,proti který jsou naše děti oočkovány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 10:30 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:

Málokdo z pracujících lidí si dovolí neschopenku na takovou banalitu jako chřipka vzít. Buď se to "vyleží" po večerech a víkendech nebo se bere dovolená, případně u ojedinělých velkých firem jsou zavedené dny (u nás byly 3), které se daly využít na nevolnost nebo prodloužit si stonací víkend. Nepamatuju za poslední roky moc lidí, kteří by se nesnažili vykurýrovat
za pochodu a nelehli jen v případě největší nutnosti.
šamanka Cool

Přesně tato "strategie" mě dovedla do péče nemocnic Na Homolce a v Motole - s ucpanou věnčitou tepnou a následně se srdeční arytmií.
Nedělejte to! Nestojí to za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 3:29 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
dominika napsal:
samanka napsal:

Já se zeptám a zjistím si víc informací. Jestliže mi lékař řekne, že určitý zákrok nemá žádné následky, další mi to zopakuje a já si sama zjistím, že
těch následků, přímých i nepřímých může být spousta, tak se sama rozhodnu, jestli chci tohle podstoupit nebo raději ne. Příklad z mé vlastní praxe.

šamanka Cool


volby a rozhodnutí

zdá se mi, že dokud člověk nebude zcela jasně cítit svoje spojení a Jednotu s existencí, že se zřejmě tomu bolestnému a energii ubírajícímu procesu rozhodování nevyhne...



Co je na procesu rozhodování "bolestného a enerigii ubírajícího" ?

šamanka Shocked


jasně,
tak třeba máš možnost změnit zaměstnání, kde máš dlouhodobý prac.poměr na dobu neurčitou, ale taky stálý a neměnný (nezvyšující se plat) za jinou práci, kde dostaneš smlouvu na dobu určitou a příslib prodloužení smlouvy, ale už nástupní plat dvakrát vyšší a máš se rozhodnout

nebo další případy...

dát dítě očkovat nebo nedat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 3:39 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Domi,

Domnivala jsem se, že Prof. Strunecka je biolog.

Maminka byla léta povinné ve zdravotnictvi na chřipku očkována.
Byla spokojena. Ostatní přátele, kteří se nechali očkovat, obvykle po očkováni slabší chřipku dostali a v rámci ockovaneho období i někteří chřipku dostali.

Pi Prof. předložila sjetiny, které ukazuji , jaké procento dívek po očkováni děložního čípku
mělo velké vedlejší účinky . Také ukázala, jak se vykazují v tomto výsledky. Přišlo mi to seriozní a zapadlo to do mého pocitu. Vzhledem k tomu, ze se s ockovanim zacalo, jiné dlouhodobe
výsledky k dispozici nejsou.
K chřipce řekla, ze se u nás očkuje 52000 občanu, ale výskyt chřipky je menší než v krajinách, kde se očkuje masivněji.



Můj tchán jeden rok po očkování proti chřipce v zimě onemocněl takovou chřipkou, jak do té doby nikdy, od té zkušenosti se očkovat nedával, protože to očkování považuje za neúčinné. Jinak nikdo z naší rodiny se proti chřipce očkovat nedává ani proti klíšťatům

Volbu jestli dceru dát naočkovat proti rakovině děl.čípku za mě rozhodli úředníci, kteří loni očkovali holky určitého věku zdarma. Mojí dceři ta možnost o jeden den nedopadla, protože rozhodovalo datum narození, takže žádné očkování nebylo. Ale její spolužačky, které jsou očkované, žádná z nich neměla žádné negativní reakce na vakcínu...

Já těm různým statistikám moc nepřikládám váhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 4:04 pm    Předmět: Citovat

Možná to mas postavené tak, Domi, jak jsem psala.
Některé vakcíny přijímas, některé ne.

Vlastní postoj k očkováni - získaný od rodičů, převzaty z okolí,
možná úplně svůj vůči chřipce.

Je dobře se podívat někdy, proč mi voní očkováni proti
obrně a nevoní očkováni děložního čípku, proč mi nevadí
pneumatika, ale vadí mi plastová okna a polystyren.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 5:13 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Možná to mas postavené tak, Domi, jak jsem psala.
Některé vakcíny přijímas, některé ne.

Vlastní postoj k očkováni - získaný od rodičů, převzaty z okolí,
možná úplně svůj vůči chřipce..


určitě jo Smile nejsme nijak oddělení, řekla bych, že kdyby člověk opravdu hledal,nenašel by nic, co by bylo jen jeho opravdu vlastního, na počátku by vždycky našel někoho druhého, kdo mu tu myšlenku vnuknul,, kdo ho inspiroval...

okenko napsal:
Je dobře se podívat někdy, proč mi voní očkováni proti
obrně a nevoní očkováni děložního čípku, proč mi nevadí
pneumatika, ale vadí mi plastová okna a polystyren.


víš, tohleto je podle mě něco, co stejně nikdy nezjistíš... anebo líp, příčina nikdy není jen jedna, příčin jsou tisíce...

třeba proč mám ráda svého manžela... to je otázka, na kterou existuje tisíc odpovědí a žádná z nich nebude nijak "velká", jsou to maličkosti... v podstatě blbiny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 5:34 pm    Předmět: Citovat

Téma vakcinace:

Švýcarský soud potvrdil souvislost u očkováni 14 mes decka a následným autismem. Vakcina mmr.

V Sýrii je prokázáno 10 pripadu dětské obrny, 12 děti je ve vyšetřování.
Od roku 1999 první pripady, v rámci valky se u syrskych děti neockuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund